Ostravsko 2014

  • Coupe20VT PLUS :-D
    klucí, kdo by se mi mohl prosím Vás koknout na jeden povoz v Ostravě? mám to z Tábora kraj světa a jet tam jen tak na kukačku je drahej vejlet... prosím sms na 775876608 - zavolám a řeknu podrobnosti.

    předem moc děkuju.
  • Erikson Tipo2.0 16v
    Toz tak to gratulace :D
  • Turok
    Čaute bando tak jak po zimě? Žíje ještě nědko? :)

    Co takhle nějaký srazik pak v průběhu sezony?

    PS 20.6. se žením a pokud by se někdo chtěl připojit ke svatebnímu konvoji a dolnit tak průvod,ve kterém budou 1až2 coupečka bylo by to perfektní, takový malý svatební coupé průvod :-D .Vyjizdíme z FM směr Karviná.
  • Adys
    Přidřené... :/
  • cigarko
    Co s tím máš?
  • Adys
    Ti zmizli úplně. Myslím, že už ani jeden nemají coupe. Mě bohužel dojezdilo, tak snad se to dá do kupy :)
  • cigarko
    btw nevíte něco o sonnym nebo albinovi? Ty kluky sem neviděl ani nepamatuju, nějak se mi s nimi vytratil kontakt.
  • cigarko
    Hele žiju, jen nějak toho času není to co bývalo. Tady sem se nalogoval asi po dvou letech. Nicméně ted se to tady snažím pravidelně sledovat tak pokud se bude chystat něco rád se přidám.
  • Turok
    teď už taky FM ale auto mám v Karviné nicméně by to chtělo ještě nějaký malý sraz třeba na konec sezony :)
  • Adys
    cigarko: Ty ještě žiješ? :O Od doby co jsem koupil coupe jsem tě na sraze neviděl. Posledně v Kopřivnici, jak tak chcalo.
  • Morris_3nec
    Sice Ostravsko - Třinečák ale pořád kousek. V Třinci jsou pak další 3 Coupéčka
  • Invi
    A helééé .. trebe už mě mí kamarádi párkrát hlásili, neschováš se ;-) Já jsem z Bašky.
  • cigarko
  • cigarko
    nebo klidně mistečaci
  • cigarko
    nějací frýdečaci tady ještě jsou?
  • von Raven
    ty srazy se rozjely :) http://www.amateri.cz/g939958-leto-je-tu/8
  • Turok
    tvoje je holka? :D
  • Invi
    Nemůžu si pomoct, ale je to jako holka a kluk :)
  • Adys
    Parádní sraz :) Fajnoví lidi. Hona má nejkrásnější coupe co jsem viděl :) Opravdu paráda :) Díky všem co dorazili a omlouvám se za komplikace z letištěm. Třeba to vyjde příště :)
  • hona20VT
    Hošani,bylo to dobrý,moc se mi tam u Vás líbilo.
    Super srázek super pokec,všichni jste borci!
    Někdy to zase zopakujem :-)
    Nějaký fotky jsou tady:
    http://hona20vt.rajce.idnes.cz/Sraz_Mosnov_26.4.20 14/
  • Adys
    Po 2 hod. se tam můžeme scházet, do 2 hod. to mají ještě uzavřené Mazďáci :)
  • Adys
    Invi: Však pojedeme společně a sebereme i Honu! :) Budu vás čekat v Kopru před branami polygonu... :)
  • Invi
    Budu tam kolem 14:30.
  • Turok
    Tak zítra na Mošnově zduř :)
    Už se těším.
  • Invi
    Jen pojď, čím více společných projížděk, fotek a videí, tím lépe ;-)

    Tímto vyzývám Hozzziho, Turoka a další případné majitele Coupeček, aby se přidali pokud budou mít trochu času. Za letiště se neplatí, pokud vyjde počasí, není co řešit ;-)
  • hona20VT
    Tak když to vyjde,do Mošnova bych jel s váma.Uvidíme jak to tam bude vypadat.
  • Adys
    A potom kolem 2-3 hod. jedeme na letiště do Mošnova... Tak tam někde před branou budu čekat na Inviho :)
  • Adys
    Já budu jen před branou, platit takové šílené peníze se mi nechce :D
  • hona20VT
    V pohodě,hlavně ať přestane pršet.
    V Kopřivnici jsem už byl několikrát.Je to tam docela fajne.
    Aspoň poznám nějakou novou tvář :)
  • Invi
    A to se budeš bavit s ubohým 16VT-čkářem, který nechce jet na sraz? :-D

    Né sranda, určitě pokecáme ;-)
  • hona20VT
    Tak to se tam potkáme.Jen doufám že nebude pršet.To by bylo blbý.
  • Invi
    Já tam budu.
  • hona20VT
    A nechcete kluci někdo přijet v sobotu do Kopřivnice? Máte to kousek. Já tam budu určitě a možná ještě dvě další kupéčka.Jižní Morava

    http://www.tuning-koprivnice.webnode.cz
  • Adys
    26.4 se koná Mazda sraz vzadu na letišti v Mošnově (u motokár) kamarád mě pozval, že můžu vzít bandu coupečkářů, budou mít pronajaté letiště, takže budeme moct zablbnout :) Čím více se nás sejde, tím lépe :)Na čase bychom se ještě domluvili
  • Adys
    Díky všem co dorazili :) bylo krásně, fajn lidi, a parádní autka :) Něco málo z dnešního srazu.
    http://adamriky.rajce.idnes.cz/Fiat_Coupe_Studenka %2C_Mosnov_22.3.2014/
  • Invi
    Kdo je aktivní ještě tady na Ostravsku?
  • Denis 1,9 JTD:(
    No začali jste letos brzo :)
  • Invi
    Krásné, už se těším na vyjížďku.
  • Adys
    :)
  • Adys
    Krásný to den :)
  • Adys
    Dnes malinký srazík :) Bylo fajně.