Dobýy soused

  • Invi
    Nějaké náchylné místo na bourání :D
  • Ravel
    Nejsi v tom sám.
  • Džanek
    s tim bohužel nic neudělaš.. prokopnout dvere, nebo ukopnout zrcátko.. hmm co pak asi uděla on?
    Tohle je bohužel o lidech, jejich charakteru a zodpovědnosti. Ty tomu muzes tak maximalne semozne predchazet.

    Ted sem byl v lakovne, kluk podelal na co sahnul.. trvalo to skoro tri mesice, cena vyssi. Myslite ze uznal jedinou chybu na sve strane? Naopak, kdyz uz mi dosla trpelivost a vycetl jsem mu co mi vadilo, tak sem se dozvedel, ze za vse si muzu sam a jeste sem pry hledal jakoukoli prilezitost ho karat:/ S takovym jednanám ze on ma pry problem. Co chcete s takovymi vyresit?
  • Alejandro
    a co ti na to řekl ten soused? zaplatá nebo ne? mně to udělala sousedka,poprve zatloukala a do dvou dnu se přišla přiznat...no asi pomohlo, že ji u toho viděli dva svědci
  • bubAk_
    dojit ukopnout zrcatko a nebo prokopnout dvere, vim je to drasticky, ale clovek si pak uz da pozor :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    klasika xicht zajebanej... po dobrým vidíš, že to nepomůže... to chce mu čubou zajet až do chladiče a chovat se stejně... nebo zavolat policajty a udat ho že ujel od místa nehody bez nahlášení...
  • Pegas77
    parkoval jsem 2h před domem u manželky, a takhle to dopadlo

    a samozřejmě popraskaný lak na letos stříkaném nárazníku, věděl o tom a nešel se přiznat i když věděl kam, jinak Coupe je od něj už potřetí označeno a tipo 1x určitě, šel jsem na něj slušně a choval se jako malý dítě chycený u krádeže lízátka