jindřichův hradec

  • K0K1N 20VT

  • K0K1N 20VT
    tak jsi jí měl nechat doma :)


  • HARIBO
    To verim ze to bylo super. Mlada trucovala ze tam nechce,. :( Mate videjka?
  • K0K1N 20VT
    Tak srazek super, fik jak jinak prvni :) ja treti a haribo ty jsi se nestavil nebo jsi tam vubec nebyl?
  • HARIBO
    Ondro kolem obeda ne e,. To je pozde :)
  • HARIBO
    2 Fik,. Pojedu po E55 fabiiRS muzeme dat zavody :D Nebo sraz na Shellu pred Voticema,.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    sobota kolem oběda...
  • Fik
    Ja vyrazim tak kolem osmicky rano z Prahy:-D
  • K0K1N 20VT
    Ty jo,coupe sraz :) ja prijedu asi v sobotu v jedenact,pac zitra ma kamarad rozlucku se svobodou,uz vidim jak v tom vedru prezouvam na slicky :/ :)
  • swoty
    Ahoj zitra navecer asi vyrazime
  • ZERO
    Kdo tam kdy budete? Já teda počítám se sobotou, pátek spíš ne.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    když hvězdy dopřejí, tak bych se jel podívat i s bráchou...
  • HARIBO
    Ja se prijedu podivat,kdyz bude hezky :)
  • K0K1N 20VT
    Fiat ne kurde :) jen uz na tom nebude lepe jak treti kurde :)
  • Dolph
    No taky zvažuju, že bych dorazil. Jen nevím jestli vezmu Fiata nebo Golfa... Ale mám to hodně daleko :-(
  • K0K1N 20VT
    Tak Vyskovu muze konkurovat snad vsechno,to at se na me nikdo nezlobi. Draha bude si myslim 400m podle casu z predchozich rocniku a hlavne tri drahy,to uz v cechach bohuzel nikde neni.
  • Ales
    Byl jsem tam taky pár krát a myslím, že kdyby to mělo větší reklamu a větší návštěvnost, tak to může být konkurence Vyškovu, sprintovací dráha je tam dobrá a plac v areálu taky. Jediné co mi tam vadilo, když se jeli sprinty a člověk chtěl slyšet auta, tak tam byly u dráhy repra a puštěná hudba. Večer tam nebyla taková zábava jako třeba ve Vyškově.
  • HARIBO
    Vypada to pekne, jen mi prijde draha nejak kratka,.. :)
  • ZERO
    Tak to teda bude na co koukat... 450-ti koňový Coupé jsem ještě naživo neviděl. Snad to vyjde a přijedu se podívat :-)
  • K0K1N 20VT
    Urcite bude na co koukat, jede i fik :)
  • ZERO
    Já tam dvakrát byl, na prvním a druhým ročníku myslím (vždycky ale jen chvilku)... Nebyl to žádnej zázrak, ale to se mohlo změnit. Chtěl jsem tam jet už víckrát, protože to mám kousek, ale většinou jsem to propásl... Takže letos se tam možná mrknu v sobotu, ale ještě nevím určitě...
  • K0K1N 20VT
    jede někdo? nikdy jsem o tom neslyšel teda a to už je to osmý ročník :) asi to pojedu omrknout http://jhtuning.cz/