Fiat Coupe Zraz na Slovakia ringu 2013

  • bobi
    Pridem, ked bude mat niekto nervy to zorganizovat, tak sa tam stopro ukazem. Nemam to daleko.
  • Abyss
    zalezi aky by bol termin.... rad by som sa siel vyblaznit a pokecat :)
  • hona20VT
    Já bych taky dojel.Nebylo by to špatný se vyblbnout a pokecat.Klidně i přes noc.
  • GeriX
    Ak budem môcť. Predbežne sa hlásim.
  • Johny
    Kto by predbežne prišiel ? Niekedy v letnom období ked bude dobré počasie. Jazdy aspon 2x, pokec a stretko v areali tak na 4-5hodín, prípadne pri vačšom zaujme urobiť z toho dvojdňovu akciu s ubytovaním niekde blízko pri ringu.

    Aspon že či je vôbec zaujem, viem že na slovensku je coupákov minimum, tak či by prišli aj bratia z CZ, prípadne dáme vedieť aj do HU.

    Hlaste sa tu aby sme vedeli na čom sme !!!
  • Kapscha
    ja by som sa isto pridal ale skôr jak v lete by to asi neslo.... s pozdravom 20VT LE
  • kisik
    I v Brně na Masarykově okruhu bývají " dny otevřených dveří" .
  • Pavel
    taky bych měl zájem se podívat a zajezdit..Když tak dej včas vědět termín..zdraví Znojmo
  • Innocento
    To je lákavé i pro mě z Plzně :-)
  • Johny
    Najlepšie by bolo keby nas bolo čo najviac, je to jedno či astmatik alebo turbo, ide o to si zajazdiť a stretnuť sa.
  • Abyss
    mozu sa vtriet aj 1.8 16V ? :D ak by vyslo pocasie a bol by vhodny termin prisiel by som si zajazdit :)
  • Johny
    Je to tam krásne široké, prehľadné, ked som išiel prvý krat bál som sa aby sme to tam neťukli alebo sa s niekym nezrazili a podobne, je to ale ozaj široké, miesta dosť, ide z toho bezpečnosť, to treba zažiť, vy čo ste neboli ešte na okruhu odporúčam, ked ide človek pre radosť a netlačí pred každou zakrutou na poslednu chvílu na brzdy tak verte že auto si ani nevšimne že bolo na okruhu, pre tých čo šetria autičko. V areáli je rovno aj autoservis ked sa nejaký fiat rozhodne zlobiť :-)
  • Johny

  • Johny
    Sezóna sa pomaly ale isto pripletie pod nohy :-) Kto teda pôjde 2x30minut, keby sme sa tam stretli aspon 10kusov už to by bola brutal prdel, namontujeme kamery spravíme cool video, pokecáme, pol dňa ujde ako voda, prípadne môžme urobiť z toho aj zrazík a niekde dať ubytko. Ale hlavne xcem Vás vidieť jazdiť na okruhu a nie na okreskách :-)
  • GeriX
    A je tam aj škola šmyku :P to by som vyskúšal. Dostal som na to chuť keď som videl video poľského klubu:

  • GeriX
    Dobrý nápad, aj tak som plánoval vrátiť sa tam. Slovakiaring je dobrý okruh, mne sa páči :) Síce s Coupe som ešte neskúšal...
  • K0K1N 20VT
    rád bych se tam někdy svezl ale záleží na penězích
  • Johny
    Kedže na Slovakia ringu bývajú volne jazdy (30€ 30min) nebolo by od veci dakedy na jar ked bude už fajne teplučko spraviť neoficialny Fiat Coupe Zraz, stretnuť sa a zajazdiť si. V areali sa da parkovať a nieje problem si myslím straviť tam cca 4hodinky. Jazdi sa podvečer.

    viac na www.slovakiaring.sk

    Tak čo ludkovia je šanca na slovači pozliepať pár ľudí čo by prišlo ? :-)