sraz fiatcoupe.cz Třebíč 1.6.-3.6.2012

  • Tommy Angelo
    jsme v pořádku doma :) bylo nádherně a těšíme se na příští rok .)
  • Syky
    na zlinsku kape jen jak kdyz serou motyli,takze pohodka...za pul hodky valim..
  • Missicka
    U nás pořád dneska přeprchá, takže zvedáme pomalu kotvy a taky vyrážíme směr Třebíč.. ;o)
  • lukin20VT
    Vyrážím...držte pěsti a flek u baru :)
  • Brano20VT
    Třebíč 13:10 stále sucho ...
  • Hymla bez VT
    jo to jsme dva :-D
  • Missicka
    Hymla: Se moc nesměj, jsem zvědavá, kam je zašiješ teď o víkendu omámen slivovicí! :oD
  • Hymla bez VT
    to je jedno - jde o to že nemá klíče :-D
  • Lenoš20VTLE
    beru kulicha a bufy:D
  • Syky
    :D ty jksi je mel ale v plechovce od pivaaaaa :D :D :D :D D:
  • Hymla bez VT
    Scoupe -> že bys převzal mou štafetu :-D
  • Scoupe
    no tak ja jsem raqno zjistil ze nemam klice od auta...
    a samozrejme dyz tu byl vcera jeden clen pro auto sem je nechal u nej ve voze, takze letim ny vylet pro klice..:D
  • bubAk_
    koukal sem na meteoradar a velka prehanka co tu byla vcera sla na slovensko ted tam vidim jen maly mracky na republikou kolem trebice to zatim unika :) a co webkamera v trebici na namesti je tam sucho :))))) dofrcime k veceru :)
  • Tommy Angelo
    tady už tež oskar prokukul :)
  • Syky
    DAVEJ DAVEJ DAVEJ tady sem tam uz vykouklo i slunkooooooo
  • Tommy Angelo
    tak pomalinku budem kolem 11 vyjíždět :) už se moc těším :) ale prší nám tady v Bohumíně a okolí :/
  • lukin20VT
    Konecne sis nechal opravit ten predkus... :)
  • Brano20VT
    lesbičky už sa na vás moc teším , to počasie nakoniec nebude tragické , ja tam dorazím okolo obeda až uklidím letisko . Ak by som si nepametal niekoho meno alebo nick tak sa na mňa prosím nehnevajte ja už som starý kokot a toho chlastu som tiež už dosť vypil ... Moje foto pre tých čo ma ešte nepoznaju aby ste necpali prachy niekomu inému :
  • Syky
    Misi to je jasne,ze by mms hned letela ;)
  • Lenoš20VTLE
    tak pekáč vomytej a mužem jet:D
  • Suvis 1.8 16V
    Udělal jsem si novou, myslím, že originální a jedinečnou, vychytáku do interiéru. Našel jsem ho při vysávání auta... :-D
  • Missicka
    Brano klííííd, nějak to dopadne. Myslím, že takové to zdravé jádro dojede určitě. Po dnešku slibujem 100% účast, jen zatím nevím kdy přesně, ale do tmy jsme tam jak na koni!

    Sykyne, dneska jsem si na tebe myslela, jak to vypadá s tou tvou kapotou. Ale jelikož mi nepřišla žádná provokující mms :oP, tak jsem si říkala, že asi na sraz nebude. Ale tak jako žádná o tom, že bys ty sám nejel! Kdo by nás tam nenechal spát v noci a prudil s megafonem.. :oD
  • Phoboss 1,8 16V
    Co mám taky nadávat? Už tři dny ležím pod autem a snažím se ho dát dohromady a v pátek pojedu i kdyby mě měli koně táhnout :P
  • Syky
    uiiiiiiiiiiiiiiii ja to myslel tak,ze nestihnu udelat na sraz tu kapotu, ze budu muset jet se starou kapotou.....

    blbe napsane,muj error...

    jedu ikdyby padaly sračky...
  • Kubajz20VT
    Jenže když to prostě nejede tak se ta.m nedostanu. Sere mě to ale je to tak...
  • lukin20VT
    Pánové.... mě auto spíš nejede než jede a ani počasí mě neodradí tak nebuďte slečinky (nemyslím coupe slečny :) Jinak se Brano nas.... a to nikdo nechce :)
  • Turok
    Taky nemám auto ve 100% kondici a jedu..

    Syky jako s touhle kapotou můžeš jet ne? Sraz není o soutěži krásy :)
  • Kubajz20VT
    No jo hrozně mě to mrzí :( auto už mám skoro měsíc v servisu a nějak si s tím nevedi rady :( příští rok to snad dozenu :)
  • Adys
    Kubajzz: Taky letos nejedeš??? :( Příští rok to snad klapne ;)
  • Kubajz20VT
    Prenecham chatku pro dvě osoby, mě to letos neklapne :( první kdo mi zavolá tak je chatka jeho, tady je moje číslo 728 341113.
  • Brano20VT
    to je divné mne to ide
  • ZERO
    Braňo, ten Tvůj odkaz na letisko nende.

    Souřadnice:

    49°27'5.890"N, 15°45'53.291"E


    Odkaz zkopírovat:

    http://www.mapy.cz/#q=zho%C5%99&x=15.767013&y=49.448085&z=13&d=base_1703721_1&t=s&l=15
  • Brano20VT
    obed v sobotu v hotely Mlýn Vílanec u Jihlavy : http://www.mlynhotel.cz/
  • Brano20VT
    letisko Zhoř u Jihlavy : http://email.seznam.cz/redir?hashId=2878120288& ;to=http%3a%2f%2fwww%2emapy%2ecz%2f%23q%3dZho%25C5 %2599%26t%3ds%26x%3d15%2e773554%26y%3d49%2e448204% 26z%3d14%26qp%3d10%2e092476%5f48%2e487945%5f20%2e7 96583%5f50%2e898514%5f6%26d%3dmuni%5f5205%5f0%5f4% 26l%3d3%26c%3dh
  • Brano20VT
    ...ako to tak pozorujem mám strach aby fc.cz nebol na zraze v menšine . Ak sa na mňa vyserete tak pre tento klub už nehnem ani prstom ...
  • kisik
    aspon tam nebudu sám s plničem na kapotě :-p .
  • Syky
    uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lakoši nestihaji,ja to na sraz nestihnuuuuu beeeeeeeee :(
  • POL 20VT
    Díky Luxor, já si už poradím :)
  • Aladin
    ta už nefunguje,při stavbě baráku jsem jí úplně strhal :-)
  • ales
    ty woe kámo,to chce Aladinovu lampu a přičarovat nějaký pomocníci :o)
  • Aladin
    namám auto ještě ani doma,bude to s odřenýma ušima :-)
  • ales
    Lesbicky auto prichystany,ve ctvrtek nafouknu gumy a snad me opet pred Trebici nezmerej ty kurvy s placatejma cepicema :0)
  • Luxor
    OK... Chatka přerezervována na slečnu R. od POLa20VT, snad ho i pustí do chatky ohřát na chvilku :-)
  • Luxor
    chatka pro 2 osoby je stále volná... Kdo má zájem ať mi pošle mail...
  • hona20VT
    Jedu určitě.Auto je nachystaný,já taky a pokud můžu mluvit za VLADIKA tak je na tom stejně.Ať už bude počasí jakýkoli,tak v pátek odpo jsme na značce.

    BRANO: Neboj nenecháme tě v tom!
  • Adys
    Takže se bohužel nezůčastním :( Nemám se tam jak dostat... Snad příští rok, tak si to tam pořádně užíjte a nějaké videjka a fota tu pak hoďte ;)
  • Jan Paukovic20VT
    Mne je to jedno odtet delam ze bude pocasi nadherny i kdyby trakare padat mely.
  • Oddy
    Rád bych se zúčastnil, bohužel 4.6. mám státnice a tudíž nedorazím, snad bude ještě něco během léta.
    Užijte si to! a pak nahoďte nějaký fota:)
  • amadeus69
    Jestli bude zima tak bude alespoň o důvod víc se na noc pořádně napít :D

    ÁÁááá jsem jak malé dítě co se nemůže dočkat Vánoc, asi začnu Coupé leštit už teď ať mi to uteče co nejrychleji :D

    Ps.:Brano parta z Polska dorazí už ve čtvrtek
  • Suvis 1.8 16V
    Zas tak hrozná předpověd´ počasí není:
    http://www.windguru.cz/cz/index.php?sc=175384
  • Brano20VT
    kto bol na zraze na Wilsonke tak si pametá že celý týždeń boli burky , ešte v piatok keď sme boli na lodi tak chcalo a v sobotu sa vyčasilo bolo nádherne , podotýkam že zrazu sa učastnilo 61 coupé ludí ktorý si nenechali pokaziť náladu počasím :-)
  • _ACE_
    Předpověď na týden dopředu ma malou pravděpodobnost.Utěšuju se ....
  • Brano20VT
    Missi sorry mám nervy , verte mi že počasie neserie nikoho viac než mňa , len dufam že ma v tom nenecháte . Program nám to nenaruší akurát ak by chcalo aj v sobotu tak slalom sa pojede obojsmer aby sme auta spomalili a nestal sa malér ...
  • Syky
    alspon ta kocovina nebude tak prisna jak na tom slunku..vim o cem mluvim :oO
  • Janinka 2.0.16VT
    Já sice nejedu ale vím ,že si to užijete super.Počasí neřešte,vždyt do hospůdky neprší:)
  • Missicka
    Už mlčím.. :oD
  • Brano20VT
    dorazia borci s Polska a Maďarska a vy tu riešite vypičené počasie ...
  • Brano20VT
    serte na počasie , pred wilsonkou to vypadalo ešte horšie a nakoniec to nemalo chybu ...
  • Jan Paukovic20VT
    Stejne se na opalovani nezmuzete a Sikous vam ukaze zabavu i bez slunicka.
  • Missicka
    No právě.. A teploty taky nic moc..
  • amadeus69
    Taky teď koukám že má chcát :( doufám že to Brano zase nahoře nějak uplatí :)))
  • Missicka
    Počasí asi moc přát nebude, takže zvažujeme.. :o/
  • amadeus69
    tak tak alespoň bude pro nás ostatní větší šance získat nějaký ten pohárek :D
  • Scoupe
    taky jedu bez coupe, prece to enni jen o tom prijet coupatkem ale zucastnit se a zase vas videt...
  • Jan Paukovic20VT
    Tak us se tesim jak malej kluk sice nejedu coupatkem,ale zato budu myt naladu na foceni a tim chci apelovat naty co tvrdi,nemam opravene coupe nejedu.Jedte necim jinym a neblaznete dyt je to i o lidech ne jen o autech.Sepsany seznam vjeci us je tet us jen privezt Marku at mame cim jet a patek dopoledne vyjezd.
  • Luxor
    Nabízím chatku pro 2, zdědil jsem ji původně po Carlosovi (je napsaná na něj) ale nemůžu se bohužel srazu zůčastnit, budu v tu dobu mimo ČR (tam co se jezdí obráceně - nemyslím protinožce)... Tak se jí někdo ujměte :-) díky... Kdyžtak napište mě nebo Carlosovi jak to máte s rezervací provést, je to strašně složité že to raději vysvětlí jeden z nás po mailu :-)
  • Turok
    Program vypada to luxusně :)
  • Brano20VT
    Lesbičky za týždeň to vypukne :-) . Čo sa týka suťaží tak na letisku bude slalom jedným smerom a druhým smerom na plný plyn do ciela kategorie - turbo + N/A slalomu sa može učastniť všetko čo má motor a kola , coupé zrazu sa rozhodne zase podla počtu hlasov učastnikov , Najlepší zvuk motoru fiat coupé - očakáváme že suťažiací predvedu celé spektrum otáčok aby to bola trochu show :-) hodnotit sa bude podľa ovácii divákov , ceny poháre + moc pekné dary od sponzorov fiat.cz , selénia ... O bezpečnosť učastnikov , poslyntanie a pochcanie celého areálu sa postará strážný pes FIDO , teda ak ho Marcel doveze ...
  • Syky
    cely rok to planuju uz pri odjezdu z kempu..tesim se na vsechny lidi a vim,ze dojedu i bez auta...akorat letos mi to nevyslo, protoze mi do toho skocilo hodne veci + odjezd mimo republiku.......

    ale nakonec se mi podarilo zaridit a zaroven vysrat se na spoustu veci,takze dorazim jak lusk ;)

    A Ilonce se budu cely, podotykam CELY rok posmivat, ze je to


    SLI BO TECH NA :)
  • Tommy Angelo
    tak coupátko po STK :) tak se na vás moc těším lidičky :)
  • Brano20VT
    Program : 1.6. príjazd učastníkov do kempu Poušov ,obligátne prekonávanie jazykových bariér , večer sutaž kto udrží v ruke brzdové kotuče na čas 1.miesto-3pivá 2.miesto-2pivá 3.miesto-1pivo , techno párty by dj SYKY a Mc dr Ravic . 2.6. o 10:00 štart spanilej jazdy po ceste obed tu : http://www.mlynhotel.cz/ obed bude formou bufetu za 150kč , nápoje sa platia ZVLÁŠT ! po obede odjazd na letisko Zhoř u Jihlavy . Na letisku : sprint/slalom kategorie turbo a N/A 3 jazdy . , Vyhlásenie výsledkov u Hotelu ALFA v Třebíči s malým občerstvením 1.2.3. miesta , auto zrazu 1.2.3. miesta , Najlepší zvuk motoru Fiat Coupé 1.2.3. miesto, ceny budu poháre + dary od sponzorov . Najpočetnejší zahraničný klub dostane basu piva ,2.miesto 5l sud piva ,3.miesto 6piv 0,3l rozhoduje počet spz SK,HU,PL. Návrat do kempu , volná zábava . Ja dostanem za 1auto=150kč v cene nálepka . Oproti minulosti budu nejaké zmeny dufam že k lepšiemu ... rezervácie ubytovania tu : http://www.kemppousov.cz/
  • Missicka
    Brano v klidu.. Minulý rok nás sice nebylo tolik co předminulý, ale jak bylo fajně. :o) Letos bude určitě zas! ;o)
  • Turok
    Brano to neřeš .. takhle je to dycky termín se blíží a odpadlíci se množí..
  • Brano20VT
    super , že já sa na to nevyseriem ...
  • Aljaška
    Také nabízím, mám zamluvenou chatku pro 2.Pokud dorazím, tak jen na sobotu, ale kdo ví, jak to bude...
  • nocarret
    Nějak nemám síly už jsem starej pes .-)) Ono to nějak dopadne
  • Brano20VT
    Lesbičky podla posledných správ by malo klapnuť aj počasie , takže opalovacie krémy so sebou :-) . Karle a čo osobný kontakt nepomohol by ?
  • Janinka 2.0.16VT
    Jak to že nemáš?
  • nocarret
    nemam noty na Coupe
  • Scoupe
    bez ceho kajo?? :O
  • nocarret
    jsem pořád bez papírů...
  • Adys
    Brano: Nálepku si můžu vyzvednout u tebe??? Nebo si někoho pověřil? :)))
  • Pegas77
    nikdo z Brna? kdo by byl ochoten prahy priblizit? :(
  • Brano20VT
    jo, maju ešte hotel
  • Jan Paukovic20VT
    To doslo jeste tet jsem to pro jistotu hledal jen mne zarazilo ze to doslo z nejakeho hotelu no asi maji jeste nejaky hotel.
  • Brano20VT
    Honzo ak Ti prišlo na mail potvrdenie rezervácie , tak určite
  • Jan Paukovic20VT
    Ja jen doufam ze kdys jsem si delal rezervaci us v Lednu ze tam rezervace bude.Co myslis Brano?
  • bubAk_
    nalepky super, tesim se na sraz, uz aby to bylo :)
  • Tommy Angelo
    taky tak nálepky si zamlouvám :) jinak v pondělí jede Coupato na STK tak držte palce .) :)
  • Carlos 20vt
    Tak chatka už má svého obyvatele :-D
  • Carlos 20vt
    Nechce někdo chatku pro 2? Zarezervoval jsem si ji a nakonec nejedu.. Kdo chce at napise email.
  • Adys
    Čau Braňo :) Kolik je za nálepku??? Já přijedu s kamarádem bez coupe, ale nálepka se mi moc líbí :DDD Tak abych měl památku ;)) :D Díky Moooc :)
  • Hymla bez VT
    parádní Braňo
  • Brano20VT
    Letošní :
  • Brano20VT
    readysykmix ? mal by si to premenovať na readySICKmix ! že doktore ? :-)
  • Syky
    Tak dnes jsem poslal smsky na objednani krasneho pocasi,melo by byt fajne...


    Jinak uz jsem readysykmixy zacal chladit ;)

    Bohužel i ochutnavat :D



    Dr.Ravic: po nedeli ti zavolam kamo ;)
  • Brano20VT
    Tak lesbičky , mám prislubené krásné ceny , tak pilujte techniku jazdy a naleštite vozy :-)
  • Pegas77
    ahojte, mam ted coupe mimo provoz a na sraz to asi ani nebude, nasel by se nekdo kdo by mi ze srazu dovezl prahy do Brna? (meli by se vejit skrz zadni sedadlo do kufru)
  • Brano20VT
    ďakujem za info Feco a zdravím do Komárna !
  • fecosk
    Ahoj Brano,z Madarska podla mna bude 5-6 Coupé 10-14 ludí,so mnou samozrejme :-)! S pozdravom z Komárna,Feco!
  • Jimmy
    měsíc nee, ale jen 29 dní...počítám to snad od minnulého roku:D
  • bubAk_
    juchuuuu :)
  • Brano20VT
    tak lesbičky ešte mesiac ...
  • Brano20VT
    Program : 1.6. príjazd učastníkov do kempu Poušov ,obligátne prekonávanie jazykových bariér , večer sutaž kto udrží v ruke brzdové kotuče na čas 1.miesto-3pivá 2.miesto-2pivá 3.miesto-1pivo , techno párty by dj SYKY a Mc dr Ravic . 2.6. o 10:00 štart spanilej jazdy po ceste obed tu : http://www.mlynhotel.cz/ obed bude formou bufetu za 150kč , nápoje sa platia ZVLÁŠT ! po obede odjazd na letisko Zhoř u Jihlavy . Na letisku : sprint/slalom kategorie turbo a N/A 3 jazdy . , Vyhlásenie výsledkov u Hotelu ALFA v Třebíči s malým občerstvením 1.2.3. miesta , auto zrazu 1.2.3. miesta , Najlepší zvuk motoru Fiat Coupé , ceny budu poháre + dary od sponzorov . Najpočetnejší zahraničný klub dostane basu piva ,2.miesto 5l sud piva ,3.miesto 6piv 0,3l rozhoduje počet spz SK,HU,PL. Návrat do kempu , volná zábava . Ja dostanem za 1auto=150kč v cene nálepka . Oproti minulosti budu nejaké zmeny dufam že k lepšiemu ... rezervácie ubytovania tu : http://www.kemppousov.cz/
  • Avalloc
    Začátek 1.6. v Třebíči... a kde? na náměstí? Asi jsem úplně blbej, ale vůbec z té pozvánky nemůžu vytěžit v kolik a kde je sraz...
  • Syky
    marcin: no to si snad delas prdel?!? :/
  • jarda
    Missicka:díky za info ale jak jsem se zde dočetl tak chatky už jsou pryč :-D ...nevadí zvládnu to pod stanem!
  • Janinka 2.0.16VT
    Ani nevíte jak vám závidím :)
  • marcin
    je mi to luto,ale nepridem turbo KO,kym dojde nove uz nebudem doma,a domov mam prist 1 den pred zrazom a to nestihnem vymenit :-( velmi ma to mrzi a proste uz stracam nervy pomalu...
  • POL 20VT
    no, jestli přijedu i já tak možná? :-)
  • Brano20VT
    tak čo , padne rekord ?

  • Missicka
    jarda: Pokud chceš chatku, tak akorát zavolat do kempu (viz odkaz níže). Jinak se vše řeší až na místě. ;o)
  • jarda
    čau tak taky dorazím...měl jem mazlika rok v servisu tak jsem dříve nemohl..musím se někomu nahlásit ???nebo stačí prostě přijet? díky za info... :-D
  • Adys
    Tyyy joooo!!!! Měl bych si s tím autkem pohnout :D Taky se těšíím jak malýý! :) :P
  • bubAk_
    podme uz se nemuzu dockat :) my got .. jako maly dite kdyz se tesi na kolotoce :P
  • Brano20VT
    koho to nebude bavit v kempu tak može vyrazit sem : http://www.zamosti.cz/program-2012/
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    zatim neslibuju,je to pouze ve fázi promýšlení
  • Warhol
    takze 12:15 v libeznicich?
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    Warhol, pojedu v sobotu nějak tak abych byl na letišti včas. vyloženě odhadem start kolem 12hod z Nera
  • Warhol
    ja myslel kdy vyrazis? at nejedu sam...
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    pojedu pro prdel,s tim automatem to není ono,má jen 4kvalty a dynamiku úplně v hajzlu :-)
  • Warhol
    marceli, pojedes, prvniho nebo az druhyho?
  • Syky
    i muj minibike? :)
  • Brano20VT
    jasné Marcelko , všetko čo má motor + kola :-)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    pustíte na start alfu 166 s automatem?
  • Syky
    uz se to nezadrzitelne blizi,takze nezapomente si zaridit dovolene,kdyby mel nekdo pracovni vikend...kdyz uz i nejvetsi výmluvářka Ilca dojede a TO JE CO RICT :P

    tesim se na vas vsechny !!!
  • Syky
    super program jako vzdy...

    PS: soutez o nejpocetnejsi klub super, kazdopadne basa padne za vsechny uz tam, ten samy vecer :)
  • Brano20VT
    Predbežný program : 1.6. príjazd obligátne prekonávanie jazykových bariér , večer techno párty by dj SYKY a Mc dr Ravic . 2.6. o 10:00 štart spanilej jazdy po ceste obed tu : http://www.mlynhotel.cz/ obed bude formou bufetu za 150kč , nápoje sa platia ZVLÁŠT ! po obede odjazd na letisko Zhoř u Jihlavy . Na letisku sprint/slalom kategorie turbo a N/A 3 jazdy . Návrat do kempu , vyhlásenie výsledkov 1.2.3. miesta , auto zrazu 1.2.3. miesta ceny budu poháre + dary od sponzorov . Najpočetnejší zahraničný klub dostane basu piva , rozhoduje počet spz SK,HU,PL. večer volná zábava . Ja dostanem za 1auto=150kč v cene nálepka . Oproti minulosti budu nejaké zmeny dufam že k lepšiemu ...
  • Syky
    vem si priklad z doktora...mel zaplacenou chatku a stejne usnul v aute :D
  • Jimmy
    Spát se dá i v autě...:D Letos si snad veznu stan:)
  • Scoupe
    vypada to na slusnou ucast, kdyz jsou uz zamuvene vsechyn 2 a 3luzkove chatky..:) sem si stale rikal ze je na to dost casu, takze u koho muzu spat ?:D
  • amadeus69
    Souhlasím Brano, bude to velká akce :))
  • Brano20VT
    mám pocit že to bude velký masaker !!!!
  • amadeus69
    bobi: super ;)
  • Maro
    http://www.facebook.com/#!/events/125910434204366/
  • bobi
    nazdr damy a pani , tiez sa tam ukazem.
  • marcin
    idem na 90%,tesim sa!:-)
  • Phoboss 1,8 16V
    Těším se na Vás... chajda zapikaná :)
  • Tommy Angelo
    Tak už nic,chatku beru na půl s Turokem :)
  • Tommy Angelo
    Turok já chci taky chatku :D kaj to zamluvit? ? ?
  • bubAk_
    to Aljaška :D
  • Adys
    Denis: Super ;) Už se těším jak malej :D
  • Syky
    Aljaška: :P
  • Denis 1,9 JTD:(
    Tak letos konečně jedu, zamluvil jsem si dovču na pátek, chata zamluvená, teď stačí už jenom dodělat kupé, aby jezdilo...
  • Aljaška
    Missickoo nic se zkoušet nebude:-D připoutám, megafon zabavím, hubu mu zalepím a spím:-D:-D to je scénář:-D
  • Brano20VT
    rezervácie ubytovania tu : http://www.kemppousov.cz/
  • GeriX
    Chatka zarezervovaná! Ja a moja polovička tam iste budeme :) Už sa teším! Juhúú
  • Turok
    Tommy tak to sem na tebe zvědav :)) já už mám zamluvenou chajdu :)
  • Tommy Angelo
    už to zapisuji do kalendáře! letos 100% opravdu jedu už se na vás těším lidičky :)
  • nocarret
    ...Italy...
  • JohnyXX
    tak koukám, že špunty do uší to řeší :D
  • bubAk_
    Missicka nestrasim ja ho beru taky :D
  • Missicka
    Bubak: Nestraš! :oD :oD
  • bubAk_
    to Missicka: nebude jediny s megafonem :D
  • Missicka
    Aljaška: No.. Po minulé zkušenosti, kdy v naší chatce pro 4 spalo nevím kolik lidí se raděj jistím chatkou jen pro dva. :oD Ale jak ty budeš vedle a Syky příjde s megafonem na návštěvu a budete zkoušet růžové pouta, tak čoveče nevííím.. :oD
  • marcin
    Tak zatial na 80% idem :-)))
  • Aljaška
    tobě Alouši ta mrkev nepomůže, ani kdyby jsi ji do sebe cpal horem spodem:-D
  • Aladin
    voe,ale mrkev je zdravá :-))
  • Torkey 20VT
    Aladine, na mrkev se vyser :)) posli mi TP a nějak se to udělá... ;)
  • Aladin
    stejně tomu pekáči končí STK,takže když to neprojde přijedu na kole a na zahradě z toho auta udělám origo skleník na mrkev :-))
  • Aljaška
    Aladine jedu já, jedeš i ty!!!!!!!!!!!!a neštvi mě, vím kde bydlíš a spolu s tvejma rodičema si tě podám:-) kde bydlíš si pamatuju:-D
  • bubAk_
    beru si stan :) takze chatku nechavam volnou :)
  • Aladin
    no já nevím jestli pojedu,zas mi bude akorát dva dny špatně :-))
  • Jan Paukovic20VT
    No podle toho jak to tu letos kazdy rezervuje tak jestly pak bude jeste kde rezervovat. To bude asi letos radna ucast pokud to vsem vyjde.
  • Aljaška
    Torkáči to bys měl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ráda tě uvidím:-*
  • Torkey 20VT
    takže jede, ilča, luigi, aladin asi taky, asi se tam taky přiséru .. :))
  • Aljaška
    Syky liky piky jasný:-D už sháním ty růžový chlupatý pouta, co jsme si o nich dnes psali:-D:-D:-D
  • Janinka 2.0.16VT
    Tak to vypadá na 95% že letos nejedu
  • bubAk_
    to sem myslel soucasti readysykmix :)
  • Suvis 1.8 16V
    Piva 100%, vodku nepiju. Maximálně, když je součástí ReadySykyMixu :D
  • bubAk_
    suvis vem vodku a pivka at nejedem troj boj.. toz neblazni :D
  • Suvis 1.8 16V
    Syky, tak ju někdy vypijem spolu. Třeba na srazu, já se taky pokusím nějakou sehnat :D
  • Syky
    Aljaška: alspon vim kam se priseru az me vyhodi z catky :) muhehehehehe >:)

    Suvis: chlape pro tebe mam neustale v kufru slivovicku za vypomoc v lete ;)
  • Aljaška
    Missicko taky mám pro 2, jedusama, takže měto fáákt bude stačit:-D
  • Suvis 1.8 16V
    Tak já si musím zajistit chatku co nejblíž Sykymu. Tam právě ještě nějaké volné zbudou a pro alkohol se s ním klidně obětuji :D
  • bubAk_
    super jeste ze beru megafon se sykym :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    SYKY: tak se nastěhujeme doprostřed, aby to někomu nebylo pak líto...
  • Syky
    ted nastava otazka...kde je ta spravna? :D
  • amadeus69
    Takže s Renčou už máme zamluvenou chatku na správné straně kempu :D
  • Syky
    jak tak ctu jak si kazdy vezme chatku na druhem konci kempu,tak asi dojedu s tim autem co rozvazi zmrzlinu, zapnu tu posranou znelku a budu objizdet kemp :P


    Hymla: jasne ze je to o necem jinem, nechapu ty hovada...
  • Hymla bez VT
    spát, chlastat, spát, chlastat - tady jde přece o něco jinýho ;-)
  • Phoboss 1,8 16V
    Turok: asi to bude ta 7 protože jinak nevím jak bych se v tom mimostavu trefil s tím myslivcem do pouzdra na kontaktní čočky :D asi jsem nemohl najít hrnek ani půlku :D
  • Adys
    Turok: Nech u chatky kousek místa prosím :D přiserem se! Taky bych nerad u kraválu :D
  • Luxor
    spíše 7mičku ne? :-)))
  • Dr.Ravic
    myslím, že jsi měl 13ku...
  • Turok
    nevíte někdo jaké jsem měl číslo loni? si nepamatuju, ale bylo to good místo daleko od "hudby" :D
  • Missicka
    Taktéž.. :o) Raděj jsem si vzala jen pro dva a na opačné straně, než bude ten spolek nespalců.. :oD
  • Kubajz20VT
    Tak už mám taky jednu chatku zapykanou :)
  • Denis 1,9 JTD:(
    Sakra letos už musím! Ať bude kupéčko vypadat jak bude, jedu taky.
  • Scoupe
    Letiste bude? tak tam nesmim chybet 3:)
  • Brano20VT
    Letiště bude !
  • Syky
    ja myslim ze letiste bude....je to super,sranda a akce...sice vzdycky umiram na tom rozpalenem letisti po tom draku,ale i tak se na to tesim...
  • JardaITC
    Tento rok snad také dorazím nebo se aspoň budu snažit. Co letiště? Bude? Naposledy, když jsem dorazil na sraz 2009, tak se toho moc nedělo, krom vydatného chlastání :D
  • Syky
    UFF >:)
  • marcin
    Zdarec Lidi,tak ja zatial nic neobjednavam,kedze istotu budem mat asi az tak mesiac pred zarazom ze dojdem.Ale aj tak sa tesim ako sa Hymlovi 20VT pomstim za tu foto decakmy:-)))ale ne velmi sa na vas tesim a snad mi to uz tento rok vyjde a budem sa zabavat do rana....vid Syky,Tome,Ondro.....
  • Coupe20VT PLUS :-D
    taky mi dneska přišlo potvrzení... 2 chajdy jako loni jsou zapykané... :-D
  • Jan Paukovic20VT
    Tak dnes my prislo potvrzeni obednavky tak postylky us nanas cekaj.
  • Brano20VT
    tak aby bolo jasné v Třebíči sa mimo "miernej" konzumácii alkoholu konaju aj iné činnosti ...

  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak kucí, tak sem dneska posílal meila a zapykal 2 chajdy po 4 lidech... ještě jsem dopsal, že pokud možno, tak čísla 14 a 15 nebo 15 a 16... :-D
  • Jan Paukovic20VT
    Tak us jsem rezervoval chatku.Radeji vcas nes pozde. Takze odtet zacina fizicka a psichicka priprava.
  • Brano20VT
    rezervácie ubytovania tu : http://www.kemppousov.cz/
  • Syky
    nenene..ja si na te vodce vzdycky ujizdim,takze letos vynecham....
  • Warhol
    jestli se mi nekdo pokusi zakazat pit, tak necham celou noc nastartovany auto
  • Dr.Ravic
    samohoňku máme vždycky týden po srazu. než nám naše drahé polovičky odpustí ten bordel:-)))
    že Braňo:-)
  • JardaITC
    jak čtu prohibice, tak mě napadá, že tam začnu pašovat a prodávat samohonku :)
  • Dr.Ravic
    není nad parťáka co má nos na kriminální živly:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Tome promiň já to tak nemyslel... :-D
  • Syky
    :D :D :D
  • Hymla bez VT
    ta pistol za pasem má napovědět kdo ? :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    už vim, jak někteří z nás dopadnou :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    OK. SYKY. s každym přípitek na přivítanou :-D
  • Phoboss 1,8 16V
    Syky: tak to doufám že si připiješ s náma všema... jednotlivě :D muhehe :D
  • Missicka
    Ideální stav Brano.. ;o) To mi vyhovuje. :o)
  • Brano20VT
    rezervácie ubytovania tu : http://www.kemppousov.cz/
  • Syky
    ale neeee.ted beze srandy..opravdu tam nejedu se ozrat,ale videt vas,pokecat..letos s mensi razancí a pouze pripitek na privitanou...

    OPAKUJI TOME A ONDRO POUZE PRIPITEK NA PRIVITANOU!
  • Warhol
    a jeste doufat ze travcicky nebudou hrat ten vikend fotbal jinak jeden dobrovolnej hasic zizne bude chybet
  • Coupe20VT PLUS :-D
    pro všechny zůčastněné... musíme se nalejt hned po příjezdu... :-D než braňo stihne tu prohibici vyhlásit :-D
  • Brano20VT
    Tento rok vyhlasujem prohibíciu , chlastať sa nebude . Budeme filozofovať nad permanentným tlakom oleja , meditovať , navštívíme miestný kláštor v ktorom ja budem piť víno a vám budem kázať vodu a budeme sa oddávať bohoslužbám . Ja z vás toho satana dostanem ...
  • Aljaška
    když to tak čtu, asi přijedu jen na otočku v sobotu:-D:-D
  • Syky
    kdyz nejaky blbec co nema coupe zacne tvrdit, ze tam ty turba moc nevydrzi,ze se musi co rok repasovat,nebo menit, je treba mu vysvetlit proc to tak je :D

    ze se proste ozerem no :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    :-D proto sem si letos sehnal turbo nový... :-D


  • Hymla bez VT
    No tak jsou trošku hluční :-D

    Já osobně mám po pár zkušenostech strach tady z mistra...
  • Dr.Ravic
    he he, nám stejně neutečeš:-)
    Coupe20vt: bojíš se proto, že jsi ještě pořádně nezapomněl jak tě bolely poránu játra, celej den ti bylo zle a na závěr na přemýšlení přišla morální kocovina... proč já vůl tůroval motor hodinu do omezovače, když mám turbo 5 minut před smrtí:-)))
  • Missicka
    Nuni: Pojedeš? Domlouvala jsem se s Johnkem, že bych byla s váma v té chatce, co jste měli loni.. Je dost velká, tak by to chtělo víc lidí - brala bych 2 místa, pro sebe a přítele. Rozhodně nemůžu být nikde poblíž trojice Syky, Dr.Ravic a Coupé 20VT plus. :oD
  • Syky
    ja se nebojim, ja mam jenom strach :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    strašně se těšim a zároveň se i trošku bojim... :-D čím to bude? :-D
  • Syky
    luxusni prirovnani :D :D :D
  • Luxor
    já asi beru špunty... jestli Rychlý, do uší nebo do vejfucku tak to ještě promyslím - ve výsledku to je ale jedno, všechny varianty budou funkční při správném použití :-) Kubajzy nebuď naivní že druhá strana kempu něco řeší, když bouchne v Brně průměrně silná atomovka tak záříme i v Praze...
  • Kubajz20VT
    Pááč beru přítelkyni a čtyřnohého člena rodiny tak si rezervuju chatku na druhý straně kempu..:D
  • Syky
    joooo rezervuj to prosim i me..at nerezervnu spatne cislo...
  • Dr.Ravic
    yes sir:-)
    už se těším jak malej, tohle je vždy nejlepší akce roku
  • Coupe20VT PLUS :-D
    FOR SYKY a DR:RAVIC: zapykáme 3 chaty vedle sebe zase? tuším, že to byla 14, 15, 16 :-DDD

    kdyžtak dejte echo a já to zapykám na sebe...
  • Aladin
    to je masakr :-))
  • Aljaška
    však já je nechám:-D naopak, já ty hovada v tom podporuju:-D
  • Phoboss 1,8 16V
    Aljaška: nechej jee vždyť je to krásné :D :D :D hihi
  • Aljaška
    :-) hovada!! :-)
  • Brano20VT
    Syky a doktor , takto to vypadá ked´ sa organizovaná sulož zmení na bohapustu jebačku
  • Jan Paukovic20VT
    Lecko jasa ale ja tomu nevjerim.
  • Dr.Ravic
    co to je za hovada???:-)
    btw. tohle kdyby videl Newton, tak by na tu gravitaci prisel driv nez ho trefilo to jabko:-)
    PS: tak uplne bez tuc tuc to nebude, prehazim tam hudbu z druhyho auta. jen to nebude takovej randal:-)
  • Syky
    a už dost :)
  • Syky
    Dr.Ravic:

    kaaaaamo nedavno jsem to vzpominal....:D :D :D prohlizel jsem fotky a vzpomnel jsem si :)
  • amadeus69
    Tome nevadí já se o víkendu nudil tak jsem do kufru zabudoval slušnej aparát, ale zazpívat si můžeme taky :D
  • Jan Paukovic20VT
    Paneboze a ja doufal ze jen posili hifi a oni budou spivat tak to buh snama.
  • Dr.Ravic
    duc duc nebude, vykradli mi auto...
    ale nevadí, umíme krásně a hlavně nahlas zpívat:-)
    Syky pamatuješ: glo glo glo glóóóriááá:-)))
    to video bych fakt chtěl vidět
  • Jan Paukovic20VT
    Nebij kluci posily aparaturu tak pokud by ho cirou nahodou zapomely cos myslim se asi nestane tak ti to vynahrati poradnym duc duc.
  • amadeus69
    Hlavně megafon bez toho už nedokážu usnout :D
  • Jan Paukovic20VT
    Jo readysykmix je smrtici zbran. J trenuju planovane cely rok ale pred srazem dam pravydelny trenyng.
  • Syky
    oooouuuu readysykmix >:)
  • amadeus69
    No je třeba začít zase trénovat, aby játra ten víkend vydržela :D
  • Jan Paukovic20VT
    No na vymazani mozku jsou tu specialisti s napojem v petce a lakaj se slovy dejsi neboj je to moc moc dobry. Jak v pernikovy chaloupce.
  • Syky
    amen....
  • Dr.Ravic
    je to démon kterej se objevuje jen jednou ročně a zabíjí slušnejm lidem mozkový muňky...
    jo a jasně vidět je jen do půlnoci, pak se značně rozmazává:-)
  • Brano20VT
    Brano20vt ? , kto to kurva je , toho nepoznám
  • Phoboss 1,8 16V
    Maro: Witam, myślę że będzie kilka osób które mówią po Polskim... :D Śląsk (Karviná) zdraví Polskou ekipu... :D

  • Syky
    Je to Brano20VT.....

    Podolinsky1@seznam.cz

    mrvim jestli muzu dat i telefon,ale asi jo,pise ho tu kdyz se blizi sraz...
  • Karlos
    Máte někdo kontakt na pořadatele sraz fiatcoupe.cz Třebíč 1.6.-3.6.2012 ?
  • Kubajz20VT
    Karlos já jsem kousek od Turnova..:)
  • Karlos
    Nebo kdo máte Fiata Kupéčko nebo se chystáte na sraz a jste z Jičína (u Ml.Boleslavi) nebo z jeho blízkého okolí ? Ozvěte se.
  • Brano20VT
    Maro , Im looking forward !
  • Maro
    I hope that in 2012 Polish group arrives at the rally
  • Kubajz20VT
    Tak už se to blíží co?? :D :D
  • Syky
    Megafon to jistí kluci ;)
  • Kubajz20VT
    to teda bude...:D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    koukám že kolem našich chatek bude pusto... :-D
  • Dr.Ravic
    he he, takovejch by bylo:-)))
  • Missicka
    Dejte mi pak vědět, jaké čísla vám teda dali, páč já si beru chatku na druhém konci! ;o) :oD
  • Dr.Ravic
    Sykousi to budes muset poslat objednavku emailem, protoze podle hlasu te stopro poznaji:-)))
  • Syky
    yo a dodatek ze to nejsme my, co tam delali vloni bordel,ze jsme uuuplne jini lidi :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    for syky... tak až tam budeme volat a zapykávat chatky, tak rovnou řeknem, že chceme čísla 15 a 16... musíš se postavit čelem tomu, čeho se bojíš... :-D
  • Luigi 16VT
    Brano, budu se snažit. Termín doma nahlásím dostatečně dopředu .. taky už doufám, že budu mít auto doma a ne pod plachtou u bratra :-)))
  • LWQ
    Ucast jista (ja + pritulka, jen aby vyslo pocasi a nechcalo jak v tropech ...
  • ZERO
    Přijedeme...
  • Feki
    Pokud muzeme dorazit francouzem tak se mozna ukazeme..;)
  • Brano20VT
    dufam že tentokrát dorazia aj večný absentéry , honza , DAVE, Luigi + mnoho ďalších ...
  • Kubajz20VT
    jedeme na 100000% :D
  • GeriX
    Juhú! Už sa neviem dočkať! Pre každý prípad dovolenku už rezervujem zajtra :P Ak všetko dobre dopadne, tak na 100% tam budem a možno že už nie sám :P
  • Brano20VT
    Komárno !
  • Phoboss 1,8 16V
    Já a coupéla se taky hlásíme :D
  • Elkar
    Šance mojí účasti rok od roku stoupá.
  • Syky
    zdravim pejskarku co je v prispevku podemnou a taky urco dovalim...chatku samozrejme si poresi kazdy sam asi jako letos a uz ted se bojim cisla 15,16 :D
  • Aljaška
    tentokrát udělám vše pro to, abych jela. Už jsem vynechala 2.
  • Missicka
    Účast! Nevím v jakém počtu, ale já + Coupéla na 100%. Už teď se těšííím! ;o)
  • Adys
    Supr Brano. Doufám že nás bude roku 2012 víc. Opět hlásím účast, teda snad :D Scoupe, jestli neprodáš ber obě ;)
  • Scoupe
    100% jedem jen nevim zda bestii, pluskem nebo obema..:D
  • Jan Paukovic20VT
    Zdar tak jede na 100% bylo to super chatku si zamluvym us snad tet planujem ze pojedem opar dni driv a dame si tam takovou malou dovolenou.
  • Brano20VT
    termín je daný , už mám prislubenu učast z fiatcoupe.hu ,