Foto vašich mazlů 2

  • Alex
    Erikson Tipo2.0 16v : Supr ze zustalo v klubu :-)
  • Erikson Tipo2.0 16v
    ješte moře práce ale všechno bude :)
  • Alex
    Invi, pro kohokoliv kdo by tu byl jeste aktivni :D ... Jelikoz mi prijde ze to tu celkove nejak zamrza..
  • Invi
    Jen holky? :)
  • Alex
    nevymřely jste ? :P
  • K0K1N 20VT
    1
  • K0K1N 20VT
    něco z brna
  • Invi
    Dnes zřejmě poslední letošní projížďka, podle předpovědí.
  • beky
    ;)
  • beky
    ;)
  • beky
    Obrázek ;)
  • beky
    ;)
  • beky
    :)
  • beky
    .
  • beky
    ;)
  • beky
    A po
  • beky
    Před
  • beky
    Mazlík
  • beky
    No trošku hraní
  • beky
    Tak a už se jede :D
  • beky
    Ten vypadá moc hezky foto z Hoškovic u Mnichova Hradiště ;)
  • _ACE_
    Tak taky jedna fotka z Chorvatska v kolech asi 1400km a jeste tak 2000 ho čeká
  • Sanko
    Včera se fotilo na prodej
  • Ondra20VT
    :-)
  • Ondra20VT
    Tak taky se přidám. První foto na novém pozemku. Příště bude už v garáži. Snad.
  • Invi
    Pokus o pěknou fotku :)
  • Abyss
    jaaaaaaaaaaaaj to bol den :)
  • Adys
    :)
  • Abyss
    spucovany
  • K0K1N 20VT
    :)
  • Invi
    Coupe vs Fabia HTP :D
  • Abyss
    Diky Alexi :-)
  • Alex
    Luky, je krásný :-))
  • Abyss
    ocoupane :D
  • Martin
    dnešní focení :) tady je jasně vidět rozdíl mezi vyčištěnou a zašlou lampou :)
  • Invi
    Jedna z Mnichova Hradiště :-)
  • Abyss
    2
  • Abyss
    za tu sialenu cenu co som za to dal, tak vobec nebanujem
  • Simarik
    amadeus69: joo mě taky chybí, ani nemůžu uvěřit že mám japonce už 3 roky :-) ještě teď mě ale mrazí i mrzí jak dopadl, tý práce, krve a nervů co mě stálo to piplání :-/
  • Invi
    Dáš tam GTčko a budeš rád, že to staré odešlo ;-)
  • mrkinHGT
    přihazuji foto mých dvou zlobidel.. Jen mě včera trošku rozhodil kouř z výfuku při přeřazení u coupé.. Asi mi pomalu odchází turbo :( Nenajel jsem na něm ani 2000km... :D
  • Džanek
    amadeus: tys mel 17" v TP? chci to nejak doresit u sebe tak se informuju...
  • amadeus69
    ale schází mi parchant jeden, škoda že až budu zase shánět zachovalé 20VT, tak už nejspíš nebudou :(
  • Elkar
    Důležitý je, že poslední fotka není rakev.
  • Syky
    ze the end :D kaaaaaamo :D
  • amadeus69
    a něco málo z mojí dílny :D
  • Ultima
    No řekněte které auto má koule po tolika letech:)
  • Martin
    Tak jsem dneska dobastlil masku :) tak sem dám alespon jednu fotku :)
  • Kuba
    Pěkné video:-)
  • mrkinHGT
    dnes mě nejvíce zaujalo toto video

  • Abyss
    keby to malo oranzove vsetky 4 kola tak by to vyzeralo super ale takto to vyzera ako v cirkuse. Sorry, ale tod moj nazor:)
  • Honza
    aby se všichni měli na co ptát:)

    stříbrná mě nějak nudila navíc už nebyla nic moc..šrámy z 10 let provozu...

    bílá=nuda
    antracit,černá.. sic dobře vypadá, ale taky nic moc..tak sem nejprv že oranžovou..pak sem váhal k zelený no a nakonec z toho je růžová, zelená, žlutá a modrá vše v signálních odstínech.. foťák na telefonu to moc nepobral..

    naživo to vypadá dobře.
    ti co byli v Poděbradech mohou potvrdit, ale zatím se zatím každej ohlídne..

    od malejch děcek, po důchodce...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Proc mas kazdy kolo v jiny barve?
  • Honza
    jedna dnešní z krájení dříví...
  • Honza
    r
  • Honza
    d
  • Hozzzi
    JJ třeba MS....
  • Turok
    Jjj na místním otázkou je co považuješ za místní :) MS kraj? :) tak to je na coupečku dycky.
  • Hozzzi
    Díky ale.ještě je spousta práce. Ale možná na nějakém mistnim.....
  • Turok
    Hozzi pěkné pěkně jedna z mých oblíbených barev, tak snad brzo na srazu uvidím na živo :)
  • Hozzzi
    TAk tady moje nová hračka
  • mrkinHGT
    coupé je v garaži tak přihodim alespoň brášku
  • Lajin
    A takhle si můj mazel užívá jaro:D, nahatej na špalkách:D:D, už aby byl v celku:-)
  • Alex
    Dneska jsem konečně i s Coupé potkal Báru :-))
  • Kuba
    Tyhle auta jsi prostě hned člověk oblibi když se oně pořadně stara tak by neměli zklamat všem vám přeji mnoho ujetých kilometru bez nehody chlapy
  • Ultima
    Konečně si vychutnávám jízdu za přítomného počasí akorád jsem ještě nepotkal žádného kolegu
  • Abyss
    kua chlape, ty ho musis preklinat jak stebou vydrbkal... Niektori ludia to je sa skoda vyjadrovat na nich. a svetla skus prelestit xerapolom az budes mat auto v cajku.
  • Invi
    Ty já už o tom klukovi nechci ani slyšet, teď jsem jel po tmě a zjistil jsem že mi nesvítí palubovka, levá zadní pozička, osvětlení SPZ, pravá přední parkovačka a brzdovky.. Katastrofa
  • Turok
    To už sou ty světla zašlé? Co vím tak to Tommy čistil v roce, ve kterém jsi to koupil.. tak to teda moc dlouho nevydrželo.
  • Invi
    Jsou nějaké zašlé no. Někde jsem tady na foru viděl návod, tak to někdy udělám, teď mám jiné problémy a podstatnější.
  • Abyss
    si kus precisti tie plexi... ci sa mi to len zda?
  • Invi
    S novýma pružinama a umytý, letos poprvé. Aspoň vzhledově když už nic :))
  • Invi
    Viděl jsem dnes na živo, pěkné kola a k Coupe perfektně sedí.
  • Erikson Tipo2.0 16v
    pekny papuce na doma :))
  • Erikson Tipo2.0 16v
    pekny papuce na doma :))
  • Morris_3nec
    Tak tady fotka mého 16VT v nových papučkách. Kola MB Italia 17", pneu Pirelli P Zero Nero 215/40. Na autě je ještě hromada práce, hlavně je třeba vyvařit kastli a pak celolak.
  • Erikson Tipo2.0 16v
    adys az budes chtit poslat kola do sveta tak dej vedet ;)
  • K0K1N 20VT
    motůrek vyčištěn po zejmě :)
  • Heretic20V
    taky musím ukázat mazla :) je po decentním faceliftu :)
  • Abyss
    prvy vyletik
  • Adys
    Erikson Tipo2.0 16v, Alex, Zdeněk: Díííky za pochvalu kluci :) Dle mého názoru to nemá smysl prodávat, hlavně za takovou směšnou cenu za jakou se tito krasavci prodávají. Také mám 2 auta a coupe je pouze hobby do hezkého počasí a druhá kára je na každodenní ježdění. Interiér je také v celku zachovalém stavu, ale každopádně jak z venku, tak zevnitř, to nějaké mouchy má.
  • Zdeněk
    Adys mě by zajímalo kolik bys za to krásný auto chtěl já mám přesně takový v garáži dnes ho mám jako druhé auto jen na léto ale zajimá mě tvůj názor na ty směšné ceny byl bys ochoten to prodat třeba za nějakých 40 táců? nebo to nechat jako druhé auto. Jestli máš i interiér tak jak ten venek tak fakt super auto který se moc už nevidí.
  • K0K1N 20VT
    já to měl to samé před rokem, podvozek dostal zabrat ale teď už mám krásnej novej koberec :)
  • Elkar
    Když to tak vidím tady, tak jsem si slíbil, že až bude o víkendu pěkně, což asi bdue až za týden, tak to vybalim z plachty, umeju, naleštím, vyfotím projedu... a bude!
  • Invi
    Letos asi ne :-/ Nevím jakl to bude, jestli vůbec vyjedu z obce.
  • Abyss
    tak to mas pruser :D ale natiahnu ti tam aspon novy koberec ze?
  • Invi
    Čekáš na zalátání děr? Koukni na mou situaci, toto je ulice k mému domu, foceno před týdnem. :))
  • Abyss
    ano, ked som pozeral situaciu na na nasich cestach tak ma to tiez napadlo :DD
  • Erikson Tipo2.0 16v
    tak to asi letos nevyjedes :D
  • Abyss
    vylestene, strmene natrete, 17tky nahodene a pripravene na sezonu uz len pockat kym zalataju vsetky diery :D
  • Abyss
    posledna foto na zimnych balonoch :D
  • Erikson Tipo2.0 16v
    ty kola jsou LUXUS!
  • Alex
    to je jasný, musela to být docela pěkná prácička .. Každopádně jsou luxusní :-))
  • Adys
    Alex: Je to práce na koleni... Dělal mi to kdysi Jirka 1,8 16V Č. Krumlov... Ale myslím že už to nedělá.
  • Alex
    Adys: Světla máš samovýrobu?
  • Adys
    ...
  • Adys
    Tak nějaké ty první jarní fotky :)
  • Turok
    auto vypadá pěkně ale ty azevy mně neoslňují :)
  • amadeus69
    ty Azevy jsou mi nějaké povědomé :D
  • Kuba
    Dnes mensi prohrati na jarnim slunci, kdyz jsou ty velikonoce:D
  • Morris_3nec
    Pro mě ty Azevy taky nejsou nějak moc kulervoucí, ale zender . . . ten je )
  • Invi
    Přesně tak, ten nárazník se i mě líbí. Na toto auto nazout 20VT kola v černé barvě a je to tutovka, nádhera.
  • JardaITC
    Vypadá fakt pěkně, tohle je jediny tunning nárazník, ktery se mi libi.
  • Invi
    Ukázkové Coupe, nádherné!
  • ByTOP
    Ještě jednu :-)
  • ByTOP
    Bestie s Kráskou kterou jsem potáhl právě do Karbonu :-)
  • Syky
    moc pekne
  • JardaITC
    1
  • JardaITC
    Po letech jsem nahodil originální kola po laku :) (nené to černé jen to mobil nedokáže vzít pořadně.
  • Alex
    Sebo 1.8: Tak nic se nevylučuje :-) :-D
  • sebo 1.8 16V
    Alex
    Nabudúce až pred oltár:)
  • Alex
    nejaktuálnější :-))
  • Abyss
    Tak uz pomalicky zaciname jazdit:) Vecerny vyletik v LM. Sneh je uz skoro prec.. chvalabohu
  • mrkinHGT
    moje spí
  • mrkinHGT
    Honza : pěkné HGT, takové podobné jsem měl ale bílé :)
  • Venca
    Tak taky se podělim o foto mého
  • Ravic inesperto
    včera...slunce ,studený vzduch, touha po adrenalinu, odzimované coupe, a berounsky kopec...porad me ta stara kara moc bavi...navrat domu,turbo a brzdy do cervena a muj tlak nahore...NADHERA...ktera hracka za 20 ticek tohle dokaze:-))))
  • Lajin
    Alex>to sem dostal od přítelkyně k výročí 2 roků,někde to nechala udělat,dělaj to tam kde třeba i potisky na trika,hrníčky,puzzle atd:)) ale mám z toho radost:)
  • Abyss
    akoze svoje coupe mam rad ale zas odtial potial:D pyzamo si snim nenecham potlacit. To auto ma vlastny byt (garaz) tak nech tam cusi a je rado ze ma takeho majitela ako som ja :D
  • Alex
    taky moznost:-) , ale jsou i firmy ktere vyrabi tyhle veci..:-)
  • Abyss
    Alex, ved si ich vyrobil :D teda ten obrazok :D
  • Alex
    Lajin; moc pekny, kde jsi je sehnal?
  • Lajin
    To potěší každýho chlapa:-)
  • Honza
    navíc to docela sedí a po výměně horního uložení za obyčejný z coupe to chce i docela zatáčet

    vplánu je ještě polorám + soft a legalizace
  • Honza
    dnes sme nahodili podvozek na kámošovo HGT (a moje EX) a ještě OMP sicny...

    kdo nechce být zle ztrestán tak ať neprovokuje..jede to totiž jak prase a to tam ještě není soft:)

    sám si říkám ž ekupovat stilo byl error..měl sme jít zas do HGT byla by sranda..ten zvuk otevřenýho 5 válce je prostě mazec

  • Jimmy
    jak já vám zavidím tu garáž pro mazla:( jezdím s ním celoročně a garáč je plná kvuli fiat punto cabrio (potřebuji prodat) ale auto mě doteď nezklamalo i v zimě když jsem kolikrát jezdil jak na sanich po brichu...mazel vydrzi vsechno ale rad bych mu dopral:)bohuzel nejsou moznosti zatim:(
  • Kapscha
    Miro20vt noooo tak sa mi to páči tak to má byt ja som konecne prevetral coupecko a zase som mal usmev od ucha k uchu na celý den : )
  • Invi
    Dnes jsem byl na návštěve v garáži, tak hezká fotka do sbírky :-)
  • Alex
    martine, s prostorem v garazi jsme na tom asi uplne stejne:-) ;D
  • Martin
    velikost mé garáže je asi taková jako těsný trenky :) :D takže práce v ní moc nesvedu :D
  • Martin
    joo lidi, taky mam zazimováno a práce habaděj...díly nakoupené akorát jen čekám až sleze sníh...nehorázná muka
  • Abyss
    Alex: su to 17ky :) ale vyrabaju sa aj 18ky v rozteci 4x98. :)
  • Invi
    Celou zimu kupuji potřebné díly, a šetřím penízky na jaro. S teplejším počasím se stěhuju do garáže :) Alex OH děkuji, koupil jsem auto i s kolama, jsou to 17ky :)
  • Alex
    Abyss: ty tvoje kola jsou naprosto luxusní :-)) 17?18?
  • Abyss
    Invi: a uz ho mas pripravene na sezonu??
  • Invi
    Si nedokážete představit co to semnou dělá, už se mi zdálo o slunci :-D Koupil jsem auto s poruchou, bez
    z spojky a 5 měsíců na něj jen smutně koukám na fotkách, takové muka nepřeju nikomu pánové :-D
  • Abyss
    hosi este zhruba 1,5 mesiaca a jazdime:)))))) akurat na ceste do umyvarky- spinavec :D
  • miro20vt
    Kapschal nazdar no vytahoval som kvoli prevencii auto mam vyse 3rokou a este som nerobyl rozvody tak siel motor von a ked uz je von tak sa spavylo este zopar veci ako odlachceny zotrvak, klima kompresor prec ,napravnica,stabilizator a nove ramena dostali novy lak :-)foto dodam
  • Alex
    Aktualní :))
  • Kapscha
    Miro20vt serus si vytahoval motor z coupecka perco co si na nom robil?
  • mrkinHGT
    Už aby bylo jaro!!!! Tady nové papuče na coupáka :)
  • Alex
    miro, tak to jsem rád :-) protože i ten dotaz byl takový předběžný :-)). Budu sedovat, a snad budou v dobrou dobu :-))
  • miro20vt
    Alex tie kola budu na predaj ale este neviem kedy
  • Alex
    miro20VT: a ty starý kola budou na prodej ? :-)
  • miro20vt
    A nove obutie :)
  • miro20vt
    Foto 2
  • miro20vt
    Zopár aktuálnych
  • Abyss
    tak su na svjom mieste
  • Abyss
    motor puntika :)
  • HARIBO
    Davam like ze zlutou barvu a celkove moc pekne,. :)
  • Abyss
    ma to necelych 90PS myslim ze kat je prec a je tam komplet vyfuk supersprint. na 1.2 16V az prilis zive :)
  • nocarret
    ale jo pamatuju to jelo taky slušně
  • Abyss
    ee je to 1.2 16V sporting M6
  • nocarret
    To Punto je super!!! doufam že 1,8 .-)
  • ZERO
    Radus 20V turbo: Tak další otázky: Jaký rozměr mají ty kola? rozteč atd. A jaké je telefonní číslo na tu slečnu u auta? :-)
  • Radus 20V turbo
    ZERO tady mas kola trochu z blizka jsou to AEZ,kdybys mel zajem chci je prodavat.
  • Abyss
    moje a bratove :) mame to proste v krvi :) uz to chce leto...
  • ZERO
    Radus 20V turbo: Ahoj, prosímtě co je to za kola?
  • Alex
    Zimní odpočinek :-)..
  • Radus 20V turbo
    Fesaci
  • Radus 20V turbo
    Holky moje!At uz je zas leto.
  • Martin
    tak sem dám taky nejakou fotku, trochu jsem si hrál podle návodu co jsem tu našel :)
  • Invi
    Né, to mi bylo trochu šoufl z velkého množství piva, tak jsem odpočíval v této poloze a viděl své auto :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tos fotil na záchodě, když si zrovna seděl na míse co :-D
  • Invi
    :-D
  • kisik
    Podzimní momentka :-)


  • Honza
    ne.. masa tam je stále přes 6mm i v nejtenším místě, což je hodnota, kterou skoro nemá ani píst v 1.8 16v z coupe atd...

    v serii ten píst měl dno skoro 11mm silný (107kW)

    u 102kW je už 8mm (podobná kompresní vejška jako 107kW, ale kapsa hluboká 2.5mm)

    vrtule (16VT) maj těch 6mm silný dno a kapsu hlubokou 6mm,..takže sem v klidu


    kdo se bojí sere v síni:) ne bál sem se (lehká nervozita..) když fréza zakrojila do prvního pístu..čekal sme tmu na konci tunelu:)
  • Denis 1,9 JTD:(
    Honzo nebojíš se propáleného pístu?
  • Honza
    pro neznabohy co to je:)

    -úprava seriovejch za účelem většího KP (ten by měl nyní bejt 11:1),

    -většího bezpečí pro ventily (i s o hodně ostřejšíma vačkama-dle síly těsnění by to mělo snýst i 5mm zdvihu v HU -serie mí 1mm..)

    -nižší hmotnost (o cca60g oproti serii díky obětování 3mm materiálu ze dna pístu a..)
  • Honza
    sice to není celej můj mazel, ale jeho část..:) včera sem si trochu hrál..
  • Abyss
    Suhlasim. A este ten biely intros no perfecto.
  • amadeus69
    Tome nejhezčí zelené Coupé co znám :)))
  • Ravic inesperto
    ....
  • Ravic inesperto
    ...
  • Alex
    Džanek : Tatínek má vkus :-) .. Taky je strašně krásná :-)

    Adys: Žlutá a červená jsou pro ty auta asi nejhezčí :-)
    __
    jedna interieova :-)
  • Adys
    Džanek: Díky. Uznejme, že žlůtá coupečku sedne jak vyšitá :)
  • Džanek
    Alex: Barca otcova, Coupe moje:)
    Adys: ten teda sviti!:)
  • Adys
    Taky jednu novější přidám :)
  • Alex
    džanek : Ta Bára je taky tvoje ?? :-)) Hi, tiše závidím :-)).
  • Džanek
    chybi uz jen Uno a sestava by byla kompletni:)
  • krisz
    Tak aj ja pridám jednu fotku :) Ferrarri in blue :D
  • Alex
    Dovolil jsem si založit nové, kvůli množství na předchozím, snad to nikomu neva :-) .

    Bez toho stěrače je to prostě hezčí ! :-)