Výběr rodinného Itala

  • Honza
    palubka stija jako ve fabii... nevím jak si na to přišel, ale palubka stila je materiálově jedna z nepříjemnějších ze všech aut v rozumné cenové relaci co jsem měl možnost potkat... to že vypada jak vypadá...no i to jde vylepšit...
  • kisik
    Super postřehy , díky . 159 v rodině máme, spotřeba na mě vysoká, spodek furt někde odrenej, 110kw se musí přemlouvat . Palubka u stila zase vypadá jak u fabie . JTD 8v nebrat ?
  • Sprayer 20 VT Plus
    Kupoval sem 159 2,4jtd v roce 2009 tri roky starou se 130t najeto delal sem rozvody, kotouce desticky na zacatku. Mam najeto 207t a za tu do u sem menil olej, egr ventil a rozcupovanej vzduchovej filtr kterej se roztrhal diky zaslepeni nejakejch odparovacich kanalku ci co. Ale je pravdou ze je to spis designovka nez praktickej kombik. Do kufru lezes pres 30ti centimetrovou hranu, ke spodu zuzenej no hruza. Takze s praktictnosti pokulhava...
    tata mel Stilo kombi 1,9jtd tu silnejsi verzi a spokojenost
  • Honza
    159ne.. i když to auto křičí uhni jedu, tak ty levnější kousky jsou pěkný kasičky

    motorizaci maximálně 1.9 16V JTD

    croma - nemohu posuzovat ..podvozkově a motorem snad vectra...

    STilo multiwagon... v pěkný barvě a výbavě docela OK ..JTD 16V nebo to silnější JTD... benzíny, krom 1.4rky se moc nedařily (ital podělal design pístů..takže motory rádi docela silně papaj olej..), ale ta 1.4rka je zas na kombajn málo. docela se mi líbí ten oplastovanej MW uproad (http://fiat.katalog-automobilu.cz/automobil/fiat-s tilo-multi-wagon-uproad-1-9-multijet-8v)...

    co se týče praktičnosti a nákladů na servis (hlavně podvozku) se přikláním ke stilu, kde jsou ve předu jednoduchý persny a vzdau vlečná náprava..tudíš se tam nemá co posrat..resp není tam toho tolik co by se mělo měnit...


    jelikož kolega co má 159 SW si k ní pořídil galaxy, protže s emu 159tka zdála na cestování se 2 dětma docela málo.

    oproti fiatům croma a stilo má 159 lepší nabídku i benzínů...
  • Oddy
    Já čas od času jezdím s Cromou a ikdyž to vypadá jak Beruška po přechodu, je to celkem pohodlný auto
  • Ravel
    159 nebo Croma.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    156 jsou všechny shnilé na prach... a stillo kombi je hnusný až na půdu...

    co třeba 159? záleží samo na rozpočtu.
  • kisik
    Zdravím všechny , chceme rodinné auto (Combi) a vybírám mezi AR156 a Stilem ,hlavně co se motoru týče . Máte nějaké objektivní zkušenosti/rady ? Díky .