Tuning Notor Party Vyškov

  • kisik
    Sice to není z Vyškova ,ale určitě mého "soupeře" z Vyškova všichni poznají .


  • Dr.Ravic
    kurva ani jsem nevěděl že to teď bylo...
  • bubAk_
    To Hymla: jasny ze jedem :)
  • Hymla bez VT
    Jede někdo teď 21.9. - 22.9. ??
    divím se že už to Doktor neurguje :-D
  • bubAk_
    tak snad na podzimu :)
  • kisik
    Docela jsme se poflakovali poplace .
  • bubAk_
    já sem tě zahlíd kisíku aspoň auto ale pak jsem jel už domů a když sem se díval k tvýmu auto nikdo u nej nebyl ze bych aspon an chvilu pokecal.
  • Syky
    ja byl,ale jel jsem uz v patek dom...
  • kisik
    Jak tak sleduji letos na Vyškově snad nikdo s klubu nebyl . Potkal jsem jen Malcoma . Známé kousky podle fotek červené a žluté 20TVčka .







  • Syky
    nocarret:a to uz je po opatreni--driv stavali lidi i na konci drahy..jenomze 200m je opravdu malo a kdyz to jednou myslim corvetta nedobrdzdila a vlitla tam do lidi,od te doby stavaji jen na krajich...
  • nocarret
    to je výborný ty lidi nalepený u dráhy....tady se prostě musí vždycky něco první semlít a pak až se berou opatření
  • hona20VT
    Dodatečně ještě video:

    http://youtu.be/VRR9BSbUxtY
  • K0K1N 20VT
    ok ok, nejede to špatně ale ty starty jsou špatný no, chtělo by to aspoň slicky, ty sice mám ale přezouvat to furt je na prd :) a stejně to nemá smysl, když se jezdí s GTR, porsche turbo atd. :)
  • hona20VT
    Vyškov je tímhle vyhlášenej.Dráha byla jen 190m,kategorie končí u "nad 3000ccm".S těma GTR a Porsche je to na houby ale jinak to bylo docela v pohodě.
    KOK1N 20VT: jelo ti to docela dobře :-)
    Až budu mít video tak sem šoupnu odkaz
  • K0K1N 20VT
    jj,je to na houno,se tam coupe sotva rozjede :)
  • Kubajz20VT
    to bylo jen 200 metrů ne??
  • K0K1N 20VT
    letošní vyškov, zase čekání na sprinty a kategorie 3 litry max. ale bavil jsem se docela :)

  • Hymla bez VT
    Dr. -> jé já tam četl: 4. tahle fotka se mě moc povedla...
    vím právě že už se o tebe starali páni kluci, tak proto - jinak fakt fotka pěkná
  • Syky
    amen :D
  • Dr.Ravic
    Hymla: to fotila Venda...
    já už byl tou dobou ve spárech satana sykyho a marcina:-)))
  • Ice-Man
    no vidíš jedna fotka a byli jsme tam všichni:))))
  • Hymla bez VT
    Ice-Man -> jj a v druhém zrcátku byla tvá přítelkyně ;-)

    Dr.Ravic -> kdy jsi dělal tu krásnou fotku ? :-D přiznej barvu :-D
    nebo aspoň co je to za odlesk na autě
  • Syky
    co dodat..:D a jeste ten muj pubertacky bedar co mi vyrostl na nose :D
  • Janinka 2.0.16VT
    Moc hezké fotky ,koukám ,že páteční večer byl fakt super
  • Dr.Ravic
    zbytek fotek
    http://drravic.rajce.idnes.cz/tuning_Vyskov_2010/
  • marcin
    :-))))) bez komentara :-)))
  • Ice-Man
    jé jsem si všiml že jsem v tom zrcátku mašiny:))))
  • Ice-Man
    pěkná už je na ploše:)
  • Syky
    nadhera :)
  • Janinka 2.0.16VT
    Moc hezké fotečky -vůbec neprozradí co se tam dělo :)
  • Dr.Ravic
    4. tahle fotka se podle mě moc povedla...
  • Dr.Ravic
    3. ráno už zase naslušno...
  • Dr.Ravic
    2. můj poslední rum, aneb Sykyho a Marcina potkati, divoké ráno zažiti:-)
  • Dr.Ravic
    jenom tak přihodím pro ilustraci nějaký momentky

    1. ty mě držíš jak teho králíka:-)
  • Janinka 2.0.16VT
    Dr.Ravic ,no to jede a až někdy přijedeš ,uvidíš.
  • Dr.Ravic
    Jani viděl, moc pěkný... máme podobnej vkus, fotili jsme ty samý auta:-)
    PS: kdy mi půjčíš Mustanga? má super úžasnej zvuk, ale musím taky zjistit jestli jede:-))))
  • Janinka 2.0.16VT
    doktůrku,viděl jsi moje foto z Vyškova ,dala jsem Ti sem odkaz
  • Dr.Ravic
    Ice Man: to se omlouvám. normálně jsem sympaťák, ale na srazech jsem hovado:-)))
    a nedejbože v blízkosti Sykyho a Marcina:-)))
  • Ice-Man
    jo já se bavil v sobotu umýváním toho hnusu co jsi mi natůroval na auto z hymlovy mašiny:)))
  • Dr.Ravic
    jo jo, byla to notor party:-) ale prý jsem se bavil, tak dobrý:-)))
  • Ice-Man
    hymlo tak co stihl jsi jim v ten pátek ujet dřív než ti tu mašinu rozebrali:))
  • K0K1N 20VT
    tady krátké vydejko v mém podání

  • kisik
    jj,Una jezdily 2,to cerveny starsi to docela davalo .. Doome jsem si rikal takovou utechu jak te brala ta Cali -njn 4x4 na 200m ;) .
  • Janinka 2.0.16VT
    Syky:našel jsi se na fotkách.Jinak vím ,že jsi nevyhrál sprinty ale přesto Ti to jelo dobře,tak co.
  • Ice-Man
    no když si představím ten megamix co jsi měl v břiše včera tak se ti ani nedivím
  • Syky
    rukou....no tak jeste nejsem ready uplne :D
  • Ice-Man
    sakra čím jsi mu to vlastně třásl????
    :))
  • Syky
    jinak jsem rad ze jsem poznal Dooma a potrasl rikou..vzdycky jsme se jen mijeli nebo jen letmo zkoukli a nic....akce dobra....:)
  • Ice-Man
    si dělám srandu .. duležitá je zábava
  • DooM 20VTLE
    .
  • Syky
    joooo tak presne ta calibra me zpraskala...jestli jsem strizlivi? to vazne netusim,radsi jdu na pivo ;)
  • DooM 20VTLE
    Nas italsky tabor...
  • Ice-Man
    vpátek se ti dařilo když tě nikdo neviděl:))))))

  • DooM 20VTLE
    Akce povedena! Trosku jsem si i zasprintoval. Nez me nekdo praskne... ano ta Calibra 4x4 mi dala na prdel :) Bude i videjko ale to si budete muset jeste dloooho pockat! Par fotecek...
  • Syky
    no dneska uz jsem moc schony nebyl :D a navic ta 1.8 faktnejede...v patek se darilo,ale v sobotu jsem vyfasoval vzdycky nejakeho,kdo me zfoukl :D ale i tak jsem si to uzival :)
  • Ice-Man
    tak co syky už jsi střízlivý?? :))
  • Janinka 2.0.16VT
    Tak tady je odkaz na fotečky:
    http://janinka1958.rajce.idnes.cz/Vyskov_2010/
  • Janinka 2.0.16VT
    Kokin 20VT: Ten krásný kousek patří Dr.Ravicovi s Wendýskem.
  • K0K1N 20VT
    kisik: já jsem jel dva sprinty s černym a nějakej coupečkář tam se mnou mluvil když jsem popojížděl na druhej sprint, kdo to byl? a kdo má to stříbrné coupe? to je fakt pěknej kousek.
  • Janinka 2.0.16VT
    Syky:já vím ,že ksme se nestačili rozloučit ale bylo tam na mě těch známých moc ,ale jsem moc ráda ,že jsem Tě viděla a aspon chvilku jsme pokecali .jina na sprintech Ti to jezdilo super ,taky mám nějaké fotečky tak pak hodím odkaz.
    kisik: Tebe jsem samozřejmě na dálnici viděla a taky jsem mávla.
    Jinak jsem moc ráda ,že jsem viděla Dr.Ravica a Wendýska -i když mi chtěli ukrást auto :)-a pokecat s nimi ,bylo to fajn.Taky ostatní s kterými jsem se viděla.Jinak sraz super jen mě děsně bolí nohy.Moc se na Vás těším zase na Třebíči.
  • Ice-Man
    no syky sprintoval včera ale jesli byl dneska schopný už teda nevím:))))
  • kisik
    Coupeček bylo docela dost,ale nikdy jsem nestihl majitele :( ,v leštěnkách podle spztek byl Dr.Ravic a Wendysek,ale potom jsem je tam už nenasel:/ .Nejake červené Plusko a černé Coupe sprintovalo,kdo to byl? Madam Janinka mě predjižděla na dálnici po cestě dom :) .Jinak slušnej srázek .
  • Syky
    to byl hymla....uz jsem doma...co na to rict...smutnej pribeh :D neee bylo fajn :) sice muj kamarad odpadl uz v 22.00 hod,takze jsme pili uz jen s jeho zenuskou :)nebudu ho jmenovat, nejsem hajzl, ja Dr.Ravica neprasknu.....a taky jsem videl Janinku s Ladikem, to me udelalo taky velkou radost..akorat jsem uz pak brzo jel a uz jsem je nenasel abych jeste chvilku pokecal a rozloucil se :( takze na srazu urcite :) jsem k.o,spal jsem jen dve hodiny,jdu spat...hoj hoj
  • Ice-Man
    tak jsem se tam byl včera podívat... stojí hned u cesty ze začátku kdo by tam jel hned jak se zatočí doleva na park tak asi 100 metrů v pravo.
    Je tam Dr. Ravic a Syky jinak tam byl jeste myslím marcin a jeste jeden ale za boha si nevzpomenu kdo ale měl motorku
  • Edrig
    A kde se bude stát?Na betonu nebo na trávě ?
  • Ice-Man
    Syky možná se pojedu podívat dneska na otočku jenom jel bych aj s tebou ale nemám známku a do vyškova se dostanu i tak . tak nevim kudy chceš jet ty a asi bych tě dost brzdil:)))
  • Syky
    Tak " ready Sykmix" vychlazen..v 17hod vyrazim pomalu >:)
  • Dr.Ravic
    taky v autě:-) meze jsou ještě chladné:-)))
  • Syky
    no super :)
  • Janinka 2.0.16VT
    Syky : aha ,no vypadá to že se tam na 95% v sobotu uvidíme :)
  • Syky
    Janinka 2.0.16VT: ja spim jako vzdy v aute....
  • Ice-Man
    tak uvidím teda jestli mi vyjde čas v sobotu a pokusím se tam dojet tím mojím žebrákem ... snad dojedou aspon sedačky a volant:)
  • Janinka 2.0.16VT
    Dr.Ravic,Syky: spíte tam ve stanech?Nebo někde jinde?
  • Ice-Man
    Syky : to nemůžu v pátek toho mám kotel a přez noc bych stejně nejel
  • Syky
    Ice-Man: ja jedu z Otrokovic, ale jedu uz v patek a budu tam spat...
  • Ice-Man
    jede nekdo ze zlína že bych se svezl podívat tím mojím už se stydím jezdit aj do práce. no jo doby slávy má už za sebou a peníze už do toho cpát nechci .
  • Syky
    V sobotu bych mel lezet a stenat nekde pobliz auta....a snad vedle Dokturka :D
  • Janinka 2.0.16VT
    Zatím se rozhoduji ,jen na sobotu.
  • Dr.Ravic
    bobi: asi překlep:-))) však víš jak to je:-)))
  • bobi
    sa stretne 100 notorikov a je notor party :-)
  • bobi
    hehe, ten nadpis je dobry "notor party":-))
  • Missicka
    Dr.Ravic: Vyhodila jsem si prodavačku, tak jsem tam jen s brigádnicema, které nemaj hmotku - prostě tam nemůžou být beze mě či druhé prodavačky, kterou nemám, no. :o( Musím do práce.. :o(
    Doktore a víš co?? :oD Už nenaučím, bo už nepiju skoro!!!! :oD Asi stárnu či co.. :o)
  • Dr.Ravic
    nejedu, to by mohl říct každej...
    chci omluvenku od doktora:-)))
    proč nejedeš? sem se těšil jak nás naučíš pít slivovicu:-)))
  • Missicka
    Nejedu.. :o( První Vyškov jaro, kde budu po letech chybět. :o(
  • DooM 20VTLE
    budu tam
  • Syky
    pisk pisk :)
  • K0K1N 20VT
    jestli se nic nepokazí, tak jedu.
  • Dr.Ravic
    tak kdo jedete do Vyškova???
    http://motor-party.tuning-sport.cz/