Rozloučení

  • Turok
    Ravene neser!! je to fakt škoda :( to období po posledním srazu bylo fakt nějaké smolné... tři auta odpadly.. ale doufám, že na nějakém srazíku se ukážeš!
  • Alex
    Taky se divím že jsi nešel do dalšího Coupátka :-). pojd se vrátit :)
  • nocarret
    zachovej se jako chlap a kup jiný ne :-) Přece se nerozloučíme s dlouholetým členem jen kvůli nějaký banální nehodě :-)
  • turbo
    škoda,tvoje kupaso bylo špicový.Zajímalo by mě,jak tě řešila pojišťovna.
  • sebo 1.8 16V
    Aj ja všetko dobre a na LPG na nevyser:) :D
  • Dr.Ravic
    je to fakt škoda Ravene. Možná, že jsme se párkrát v minulosti chytli, ale stejně mě moc mrzí že takhle blbě končíš a že další člen staré party odpadá. Přeju ti jen to dobré a na lpg se vyser :)
  • von Raven
    Tak lidi došlo i na mě, začátkem května mě sundal mlaďoch, co myslel, že projede asi 6 aut stojích na červenou bez brždění a já byl zrovna poslední v řadě a první na ráně, tak to dostal zadek a byl jsem hozen i na auto přede mnou, takže totálka.
    Momentálně už mám jiné auto a coupé poslouží jako několik dílů pro potřebné. Pojezdilo skoro 9 let se mnou a 8 s nějakou kočkou z Itálie, takže odpočinek si už pomalu zasloužilo, i když myslím, že by ještě pár let bez problémů dalo, ale stalo se.
    Takže tímto se tak ze 70% loučím, z 30 tu ještě budu trochu prudit a do budoucna kdo ví, možná se ještě objevím na nějakém srazíku, páč skupinka jste dobrá.
    Takže vám všem přeju ať nepotkáte žádné zvíře ani blba a coupasy ať jezdí ještě jako veteráni za hodně let ;)