zlínsko 2012

  • Syky
    jsem na slovensku
  • nuni
    Kdyz bude pekne,tak dojedu Barcou,ale radeji bych uz v 17h
  • Jimmy
    mozem:) kolem 18:00?
  • Suvis 1.8 16V
    Co tuto neděli? Dáme sraz, když bude pěkně?
  • Turok
    Jinak Ostrava vyjíždí před polednem :)
  • Suvis 1.8 16V
    Předpokládám, že víc nás ze zlínského kraje nepojede, tudíž považuji tuto věc za uzavřenou.
  • bubAk_
    čai Suvis tak se uvidíme až tam :) jedu se sykoušem a jimmym po dalnici nakonec :) jinak uzijte si peknou jizdu tam :)
  • bubAk_
    jj skalky 17:00 :)
  • Suvis 1.8 16V
    Jsi pro co? 17 hodin?
  • bubAk_
    j mohli bysme se domluvit tuto nedeli na strebic ja sem pro :)
  • Jimmy
    V nedělu v 17 bych snad mohl na chvilku před směnou:) jinak do Třebíče pojedu stopro odpoledne ne-li k večeru...kvůli práci..
  • Suvis 1.8 16V
    Tak, psal jsem si s Nunim a shodli jsme se, že chceme jet brzo. To znamená dopoledne. Tudíž bych navrhnul čas okolo desáté hodiny.
    V rámci lepší domluvy se můžeme sejít na Skalce tuto neděli. Zatím tam mám volno, tak by to šlo. Nevylučuji, že nedostanu směnu, ale zatím to nevypadá. Tak co v tuto neděli, přijedete se domluvit na Třebíč? Dejme tomu někdy v 15 - 17 hodin? Jak vám to tedy vychází? Osobně bych to viděl na tu 17tou hodinu, bůhví co se bude dít v sobotu večer :-D
  • Suvis 1.8 16V
    Minulý rok jsme tam jeli přes Kroměříž, ne? Jako můžem dát scuka nějde před Brnem, třeba jak loni s Igorem. Ten beztak taky nepojede na Skalku, kterou chci vyřešit tady na foru...
  • Meloun
    Suvis, já bych to viděl jak minulý rok, sice si zajedu, a nebo by sme se mohli sejít někdu v buchlákoch..
  • Suvis 1.8 16V
    OK, tak v kolik? Aspohn jeden návrh! At se můžem my ostatní něčeho chytit. Jako, já mám ještě jednu akci, na kterou bych to volno užil... FCC dávám (zatím) prioritu.
  • bubAk_
    chtelo by se to domluvit :))
  • Suvis 1.8 16V
    Hlavně ta poslední část bude důležitá :-D
  • Syky
    ehmmm pockej chvilku? jooo klidne...beztak jako vzdycky nebudu stihat a dojedem zaroven nebo dojedu pozdeji..a pak ...na zdraviiiiiii ;)
  • Suvis 1.8 16V
    Syky, no tak, nenech se přemlouvat. Přece nepojedeš sám! :-D
  • Syky
    ja urcite dalnice....
  • Jimmy
    pojedu nejspíš s největší skupin a je mi celkem jedno kudy...minule jsem jel sám bokem a hrůlza každá druhá dědina rozkopaná:Dno nevim zda budu mit do srazu volny vikend tak kdyztak to poresme tady no:)
  • Suvis 1.8 16V
    Já nepřijedu. Jedu v neděli večer do práce a nechce se mi předtím trajdat někde po benzínce. Ale chtělo by to nějaký sraz ještě před klubovým hodit.

    Jelikož se toho tu moc neřeší, nahodím sem téma, pro které jsem chtěl původně založit nové vlákno. To téma je:

    SPOLEČNÝ ODJEZD DO TŘEBÍČE
    Já pojedu určitě mimo dálnici, vím že nejsem sám. Sejdeme se předtím na Skalce, ted jde o to, v kolik zhruba hodin? Pište sem své návrhy! Nějak se musíme domluvit, přece nepojedem každý sám :-D
  • Syky
    jsem nepouzitelny minimalne do stredy..tuto sobotu jdu na svatbu....
  • Jimmy
    tuto nedělu kolem 5h? co moravo?
  • bubAk_
    nj predtim se to nevyvedlo :) mel sem uz neco domluvene a nedalo se to odvolat :)
  • Jimmy
    aji tvoji:D všeckým:D skolka by byla fajne:)ale aby jsme tam nebyli zas 3 jak minule:D
  • bubAk_
    skalka by byla realna :) prece mi dluzis kafe :D nebo caj :D
  • Jimmy
    a co rovnou sraz skalka?:)
  • bubAk_
    jimmy to se jeste domluvime :) pak nejak treba 2 tydny predem ne? :)
  • Jimmy
    zdravím :) je to vsice ještě měsíc a kousek, ale zajímalo by mě v kolik se tak bude vyjíždět? jak to bylo minulé rok apod. ať vím co a jak v práci, protože to musím hlásit s předstihem:)
  • Missicka
    Ej u nás je sněhu!!! :o/ Rozebrané ne, spíš jako každoročně mě brzdí počasí.
  • Suvis 1.8 16V
    Jak to Míšo? Taky máš rozebráno, jako Syky? Nebo u vás ještě neroztál sníh? :D
  • Missicka
    Moc ráda bych vás viděla aspoň pár, ale obávám se, že já se budu moci připojit až tak koncem května.
  • nuni
    vzhledem k tomu,že jsem to vymyslel,tak se určitě dostavim
  • Syky
    uiiiii zkusim..kazdopadne moje kara porad neprovozu schopna,delaji se dodelavky a predelavky.....
  • bubAk_
    bohužel jse nezůčastním,jsem ve zlíně u svojí a návrat domů mám až kolem 5 hodiny mozna pozdeji, kdyby jsem neco zmenilo dám vědět :)
  • Suvis 1.8 16V
    Ahoj přátelé z okolí Zlína. Tuto sobotu 3.3. se sejdeme na Skalce za Otrokovicemi v 15:00 místního času. Počasí by mělo být slušné, v nejhorším se schováme dovnitř. doufám ve slušnou účast.