Tuning Cars Show Mnichovo Hradiště (Hoškovice)

  • K0K1N 20VT
    Ty prvnim,taky ne :)
  • mrkinHGT
    jinak KOKIN 20VT rozhodně svým třetím místem ostudu neudělal... :)
  • mrkinHGT
    ano plenoši :D :D
  • Lenoš20VTLE
    do bydžova mrdkine:D ???
  • mrkinHGT
    Tak jak se těšíte účastníci srazu?? :D
    Počasí zatím nic moc, nicméně po těch vedrech, to je příjemná změna..
    Po práci to zajedu obhlídnout do Hoškovic a večer nahodím info..
    Jinak vypadá to, že tam budu pouze s puntem.
  • mrkinHGT
    Taky nevím jestli se zúčastním s coupé, včera jsem to odvezl Láďovi kvůli výfuku a cooleru... :( Třeba se to stihne do soboty, každopádně puntem tam jedu tak i tak.. :)

  • Charles
    Někdo bude převodovku montovat do auta, já ji asi budu po hoškovicích vyndávat :D
  • K0K1N 20VT
    Tam jezdi asi velka konkurence co? No snad se s tim poperu nejak :) tak doraz aspon na motorce,vem si trasne co maji mazoretky a chci te videt fandit na startu :)
  • Skyline
    převodovku nasadíš ještě v pátek v noci a v sobotu ráno seš na letišti ;)
  • Fik
    Budes se muset hooooodne snazit:-D,neboj to das:-D mozna prijedu na moto,kdyz nebudu zrovna nasazovat prevodovku,zrovna to tak nak bude vychazet:-D
  • K0K1N 20VT
    ty jo, tak to tam budu muset držet já jo:), to nevím jestli neudělám ostudu ale :)
  • Fik
    Tak nedorazim,prevodovka stale venku:-( zdrzeli me povodne a nestiha se to udelat:-( mozna bych se prijel podivat na masine jeste uvidim jaky bude pocasi a nalada:-D
  • K0K1N 20VT
    Moje coupe nepatri zrovna k tem nejkrasnejsim ale jinak vykonove je to trosku zvednute :)
  • mrkinHGT
    Kokin - to je dobře doraž!! Chci se juknout na tvé coupé a pokecat..
  • K0K1N 20VT
    Taky se tam asi ukazu
  • mrkinHGT
    Jinak co se týče té dráhy, tak povrch je opravdu super. Jezdívám tam docela často. :)
  • mrkinHGT
    Já dorazím určitě, mám to kousek cca. 20kiláčků! Snad se tam ukážeme jak s puntíkem tak coupíkem :o)

    Jinak doražte i ostatní!!!
  • Charles
    TUNING CARS SHOW se uskuteční v termínu 21. – 22.6.2013

    Tato akce se uskuteční na Vaše přání, hlavně sprinterů, kde dráha je opravdu jedna z nejlepších a jde zde bezpečný dojezd.

    Doprovodný program:

    Kaskadérské vystoupení - Pepa Sršeň, motorová brzda, půjčovna motokár, dětských čtyřkolek, minibiků, paintball, bungee trampolína 4v1, atd.

    Kdo pojedete trochu potrápit svoje mašiny?