Pribram

  • vlaket
    ahoj jede ted nekdo patek-sobota? Ma i vyjit pocasi :)
  • Innocento
    2 Koty : :-) To je různý - západní, severní a střední Čechy. Po západě poslední dobou málo často :-)
  • Koty
    Innocento: hehe hele mi to očumuješ moc často, nééé že tam nebude!! :o) kam tam pořád jezdíš?
  • Innocento
    2 Koty : Ve čtvrtek jsem nakukoval přes plot Rodenstocku :-) Povedený kolečka!
  • Jan Paukovic20VT
    To byla akce nejhorsi cas co jsem kdy mel i se sriji to jelo lip ale tet snad se trochu pohnu domlouvam se s Krosmenem tak snad neco poresi uvydime.Snad nato budou i love stema je to vzdycky tesky.
  • Koty
    Honza v akci...
  • Mertix
    no, a víc fotek nemam:(stoupli si mezi nas nějaký 2 kokoti...a nestali sme moc hezky u sebe...aspon neco sem ještě hodim...:)
  • Mertix
    takhle to bylo v Patek večer, když sem nam držel místa....
  • Jan Paukovic20VT
    Urcite ti muzu poslat nejaky foto ale mam takovej dojem ze tam i Nocaret a ten by neco moch napsat. Nebo nekdo kdo ma trochu vyc info ja jen sedel v aute a fotilas pritelkyne.
  • Aljaška
    Lidičky co jste tam byli, nemohl by někdo z Vás napsat pár řádků kdo všechno tam byl atd.? a pak fotky aby se tomohlo dát do srazů.
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    U 1,8ky na těchto gumách naprosto přesně.
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    na 215/45x17 chodí téměř přesně u 20VT
  • Honza
    ve 150-160km/H tacho proměřuje cca 10km/H.. podle toho co máš za gumy...
  • Max
    jak hodne promeruje origo tacho v rychlosti 160-180 muze se podle nej orientacne odecist rychlost?
  • Jan Paukovic20VT
    http://tomas156.rajce.idnes.cz
  • Koty
    můj šmoulík v Příbrami
  • Mertix
    Max na 200 by to bylo naprosto luxusní:)
  • Max
    diky, jen jeste tech 160-180 je na sprintu na 200m nebo 400m ?
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    to uměl Milda20VT,jeden z nejrychlejších příjezdů a 12tý místo :-)
  • Honza
    aby výsledek za něco stál, tak na konci sprintu takovejch 160+km/h u turba, což je tak do první půlky, 170-180 už občas je i na bednu

    U atmosféry 150km/h -se 160km/h a více to pak bude na bednu

    v obou případech cílová rychlost nasvědčuje určitýmu výkonu auta, pokud je velká a čas doslova tragickej, je chyba v řidiči, nebo nedostatečný trakci..
  • Max
    jakou zhruba bych mel mit rychlost na sprintu na 200 a 400m na konci? Aby vysledek za neco stal?
  • Jan Paukovic20VT
    9
  • Jan Paukovic20VT
    8
  • Jan Paukovic20VT
    7
  • Jan Paukovic20VT
    5
  • Jan Paukovic20VT
    4
  • Jan Paukovic20VT
    3
  • Jan Paukovic20VT
    2
  • Jan Paukovic20VT
    A par dalsich.
  • Aladin
    tentokrát jsem také vynechal...Kejlis čas není tak úplně špatnej,pokud se na autě nic moc nedělalo a to popojíždění které popisuješ je úplně na prd.Ten zbytek časů je moc špatný,s origo turbem jsem jezdil pod 14s!
  • Honza
    http://extreme-show.tuning-sport.cz/?p=detail& d=sprinty

    zbytek výsledků..
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    to je i jeden z důvodů proč na tyhle malý srazy nejezdím,nemám na to nervy. Oni se tedy občas vycajchnujou i MV a Mil s organizací,ale přeci jen je to tam takový lepšejší.
  • Kejlis
    teda takhle blbej čas jsem už dlouho nezajel...:-) jinak organizace sprintů hrozná,auta spolu jezdi bez rozdílu kubatury,mezi prvním a druhým měřeným sprintem snad půl hodiny popojíždění zpátky na start v tom vědru to tomu času taky moc nepomohlo...asi zatim nejhorší sraz co se týče sprintů co jsem byl,je tam na to málo místa...milovice,mimoň-to je jiný kafe :-)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    já těmhle motorům nehovím,proto se jim vyhýbám
  • Mertix
    Marcel 8V,8VT no ono se nedá moc dělat, když k Tobě nemužou malovalce...:)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    výsledky nic moc,buď byla veeeliká konkurence nebo vám to prd jede hoši,chtělo by to začít něco dělat!
  • Mertix
    Luxor hlavně to auto koupil v docela luxusnim stavu...z Belgie myslim...
  • Luxor
    aha, tak to jo :-)
  • Mertix
    Luxor myslim že jen podvozek a saní...
  • Luxor
    to 20VT co Tě pojelo bylo sériový?
  • Mertix
    Luxor to zatim neni potřeba, neni hotovo:)akorat sem si řek, že musim udělat komplet podvozek, nějak se mi po sprintech nezdá...asi ložiska, ramena, nižší pružiny a nevim co ještě...
  • Luxor
    to je škoda, měl bys srovnání...
  • Mertix
    Luxor to nevim, jezdil sem jen volný...na kat. to nemělo cenu:(
  • Luxor
    2 Mertix: Jaký jsi měl čas?
  • Koty
    Ta audi S2 jela peckově... :o)
  • Mertix
    ...
  • Mertix

  • Mertix

    muj špatnej start:(
  • Mertix

  • Mertix
    tak snad jindy to dam:)

  • Mertix

  • Honza
    http://www.drag-tuning-club.com/viewtopic.php?f=9& amp;t=834
    výsledky nejdůležitější kategorie (krom teda 2l a 2,5l nebo jak to je..:)
  • Mertix
    tak sem se konečně vyspal...sory kluci, že sem se nerozloučil, z patku na sobotu sem ani minutu nespal, a včera v tom pařaku to na mě dopadlo...jinak až na to, že ta organizace tam stala na hovno, a ta moje paštika to 2krat projela, s novou bmw 535 sem to nedal, muj 1. sprint s GTV 3,0 V 6 sem posral, rozjižděl sem se tak na 2 tis, kokot, no, a pak 1,6 tigra a nějaký rodiný auto, to je jasný...ještě budu ladit, a příště to dám, videa budou, až vyndám fotak z auta...
  • Honza
    a upřímě ty gumy uprostřed trati vymyslel nějakej máčo . stačí sebemenší závada či nepozornost a průser je na světě.. takovejhle balík gum dokáže po nárazu letět pěkně daleko -stačilo mi vidět jak daleko letěl na kopci, když se jendo auto nevešlo do retardéru postavenýho z těhle balíků..

    o tom co to pak provede s autem při ráně čenichovce ani nechci myslet..
  • Honza
    no na kopcích, kde se sejde 150 a někdy i více aut jsou výsledky ihned po skončení jízdy- včetně rozesílání informačních sms jezdců/divákům a to se stíhaj 3-4 jízdy za den..

    problém vidím v tom, že v tom pořadatelé měli jako vždy bordel ať už v identifikaci aut a rozdělení do kategorií...
  • HARIBO
    Prej ze necekali takovou ucast 140 sprintujicich

  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    a nepotřebujou jen nějaký čas na zkomolení výsledků aby správná místa obsadili ti co je obsadit mají? Na slušných srazech bývají výsledky vyvěšené cca do hoďky od poslední jízdy tak kde je rébus?
  • HARIBO
    5 mustangos
  • HARIBO
    4
  • HARIBO
    3
  • HARIBO
    2
  • HARIBO
    1
  • HARIBO
    Byl jsem tam do konce a vysledky nikde,. Trosicku nestihali :(
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    Kejlis naladíno nemá,rok se na to nesáhlo a tak to má pořád stejný chyby. Něco málo to jede ale chce to ještě doladit. Jsou už někde výsledky?
  • Jan Paukovic20VT
    Potrebuju cislo na Krosmena mate nekdo?
  • Jan Paukovic20VT
    Ahoj tak sti zlutim to byl Kejlis a ma to dobre vyladeny a jinac to bylo ok ale furt se my to sere takze ty nejhorsi casi jsem asi ja des bes.
  • Zarez
    Tak nas z CB jelo asi 5 ... to neni moc na to ze melo ject 15
    Jinak super akce, husta byla ta zenska z CB s Hondou Integra ta to tam davala :)
    Jo, ci bylo to zluty coupe co dalo sprint za 13.7 ?? by me zajimalo kolik v tom mas hp :) ja to dal za 15.4, kamos v mym aute za 15.1 a to byl druhej nejlepsi coupe cas (pak tam bylo 15.3)
  • Jan Paukovic20VT
    Koty ok a Jirko moje tel je 773664458-722659514
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    Honzo ,já tvoje číslo nějak nenacházím :-(
  • Koty
    od nás jen on když mi volal odpoledne a další coupe, který není z fora, není zaregistrovaný
  • Jan Paukovic20VT
    Jirko pisu si znamenam.Prozvon me as budete vyrazet od cara.
  • Jan Paukovic20VT
    Tak to je parada Keilis tak nato tvy zlutisko jsem moc zvedavej jinac ktomu mistu volal my poradatel po sms kterou jsem mu zaslal a mista tam je momentalne dost tak to zatim neresily tet jsou tam zatin nejake 3 kluby tak pokud prijedem rano tak tam misto snad bude a pokud nejak tragicky bude dochazet tak nam to nejak pry zaridi jo a Koty zeptej se Metrixe kolik tam je odnas lidi chtel to vjedet.
  • Koty
    Kejlis: pecka hurrrááá :o))
  • Kejlis
    tak se mi to nako podařilo pořešit takže zejtra skoro určitě jedu,ale nebyl čas na dolaďování-žluťas nejede na 100% tudíž to žádnej zázrak nebude...
  • Jan Paukovic20VT
    Poslu jim vyhruznou sms ze jsou tom zmrdi nejak to udelame no to jsou poradatele no,
  • Koty
    Honzo volal mi Mertix, že rezervace není...tak se nejam musíme seskládat
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    Honzo můj tel. 728 144 919
  • Jan Paukovic20VT
    Tak to je parada us se tesim na klobasku a neboj ja te oslovim.
  • Martin 8vt
    když to dobře dopadne,ukážu se po obědě na motorce,jentak vám to omrknout ....
  • Koty
    zítra dorazíme...připravte holky :o))
  • krosmen20VTPLUS
    Takze za chvilku stehujeme auta a deme se tam rozahovat,zapojit gril,rozdelat altanek a postavit stany...Urcite me poznate,blondata palice a firemni triko dicompracing.Takze me nevahejte oslovit.Jo asi tam takhle budeme chodit tri stejny paka,tak ja sem ten druhej nejvyssi...
  • Jan Paukovic20VT

    Taj jdu drhnout auto zevnitr z venku at tam nejsem jak smudla jak minulej rok.
  • Jan Paukovic20VT
    Tak mista objednany nahlaseno ze nekteri prijedou jis dnes tak se zeptejte organizatoru snad to jis budou mit nejak prpraveny zati zdar a drtte to tam zanas co prijedem as zitra a vyte jak se mate chovat ne zadny kluci a deti at tam vidim samy zensky a chlast.
  • Mertix
    a nedeš přez Pragl?
  • Mertix
    Bilej Mastr ?
  • HARIBO
    Ja jedu v 1hod. Bilej Mastr
  • Mertix
    tak hurá, konečně, ve 2 odjezd, už se na to těšim víc než týden, snad dnes na volných sprintech aspon nekoho dam...jestli ne, tak zítra na to seru...
  • Jan Paukovic20VT
    To je vpohode sme lidi tak se domluvime.
  • Mertix
    Jan Paukovic20VT tak jede mladá svym autem, bylo by to supr, a sory, že sem to neřek...
  • Jan Paukovic20VT
    OK ale jde oto jesty je chces myt usebe alfaclub tam ty svy chce myt tak jim zamlouvam mysta.
  • Mertix
    a někdo v Praze nebo tam někde?semnou pojedou ještě 2 coupečka, ale ne Fiat:)
    sory, je to moc dole:)
  • Jan Paukovic20VT
    Keilis-Skoda ze nejedes chtel jsem vydet jak ti to jede jedna zveci o kterou jsem zas prisel.
  • Jan Paukovic20VT
    Pokud chcou knam na misto musis to nahlasi to plati i pro ostatni!!!!!!
  • Mertix
    jasně že jo, ale semnou jedou 2 auta-navštěvy...
  • Jan Paukovic20VT
    Mertix takze jedes nebo ne?
  • Mertix
    já budu mít taky návštěvy...
  • Jan Paukovic20VT
    OK skrtam ale je to poravdu skoda ale bez ptani je to jasny snad nic zliho.
  • Kejlis
    nakonec nejedu,rodiné důvody...:(
  • Jan Paukovic20VT
    Takze chlapy timto zitra zamlouvam misto pro 25 aut i s alfaclubem tech bude 11. 8 alf a zbytek navstevy nas mam14 snad me nikdo nesklamete a prijedete kdys us to zamlouvam.
  • Jan Paukovic20VT
    Zdar COUPE20vt volals my jestly jo skus to znovu mam tu cizi neprijaty cislo tak jsem myslel ze jsi to ty kdys se nezadarilo.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak chemopren se nezadařil... eště zkoušim jednu věc, ale to už je jen tak ze zoufalství... :-(
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Díky Honzo. teď jsem provizorně chemoprenem opravil membránu. zatím to vypadá dobře... uvidim, jestli v pátek s nim dojedu do budějek, tak jedu i na sraz, ale každopádně jestli můžeš, tak ho vem sebou a při nejhoršim bys mi ho pujčil, já ho mám přehozenej za 15 min... a pokud to do budějek nevydrží, tak zavolám a nějak se za tebou dopravim a namontoval bych ho hned v pátek... Díky...
  • Jan Paukovic20VT
    Dik on to ma keme 23km tak by si snad prijel pokud by mel zajem.Ale dik pro jiny situace dobry si tohle pamatovat.
  • Luxor
    2 JanPaukovic, Coupe20VT / Doporucuji sluzbu EMS Ceske Posty / kdyz brzo rano podas tak to do vecera temer kamkoli po CR dopravi... coz za 112,- Kc neni drahy...
  • Jan Paukovic20VT
    Krosmen-urco se stavim.Coupe20VT dej zejtra vjedit jaks dopad pokud bys mel opravdu nouzi muzu ti ventil pujcit mam jeden muj tel 773664458-722659514
  • HARIBO
    Ja budu nekde blizko jidla a piti :)
  • krosmen20VTPLUS
    Takže určitě tam budeme s celou firmou,ale bez coupe musíme dopáchat auta zákazníkům na naše neni čas....snad coupátka potrápáíme s mazdičkou :-))) pokud s ní pojede majitel sprintíky to zatim netušim....
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jenže já už ho rozpitval... poslední naděje je zkusit tu membránu odmastit a zalepit provizorně chemoprenem...
  • Luxor
    2 Coupe20VT: já jezdil s napikaču BOVem přes měsíc na plný koule a turbo přežilo takže když nepojedeš na plnej kotel tak tomu tolik neuškodíš nemáš-li turbo načatý ale to by pak bylo stejně jedno...
  • Mertix
    Coupe20VT myslim, že když se ti bude smat, nic se Ti nestane, taky sem takhle jezdil...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    hm, tak je to v píči... nemám BOV. takže pokud se nestane zázrak, tak nejedu... :-(
  • Jan Paukovic20VT
    Pripravujou to od rana ja tam budu volat v 8-9h pochybuju ze tam budes takhle brzo.
  • Mertix
    Jan Paukovic20VT v patek tam přijedem, stihnes to?
  • Jan Paukovic20VT
    Jeste ne do patku cas a jsem domluven na patek us jsem tam volal.
  • Mertix
    tak co už to rezervovat?
  • Jan Paukovic20VT
    Co to je Plotr a kde budes?
  • HARIBO
    Zdar,.Kdyby nekdo chtel neco vyriznout na plotru v Pribrami, nejakou tu samolepku, tak se hlaste u me :)
  • Hanzz20VT
    čusss hoši přijede mi kupec tak asi zdřejmě nedorazím,tak se omlovám!!
  • Zarez
    coupe jak jdou opravy ??
  • Coupe20VT PLUS :-D
    hm, přítulku taky beru, a kdybych bejval víc chvátal, tak mohl bejt po mym boku ještě 406 coupe... a mladá by mohla sprintit proti mě... škoda no tak třeba na podzim :-D
  • Jan Paukovic20VT
    Ale tovis ze jo as uvidi tech zenskych co jezdi tak pojede.
  • Mertix
    Jan Paukovic20VT tigra nakonec nejede, a mlada ma 207, ale 95 konový Vti, tak snad ji na sprint ukecam, nějakou feldu by dat mohla:)
  • Jan Paukovic20VT
    A scim s tygrou nebo s jinym letadlem.
  • Mertix
    Jan Paukovic20VT jooo, ja vim, dík, ja myslel, jako že pude sprintovat v 1,4 ccm:)
  • Jan Paukovic20VT
    Mertix nejak nechapu styl toho sprintovani jako 4 do jednoho auta nebo 4 na jednu drahu jestly 4 na jednu drahu tak to se v Pribramy neda tam muzou jen 2 a pak 2 4 jdou malo kde treba v Mimoni to jde.
  • Mertix
    jo, jinak semnou pojede ještě mlada, de si taky zasprintovat(v1,4):), a kamoš s jinym kupečkem, ne fiat, snad se vejdou nakraj:)
  • Jan Paukovic20VT
    Ja mam 15 na papirku snad jsem na nikoho nezapomel ale pokud by se rozhodl nekdo dalsi byli by to super.
  • Jan Paukovic20VT
    Tak do osobniho jsem ho pripsal nejak my predtim vypad lump jeden myslel jsem ze ho tam mam.
  • Koty
    Honzo, Matyho tam nemáš,říkal že nakonec bere coupe,tak by mel dorazit
  • Jan Paukovic20VT
    Boris vzdyt jsi tam napsanej takze jedes?
  • Mertix
    lol:)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    když je v nadpisu příbram, tak to nebude v dolních podsrpičkách...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak dneska jsem sehnal BOV, zítra nejdéle ve středu měřim tlak oleje, a čt + pá, mám na výměnu svící a zatěsnění těch úniků oleje, a pokud se spodkem nic nebude, tak jedu...
  • Jan Paukovic20VT
    Coupe to je smula tak kdyby ti to nevislo tak se aspon snekym svez a obvolej Marcela a Patase sezenou poradi.
  • Koty
    vstup asi 200-300 za osobu, sprinty stojí kilo, aspon minule to tak bylo...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    se poseru. dneska navíc opět odešel BOV ventil... a turbo se zasmálo :-DDD takže pokud do pátka nesplašim jinej, tak asi nejedu... ne fakt, když se něco sere, tak nezůstane u jednoho...
  • Mertix
    Zarez ja du na sprinty taky po1, ale vstup myslim že v příbramy 200 na osobu, auto zdarma, ale třeba v Milovicích platíš za auta...nebo naopak, kua, ted nevim...
  • Zarez
    hele jedu na takovou akci poprvy ... co stoji zapisny na sprinty, ci spise kolik si mam vzit penez aby me neco nezaskocilo ??
  • Koty
    vypadá to že tam budeš v pátek jedinej, aspon nám tam vyšlapeš trávu zatim :o)
  • Mertix
    bude tam někdo od patku, a vim, že to melu stale dokola, pojede v patek někdo z Prahy?:)
  • Koty
    Ale kdyz nepojede s coupe tak jede stejne se mnou takze tam aspon bude...
  • Koty
    Matymu to hulí pořád..., ale asi pojede, navíc myslim, že tam nebude jedinej s problémem
  • Zarez
    se mnou muzete pocitat :) coupe doufam ze to nebude chcat kolem ty kliky ... gl
  • Jan Paukovic20VT
    Tak tomu se rika smula no preju at se vse vyresi dopohody a hlavne co nejrychlejc.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jenže mě z toho chčije olej jak svině... kolem měrky oleje a zatím nemám novou manžetu a z víka ventilů... ale hoooodně... a navíc mám podezření na kliku... doufám, že se to tenhle týden nepotvrdí... jinak se jdu oběsit.
  • Jan Paukovic20VT
    To me taky zloby ale snazim se to stale nejak eliminovat a stale testuju cim to je.
  • Mertix
    Coupe20VT mě zlobí občas taky, snad mi tam ty otacky nebudou zrovna lítat:(
  • Coupe20VT PLUS :-D
    coupe zlobí... ale dělám vše pro to, aby do pátka bylo OK... na 99% jedu...
  • Jan Paukovic20VT
    Tim spis ze vyrazime driv budou tam zmatky.
  • Mertix
    jinak most je uzavřen, ale sou tam šipky, kudy na letiště...
  • Aladin
    100% potvrdím na konci týdne
  • Jan Paukovic20VT
    Takze vypisu ucast co jsem spocital kdo nejede at napise ze nejede vyskrtnu ho z myho seznamu
    Mertix
    Jan Paukovic
    Koty
    Coupe
    Aladin
    Lenos
    Kejlis
    Zarez
    TheTimo
    Boris
    Jirka Krumlov
    Krosmen
    Hanz
    Deiwi
    Snad jsem napsal vsechny pokud by nekdo chybjel napiste to sem zatim je nas vseho vsudy 14 coupatek pokud nekdo jede jinym vozem prosim dopsat.
  • Jan Paukovic20VT
    A proc Maty mozna beren auto co snim zss ma?
  • Koty
    Jedu já, Deiwi a Maty možná vezme taky coupe...takže 3 kusy snad
  • Jan Paukovic20VT
    Nebojte panove domluvim to myslim i nato ze bude treba vjedet kde to je abysme tam nejezdily jak vocasove ale kdys pojedem v kolone tak tam najedem najednou ,tet us nas jen spocitat. Alfaku bude asi 5 nebo 6 do ctvrtka my daj vjeded tak sup sup ostatni kdo jede ja sem to spocital asi na 12 ale bez jistoty.
  • Mertix
    Koty myslim, že organizatoři budou vědět...jelikož tam budu asi 1., tak to zjistim, a kdyby něco, stačí zavolat-720558668...
  • Koty
    paráda minibike bude mít každej týden :o)), néé klidně darujem to je fuk, jestli vubec vyhrajem, jinak by to chtelo teda Honzo jesti tam budeš mít domluvený ty místa aby nás tam nekdo navedl nebo to najdem noo, uvidíme ale počítám že tam bude narváno
  • Jan Paukovic20VT
    Nejvjetsi strach bych mel z octavia klubu ale tet jsem tam koukal a jedou zatim natuty jen 4.
  • Jan Paukovic20VT
    Treba ne co ja vim jede tam WV klub Budejce ale ty maj pokazdy velky problemy se sejit aspon 4 a as budu vjedet kolik nas bude a budu volat o tu rezervaci muzu se jednoduse zeptat jestly maj rezervaci i jiny kluby zatim sme prej prvni kdo se ozval.
  • Mertix
    Jan Paukovic20VT to by byla parada!ale myslim, že golfisti nas daj...
  • Jan Paukovic20VT
    OK a toho minibaika si pak budem pujcovat.A nebo zajedem do nejblissiho dedskyho domova a dame jim ho ja bych nanem stejne nemoch jezdit a pujcovat si ho je blbost tak hlavne vsichni doraste bude to na dobrou vjec.
  • Mertix
    a bude soutěž o nejpočetnější tuningový klub:)to dáme:)))
  • Jan Paukovic20VT
    Tak rezervace by sla nakonec jsem tam volal v patek mu mam zavolat kolik nas bude a udela nam rezervaci.
  • Mertix
    bude tam někdo v patek?
  • Mertix
    an Paukovic20VT ok, semnou počítej:)z Prahy asi nikdo jinej nejede:(
  • Jan Paukovic20VT
    No docela dobra pripominka mozna by tam chtelo zavolat a zeptat se jestly tam budou rezervovat nejaky mysta pro kluby ja bych tam zavolal alr potreboval bych teda na tuty vjedet kdo vsechno pojede tak se sem pjekne vsichni napiste ja tam brnknu.
  • Mertix
    ja už tam budu v od patku, budeme tam mít nějaký místo společně:)?
  • Zarez
    Ok takze pevny cas - sobota 7:00 u Cara
    Jan Paukovic: tel na me 731 189 419
  • Jan Paukovic20VT
    To nevim ono jich zas tak moc neni tak se asi proste prispusobyli samozdrejme nikoho nenutim jet v tuto dobu kdo chc vispavat dyl nebo nemuze at jede v kolik chce.
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    A nežerou to trochu moc?
  • Jan Paukovic20VT
    Nejak to nefunguje tak budu doufat ze to vite snad jo je to jasny jak facka jo a abych nezapomel oni si berou nejaky visilacky tak vam to rikam ze jestly ji nekdo mate muzete poklabosit snima po ceste.
  • Jan Paukovic20VT
    Je to kousek po ceste.http://www.mapy.cz/#x=133105984@y=132113680@z=16@mm=FP@ax=133106368@ay=132113072@at=M%C3%ADsto%20setk%C3%A1n%C3%AD@ad=Restaurace%20u%20Cara
  • Jan Paukovic20VT
    Takze oficialne v Alfa clubu prehodnotili cas srazu a budou tam taky v 7 cos znamena v 7h u hospody u Cara snad vsichni vite kde to je je tu us jeden odkaz ale dam sem radsi jeste mapku pak pokud budete od te lasky stavte se prome v Protivine prvni benzina hned na zacatku toci tM 100OKTAN TAK SI TAM NATOCIM PAR CESTVYCH LITRIKU A BUDU CEKAT dejte sem nekdo tel at muzu zavolat pokud by jste do pul nedorazily ci byla jina komplikace mel jsem tel na Jirku ale us nemam.
  • Koty
    Já tam budu držet fleka už od 8, jedu se 3 coupátkama, pak se nejak poskládáme, s náma jedou ještě další italové, tak snad tam do 8 budu, jinak nejpozdeji v 8:30...
  • Zarez
    Ok me je to jedno, takze v 7:00 u Cara ??
  • Jan Paukovic20VT
    Koty ty ale budes kolem 8 us na miste vyt to upresni at mi tu nikdo nenadava zes tam byl taky a staci ti vyjet us v 8h.
  • Jan Paukovic20VT
    Zarez v 7.15 u Cara je pozde nes se vyprdelite je pul a v Protivine by jste byli tak ve 7.45h nejdriv a us to vidim jak si tam nekdo bude chtit dojit na zachod koupit piti natankovat 100oktan atd sklus dalsich minimalne 15min a to jeste mas pred sebou mini malne hotku do pribramy ja nehodlam celou cestu letet jak blazen a cekat kdy me sejmou cajti podle miho by bylo ideal vyjed od Cara tak 7h a ja navas budu v Protivine cekat v 7.15 pak co nejrychlejsi odjezd vjer my ty fronty jsou hodne dlouhy pro tvou predstvu predminuly rok jsem dorazil skoro na misto v 10h mozna neco po a do arealu jsem se dostaj v 11.45 a nes jsem dosel k registraci na sprinty mel jsem smulu tot vse rozhodnete se samy ale ja nejdyl v 7.25 odjizdim z Protivina. Tim nechci rict ze zrovna letos to nemuze dopadnout jinak a organizace u vstupu bude lepsi ale us par let to tak chodi atk si myslim ze letos to nebude vyjimkou.
  • Koty
    já tam budu kolem 8
  • Koty
    hele koukam že každej dorazíme jinak, tak tam držte místa!!! :o)
  • Jan Paukovic20VT
    Rozhodnete se vy ja sem schopnej cekat v Protivine treba v 6h.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    dřív... pak se tam posereme z tý fronty... minulej rok to bylo fakt trága....
  • Zarez
    takze treba v 7:15 u Cara ?? napiste jak vam to vyhovuje
  • Coupe20VT PLUS :-D
    taky bych to viděl na tu sedmou z budějek... ta fronta pak bude šílená... možná bych jel i dřív...
  • krosmen20VTPLUS
    Ani snad nezajizdim,ale nemam k nemu potrebny soft,navic to vypada s ucasti blede,mam bohatou smes a nemuzu prijit na to kde je problem...Uz mi z toho hrabe,dokonce i zda...
  • Jan Paukovic20VT
    Taky si myslim ze vyrazet v 8 z budejc tak jak to maj napsany ny alfa clubu je blbost ja bych vyrazil tak v 7-7.30h odnas z Protivina cos znamena tak v pul 7 -7h z Budejek.Vsechno pocitano pohodovou jizdou ne zadny litani.
  • Koty
    Jo my jsme tam jeli minule s Vildou, byli jsme tam včas, tak jsme nemuseli stát frontu, aspon ne tak velkou...jako kdo tam přijede v 9, tak už si postojí :o)
  • Jan Paukovic20VT
    Zarez-tak sleduj v kolik jestly si to pamatuje Jirka tak pojedem podle casovyho planu jak minulej rok to byla fronta sice taky dlouha ale dostaly jsme se tam nakonec v cas i kdys Rotak us tam byl a jeste ze nam tam drzel mysta a pustili nas pres prostor tuning capu a staly jsme zanim vyc foto Prbram.
  • Jan Paukovic20VT
    Jirka-v kolik rano jsi byl v tom Protivine pamatujes ja us ne.
  • Jan Paukovic20VT
    Jo rano ale otazka je v kolik Jirko v kolik sme se sesly mynulej rok pamatujes?
  • Zarez
    proc ne ... kdy se jede v sobotu rano ??
  • Jan Paukovic20VT
    OK hosi a na kolikatou se tam teda sejdete v ty hospode u cara je to po ceste z Budejc primo u cesty jestly stim tedy vsichni souhlasi.
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    To by šlo,je to po ceště.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zjistim a o víkendu napíšu...
  • Innocento
    Pomůže to? http://www.crest.cz/index.php?fr=31&nazrest=U- Cara
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    Nevíme kde je ta hospoda.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    asi jedu z ČB...
  • Jan Paukovic20VT
    Avite nekdo kde je ta hospoda u Cara?
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    Souhlasím,mám to po cestě.
  • Zarez
    Hanzz20VT: jj jsem z CB, jestli teda myslis Ceske Budejovice :)
    ja bych teda navrhnul jako misto spichu OMV na strakonicky v budejkach, ale cas at nekdo rekne ja nevim kdy to zacina
  • Jan Paukovic20VT
    Ahoj kluci tak jsem narazil na relativne novej klub Alfa romeo jizni cechy jely by snama sraz maj v Budejkach v hospode u cara jestly vam to neco rika ale skusim je premluvit na nejakou benzinu nebo aby se tam stavyli provas i kdys tet si uvjedomuju ze vy jste jeste nerekly kde se v CB sejdete tak to domluvte ja jim napisu sou radi ze se snamy sejdou vy snad taky aspon nas bude banda ITALIEN CARS
  • Mertix
    kdyby někdo z Prahy, tak v Pátek 10.4.09 je v 15.00 srazek v Čestlicích Před Electroworldem na Parkingu, odjíždíme cca v 15.15...
  • Hanzz20VT
    Zarez -čiau si z č.b.???
  • Hanzz20VT
    sna se taky pokusíme dorazit!!
  • Tlama
    proč 0,8...zajíždíš turbo?? -) přiznej se D.
  • krosmen20VTPLUS
    Ja a gt28rs tam budeme.Bereme to jako malou firemni prezentaci.Ale nebojte konkurovat na printech asi nebudu jezdim jen 0.8 baru...
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    Coupe20VT: jedeš z Tábora nebo z č.B. ?
  • Zarez
    tak se mi to nedari ...
  • Zarez
    tak ne nevim jak se prikladaj videosoubory :)
  • Zarez
    Jeee lidi co jedete z CB ja pojedu s vami domluvte to tu nejak ja se prizpusobim
  • Jan Paukovic20VT
    Jo jo budem to doladovat as ten tejden tet je vse jeste predcasny muze se stat kupa vjeci dyt to tu vsichni zname casu dost.
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    Jan Paukovic20VT: podřídím se čemukoliv :-)
  • Jan Paukovic20VT
    No Budejcaci se jako kazdej rok asi sejdou s Jirkou nekde na benzine v Budejkach a pokud jim to neva tak by se mohly zastavit pro me v Protivine JIrka vi kde na jaky benzine jako minule Jiri a cas bych dal tak v Protivine na 7 pac v Pribramy jsou velky fronty a cim driv tam budem tim snadnejc se tam dostanem a stihnem se registrovat na souteze.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    dal bych spicha někde před...
  • Mertix
    a někdo v Praze nebo tam někde?semnou pojedou ještě 2 coupečka, ale ne Fiat:)
  • Koty
    tak za 14 dní to vypukne!! dáme někde spicha u Příbrami nebo se seskládáme až tam?
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    Jsem odhodlaný také přijet.
  • Koty
    no koukám že nás bude dost :o)

  • Aladin
    přes Prahu se asi pojede,ale na přesné dohadování je ještě brzy,týden před se to upřesní.
  • Jan Paukovic20VT
    To sice blbej dotaz je ale je to na tobje my se tam jedem vjetsinou podivat na nalesteny auta zasprintovat si a aspon me jsou nejaky nenastrikany narazniky uplne fuk i kdys mozna nekdo my bude oponovat ale ten je me taky .......
  • Zarez
    to je asi na tobe :)
  • Jan Paukovic20VT
    Neboj Metrix on se nekdo ozve kazdorocne tam bejva nekdo od Prahy.
  • Mertix
    nejede někdo teda přez prahu?
  • Zarez
    aha tak koukam na tu mapu to je jasny kde to je to dyztak najdu i sam :) ok tak to ja se ukazu
  • Zarez
    jo ja bych jel je to vikend ??
  • Jan Paukovic20VT
    Zares- neboj jestly fakt jedes Jirka te s klukama vyzvednou nekde v Budejkach a pak us tam spolecne dojedem je to relativne kousek pohodova cesta.
  • Zarez
    lidi kde to presne je ??
  • Mertix
    tak pojede tam někdo z Praglu, jede se mnou i par lidí, co nemaj fiatky, ale to snad neva, co dat v praze spicha, někdy v patek?
  • Jan Paukovic20VT
    Jo jo to Rko to bylo hustoucky zrychleni paradicka.
  • Koty
    .
  • Koty
    Kejlis: aspon nekdo nadrbe to Rko :o))
  • Jan Paukovic20VT
    Tak nas tam bude jak much.
  • Kejlis
    já jedu
  • Jan Paukovic20VT
    Tak to je skoda budes tam chybet
    .
  • Aljaška
    tak já nejedu, páč jedu s coupéčkem na Tuning Show do Budapeště.
  • Lenoš20VTLE
    taky to plánuju
  • HARIBO
    Kdyz bude hezky prijedu na kole :)
  • Aladin
    pravděpodobně ano
  • Coupe20VT PLUS :-D
    taky jedu... jeden z mála, kam jezdim... teda myslíte DLOUHOU LHOTU...
  • Jan Paukovic20VT
    Zadar Koty posly my na Matyho cislo us ho nemam a potreboval bych snim poresit preblem co on us vyresil dik muj tel 773664458
  • Koty
    Honzo se mnou určo počítej a když to dá do kupy Maty tak i on...
  • Mertix
    jestli mi to někdo připomene, tak jo:)))
  • Aljaška
    možná jo, Příbram mám ráda, ale uvidím jestli mě nevyjde něco, o co moc stojím:-)
  • Jan Paukovic20VT
    Tak jis se nam to blizi milovimy kroky tak kdo tam dorazi?