FCC sraz Olšovec 2014

  • Syky
    Ja to mám daleko a nemám auto ve stavu aby dojelo....:D

    Takže plný počet bodů :D
  • hona20VT
    To znamená že na příští rok musím naplánovat koupit ještě aspoň 5 coupé a sehnat 5 řidičů,aby jsme navýšili počty.
    Na olšovec mi původně potvrdilo sraz cca 18 aut.Z toho opět přijelo jen zdravý jádro.Ach jo,asi jsou definitivně pryč doby kdy se sjelo víc jak 80 coupé :-(
  • Oddy
    Nevím proč lidi nechcou jedzit, půlka si stěžuje, že je to daleko a druhá půlka nemá auto ve stavu aby někam dojela, popřípadě se vymlouvá na všechno co snad jde:))
    Byl přece Mácháč(Čechy) a Olšovec(Morava) tak je blbý, že nás bylo max do 20ti.
    Přitom oba srazy byly parádní, lidi co přijeli jsou super a nebyla chvíle kdy bychom se nudili.
    Doufám, že další rok navýšíme počet aspoň na 40 aut ne-li víc
  • Pegas77
    jsou někde už videa ze srazu? případně i ze srazu z Mácháče?


    jinak koukám jaký byly letos srazy jiných aut, že se co počtu máme celkem co stydět, jen v Brně co je Coupéček a na srazech poměrně málo
  • Coupe20VT PLUS :-D
    za sebe souhlasím a za sykyho taky :-D
  • hona20VT
    For Syky: To nevadí,že nesouhlasíš.Hlavně když vždycky přijedeš! :-)

    Ještě bych uvítal pár návrhů na termíny.O prázdninách to asi moc neklapne,v době dovolených.
    Za mě,tak duben,červen,září,listopad (s tím že se může stát že ten první a poslední měsíc bez mazlů-záleží na tom,jaká bude zima)

    A už teď vyhlašuji soutěž - "odměna za docházku" :-)
  • Syky
    za mě nesouhlasím ....

    čest už nemám,ale zdraví mám jen jedno :D
  • bubAk_
    taky jsme pro :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jsem pro :-D
  • hona20VT
    Co takhle se srazit dejme tomu 4x do roka,z toho udělat jeden velkej sraz se vším všudy a tři jen tak pro zábavu max se spanilkou a zbytek času by byla příprava na odmašťovnu?
    Mohly by se při tom zrovna vyvenčit auta i opice. :-D (tzv.dvě mouchy jednou ranou) :-)
  • Syky
    ja nemit coupe alspon na dvore v praci, tak UZ NIKDY NEPRIJEDU
  • bubAk_
    :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak třeba mě jde pouze o ty auta :-D to je ostatně vidět z toho alba :-D
  • bubAk_
    nj jenze mame dobrou partu tak proc by sme se neschazeli? :) co co co? provokace :D a ruku na srdce uz nejde moc o auta ale o tu bandu opiiic a o alkohol :D

  • hona20VT
    Moc mě s tím "4x do roka" neprovokujte,nebo to tak dopadne a následky si přičtete sami! :-)

  • Oddy
    Sraz předčil všechna očekávání a vydařil se na maximum.
    Kdybychom se scházeli každýho čtvrt roku bylo by to ještě lepší .. a možná bychom se postupně sešli v odmašťovně :D
  • Vladik
    Bylo to super !
  • Pegas77
    5
  • Pegas77
    4
  • Pegas77
    3
  • Pegas77
    2
  • Pegas77
    1
  • hona20VT
    Jsem rád že jsme si to všichni užili.Super víkend!Díky za účast!

    Jinak tento pán na fotografii byl nejšťastnějším účastníkem zájezdu :-)
  • Pegas77
    Sraz super, děkuji Honzovi za organizaci a ostatním za prima víkend, to by klidně mohlo být 4x do roka
  • Janinka 2.0.16VT
    Tak se vám všem musíme omluvit že jsme dnes už na vámi nedorazili.Moc nás to mrzí ,těšili jsme se na pokec a setkání,ale jak jsme od vás odešli tak po chvíli telefon a Ládu nutně potřebují v práci.Nezbylo nám nic jiného než vyrazit domů.Tak si to užijte a někdy příště.
  • Syky
    stavim se za vama v patek vecer pokecat...nemam to daleko...
  • hona20VT
    Tak dnes to vypukne! Doufám že dorazíte všichni v pořádku. :-)
  • Pegas77
    Tak auto je v cajku
  • hona20VT
    Pegas77: super! chatku ještě seženeš.Anebo počkej,já se zeptám Vladika jestli nemá ještě místo v chatce
  • Pegas77
    Tak auto bylo včera rozebraný, dneska možná bude, ložisko krásně rachtá, je to vydřený a pěkný vůle (dle všeho je tam od výroby), přítlačák prý ještě OK (jen drobná rýha na packách kde se opírá ložisko ale prý to ještě hodně vydrží,

    jel bych už v pátek, ale zatím nemám rezervovanou chatku a pojedu na 99% sám (tedy asi vezmu jedno letadlo jako loni)
  • Janinka 2.0.16VT
    My ano ale až v sobotu a nejspíš na Machochu.Dříve to asi nestihneme
  • hona20VT
    Provádím menší průzkum,kolik vás dojede,kvůli upřesnění programu a tak vůbec.Potvrďte,kdo určo dojedete!
    Díky.

    For Syky: Škoda chlape,že ti to nevyšlo.No myslím že budeš mít na příštím srazu co dohánět... :-) drž se!
  • Syky
    bohuzel. sešlo se toho víc něž jsem chtěl a čekal...ikdyž mi bylo ohlašováno spousta planů na tento datum, tak všichmi moc dobře víte, jak to je, když vám to žena říka zrovna když paříte na xboxu....ale je toho víc, příští rok se mnou určo ale počítejte....snad uz i s coupe ;)
  • hona20VT
    Syky,co nám to děláš člověče!!! Jeden z hlavních adeptů na vyhlášení kalič roku a ty to flákáš... :-)
  • bubAk_
    to syky: musis povedet zitra jak to mas s tim srazem :/
  • bubAk_
    jmenuji se lukáš a sem abstinent.
  • Oddy
    A já už měl sehnaný 3 lékárničky, basu piv a kameru .. škoda, tak to nechám doma na příště :D
  • Syky
    JINAK bohuzel to zacina vypadat tak, ze se nebudu moct zucastnit tohoto srazu...

    neee naroinu nebudu delat zagorku, ono to tak nezacina vypadat, ja uz to vim jiste....

    zavolame si.....
  • hona20VT
    Já jsem s hučícím ložiskem najel po Itálii skoro 6000km a dojel jsem.Sice kvůli hluku z ložiska nebyl slyšet skoro motor ale vydrželo.Je pravda,že jsem měl trošku obavy aby se to nerozsypalo tak jsem to moc nehonil.
  • bubAk_
    sak my sme syky s tim jezdily hodne dlouho prece, nwm teda jak mu to huci moc :) ale me to uz hucelo extrem asi pred smrti :D
  • Syky
    no ja uz videl rozsypane lozisko a to je konecna pak....
  • bubAk_
    pegas s loziskem by se nemelo nic stat, jen proste budes hucet jak ja na machaci :)
  • hona20VT
    Pegas: to neřeš,ja jedu s udírnou.Doufám,že jedeš přes noc!
    Jinak s Vladikem budu mluvit v týdnu tak zjistím co a jak.Ale myslím,že má zabukovanou chatku.
  • Pegas77
    a taky asi nedoresim do srazu to spojkovy lozisko (finance)
  • Pegas77
    Tak letos asi budu opet bez spolujezdce takze nevyhoda na orientacni závod, minule jsem to sam moc nedaval, také ubytko ještě nemam
  • bubAk_
    tvle hlavne vemte ten okap co kdybych zase sedl do auta a tentokrat si tam nablil doopravdy :D ne.ee :) pojede aj lenca takze s chlastem me trosku hlida :D
  • Oddy
    Škoda, že Vladík nejede, třeba se mu to ještě nějak povede udělat. Dobré je, že se ukáže Abraxas:)
    A program co naplánoval Hona bude určitě parádní.
    Teď už jen doufat v pěkné počasí ať si to užijeme co nejvíc.

    Pro Bubáka už mám nachystanou vodku, zápraží si bude muset najít sám :D
  • hona20VT
    Vladík je teď zamilovanej :-) tak to tady fláká...
  • Abraxas
    Může mi někdo říct, kdy se do služby nahlásí taky Vladík?! Vlaaaadíííííííííííííkůůůůůůůůůů, že Tě vytočím!!! .):D
  • bubAk_
    :) o machaci povykladame, a jak rikas nema cenu komentovat, vim ze si skripala zubama... :( taky se na vas tesime :)
  • Abraxas
    bubAK: Olšovec kámo je stejná povinnost jako být "odborníkem" s "vlastnostmi klubu":D:D, jak trefně poznamenal Honza.)O Mácháči mně musíte povykládat, skřípala jsem zubama celej víkend co ten sraz byl a to jak uznáš sám, nemá cenu komentovat.
    Super, že jedeš taky.)super, že nejedeme jenom my dva:):D
  • bubAk_
    treba letos ty opice :D letos vydrzim dyl, jede aj pritelkyne :D
  • hona20VT
    Pití kalba a hulákání je snad samozřejmostí,ne?To snad ani není potřeba zdůrazňovat.Dalo by se to spíš nazvat "vlastností klubu". :-D
    V tomto odvětví máme mnoho odborníků... :-D
  • bubAk_
    ctu jen strizliveni.. piti,kalba, hulakani? je kde? :D invidualni zabava je siroky pojem :) test znalosti to jdu studovat kamo :D
  • Carlos 20vt
    Jede někdo s ostravy,F-M ?
  • hona20VT
    Tak jen krátké upřesnění programu pro ty co nejsou na FB: pátek - příjezd,ubytování pokec,večer první disciplína soutěže "Fiat coupé CUPu" - test silničních pravidel ,pak volná zábava. Sobota - Hlavní disciplína - orientační závod s prověřením znalostí o Vašich miláčcích,oběd,poté přesun spanilou jízdou na letíště a tam sprinty,slalom,slalom na zpátečku,jízda zručnosti,dále přesun spanilou jízdou na parkoviště u propasti Macocha,tam prohlídka,pokec,focení atd... pak spanilá jízda zpět do campu.Předpokládaný návrat mezi 18. a 19. hod.Večer - soutěž o nejhezčí auto srazu,vyhlášení vítězů Fiat coupé CUPu,předání cen a na závěr losování tomboly.Poté individuální zábava až do kdy kdo chce. Neděle - střízlivění,pokec,odjezd. V sobotu budeme celý den pryč,tak si vezměte svačinky. Celkově najedeme cca 100km,tak s tím počítejte a natankujte. Jednotlivé disciplíny budou bodovány a sčítány,takže kdo vynechá nějakou soutěž,bude v nevýhodě.Ještě upřesním,že tombola má charitativní účel a výtěžkem přispějeme jako klub ústavu pro postižené děti na nákup školních pomůcek a hraček. Za každé auto po Vás budu chtít 250,- peněz. Připraveny jsou i srazové samolepky. Sraz se koná za každého počasí.
  • bubAk_
    abraxas ty dojedes?, no neni mozny :) P.S vim co bylo pred machacem, hona se zminoval, o tom jak si byla nastvana nemluve :) super ze jedes :)
  • Abraxas
    Ahoj všem, chatky máme zabukovaný, přivalíme taktéž.)Celkem čtyři kousky, těšíme se:)
    hona20VT: Honzo, jestli ti můžu s něčím pomoci stran organizace srazu, piš, volej, mejluj. . . zázraky do třech dnů:D
  • K0K1N 20VT
    Tak taky asi dorazim, závody prehodili na jiny termín :)
  • bubAk_
    pripravuju jatra a ledviny .... :) lehkym treninkem :)
  • Janinka 2.0.16VT
    sice máme sraz ale jsme tam jen do soboty a Jedovnice je od Víru cca 50 km tak bychom možná dorazili
  • Oddy
    My už se moc těšíme, na autě dělám každej víkend a pití už také schromažďuju :D
  • hona20VT
    To bude! Dokonce přijedou i chalani zo slovenska.Teda aspoň doufám.Myslím,že se mi podařilo sehnat hafo zajímavých cen do tomboly,tak o to to bude ještě zajímavější.Na každýho se dostane!
    Těšte se,za měsíc to vypukne!
  • Oddy
    Tak to vypadá zase na dobrou párty:)) ..

    Jo abych nezapomněl, potřebuju rámeček na rádio, jestli někdo máte navíc, vemte mi
    ho a na místě se vyřídíme

    Díkec
  • Coupe20VT PLUS :-D
    oik jasnééé
  • amadeus69
    Jel bych asi taky :))
    Ondro když tak mi to na FB připomeň mám toho hodně teď přes léto, tak abych na to nezapomněl můžeme jet zase společně :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to ráno spláchnem kdyžtak nějakým pivem co třeba SYKY nenajde... :-D
  • JohnyXX
    Hona20VT to si fakt zabil :DDD
  • hona20VT
    Se stanem není problém.Rezervovat nemusíš.Spíš bych si dělal starosti s tím že by jsi mohl mít přes noc na plachtě novou fasádu :-) pokud budeš tábořit poblíž alkohlovýho spolku :-D
  • JohnyXX
    Hono20VT měl bych dotaz jak by to bylo se stanem - je nutný to případně taky rezervovat? Pokud by my to vyšlo tak bych taky dorazil.
  • hona20VT
    No hurá,aspoň bude pořádnej bordel!Ty Multiplácký žabičky nebudou věřit vlastním blinkrům... :-D
  • bubAk_
    pane boze at ondra je aspon o jednu chatku dale :D neee sranda, tesime se ze jedes :) ty hovado :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tááák zarezervováno 2x chatka pro 4 kusy... sme prý vedle nějakého coupečka... upřímnou soustrast :-)

    jinak s námi prý tam mají sraz ještě štěkací boudičky (MULTIPLA)
  • hona20VT
    no vypadá to,že Syky už to má zase spočítaný :-D
  • Invi
    Já se rád připojím, pokud auto neklekne :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Jo a když dáme SYKYmu lahváče, tak pod vodou vydrží přesně 7 minut. On by dýchal ty bublinky z piva... průser nastane právě po těch 7 minutách, kdy neodolá a to pivo vypije... :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    taky přemýšlíme, že bychom dorazili v kompletní sestavě... tzn Syky bez úhony neodjede... :-D
  • bubAk_
    sykouš se i rád topí :D
  • Oddy
    Ale je tam velkej rybník, můžem soutěžit kdo vydrží nejdýl pod vodou:))
  • hona20VT
    Syky neboj je to bezpečný.Na přetahovanou se nehraje :-)
  • Syky
    ze by dalsi uraz navic....popremyslim ;)
  • Oddy
    Tak ještě kromě FB potvrzuji i tu, já a Jarda"Roger" přijedeme. Chatku už máme rezervovanou.
    Oba se těšíme ;)
  • hona20VT
    Letošní druhý klubový sraz s koná ve dnech 5.-7.9.2014 v autokempu Olšovec:
    http://www.olsovec.cz/
    Rezervace 2-4 lůžkových chatek by měla proběhnout do konce čevence,pak je to bez záruky.Při objednávce rezervace řekněte,že je to na Fiat coupe klub a oni už budou vědět který chatky mají nabízet.
    Sraz se koná za každýho počasí,najíždět se dá už od pátku 5.9. dopoledne.
    Jsou opět nachystány zajímavé soutěže o ceny,poháry a nebude chybět i tombola.Varoval jsem je že jsme hlučnej klub takže nějaký decibely nebo řev motoru by neměl vadit.
    Program ještě během krátké doby upřesním.Doufám,že se sejdeme ve slušným a důstojným počtu. :-)