zapalovanie vyneháva 20 VT

  • Kapscha
    Tak páni problem je vyriešený vymenil som iba benzínový filter a hned to prestalo pumpa tlačila malo paliva cez ten upchatý filter a nestíhala dodávat dostatok paliva a preto to vynehávalo
    v skutočnosti som mal velke stastie že mi tá chudobna zmes neprepálila piesty : ) takže motor 20Vt ma zase podržal
  • Honza
    ona stačí ta hadička od pumpy k víku nádrže:) ta je po letech v benzínu občas jak řešeto,že se ti tam ztratí polovina toho co jde do motoru...

    a nebo obráceně, skříplá zpátečka a jde tam benzínu moc...že se to nestačí pálit a prksá to jak v omezovači klidně už při 3000...
  • Carlos 20vt
    Ne myslim malo benzinu :) treba je spatne namontovana pumpa nebo rozervalo neakou hadici.
    Ja sem tedkom daval taky novou silnejsi pumpu a a stále se mi odpojovaly nebo praskaly hadice v nádrži. tak sem to nakonec cele prekopal a dal tam nové lepsi hadice.
  • Alejandro
    pumpa většinou drží...jo, stačí aby byl poškozený oplet a může být problém...
  • Kapscha
    pumpa je nova teda ma 3 roky walbro 255-ka no možno tá kabeláž.......
    čo to znamená že malo štavy? myslíš prud?
  • Alejandro
    a nebo poškozená kabeláž....
  • Morris_3nec
    Vymenil si jednu, tak zbyvaji jeste 4 ) Jinak pak vstriky, slba pumpa tzn nizky tlak paliva a jednotka to striha, vysoky plnci tlak turba
  • Alejandro
    vstřik nebo cívka....
  • Carlos 20vt
    To bude málo štávy :)
  • Kapscha
    Pri plnom plyne mi vyneháva zapalovanie dosly mi nove cievky jednu som vymenil čo som predpokladal že bude zla ale nepomohlo čím by to mohlo byt este? podotýkam mam nove sviečky