coupe na kopečky

  • krosmen20VTPLUS
    ani korunu sem nedostal....
  • Elkar
    Dostals zálohu na matroš nebo jak?
  • krosmen20VTPLUS
    A jak vše dopadlo?Auto je hotový jak si majitel přál a objednal ejhle jak došlo na placení jsou jen sliby a já bez peněz....
  • krosmen20VTPLUS
    nápravy tady mám.....
  • mrkinHGT

  • mrkinHGT
    nebo to jsou rusové nevim

  • mrkinHGT
    v polsku už to dělali kluci
  • Warhol
    co i jinou přední nápravu...
  • krosmen20VTPLUS
    je to jiná konstrukce podvozku oproti deltě ale bude jeden problém který zatím nemám vyřešen a to je příruba mezi motor a převodovku-nejspíš budu muset přendat celou "fremu" ....
    Vana bude také v řešení-vymyšlení nikde neni koho okopírovat kdo to už udělal....
  • Alejandro
    johny: a na to jsi přišel jak, že pojede líp než Delta Integrale? málo co jede lépe než Integrale :D auto s těžkým předkem a lehkým zadkem a ještě relativně dlouhé oproti Integrale nemůže konkurovat...
    Tady se podívej jak jede Integrale:
    https://www.facebook.com/pages/Pailix-Motorsportclub/450317395000987?fref=ts
  • Johny
    16VT coupe 4x4 by mohlo jazdiť velmi podobne ako integrálka nie? možno aj lepšie. a 20VT ak vymyslite dobre tu vaňu tak duplom. za takuto konfiguraciu už palec hore !!! Ja som sa k tomu už nedostal, tak to hadam zbuchate ked mate všetko potrebné.
  • mrkinHGT
    20VT plus
  • mrkinHGT
    Dovolím si vložit fotku mého výfuku na 20VT, 2.5" celonerez vč. celonerez vlnovce, v-band atd. svařeno metodou TIG (argon). Maximální spokojenost,velice kvalitní práce. Kdyby měl někdo zájem, rád Vás odkážu.
  • Maarty
    U coupe se planuje s Krosmenem ze tam dame 4x4 a uvidime jak se to bude na vrchach chovat bude se s tim jezdit jen EDDA CUP a obcas okruh Most
  • Warhol
    jo mám v bordel, a firmák přiští rok nepojede pažoutem, že?
  • Ultima
    Zacek ma audi S1 ne ten co bude vevodit coupe je marek zikan na edda
  • Honza
    Petra Žáčka si nějak nedovedu představit v něčem jiným než v audi:)

    znám ho léta ze skijerinků...
  • Warhol
    petr žáček... to bude zklamanej že nebude vyhrávat...
  • Ultima
    bude stim jezdit typ na edda jezdil s audi s8
  • Warhol
    nechce s tímhle jedit petr na eddacupu?
  • K0K1N 20VT
    jj, je tam 16V, psal to nějakej ing. asi :)
  • krosmen20VTPLUS
    svody kopírují tvar origo s nepatrně větším průměrem trubek.
    Ono se s podvozkem ještě něco bude řešit ale to je o penězích a jak bylo řečeno sám netušim co má majitel v plánu s autem jezdit - myslím jaký má cíl jestli si jen zajezdit nebo jezdit výsledky....
  • Invi
    Blbě vidím, nebo tam je napsané Coupe 16V? :-D
  • K0K1N 20VT
    já jel vrch jednou, to jsem měl ještě asi o 50HP méně a nedopadlo to pro coupe tak špatně, bylo to teda v brně na okruhu to je taky o něčem jiném ale docela to šlo.
  • Kuba
    Divam se,ze je pro kazdy valec udelana delka vyfukoveho potrubi jinak dlouha. Takove sberne potrubi je pro vykon motoru lepsi oproti zachovani stejnych delek?
  • HARIBO
    Coupe do kopce je, ale ne na zavody :) Viz. Cernoch s TurboDevils. 1,6 Vti je rychlejsi a hlavne dojede do cíle :)
  • Johny
    20vt je fakt skor vhodne na okruhy, tiahle zakruty coupe moze a vykonu ma na rozdavanie. Rychla zmena smeru je pre neho problem a slalom ci kopce budu fakt ze voříšek. Hlavne pokial sa jedna o vysledky v kategorii kde su auta od vyroby vhodne ine. Na integru , civic type r, clio atd sa coupe nechyta, tak isto v Preplnanej kategorii tam to ma este tahsie. Sprinty, okruhy, dialnica tam upravene coupe ano :-)
  • krosmen20VTPLUS
    výfuk je 76mm , vpodstatě na mě byl motor takže co bude s tím okolo já nevim :-)
  • K0K1N 20VT
    kolik palců má ten výfuk? budu dělat 3" tak jen jak to bude vypadat :)
  • Honza
    20VT je na vrchy debiní platforma už jen proto s čím pojedeš v kategorii...protože ta konkurence je na míle daleko už v serii... a nemusí bejt krutě upravená..stačí to co míval Veta...

    holej atmosférickej dvoulitr na tom je o mnoho líp... i jízdníma vlastnostma díky rozložení váhy...a o konkurenci ve skupině nemluvně... ano jsou tam nějaký integry, tu a tam BMW ale to je tak vše..

    zkoušeli sme to na benecko a pochvaloval to i kámoš, zarputilej BMW maniak závodící s BMW1M a BMW 320i

    než na výkon bych se zaměřil na převody (pokud nechceš donekonečna rotahovat 2 kvalty..), rozložení hmotnosti a rám, či alespoň nějaký vyztužení kastle pomocí "Seam welding"

    taky bych to auto dělal tak aby to nebylo jen pro jeden druh závodů.. takže prolízt propozice... hodně lidí s tím mívá problémy, protože si stavěj auto dle svýho a na přejímce je technickej komisař postaví do role diváka...
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    taky mě zajímá co se bude dít v zadu pod kufrem :-)
  • nocarret
    no motor by bylo asi to poslední co bych na Coupé pro vrchy řešil...
  • krosmen20VTPLUS
    tak jestli vše dopadne jak má tak v roce 2014 se objeví jedno 20VT v závodech do vrchu....tady sou nějaký fotky z příprav motoru.
    http://krosmen1.rajce.idnes.cz/FIAT_COUPE_20VT_ZAV ODAK/

    postupně se na něm dělá dál a fotky sou doplňovány.