Most 22.10.2011

  • Aladin
    Byl jsem tam hned ráno,šílená zima,psalo jim to 1st a nedalo se tam moc dlouho stát.Koupil jsem si jízdu,ale než jsem se rozkoukal byla fronta až na parkoviště a vůbec to neubývalo.Neměl jsem moc chut tam čekat hodinu a popojíždět a tak jsem mazal pryč...kolonu jsem si užil v praze,na jižní spojce byla nějaká nehoda a já tam popojížděl asi 40min.Ta spojka s keramikou mi to dala to popojíždění pěkně sežrat...
  • Luxor
    jj bylo to fajné... moc to nedrželo no, asi kvůli té zimě (pokud nebyla problém ta věc mezi diskem a vozovkou-popř. mezi volantem a sedačkou) :-) jinak s coupátkem jsem tam nikoho neviděl :-( jeli jsme tam až odpoledne (dopo jiná akce), kolem půl 3tí jsem teprve kupoval jízdy (po mě pak hned prodej uzavřeli :-))... Jinak varování pro ostatní, nekupovat od nikoho cizího lístky na jízdy i když je to výhodné :-) málem jsem naletěl nebýt instinktu a toho, že ten "člověk" seděl v Golfu což mi přišlo velice podezřelé (ten člověk nebyl ženská a navíc mu svítili "voči") - jinak bych přišel o prachy a pak už bych ani nestihnul jízdy... Ten hajzl sebral upadlé lístky výběrčímu (fixou poznačené)... Jinak coupátko vydrželo takřka bez ztráty kytičky (jen raritní "závada" -turbo začlo pčíkat do sání- kdy se mi spekla ta plastová hadička od BOVu-ta co je ještě v té gumové hadici-nějaký inženýr nechal otočenou sponu tak, že se dotýkala motoru, teplo se přeneslo přes gumu! a z plast. hadičky se stala v jednom místě vyplněná tyčka no koukal jsem na to jak blázen kdybych to neviděl tak tomu nevěřím :-)) no alespoň jsem si při té příležitosti dotáhnul další sponu na výtlaku co šla otočit rukou. Jinak jsem si v posledním kole (tzn. po 20min na okruhu s cca 5min přestávkou) vzpoměl na nocarreta protože se mi lehce snížila účinnost brzd na té rovině jak se dají jet cca 2kila (někdo asi i víc) ale ještě se to dalo ubrzdit :-) Jinak tam byl (ne)pěkně natahaný štěrk když jsem jezdil-když vy tak taky? (cca kilometr od startu - jak to tam hodil ten kluk na boudu jestli víte, přijde mi jak kdyby to neodklidili po té prekérce)...
  • _ACE_
    Ten zvuk...
  • _ACE_
    Jo zařádili jsme si,až na to počasí byla hnusná zima a nějak to klouzalo viz druhé kolo.

  • ales
    Bacha na kacirky,ve stredu tam v 5 trochu rozsekali lambo,Hasek a spol... Kokutci :0)
  • hurikán
    planuji tam jet :)
  • nocarret
    žeby? .-)
  • Aladin
    Už jsem si to napsal do kalendáře,budu tam.
  • _ACE_
    Bude den otevřených dveří na autodromu a přitom jízdy za 120,-Kč
    http://www.autodrom-most.cz/cz/aktuality/den-otevr enych-dveri-na-okruhu-a-tradicni-zabava-i-poznani/
    Byli jsme tam vloni a bylo to fajn.