PRAHA

  • Luxor
    sry, ruším to, zítra to nedávám :-(
  • Martin 20VT plus
    je mi to jedno tak klidně u tý fízlárny tam...ale nevím jestli ještě budu mít auto...prodávám ho...
  • Martin 20VT plus
    já měl na mysli původně až tam před Jedličkovým ústavem, ale jo, klidně už tam před tou bengárnou, aspoň se tam budem líp hledat :-) jestli teda do tý doby auto neprodám :-D hodil jsem ho na prodej...
  • Luxor
    jj tuhle lokalitu mám rád :-) Myslíš přímo před bengárnou na tom parkovišti dát sraz? :-)
  • Martin 20VT plus
    tak co ve středu- 2.7.2014 tak na 20h u Vyšehradu?? Luxore to je celkem na jih od centra :-) mně se upřímně nechce někde v garážích v Ócéčku...co říkáte?
  • Luxor
    Jak už jsem psal JPmu, já se rád stavím... Vymyslete datum, čas, místo... místo na jih od centra :-) Díky :-)))
  • JardaITC
    Jestli se ještě něco bude dít, tak bych se zastavil. Raději tedy někde mimo centrum, protože jízda s eibachama přes koleje je hrozná.
  • Martin 20VT plus
    ahoj, za mně určitě nevadí :-) ten anglán s motorem uprostřed by mě zajímal :-) co středa ve 20h u stromovky u toho kanálu, znáš to tam? ale nevím jestli tam nebudem sami :-D
  • JP
    Kdy a kde? Berete i Alfisty? Případně mam ještě Audi, Fabii nebo anglána s motorem uprostřed kdyby to pomohlo:D
  • Martin 20VT plus
    Ahoj lidi, co dát v př. týdnu sraz?