BRNO - srazy u Ustredniho hrbitova

  • Aljaška
    koukám na starý fotky, joo to se nás scházelo mnohem víc:-(
  • Abraxas
    Srázek byl bezva, sice jen ve třech, ale užili jsem si to!!! Kucííí díky, ráda jsem Vás viděla.-):-))Těším se na příště, třeba dáme i nějakou malou spanilku. . .
  • Vladik
    Dnes,Brno-Ú.H.ve třech,
  • Pegas77
    vyhovovalo by mi drive tak kolem 16:00 ale zkusim si nějak zaridit
  • Vladik
    To víš že jo !
  • Abraxas
    Zítra kolem 17-té hod´ky su tam:):))Kdo další dorazí? Přijed´te, těším se. . .
    Vladík: part´áku prosím Tě, vzal bys mi ten držák do motoru?


  • Vladik
    Přijel bych ve čtvrtek 12.7.kolem 17:00hod.
  • Pegas77
    tak co nekdy po praci 16-17 nekdy v tydnu? uz mam pojizdny Coupe
  • kisik
    Taky to tento týden nestíhám,chystám auto do Slušovic .
  • hona20VT
    Tento týden to asi nedám ale můžem se domluvit předběžně na příští týden.Nemusí to být čtvrtek.
  • Pegas77
    protoze mi zraz v Trebici me minul (jednak Coupe mimo provoz a za druhe se mi to lryje s kazdorocni modelarske akci kde aktivne letam - MEGACUP) rad bych se v Brne konecne s nekym potkal
  • hona20VT
    Kisik:Je to obchodní centrum Tesco Královo pole.Je to za Lužánkama ve směru na Svitavy.Ve 13:00 je odjezd směr Třebíč.
    Když bude nejhůř volej:777945425
  • kisik
    Sice nevím kde to Tesco je ,ale budu tam .
  • hona20VT
    Nevím jestli se už někdo domlouval.Já a Vladik jedeme z brna v pátek kolem 13té hodiny od Tesca v Kr.poli a pak přes Bohunice po staré silnici.
  • kisik
    Jedete někdo do Třebíče pres Brno,nebo tam nemáte přímo sraz?
  • hona20VT
    Tak až budete mít mazlíky nachystaný,určo dejte vědět a slezeme se.
  • Pegas77
    kolem hrbitova jezdim skoro denne, aspon v pracovni dny, jsem pro se tam nekdy setkat, pred 3 ydny jsem odzimoval
  • Aljaška
    Doom za chvilinku ho tam vezu a počítám, že v pátek ho tam vyzvednu:-D
  • DooM 20VTLE
    Aljaška: A kdy budes mit auto hotove?

    Ja se tam snad taky brzo zastavim. Probouzim auto ze zemniho spanku :)
  • Aljaška
    v pondělí vezu auto do lakovny a čekám na gumy, pak se určo připojíím:-)
  • Vladik
    Jsem pro .
  • hona20VT
    Já jsem taky pro.Teď zrovna auto připravuju na sezonu tak je rozdělaný ale během dvou týdnů bych měl být ok.
  • Milda
    Taky bych se mohl čas od času ukázat:-)
  • kisik
    Mohl bych se tam ukázat .
  • hona20VT
    Kdo z Brna a okolí by občas v nějakej čtvrtek vážil cestu a přijel na pokec.Že bychom obnovili tradici...
  • Aljaška
    tý jo číslo nevím, však zavolej na to číslo, to on pracuje i na tom Cejlu, řekne ti adresu a domluvíte se i kdy kde:-)
  • Alejandro
    aljaška, děkuji, a nevíš ještě adresu na tom Cejlu?
  • Aljaška
    Na Cejlu pracuje ten mechanik, pak přijede domů a dělá to stejný u bráchy na dílně, ale za lepší ceny. Ale i na tom Cejlu to jde.Hlavně tam vše udělaj rychle. Jezdím k nim už 5 let se všema autama:-) Jinak ta dílna je u Oslavan- Nová Ves. nejlepší bude, když zavoláš a domluvíš se přímo s ním. Tel: Tomáš Vyskočil 777 728 117 :-)
  • Alejandro
    aljaška: kousek od Brna jakým směrem?:)) zas abych tam nejel pul dne:) a na Cejlu dobrý?
  • Aljaška
    v Brně na Cejlu, ale já jezdím koisek od Brna, tam mě teď předělávají motor. Jsou to Italofilové, jeden mechanik a brácha konstruktér motorů. Jestli budeš chtít, písnu ti telefon. A ceny maj úúúžasný:-)
  • Alejandro
    ahoj, já mám černý v Brně, aspon třikrát jsem viděl to žlutý:))jedno coupe stává u Grandu ale asi s ním nikdo nejezdí....Budu na Dnu otevřené dráhy (2. dubna 2011) a pokud mě nic nezačne zlobit tak se svezu takové 2 jízdy aspon. Nemáte někdo dobrý ověřený servis na Coupe 20VT v Brně? Do budoucna chci dát větší IC a vubec nevím kam s tím v Brně.
  • Aljaška
    Z Brna a okolí nás je dost. Sraz je v červnu klubovej v Třebíči. Jinak se občas sejdem na parkovišti u Ústředního hřbitova nebo na volných jízdám na okruhu. Je zima, plno z nás má auto zazimované nebo na dílnách. Musíš si počkat na jaro:-)
  • Pegas77
    to tu neni nikdo z Brna? a to jsem uz potkal tolik Coupe, predevcirem vedle me stalo jedno cerny, ridila nejaka slecna, kazdy den vidam jedno zluty u Luzanek
  • Pegas77
    je jeste k mani nejaky to zluty kupe - model?
    bude letos v Brne nejaky sraz?
  • Milda
    udělejte spešl sekci pro Brno, ať všeci o všem víme:-)
  • Ice-Man
    ty jo to je ten problém oni se v brně snaží doluvit:))))
  • Aljaška
    mno já se pokoušela už párkrát doluvit:-) Jedinej, s kým se vídám je DOOM 20VT :-)
  • Luigi 16VT
    Pravda .. ale snad to bude letos lepší .. ono se dá domluvit taky jindy a jinde ...
  • LUKE 1.8 H8C
    Je Nas tu dost, jen se domluvit je problem :-)
  • Milda
    Alejandro: taky se hlásim k Coupe a Brnu:-)
  • Luigi 16VT
    Díky Aljaško .. takže my jsme komplet. A Lukin se o malou stará ... ani jsme v to nedoufali. No víš, že tebe potkám vždycky rád. A pokud nevadí "horalka" .. klidně se můžeme scuknout kdykoliv.
  • Aljaška
    Alejandro na okruhu jsem každou chvíli, teda NA jen jednou, u jsem často a fandím:-)

    Luigi gratulujuuu!!!! A kdy se jako ukážeš? Na jaře udělám sejšn néé:-)
  • Luigi 16VT
    Ale jasan .. coupé máme stále, jen není toho času .. jinak novinka .. od 15. listopadu nás je opět o jednoho víc /Beatka .. 3,40kg .. 49 cm/ ... :-))) Snad si už konečně příští rok převezu coupé domů .. a bude to pak jednodušší ..
  • Alejandro
    aljaška, já mám 20VT v Brně:)pojed na okruh někdy si zajezdit
  • Aljaška
    Brňáci žijete?? Je tu vůbec někdo kdo má coupé?? Brno a okolí??
  • kisik
    Mít víc času ,tak dojdu pozdravit :/ .
  • Aljaška
    Máte někdo v plánu zítra v tom vedru dorazit???? :-)
  • hona20VT
    Dorazí dnes někdo? Ať tam nejsem sám :-/
  • Aljaška
    no tak já jsem v prdeli a nedorazím, coupé zradilo, teda nába na kolo. Jde to do servisu až v pátek. Takže já nic.
  • hona20VT
    Pokud se nic zvláštního nestane tak dorazím.V kolik tam kdo budete?
  • LUKE 1.8 H8C
    Ja se tam asi po par letech, co jsem tam nebyl, stavim :-)
  • Aljaška
    sice je neděle, ale čtvrtek tu bude hned. Kdo jede??
  • hona20VT
    Já tam dnes byl kolem sedm.Jel jsem tudy domů tak jsem tam zastavil kdyby náhodou...a nikdo.Nevadí příště.
  • Aljaška
    já nee, byla jsem na okruhu a dvě kočeny cestu z okruhu nezvládly asi a skončily s autem pod náklaďákem. Obě mrtvé.Mě to dnes stačilo:-(
  • Elf 20VT
    tak jedu dneske taky
  • vevca
    tak znova pokud nebude chcat. Jinak jsem dneska v noci na drinku vezl LUKINA 20vt
    docela nahodicka :D
  • Coupe73
    Jedna oranžáda je k mání u nás :-),ale 16VT

    http://www.rajaut.cz/707-fiat-coupe-20-16v-turbo-p raha
  • Ice-Man
    né to nechci ale když jsi to tak řekla tak to asi bude horší než jsem si myslel
  • Aljaška
    nooooo a nechceš i hodinky s vodotryskem??:-):-):-)
  • Ice-Man
    no realisticky to tak brzo nebude musim dokončit rekonstrukci bytu a koupit auto na normal jezdeni protože s coupe nechci jezdit pořád takže to si fakt počkám a pak dost hledání páč jsem si já ocas usmyslel že chci 1.8 edition a to sehnat je trochu problém
  • Aljaška
    držím pěsti, aby se vše rychle vyřešilo a ty jsi měl coupase co nejdřív:-)
  • Ice-Man
    no to by bylo ok ale celolak je pálka stačily by zrcátka a ty plasty kolem zadních světel a ješte k tomu to auto mít. no časem snad ted bohužel musím řešit duležitější věci ale to je můj problem to tu nemusím ventilovat.
  • Aljaška
    tak si kup coupé a dej mu oranž barvičku:-) bude ti to připomínat tvé F:-)
  • Ice-Man
    tak to moje už je fakt v přípravě ale na odchod na zasloužený odpočinek..
    ale kecám říkám vrak ale sloužil dobře nikde mne nenechal a je to první auto takže asi budou slzy jak hrachy až ho bude brát magnet .
    a následovník na 100% dostane oranžový doplněk jako památku
  • Aljaška
    proč vrak? lepší je říkat, že je auto " v přípravě" :-)
  • Ice-Man
    no jo to je o strach s takovýma autama..
    ale asi tam zajedu třeba by se tam ten můj vrak mohl ztratit:))
  • Aljaška
    no týý woe máme tu romantika a básníka:-) Prd hlavu v oblacích. Pěkně voči přišpendlený k autu, neb se stále najdou idioti driftujícími mezi autama, kokoti:-) a když tam černí spoluobčané začali hrát fotbal a házet si létajícím talířem, byl čas odjet:-)
  • Ice-Man
    no to je ale přece problém.
    v blízkosti coupe má každý hlavu v oblacích:))
  • Aljaška
    joo to je super:-) Musíš koukat k zemi a ta nejmenší ženština jsem jáá:-)
  • Ice-Man
    no to je gool že existuje nekdo kdo nepozná aljašku.
    :))
  • Aljaška
    a proč jsi nepřišel na pokec?? Já se většinou motala kolem auta:-) Byl tam i vevca nebo jak si klučina říká:-) :-)
  • Aljaška
    sice jsem nemocná, ale pokud nebude chcát tak dorazím:-)
  • vevca
    Bude tam ted ve ctvrtek nekdo???
  • vevca
    jsem tam byl vcera s LE a nikdo odsud tam nebyl:(
  • marcin
    ja som dopadol takto :-( ked som siel UH
  • Aljaška
    Tak včera tam byly jen dvě coupéčka, já a Doom.
  • marcin
    tak ja som tam siel,ale nedosiel som,mi praskla hadica na vodu,co ide od zadu agregatu k termostatu,auto ostalo stat pri lidli pri vaňkovke:-(zajtra musim zohnat novu alebo aspon nejako zalepit gumenou passkou a dostat sa s nim do kanic:-(((smola no
  • hona20VT
    Kdy a kde u UH ty srazy jsou?Rád bych se přidal a poznal vás. Jsem z brna ale moc coupátek po brně jezdit nevidím.No možná jezdím po blbých silnicích a nemám na vás štěstí.
  • K0K1N 20VT
    Dneska poslední čtvrtek v brně ale zapíjím to,tak dneska ne :)
  • marcin
    mozna sa pridem pozriet :-)
  • DooM 20VTLE
    Taky si nejak myslim ze po 7me tam budem!
  • Aljaška
    Já dorazím až na UH, sedmá až půl osmá bych tam měla dorazííít.
  • DooM 20VTLE
    Tak dnesni plan.... 18:00 sraz na Avii -> Vankovka -> UH. Kdo nema co delat muze se pridat...
  • Aljaška
    Miláčkové, zatím neprší, budete tam dnes někdo?? Já se tam asi otočííím:-)
  • kisik
    Co dneska ?
  • vevca
    Ja tam asi budu ale svym cervenym bravem coupe stoji v garazi a ceka se an repas turba :(
  • K0K1N 20VT
    já ještě uvidim jak se mi bude chtít ale možná jo.
  • Aljaška
    Kokino je lepší:-)
    A co tento čtvrtek,bude tam někdo?
  • K0K1N 20VT
    nééé, kokino :) psal, že má auto rozdělané, ale byl jsem tam chvíli, viděl jsem ty vaše káry :)
  • vevca
    Asi tak :D
  • Aljaška
    Abych v tom měla pořádek: vevca je bystrčáák se stříbrným LE a ptal se na světla, Kokin alias Kokino je ten vychlámanej borec co byl na UH coupéčkem? Mno a Matessa magora a Peťu znáám. Bylo to fajnééé:-)
  • kisik
    Ted jsem dosel z hokny ,takze dorazim az priste :( .
  • K0K1N 20VT
    Já jdu jen na čumendo auto mám rozdělané,příští týden to bude snad i s autem.
  • Aljaška
    kolem půl osmé bych tam měla býýýt:-)
  • vevca
    TAk kdo tam dojede dneska?????? Nekdo by tam mel byt :D My brnaci jedem :D
  • kisik
    Asi se tam ukazu :) .
  • K0K1N 20VT
    super, díky za info, vídeňskou mám kousíček od bytu, tak tam snad někdy dojedu.
  • Aljaška
    parkoviště u ústředního hřbitova, kousek od ulice Vídeňská. A je to každý čtvrtek.
  • K0K1N 20VT
    kde to přesně je? v brně jsem jen chvíli a ještě to tu moc neznám ale když mi pošlete třeba nějakou ulici, tak strčim do telefonu nebo se zeptám kamarádů a přijedu se taky někdy podívat, jak je to často?
  • Aljaška
    Sezona 2010 je zde. Už je celkem pěkně, asi se tam tento čtvrtek 8.4. vypravím, okouknout staré známé ksichty:-) Jedete taky někdo??
  • DooM 20VTLE
    Ma nekdo v planu zitra dorazit ??
  • Aljaška
    Doom nee, pak si půjdem někam sednout. Na Uh fáákt ne.
  • DooM 20VTLE
    Aljaška: Tak to se cestou zpatky muzes zastavit na UH ne?
  • k20vt
    já možná taky dorazím s Kappou 20vt, rád uvidím Fiaty Coupé :)
  • Aljaška
    ne na Ukrajině. JIstěě, že v Brněěě. Od 18.hood:-)
  • DooM 20VTLE
    Na jakym okruhu? Tady v Brne?
  • Aljaška
    nebudu, budu na okruhu:-)
  • Libor(WoLFMAN)
    Taky ve ctvrtek dorazim...
  • DooM 20VTLE
    Ja koncim v praci ve ctvrtek v 19h a pak to vezmu rovnou na UH. Ja tentokrat nikam nespecham. Budu tam dlouho. Urcite doraz!
  • DooM 20VTLE
    kdo dorazi tento ctvrtek? ja tam budu urcite! konecne mam opraveno a taky trosku poladino :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    hm to je bomba barvičkaaaa :-D
  • LUKE 1.8 H8C
    Ještě 14 dní a vracím se z Englandu, tak se tam pak hned taky stavím :-)

    Tohle jsem viděl před 14 dny v Londýně :-)
  • Aljaška
    ahoooj, tak jsem konečně domááá:-) Zítra tam budu:-)
  • marcin
    ja dnes nic,zacal som rozoberat,idem menit turbo:-))
  • DooM 20VTLE
    nebrzdime = nedojedeme :)
  • Libor(WoLFMAN)
    Kdopak dorazí dneska? ;o)
  • parasite20VT
    Jak uz psal Bluestorm tak ja taky urcite nedorazim... Moje dymovnici praskla hadica od chladicu takze jsem v prcine a shanim novou :D
  • DooM 20VTLE
    taky nedorazim
  • Aljaška
    já tentokrát ne:-)
  • marcin
    zdarec,pride niekto tento štvrtok???aby som tam nebol sam:-)
  • Jarda "roger"
    Juhúúú, bylo to fajn =)
  • Aljaška
    Lidi bylo to moc fajn, ráda jsem viděla starý ksichty ale i ty nový, např. Elfa( nemá špičatý uši,už jsem se dívala:-))
    Matess je Magorr:-))
    Jinak já dorazím už příští čtvrtek, tak jestli se někdo připojí, budu ráda, já za 14 dní nemůžu páč právě v ten čtvrtek dávám coupé na autosalon.
  • DooM 20VTLE
    .
  • DooM 20VTLE
    Srazek byl super. Casem nahodim vic fotek a nejaky video...
  • parasite20VT
    btw. ocenuji pristup matese kterej si jeste dve hodky predem rychle koupil kupatko aby mohl dojet :D
  • parasite20VT
    juchuuuuu tak to docela vyslo... dobra atmosfera, dokonce dojeli i fiatky... :D dekuji lidi a doufam ze bude foto cim driv tady.. :D za dva tydny znovu
  • Aljaška
    čeká mě vysátí auta( mám tam pískoviště) a umytí auta( já ty zasraný ptáky budu střílet, mě na to auto musí srát orel podle velikosti, jinak to není možný)
    účast: Parasite, Matess, Wolfman, Jarda Roger, Bluestorm, Já a pak Doom bez káry. Ještě někdo??
  • parasite20VT
    lidi berte kvety, vence, rakve soustrast a hura zitra na hrbitoooooov.... ja a moje dymovnice tam prijedeme na 100% :D :D :D
  • ROSSI 20VT Plus
    Tak bohužel já nepřijedu, Coupé je nemocné na podvozek, léčí se mu pružiny a ložiska. Zřejmě se nestihne uzdravit včas :-(
  • DooM 20VTLE
    Ja dorazim na 100%, ale asi jako spolujezdec. Auticko bude s velkou pravdepodobnosti v servisu. Zlobi podvozek.
  • Libor(WoLFMAN)
    Jasne, ze tam budu... i kdybych mel prijit pesky :o))
    Delam si prdel... budu autem :o)
  • Aljaška
    Liborééé, Doomééé dorazíte taky néé??? Já s tím v 18. hod počítám.:-)
  • Jarda "roger"
    Mládeži, připomínám 21.5.2009 v 18:00 u Ústředního Hřbitova!

    Do té doby snad budu mít nové brzdy, jinak mi tam nachystáte pěnovku >.<
  • Aljaška
    Tak jsem Vás ve čtvrtek ráda viděla šílenci!!!!
    Jinak toho 21. můžu taky:-)
  • DooM 20VTLE
    to by bylo super
  • DooM 20VTLE
    No z fotek nic neni. Chce to fotit driv a ne v 10 vecer nejakym kompaktem. Pokud ma nekdo moznost tak doneste neco poradnyho.Jinak pokud mi do toho nic nevleze tak za tech 14 dni bych mohl dorazit.
  • Jarda "roger"
    21.5. se mi výborně hodí =) Pokud nebudu tvrdnout v práci, tak se ukážu 8-)
  • Luigi 16VT
    Ty jo ... ach ta úmrtnost ... já taky nic. Jezdím alficí a coupé si šetřím na srázek ... Jinak Dexter ... mluvil jsem s Jirkou a spol. a celkem se divím, žes do toho šel. Podle všeho je na stříbrňákovi hodně móóc práce ...
  • Aljaška
    týý woe nikdo autem??Tak to necháme na jindy.
  • Libor(WoLFMAN)
    oki... budu tam... ale pěšky...
    jelikož parkuju kousek od dextera :o))
    Odpoledne mi umřel startér, tak jsem to akorat tak roztlacil a odvezl do servisu :o)
  • Aljaška
    Ok Liborkůů, dorazím, jak budu vyjíždět, zavolám, první drží fleka:-) zatím jsme 3 ???
  • Libor(WoLFMAN)
    Ilonkaa: to jsem zvedavej, jestli dorazis ;o) budu se tesit... jsem te nevidel... ani nepamatuju..
    Ja tam budu asi od 18ti... by oko...
  • Luigi 16VT
    Dexter: jojo, včera jsem ho tam zahlíd ... Kuwa .. nějaký nízký ne?
  • Aljaška
    Liborku v kolik tam budete?? Já dorazím!!! Sekla jsem s kung fu, tam budu mít čtvrtky volné, nemám nervy jezdit hodinu po Brně a pak si nechat auto obcházet cigošama. Budu chodit až od září tam v těch našich kobčinách:-)
  • DooM 20VTLE
    a jeeeje tj neprijemny. Na ja taky musim doresit to lupani co se ozyva od napravy.
  • DooM 20VTLE
    Tento ctvrtek 7.5 dorazi nekdo? Ja a Libor tam urco budeme...
  • Aljaška
    mám trenál:-(
  • Jarda "roger"
    Potvrzuji účast, přepínám.
  • Libor(WoLFMAN)
    zitra bych se taky ukazal...

    to Luis: to zelene coupe je honzaaka ;o)
  • Jarda "roger"
    já bych přijel určitě 8-)
  • von Raven
    heh teda zrovna ja neprijedu, ale srazy na hrbitove bych delal za jinym ucelem :) ikdyz teda chapu ze tam bude velke parkoviste :D
  • DooM 20VTLE
    tedka urcite nedorazim
  • Luis
    čí je to zelený kupaso? to neznam...
  • k20vt
    asi taky dojedu nachvilu s Kappou pokecat :)
  • Libor(WoLFMAN)
    budu tam by oko od 18ti...
  • Libor(WoLFMAN)
    dneska je hezky... dneska by to slo :o))
  • Giallo 1,8
    Tak děti - já špatný. V čera jsem zjistil, že nemám technickou do 22.4. jak jsem se původně domníval, ale do 22.3. :o( tak musím začít pracovat na řešení. Vzhledem k různým maličkostem to může být trošku problém, tak uvidíme...
  • Jarda "roger"
    hóky a kucííí nejdem třeba v nedělu? Tam je tak krááásně a holky vytahujou sukně =)
  • Giallo 1,8
    Tak to musím dnes odpískat :o( Snad někdy příště...
  • Jarda "roger"
    Jak jsem říkal, leda odpoledne... takže příště to snad vyjde i mě... bavte se ;)
  • Aljaška
    já dnes nic, coupé je doma, jela jsem do práce lancii.
  • Giallo 1,8
    Chce to něco krytýho...
  • Giallo 1,8
    Pro mě je to večer špatný. Pokud by byl srázek někde kolem 4-5 odpo - tak bych se stavil.
  • Libor(WoLFMAN)
    Ilona: jak to tak znam... tak k Mekovi stejne skočíme :o))

    Jasne, ze se domluvime... srazy jsou kazdy ctvrtek... by oko od 18ti... a to uz nekolik let... ;o))
  • Aljaška
    Pokud bude vítr a hnusně jak včera či dnes tak na to seru a raději zaparkuju u Hornbachu a půjdu k mekáčovi:-)
  • Libor(WoLFMAN)
    Ve ctvrtek bych taky dojel k Ustrednimu hrbitvou. Ale urcite nema cenu tam jezdit uz v 16h. Nejvic aut se tam sjizdi az tak 18-21h. Predtim pujdu plavat, tak bych to videl k te 19te...
  • Jarda "roger"
    Já jsem určitě pro UH a čas tak 16:00 (v 17 mi jede vlak do Ostravy =)
  • Aljaška
    a v kolik ve čtvrtek? Já můžu až po osmé. Nebo jedině, že bych se vyflákla jednou na trenál a dojela na UH.Už mám coupééééé:-)
  • Giallo 1,8
    Čtvrtek ještě nevím, ale alespoň řekněte v předstihu kdy a kde.
  • Jarda "roger"
    Nojo, kucí soukromničí... co teda ve čtvrtek? Někdo pro?
  • Giallo 1,8
    Škoda, já myslel že jste to odpískali :o(
  • DooM 20VTLE
    Libor(WoLFMAN): ksakru o 10 vterin :)
  • DooM 20VTLE
    Ted sem se domluvil s Liborem na 14:30 ve vankovce takze kdo chce muze dorazit!
  • Libor(WoLFMAN)
    Domluvili jsme sraz ve Vankovce v garazich ve 14:30. Kdo chce prijet, at se ukaze... kdyztak cislo na me: 608 763 608.
  • DooM 20VTLE
    Jeste nekdo se prida ??
  • DooM 20VTLE
    Dneska by to slo urcite! Prida se nekdo?
  • Libor(WoLFMAN)
    Dneska bylo hezky... dneska by to slo :o))
    Zitra by to taky slo... mohl bych se nekam zastavit... a mozna by dojel aji DooM ;o) Ale idealni jsou klasicke ctvrteky...
  • Jarda "roger"
    Kucííí já su taky na wíkend pryč, co takhle třeba v úterý? =)
  • Giallo 1,8
    Já bych zítra t.j. v neděli mohl. Dnes jsem celej den v práci, tak to umýt nestihnu, ale když se mi budete smát, že to mám špinavý, tak mi to vadit nebude ... Ale dostanete na držku! ;o) Potřebuju taky nějaký reference na servis - nutná jarní preventivní prohlídka (seřízení motoru, náplně a tak) a STK - tak to rád proberu s místními odborníky. Navrhněte místo, ale vzhledem k nestálosti počasí navrhuju zastřené parkoviště v Tesco Kr. Pole jako výchozí bod.
  • Jarda "roger"
    Tam je tak kráááásně. Kdy půjdem vystavit svoje miláčky?

    Přiznám se, že ten můj je špinavej a potřebuju motivaci ho umýt :D
  • Aljaška
    já počítám, že auto bude mimo tak 3 týdny ještě:-(
  • Giallo 1,8
    Pokud to bude nějaký rozumný čas v pátek nebo v neděli, tak bych se možná otočil - když se mi nebudete smát, že mám auto špinavý jak prase a zimních plecháčích :o( Protože je to tu samej estét, tak Vás varuju předem ... ;o) Já se přiznám, že na leštění auta moc nejsem.
  • Aljaška
    bych se někdy připojila, ale až bude auto.Joo na občerstvení? Jako na jídlo jo? Na to já slyším:-)
  • Aljaška
    já se připojím až jindy, auto je v lakovně, ale jinak UH nestíhám, trénink mě končí až tak ve čtvrt na devět, takže letos vás asi nebudu stíhat:-( I když Wolfman na UH bude určo dýl:-)
  • Jarda "roger"
    Taky jsem na to ve čtvrtek myslel, ale fakt je ještě zima a stát u auta a klepat kosu se mě nechce :D
  • Luis
    já byl první takže ruce pryč všichni :-D Radku máš maila...
  • von Raven
    teda hosi jak slysim sraz u hrbitova tak to na me moc dobry doejm nedela :D
  • Jarda "roger"
    HA! Tak už mám taky jedno reserved, oujééé 8-)
  • Luxor
    v poho jen prosím objednávky do mailu podle času objednávek došlých budou v tomto pořadí odeslány/rezervovány a až coupátka dojdou tak už holt nebudou - někteří neotáleli a již po mailu objednali... :-)
  • Giallo 1,8
    Žluťáka za 290,- beru - bráchu mám v Práglu - ten by to mohl vyzvednout. Mail pošlu zítra.
  • Luxor
    závazné objednávky s kontaktem please do mailu :-) jasně, jsem pražák tak by ses někdy zastavit mohl - do Brna moc nejezdím...
  • Jarda "roger"
    Luxore já si závazně beru a předáš mi to na srázku nebo přes někoho =)
    Býváš někdy v Brně? Na autě máš Prahu, tam zase jezdím já občas.
  • Luxor
    jen žlutý - kastle je kov - 290,- Kč plus počta a bublinka obálka nebo předám na nějakém srazu či po někom pošlu... jestli někdo chcete tak do mailu závazně budu brát podle pořadí dokud nedojdou...
  • TOM
    Luxor- :)( parkuje ted u mě :)))) haha
  • JohnyXX
    luxore a co cena
  • Luis
    luxor - vážně bys měl žlutej model kupasa na prodej? jinou barvu nemáš?
  • Jarda "roger"
    Luxore O.K.
    Slyšel jsem, že máš víc takových "coupé vychytávek" - beru vše :)
  • Luxor
    2 Dexter: voe, je to foceny ve tme pod halogenem :-)

    2 Jarda: kdyby Ti stačilo žlutý tak těch mám dost :-)
  • Jarda "roger"
    Já to autíčko chcu takýýý! A stříbrné třebá =)
  • Luxor
    kdo mi čórnul auto z poličky :-)))
  • Jarda "roger"
    Juhúú, tak znám další lidi z klubu, paráda =)

    Musím říct, že v sobotu se jelo skvěle, nádherné počasí, suché cesty, sluníčko.... už je tu jaro =)

    Na krátké společné cestě nás doprovázelo i policejní auto, takže jsme přitahovali zraky nejen kolemjdoucích :o)
  • DooM 20VTLE
    Ja bohuzel nedorazim. Nejsem v Brne a jsem nachlazeny. Snad priste!
  • Libor(WoLFMAN)
    Jarda puvodne myslel jiny parkoviste u UH, ale poslal jsem u mapku a uz vi kde, co a jak...
    Zitra ve 13h to plati...
    Uz nikdo jiny nedojede?
  • Jarda "roger"
    Já být v Brna cizí! Já být se ztratila! -.-

    Hele to je ten hřbitov vedle Vídeňské kousek od Business centra? Doufám, že jo, protože jiný stejně neznám :o)
  • Libor(WoLFMAN)
    Sobota ve 13h je dobra, nechal bych sraz na parkovisti u Ustredniho hrbitova...
  • Libor(WoLFMAN)
    tak muzeme dat sraz a jet to umyt vsichni zaraz, aspon z nas budou mit na te myčce radost :o)) Maji tam otevreno aji v sobotu do 15ti.
    Navrhoval bych sraz na sobotu po obede.
    Kdo by jeste dojel?
  • Jarda "roger"
    2 Libor: No fakt, to jsem byl já :D:D:D
    To Brno je fakt mrňavý =)

    Každopádně to trochu opláchnu jestli to půjde, nefunguje mi ostřikování, takže na benzínce v poslední době běhám s kýblíčkem často.
  • Libor(WoLFMAN)
    Neboj... Libor je vsimavy... :o))
    Tenhle vikend by to slo, nenam moc velky plany, takze bych si nasel cas. Lepsi v sobotu nebo v nedeli?

    to Jarda "roger": nemas to spinavy, na te stribrne to neni videt :o) Dneska jsem jel za tebou ve firemnim aute kolem Zvonarky a pak jsi jel az na parkoviste k hotelu Bila ruze ;o)
  • Jarda "roger"
    Já jsem taky pro, ale nejdřív to aspoň trochu umyju ať nedělám ostudu :D
  • Libor(WoLFMAN)
    Muzeme dat sraz, pokud budu mit cas, idealne by bylo o vikendu...
  • DooM 20VTLE
    ja bych taky mohl nekdy dojet
  • Aljaška
    mno já až na jaře:-)Tento týdenmám fofry a v pondělí jde coupé do lakovny a pak se budou dodělávat nějaký blbosti a pak už bude jaro:-)
  • Jarda "roger"
    Nazdar kupéčkáři.
    Co byste řekli na miniSraz v Brně? Ještě tu nikoho neznám a rád bych to změnil =)
  • Luigi 16VT
    Zkusím dorazit. S coupé nebo alfinou ...
  • Aljaška
    myslím, že se tam budu muset ve čtvrtek kouknout. Budete tam někdo?
  • Luis
    i kdyz učast nebyla velika tak jsem rad že jsem potkal zname tvaře... dokonce i nezname bile kupéčko nějaké šikovné slečny :-)
  • DooM 20VTLE
    Jo dneska by mohla byt velka ucast kdo ma cas muze dorazit :)
  • Luis
    tak dnes se stavím i já tak doufam ze tam budete :-)
  • DooM 20VTLE
    No minule nas tam bylo vyjimecne hodne! Dorazil i Fredy se svou novou karou...
  • Aljaška
    Iloušek dnes nee:-(
  • DooM 20VTLE
    tak kdopak dneska dorazi ?? ja tam budu...
  • lukin20VT
    MOžna bych se zastavil jestli me to vynde na chvilku. Od kolika tam byvate a v kolik je dobry prijet aby se dalo zaparkovat vedle sebe ?
  • DooM 20VTLE
    Tak kdo dnes dorazi ?
  • Giallo 1,8
    To Luigi: No když jsem viděl ty blázny na videu, tak mě to už ani neláká. Jinak ty telefony "ahoj tati" či "ahoj mami" jsem párkrát zažil i na okruhu. Naposledy to byl rodinnej favorit 2x přes střechu a bez předního a zadního skla - nepěkný pohled :o(
  • Luigi 16VT
    Giallo: většinou, pokud jedeme, svoláme se po mobilech a slezem se třebas v šest, než se začnou scházet blázni ... loni jsem tam začil borečka s Matyzem a tak dlouho frajeřil, až mu to nevyšlo a zadní kolo i s nápravou bylo v .... a potom ten telefon "ahoj mami" ... no super ...
  • DooM 20VTLE
    Tak tak v 18:00 tam jeste nikdo neni! Zacina se to tam slezat tak az o hodinku pozdeji a vecer je to tam vzdycky narvany ze stama ani nevyjdes! :)
  • Giallo 1,8
    Já jsem to jen tak zkusil, ještě hoďku předtím, jsem nevěděl, že pojedu kolem ;o) Ale na "štíra" se zase mrknu až pojedu na kole práce. A díky za info.
  • Luigi 16VT
    Ale bývá ... slízá se to tam kolem sedmé ... ale účast je jak kdy ...
  • Giallo 1,8
    Kdy to tam sakra bývá? Já měl dneska výjimečně ve čtvrtek čas, přijel jsem tam kolem šesté večer - a nikde nikdo... Já myslel, že to bývá každý čtvrtek - no ale evidentně nikoliv :o(
  • DooM 20VTLE
    Tak koukej dorazit ! :)
  • Luigi 16VT
    .. uvidíme .. konečně jezdííím ...
  • DooM 20VTLE
    Dneska nekdo? Ja tam budu...
  • Aljaška
    dnes nemůžůůůůů:-(
  • DooM 20VTLE
    jj budem tam nekdy po 7me...
  • Libor(WoLFMAN)
    dneska na UH dorazim... takze se budu tesit... ;o)
  • Aljaška
    tento čtvrtek možná zase dorazím, budete tam??
  • DooM 20VTLE
    Ilonko taky jsme te radi videli! Co tento ctvrtek dorazi nekdo ??
  • Aljaška
    Libore a Doome ráda jsem vás viděla:-) Příště pojedem do KFC rovnou:-)
  • Libor(WoLFMAN)
    jo vezmu...
  • Aljaška
    Liborééé nemohl by jsi prosím sebou vzít tu rozpěru???????????????
  • Libor(WoLFMAN)
    ja bych tam zitra mel byt... stav se na nas podivat... uz jsi na UH dlouho nebyla ;o)
    kdo dalsi prijede?
  • Aljaška
    miláčci budete tam tento čtvrtek někdo? po dlouhé době se tam dostanu.
  • DooM 20VTLE
    Prijede dneska nekdo? Ja a Libor tam budeme....