28.10 den otevřené dráhy brno

  • Heretic20V
    možná taky vemu na okruh svejch 154 jaguárů :D
  • K0K1N 20VT
    https://www.youtube.com/watch?v=2jKcv1X3BCQ
    https://www.youtube.com/watch?v=AgipCzyE4pE
  • Ultima
    jedu jen na kukacku:)
  • K0K1N 20VT
    Tak jedu já 330bhp, dolph 373bhp, fik 450bhp a bratranek cca 300bhp, kdo jeste? Bude na co koukat :)
  • K0K1N 20VT
    mě teď v brně abs ani neseplo, to by jsi musel brzdit opravdu hodně a to by stejně brzdy nevydrželi ale tam stačí trošku vlhko a dost to tam klouže no :)
  • Aladin
    na Ring bych musel minimálně rozhýbat ABS,nerad bych jim tam odřel svodidla :-)Na dovolenou nejezdím...
    Byl tam ještě DooM,bude mít hromadu fotek,určitě sem něco hodí
  • K0K1N 20VT
    joo, ring by vyšel tak na 8 tis., to možná místo dovolené :)
    aladin máš ještě někde nějaká videa a fotky?
  • Aladin
    Zase konečně dobrá akce,pěkné počasí na chlazení motorů,okruh suchý a hlavně normální lidi co rádi pálí hromady benzínu :-)
    Konečně mam i skalp okruhu...ještě by to chtělo Ring .-)
  • K0K1N 20VT
    +
  • K0K1N 20VT
    +
  • K0K1N 20VT
    nějaká coupečka jsem tam viděl a byl tam i závodní speciál :)
  • Honza
    heh a my v sobotu dolaďovali HGT že by se jelo ztrestat:) ne dělám si srandu...
  • Aladin
    Tak to je super,jedu na autosalon Alfou a až hodí náhradní termín projedu Coupé
  • K0K1N 20VT
    tak je to zrusene
  • Adys
    Taky pojedu na autosalon :) Měli bychom tam jet 8.4... Jedeme tam ze školou :)
  • K0K1N 20VT
    Aha,tak to bych se taky na autosalon docela mrknul.
    Jj jezdi se i vrch.

  • Charles
    taky jedu...
    jen se uvidí, jestli bude stroj v cajku nebo pojedu jen na kukačku bez účasti v závodu...
  • Aladin
    autosalon 5.4 - 8.4
  • Ultima
    tam se jede i do vrchu?
  • K0K1N 20VT
    autosalon je jen pátého ne? jízda taky ještě nevím ale vrch a sprinty určitě :)
  • Aladin
    budu tam,jen nevím jestli nepojedu Alfou a jízdu tentokrát vynechám,chci kouknout na Autosalon
  • K0K1N 20VT
    jede zase teď někdo 6.4.? minule druhé místo sprinty a čtvrté vrch, letos s dalšími koníky doufám minimálně se stejným výsledkem :)
  • Džanek
    docela adrenalin takhle z videa:)
  • Aladin
    Bylo to tam fajn až na ten déšt.Na dráze jsem se v klidu projel,auto funguje bez problémů,prostě pohodový den.Jen cesta domů byla dlouhá,u Havlíčkova Brodu pořádné sněžení a já zůstal stát před kopcem kde uvízl kamion.
  • K0K1N 20VT
    sice chcalo ale bylo to lepší jak na suchu teda, copak aladin, jsem tě tam viděl jak to odstavuješ

  • K0K1N 20VT
    Ja tam budu od rana ale kdy pujdu jezdit to jeste nevim :)
  • kisik
    V kolik hodit tam býváte ? Rád bych se na vás mrknul. :-)
  • Aladin
    jj jedu,už se těším!
  • K0K1N 20VT
    Jede nekdo 27.10? Ja se tam snad ukazu
  • K0K1N 20VT
    Taky se tam snad ukazu
  • Mrazek
    Čus jedu tam určo tak se mužem dohodnout a dat si ta nekde sraz
  • K0K1N 20VT
    jj chci jet ale dám jen sprinty a vrch,na okruh mám špatné kotouče a asi by se mi zničili úplně a nechci skončit v kačírku jak minule :) ve 170 km nic moc :)
  • kisik
    http://tuning-show-brno.tuning-sport.cz/

    Jedete tam někdo?
  • Alejandro
    to je teda pech.asi ted budu mit strach z tech nasich uskakanych silnic,ale hlavne zes to ustala
  • Aljaška
    přední u řidiče.Pakárna byla dát auto na hever, sundat to prasklý kolo, sundat zadní kolo a dát ho dopředu a dozadu dát rezervu, ta by dopředu kvůli brzdám asi nešla. Nafoukaný cca 2,2, 2,3
  • Aladin
    bouchnul jí předek...
  • Alejandro
    aljaška: tak hlavně že to neměla za následek nějaký nepěkný výlet....já mám taky nízkoprofilové a nikdy mě to neprasklo a doufám že hlavně na dálnici nepraskne:(na kolik jsi to měla nafoukané?praskl předek nebo zadek?
  • Aljaška
    bordel byl v zatáčce. Kde to ruplo přesně nevím. Tam se s volantem pereš tak jako tak, takže o nic nešlo. JE to nízkoprofiláč, ne giga balon. Trochu to táhlo a hlavně to bylo slyšet. A jsem zvyklá. Už se mě to stalo 3 xna dálnici. Mám štěstí na kusy železa v levým pruhu, co nejsou vidět.....
  • Alejandro
    tyjo,,tak to je pech a v to ti ta guma praskla na rovině nebo v zatáčce?o to pak dělallo?ráfek OK?
  • Aljaška
    já jela pomalu, teprve se zajíždělo a zkoušela jsem trať a tu hledala tu správnou stopu, ale na okruhu bylo plno bordelu, šutry, šrouby, gumy. Něco mě rozřízlo gumu:-(
  • Coupe73
    Ilonko pěkné fotky
  • Alejandro
    aljaška:a jaké byly časy? co že ti prdla guma za jízdy?
  • Aljaška
    :-D pár máznutých fotek z okruhu:
    http://aljaskailona.rajce.idnes.cz/okruh_Brno_28.1 0.2011
  • Aladin
    akce super,brzdy drželi mnohem déle něž minule a proto žádná strana auta není nabouraná :-)Šroubky to auto prostě žere,ale provedu lepší zajištění a snad se to nebude opakovat,když to tlačí málo je to nuda.Ilonko,jela jsi moc rychle a ten foták to prostě nepobral :-))
  • Aljaška
    no třináctku měli všichni, co jeli s náma:-) Ale co, na střechu to nikdo nehodil, tak je to ok. Ty fotky jsou dost mázlý, hlavně ty, co fotil Aladin. Von je faakt talent:-D :-D
  • hona20VT
    Akce super,pokec taky.Až na nějaký ty drobnosti.Ale to se stává.Hlavně že to všichní přežili.
    Aljaška:Já měl taky třináctku.Asi proto jsem dospěl k bodu varu.
  • Aljaška
    jo bezva, z naší party jsou všichni krom Hony20VT chromí:-) GTA roztrženou gumu až na plátno, Aladin někde potratil 2 šrouby od turba, Peťák s renckem odrovnal brzdy a mě prdla guma při jízdě na okruhu, fáákt super. Už nikdy nejedu se startovním číslem 13,asi začnu být pověrčivá. Ta cesta s "chromým coupéčkem" nic moc:-) Mám v sobě několik litrů kávy, takže spát budu až v pondělí, ale jinak cááájk:-D :-DFoto jdu stáhnout do pc:-)
  • DooM 20VTLE
    Myslim si ze skvela akce seslo se nas hodne! Spoustu coupecek jezdilo i na draze. Ilona ma spoustu fotek a ja mam pak neco natoceneho na kamere...
  • K0K1N 20VT
    tak jak bylo? Mě to nevyšlo :(
  • Aljaška
    je to tam napsaný:-) pokud chceš jen koukat je 50kč parkovný a pokud jezdit, je to jako vždy 500/30minut
  • sebo 1.8 16V
    Aké je vstupne?
  • Aladin
    super jízdy,budem kroužit celý den,brzdy mam už 100% :-)
  • Aljaška
    ČAS JÍZD:

    http://www.automotodrombrno.cz/sezona-2011/den-ote vrene-drahy-28-rijna-2011/rozpis-jizd-na-draze/roz pis-jizd-po-zavodni-draze_2374
  • Aljaška
    A podzimní den na Masarykově okruhu si užijí i ti, kterým vůně benzinu nic neříká. Těšit se mohou na vepřové hody, cimbálovou muziku. Pro děti pak bude k dispozici skákací hrad, nafukovací fotbalové hřiště a dálkově ovládané modely aut. Po celý den také budou probíhat vyhlídkové lety vrtulníkem nad areálem Masarykova okruhu.

    Vstupné na Den otevřené dráhy je zdarma, parkovné činí 50 Kč.

  • Aljaška
    PROGRAM:

    Umíte řídit? Kde jsou limity vašeho auta? A víte, jak se cítí automobilový závodník? To vše si můžete ověřit a vyzkoušet 28. října přímo na závodní dráze Masarykova okruhu. Během dne otevřených dveří budou moci na závodní trať, na které bojují o body nejlepší motocyklisté na světě i česká automobilová elita, vyjet řidiči i s civilními vozy.

    A i těm, kteří si na závodní dráhu netroufnou za volantem, nabídne Masarykův okruh neobyčejné zážitky. "Ve skutečných závodních autech se mohou lidé nechat svézt od zkušených závodníků týmů Mičánek Motorsport a Šenkýř Motorsport," vyjmenovává manažerka pronájmu dráhy Iva Lacinová lákadla svátečního dne na Masarykově okruhu. Otevřena bude i minibiková dráha, kde si mohou návštěvníci zajezdit na motokárách.

    Zcela bezplatné budou exkurze do zázemí závodní trati a nově i komentované projížďky po obslužné komunikaci podél trati. A bezplatně si mohou řidiči vyzkoušet i chování svého auta na kluzké vozovce. Na ploše za paddockem pro ně bude připravená škola smyku, ve které jim instruktoři poradí, jak své auto při krizových situacích zvládat.

    Ti, kteří silné stroje raději jen okukují, se mohou těšit na sraz amerických kultovních sporťáků Chevrolet Corvette. Na Masarykův okruh dorazí exempláře z celé víc jak čtyřicetileté historie americké sportovní legendy. A zajímavá auta se na Masarykův okruh chystají i na tradiční sraz oldtimerů.

  • Aljaška
    Jen Aladin? Trochu slabá účast né?? :-)nikdo na pokec:-(
  • Aladin
    jj budu tam!
  • K0K1N 20VT
    letos někdo jede?
  • K0K1N 20VT
    nn,měl jsem zimáky, ty ke slickum máj daleko :)
  • Alejandro
    kokin, jo to jsem byl já....jsme u te brany byl nějakej vyvedenej z míry,borec před závorou začal z ničeho nic couvat na mě:)))pak jsme jel hned na školu smyku...a ani nevím kde jsme ti nedal přednsot zprava protože jsem si tě pak už nidke nevšim:))))tys jel an těch slickách? pokud jo tak jsme tě viděl najíždět na trat ještě u boxu
  • K0K1N 20VT
    no možná jak to víc drží, tak se to i víc naklání ale pro mě je to lepší pocit, před zatáčkou ani nebrzdim někdy :) a projedu jí lépe jak bez podložek
  • Džanek
    podle me to mozny je. S kolem uchycenym dal od tlumice se zvetsuje paka pres kterou pusobi sily na tlumic/pruzinu. Ve vysledku vysledku staci mensi sila na stejny efekt stlaceni tlumice/naklon auta. Alespon tak si sve pocity vysvetluju ja.
  • K0K1N 20VT
    no ale to přece není možný, s šíršíma kolama se posune těžiště níž a auto se musí naklánět míň.
  • Džanek
    hmm ja mam opacnou zkusenost:) s 1.5cm podlozkama se mi zdalo ze se auto v zatackach vic naklani = mensi pocit jistoty.
  • K0K1N 20VT
    jj, mám 2cm a je to fakt znát jako dost, jsem vypadával ze sedačky v zatáčkách a to když jsem tam jezdil na jaře se mě nědělo.
  • Džanek
    s tema podlozkama mas pocit ze to sedi lip??
  • K0K1N 20VT
    Nj,jeden bok je dost od kamínků a trošku zadní bok od bariéri ale ještě to dobře dopadlo,jak jsem tam vjel tak už jsem to viděl rosekaný jak prase,dávám vinu těm kotoučům házejícím,páč na jaře jsem brzdil celejch 25 minut. Já jsem říkal,že na okruh už ne po téhle zkušenosti ale uvidíme na jaře :) . Jinak jsem potkal černé coupé u vstupu,si myslím,že jsi to byl asi ty,pak jsem tě tam zdravil když jsi mi měl dat přednost z prava :) . Já jel až o půl čtvrté a to tam moc superaut nejezdilo.
  • Alejandro
    kokin, to je velká smůla...ještě žes to docela ustál...a co lak?ten musí být pěkně osekaný ne od kačera? já viděl červený coupečko, u toho jsme stál aale nebyl tam majitel a pak jedno černý, který najíždělo na dráhu se slickama:)tos byl ty?:)a já mám taky černý,ale řádil jsme tentokrát jen na škole smyku, protože mě spadla brada když jsme viděl jaký překonovaný monstra tam jezdily, nejvíc mě překvapil pan Krámský se svým BMW-se docela divým že tam jel-dost se bojí totiž střetů:)) A nevyměkly ti brzdový hadice? to se mi tam jednou stalo na motorce-to byla tlama...
    Pujdu jezdit na jaře na volný jízdy, to snad nebude tak přecpaná dráha a nebude tam tak nabušený vozový park:)Fakt mě dostali ti profesionální jezdci, co se proplýtali mezi škodovka a tak:))
  • K0K1N 20VT
    natáčel jsem ale jak jsem boural, tak se mi to s telefonu nějak vymyzalo, tak čas nevím ale měl jsem zimáky, v zatáčkách nic moc :), na jaře jsem zajel 2:56 ale to jsem měl dírku v sání (o které jse nevěděl), tak to moc nejelo a neměl jsem podložky pod kolama a to jsem čuměl jak jsou podložky znát v zatáčkách, nevim ale myslim, že tak 2:52 nebo tak nějak bych to asi zajel ale chtělo by to změřit, třeba by ten čas byl i lepší. soudím, podle toho jak jsem se i na zimákách držel i o dost silnějších aut.
  • DooM 20VTLE
    njn s hazejicima kotoucema se blbe jezdi :( Mas zmereny nejaky cas na jedno kolo? nebo jses byl jen tak projet...?
  • K0K1N 20VT
    asi brzdovka ale mám závodní, tak nevim, taky hrálo roli to, že mě házely kotouče a vznika moc velká mezera mezi destičkama a kotoučem.
  • DooM 20VTLE
    Copak uvaril jsi brzdovku? To se mi taky stalo, kdyz jsem tam jel poprve. Chybama se clovek uci aspon ze se nic vaznejsiho nestalo. Jinak ja jsem bohuzel jet nemohl zjistil jsem ze mi nejak zmizla brzdovka a kdyz jsem ji dolil tak jsem mel desne zavzdusnene brzdy a nemal jsem odvahu s tim jet :( Takze zase priste....
  • K0K1N 20VT
    vyděl jsem tam 3 coupečka, dvě černé a jednočervené LE DooMa, škola smyku nic moc ale byla to docela prdel :) no a pak jsem jel na okruh a poslal jsem to do kačírku páč to ve 170 přestalo brzdit, tak jsem zatáhl aspoň ručku, v kačírku jsme šel bokem a ke konci jsem se uplně přetočil a malinko šťouchl do gum bokem zadku, autu nic neni ale lak to docela vodsral kua. všechno jsme natáčel ale jak mi spadl telefon, tak se to nějak vymazalo.
  • Alejandro
    kok1n, a nevíš jak mají namyšlenou tu školu smyku? nastříkaj tam vodu na asfalt u boxů? ta jízda zručnosti může být taky dobrá no:))
  • DooM 20VTLE
    Budu tam!
  • K0K1N 20VT
    jj, jedu no ale nevim jestli budu jezdit po okruhu, páč mám zimáky a v piči kotouče ale možná mě to nedá :) chtěl bych zkusit jízdu zručnosti, ta je zadarmo, to je celkem dobrý.
  • Alejandro
    možná já, ty jedeš?:)
  • K0K1N 20VT
    Jede někdo na zabíjačků,jízdy zručnosti a podobně? :)