Ostravsko 2013

  • Adys
    Po cestě zpět jsme se stavili na dobrou zmrzku :)
  • Adys
    ... :)
  • Adys
    Také něco odemne :)
  • Turok
    njn sem na FCB nebyl ted.. jsem čekal nějaké info tady na forum případně sms :) sakra.
  • Kuba
    Invi: díky taky jsem rád že jsem vás poznal a pokecal sváma bylo fajn:-)
  • Invi
    Tak to si Dane musíš přečíst zprávy na FB, psal jsem ti o obou akcích, místa i čas konání.
  • Turok
    no pěkně pěkně :) že jste nedali vědět kde a v kolik.
  • Invi
    Jinak aby jsme nezapoměli, díky Morrisovi a Kubovi, že se také objevili na Třineckém Tuningu, rád jsem poznal konečně Kubu a fajn pokecal s obouma klukama. Krom toho, Coupátka jasně dokázaly, že nepatří do starého železa a hodně lidí zaskočilo svýma výkonama ;-)
  • Invi
    Ještě zepředu :)
  • Invi
    Adame přece Missicka to napsala jasně, nežije jen srazama! Takže jednou za rok a dejte nám pokoj, nebo asi tak nějak :-D

    Já to neřeším, raději budu v příjemné společnosti Adyse a jeho otce a budu vědět, že si vždy máme o čem povídat, než abych poslouchal/četl podobné kecy. Kdo chce, přijede, kdo nechce ať nejezdí, aspoň máme jasno, jak to mezi náma vlastně je.
  • Ultima
    Kdyz by byl i nekdy okoli praha tak by to bylo ale toto jsou dalky kuci
  • Adys
    Proč nepřijedou i ostatní? Furt tu někdo píše, kdy se sejdeme všichni a pak stejně jedeme s Invim sami.
  • Adys
    Taky díky za pokec, snad bude letos ještě jeden i s více lidmi :) Jinak pěkné fotečky máš :) Opravdu se povedly. :)
  • Invi
    Ještě jedna :)
  • Invi
    Pokec nám zpříjemnili kluci driftující kolem nás, očividně řidič věděl co dělá ;-)
  • Invi
    Asi by jsme to tady měli přejmenovat na Adys&Invi Unit :-D

    Opakovaně, díky za pokec a porovnání sil.
    PS: Skvělé místo na srazy ;-)
  • Invi
    Neuvěřitelné...
  • Adys
    Na neděli se opět plánuje! Co tak zajet do Mošnova na letiště zablbnout? Údajně by to tam mělo být přístupné. Tak co po obědě kolem 2-3hod.?
  • Kuba
    Oka tak příště snad to výjde:-)
  • Adys
    Ono se nakonec nikam nejelo, už kvůli počasí a Hozzzimu do toho něco naléhavého skočilo... :) Tak příště
  • Kuba
    No chtěl jsem jet svámi ale zjistil jsem že my měnili rozvody a něco tam dělá takovy divný zvuk a myslím jsi že to je napínací kladka na vyvažovací hřídeli tak ji musím sehnat někde takže nemužu nikam:-(
  • Adys
    Tak co Ostraváci? Žijete, nebo spíte?
    Co tak v neděli se projet k Hozzzimu? Jedu tam na diagnostiku, přidali se Invi a Turok. Kdo bude další v pořadí? :)
  • Invi
    Super pokec s Adysem a jeho otcem jako vždy, fotky nevyšly, tak aspoň kratší videjko z projížďky :)


    http://youtu.be/DJXMYKTJrHE
  • Invi
    Dnes? :-P
  • Adys
    Co nějakého scuka?
  • Turok
    no koukám že je tady fakt mrtvo.
  • Adys
    Jo, také bych něco podnikl, ale pořád nejsou hotová ty kola! Nevím co tam s nimi dělají, už přes měsíc čekám a furt nic! :/
  • Turok
    Invi taky dikec :) tak něco by chtělo zorganizovat :)
  • Kuba
    Tak kdy dame sraz všichni:-) musíme něco podnknout něco se říkalo o přištím týdnu:-)
  • Invi
    Dnes jsme se "srazili" já a Turok, díky za svezení ve 20VT, teď můžu brečet ještě více :-P
    Brembo třmeny koukají skrz hezky výrazné 20VT disky, šmoula je hezký kousek, co mu chybí se doladí ;-)
    Díky za návštěvu.
  • Adys
    Jo ty jsi v Číně, ahá :D
  • Denis 1,9 JTD:(
    Adys: Ty vole z Číny na koloběžce :)
  • Adys
    Denis: Vem koloběžku a dojeď :D
  • Denis 1,9 JTD:(
    Hele já bych taky rád přijel, ale stav mého Coupé asi znáte a navíc jsem pár tisíc km od auta. Takže se mnou letos nepočítejte :)
  • Adys
    Nevidím to na zítřek! Jsem bez kol, coupe mi stojí na špalcích. Příští víkend by to mohli vyjít :)
  • Phoboss 1,8 16V
    :) ale no taaak :) bez emocí... :) Nio já bych mohl dojet leda s Turokem a polovičkou jako bagáž protože ještě moje nemám poskládáno a bez žirafy se s motorem hýbe blbě :( nechci sundávat kapotu ale nebojte do zimy času doost :D
    Míša má like :D
  • Invi
    Super, ale nevím proč se rozčiluješ. Zaprvé to nebyla narážka na to, že tento víkend nemůžeš přijet a za druhé, dobře vidíš, že většina lidí se ani neobtěžuje do tohoto tématu něco napsat.

    Proto na to kašlu, né proto, že nemůžeš přijet.
    A krom toho, já nic neorganizuju ani jsem neorganizoval, mě je to úplně jedno. Ale fajn že ses hned do mě tak obula, teď už ani nemám chuť někam jezdit :-)
  • Missicka
    Invi: Promiň, že nežiju jen srazama! Není to tak dávno, co jsem domlouvala srazy jak blázen a největší úspěch jsem měla s Rožnovem, kde přijelo 11 aut. Lítání jsem kolem toho měla jak prase, protože to bylo v kempu + vše zorganizovat. Holt se budem stěhovat a mám i malé dítě, takže to není TAK jednoduché, jak pro vás chlapy! Moc ráda vás všechny vždy vidím a pokecám, ale prostě né vždy to vyjde. Proto je tu tohle téma, abychom se když tak snažili domluvit termín, který bude sedět co nejvíce lidem! Chápeš???? Navíc jsem zvědavá na Turokovy new kola - barvu. :o) Takže bez Turoka ani ťuk! Počítám, že přijede i s Luckou a taky by se mohl přidat Peťa s drahou polovičkou.. ;o)
  • Invi
    Já to kašlu, domluvím maximálně se s Adysem, protože ten jediný má zájem se sem tam scuknout a pokecat.
  • Missicka
    V těchto vedrech se to nedá. Příští týden se možná stěhujem. Budu vědět koncem týdne příštího. Když by se stěhování posunulo, mohla bych přijet. Záleží, jak to sedí ostatním..
  • Invi
    Termín je příští víkend, asi poklidnou neděli co říkáte? Mají být vedra, tak je třeba toho využít.

    PS: Jen návrh...
  • Turok
    Tak co lidi myslím, že je čas na další sraz ne? už jsem slyšel nějaké zvěstí, že se něco chystá, ale termín nikde.
    Viděl bych ta na víkend 29-30.. co vy na to?
  • Turok
    pěkně pěkně u toho Fiatu :)
  • Adys
    Kuba: to vím no, psal si že máš do 17h čas. Tak my se tak přizpůsobili a ty ses neozval... Nevadí, příště to vyjde :)
  • Denis 1,9 JTD:(
    Invi: Vůbec se nezlobím, akorát jsem to nečekal. Sousedi se divili, co to je za sraz kupéček :)
  • Kuba
    Adys: Ja jsem musel odpoledne do práce:-( jsem to tady psal a aji invimu no ale priste snad dorazim jak zase bude nejaky sraz:-)
  • Invi
    Doplním ještě návštěvu u Denise, snad se za přepadovku nebude zlobit ;-)
  • Adys
    A při cestě domů :)
  • Adys
    Tady jsme doma :)
  • Invi
    Co říkáte na moje nová světla? :-P
  • Adys
    Tak jsme z projížďky doma, bylo to moc fajn :)... Kuba slíbil že přijede, ale skutek utek... :) Tak snad příště.
  • Kuba
    Jako já bych jel ale mám zítra čas jen tak do 17 00 protože musím pak do práce to je celekm problém a jestli pojedete do kopřivnice tak nevím jestli to bude mít kurde cenu na takou chvilku:-(
  • Kuba
    Já jsem ten druhý:-)
  • Invi
    Kubo: Ty jsi ten Kuba, který remcal v mém tématu, nebo ten druhý? :D

    Jinak samozřejmě pokud dojedeš, budu jen rád, je to pro tebe problém dojet do Kopřivnice? Kdyžtak by jsme se sešli někde u FM a pak by jsme jeli spolu, pokud jsem správně pochopil Adyse, tak dorazí taky.

    Ještě se s ním domluvím na FB a uvidíme.

    Jinak žhavým tématem na prvním jarním srazu bylo, že je třeba konávat srazy častěji a pokud možno v hojnějším počtu, tak co vy na to? ;-)
  • Kuba
    Invi: Jsem z havířova amám zítra čas tak do 17 00 kdyby jsi chtěl mužem se domluvit a setkat :-) aspon s někým pokecám kod ma coupé:-)
  • Invi
    To je škoda, nikdo další nedorazíte?
  • Turok
    tento víkend to asi nevyjde, já nemůžu.
  • Warhol
    pořád budte rádi že jste to neměli jak podzimní pražskej sraz....
  • Invi
    Tuto sobotu se chystám provětrat Coupe, takže pokud se domluvíme, rád dorazím.
  • Denis 1,9 JTD:(
    Miško, nebýt těch kol, tak to tvoje auto ani nepoznám :)
    Já bych přijel, ale kupaso fakt nemá nápravu a jezdit jiným autem a trapasit tam se mi už nechce :)
  • Turok
    Bylo fajně, sice takhle komorně v menším počtu, ale i tak super doufám, že brzy zase dáme sraz a možná dorazí i někdo další..

    že Ravene? :)

    Coupe Zdar
  • Missicka
    ..tak jsem dorazila i já s malým spolujezdcem. :o) Škoda, že už to není jako dřív a nedokáže se 1x za čas sjet víc aut. Ale i tak jsem všechny moc ráda viděla. ;o) Bylo moc fajn..
  • Invi
    Potvrzuji, dobří lidé, Adys s otcem jsou hodně fajn chlapi, Turokovi pžřeji mnoho štěstí a aby Coupátko sloužilo, Missicko neprodávej ho ;-)

    Fotku dodám jen jednu :-D
  • Adys
    ... :)
  • Adys
    Sraz byl parádní, kdo nedorazil má smůlu! :) Nějaké ty fotky.
  • Invi
    Také dojedu kolem 15:00
  • Adys
    Turok: Tady nemrholí, tady začínají schnout cesty. :)
    Machinefeera: Missicka bohužel nedorazí... Tak když dorazím po 15h... :)
  • Machinefeera
    No tak s největší pravděpodobností se přijedu podívat, ale bylo by super kdyby mohl někdo přijet už dřív, rád bych kolem půl páté už jel z5, chci se jenom mrknout jak FC vypadá "naživo".
  • Turok
    Ok tak snad nás dojede co nejvíc a to stupidní mrholení přestane.
  • Adys
    Takže v 16:00 na parkovišti za Tatrou... Tady: https://maps.google.cz/maps?q=Kop%C5%99ivnice+Tatra&hl=cs&ie=UTF8&ll=49.604008,18.157343&spn=0.002103,0.003449&sll=49.860283,18.002759&sspn=1.07118,1.766052&t=h&brcurrent=5,0,0&hq=Tatra&hnear=Kop%C5%99ivnice&fll=49.604046,18.157686&fspn=0.002103,0.003449&z=18
  • Turok
    Aha tak tedy to posuneme kolem 16:00 :)
  • Adys
    Psala mi Míša, že dojede nejdřív v 17h, jelikož malý spí do 16h. Tak bychom tam asi počkali, za předpokladu že nebude pršet no. Tak kdyby nepršelo, tak bychom se tam kolem té 15 hodiny mohli nasbírat. :)
  • Turok
    Tak v kolik zítra?? V případě, že nebude chcát. Mezi 14-15.00??
  • Invi
    A já nemám palivové čerpadlo, snad vše vyjde a příjde mi v pátek.
  • Denis 1,9 JTD:(
    Jak dojedu, když nemám zadní nápravu a nádrž?
  • Adys
    Ano, místo opět Kopřivnice jako vždy to parkoviště :)
  • Adys
    To by bylo parádní kdyby si dojel :) no zatím jsme 4. Missicka, Von Raven, Invi a já... :)
  • Turok
    tak pokud budu pojízdný tak dojedu, každopádně ale budu bez kol bo se dávají do laku takže budu mít 2x16 a 2x15 tak snad mně nebudou stavět.. Kdo ted nakonec pojede? A jaké je místo zase Kopřivnice?
  • Invi
    Dnes menší srazík v Ostravě, já a Morris.
  • Adys
    Kdo se ještě přidá? :)
  • Invi
    Moravskoslezsko, příští víkend, nejspíše Sobota po obědě dáváme scuka já a Adys, cím více lidí se připojí, tím lépe.

    Chtěl jsem jet do Kopru k Adysovi domů, ale záleží jak se domluvíme tady na foru a hlavně kolik lidí si najde čas na jarní schůzi.
  • Turok
    je to hnus.. to nepamatuju.. než člověk vyjede to uteče ještě uteče spousta času.
  • von Raven
    jj máte tam sníh co? taky jsem zas průběžně několikrát vytáh feldu :D
  • von Raven
    já už jezdím od minulého čtvrtka :) včera jsem byl v ově, nj, fulneku :)
  • Turok
    No tak to vidím tak že tebe na srazu s coupe neuvidíme nikdy :)
  • Denis 1,9 JTD:(
    A až to všechno bude, tak na to šplíchnu plasti dip:)
  • Denis 1,9 JTD:(
    Turok: Hotové to nebude nikdy:)
    Torbo bylo jen tak zbastlené, aby to sotva jelo, musí se vyřešit odvod oleje a nechci zatím provrtávat vanu, a dostal sem šílený nápad se zadní nápravou:)
  • Turok
    Denis co furt vyvadíš dyt jsi to už loni měl akoro hotové? :)) já nevím jestli s takovu s tím někdy vyjedeš.
  • Denis 1,9 JTD:(
    Tak já jsem zvědavý, kdo to auto dá za mě dokupy...teď je pryč náprava, řeší se nová podlaha v kufru a nádrž...pak komplet repas nápravy, vyřešit chlazení turba a udělat výfuk...jo a brzdy už tam budou muset jít taky:)
  • Phoboss 1,8 16V
    A my ještě nejezdíme :D teďka jezdím čmoudem :D :P
  • Turok
    Tak sem na Vás letos zvědavý lidí jaká bude účast na srazech bo loni to byla bíííída.
  • Invi
    Také už vykoukává, už aby to bylo :)
  • Adys
    Jediného žlůtého astmatika co tady znám je Martynnz...
  • Morris_3nec
    Pamatuju s, že minulej rok na podzim mi před barákem v Mariánkách na ulici Lomená stálo žluté coupé, respektive asi pro někoho nebo s někým přijelo, ani jsem si nevšiml co to bylo za motorizaci ale podle zvuku asi astmatik, je to nějakej člen ?
  • Adys
    Už se těšíme až to sleze a oteplí se :))
  • Missicka
    ..pokračování pokecu..