kdo sa chystá do Banskej Bystrice

  • Oddy
    Pěkné pěkné, jen uprostřed stojí nějaká žlutá kukačka:))
  • miro20vt
    Naozaj bolo fajn ludia super aj pokec ,tiez organizacia na boduce sa dufam stretneme vo vecsom pocte
  • Invi
    á tak už vím kdo jsi :) Svíčky vyměň to je jasná vě, jsou 4 roky staré, tak i kdyby to nebyly ony, časem by se projevily. Kontaktuj Phoba, napiš jaké máš úpravy, koně a on ti řekne jaké budou pro tebe nejlepší. Všiml jsem si u tebe, že máš MBC, uber třeba na 1,2b a uvidíš co to bude dělat.
  • Kapscha
    Lukáš no ja len dufam ze ked sa budci rok sretneme tak budu naše auta zase o čosi lepšie či už technicky tak aj výzorom : )) inak musím uznat mas fakt peknučke avetko vydet že sa staráš : )) LEN TAK DALEJ

  • Abyss
    Mišo urobil si nam veelku atrakciu so svojim coupe. Islo fakt len oto stretnut sa pokecat a zdravo sa vyblaznit. FAkt mohli banovat ti co neboli...
  • Kapscha
    Invi no ten problem co mi to vynehavalo občas nevyriešil ani 100 okt. benzín aj ked to slo hned citelne lepšie tak občas to vynehávalo rozmýšlal som čím to bude ale isto začnem sviečkamy bo tie maju už 4 roky rozmýšlal som aj nad lambdov ale to by mi isto vypísalo -check možno palivový filter.... pripadne to čo si vravel ty pretlakovanie--ale ako to že to predtým nerobilo? no ja typujem na tie sviečky....
    Inak este raz dikes že ste prišly este raz...
  • Kapscha
    škoda bolo fakt fajn každý kdo nebol alebo nemohol ist môže banovat : )))
  • Invi
    Já se chystám a to doslova, dnes mi odešel pomocný pístek spojky :)
  • Kapscha
    chalani kdo sa chystá 19-20.jula na zraz do Banskej Bystrice???