Pridavne budiky na A stlpiku vs fizli,

  • Abyss
    Ta ma tiez napadlo dat to do din listy miesto fukarov ale po zvazeni som sa na to vysral koli tomu ze neviem ako to bude s cirkulaciou klimy cez leto kedze ju pouzivam casto. Brat ma v puntu 3x budik na A stlpiku a da sa na to zvyknut no pri vchadzani do nepriehladnych zakrut to je pekna mrdka.
  • Honza
    osobně cokoliv na A sloupku nesnáším, už jen proto že většina aut má A sloupek zrovna v místě kamčlověk potřebuje vidět... proto mam budíky místo výdechů ventilace. jsou taky na očích a nikoho, ani mě to nesere:)
  • Abyss
    No to mi je jasne, ze sedi krasne ja som zo sklonom spokojny ale nakoniec ten drziak rozrezem a dam to na jeden budik. Zavadziat 100% nebude a fizli budu tise :-)
  • Morris_3nec
    Origo me vysel na 995kč a je celý lamino, sedí krásně. Šlo mi hlavně o zprávný sklon těch budíků. Z toho neorigo sloupku jsem musel vyřezat jen samotnou kapličku, sklopit ji víc dolů a přilepit a dokitovat k origo sloupku
  • Abyss
    origo drziak na coupe je dost drahy na to ze sa jedna o kus blbeho plastu... dopasovat sa da vsetkoa urobit to do stratena ale zacinam uvazovat, ze z 2 budikov tam dam len 1. Takze 1 budem predavat zrejme.... Problem je kus vtom ze to su 60mm budiky
  • Morris_3nec
    Mě tyhle ty "UNI" držáky budíků nikdy moc na sloupek neseděly co se týče sklonu těch budíků, musel jsem je totálně přeoperovat a sklonit více dolů. Teď mám "origo" sloupek na Coupé a to je paráda :)
  • Alex
    Dej je tam :-)) ... Mimochodem, jak dlouho jim bude trvat nnež mě chytí ? :D .. Né nebudu ti to tu zasírat :-)
  • Abyss
    Pavle ja sa ti este divim, ze nesedis :D :D :D ty pirat :D
  • Abyss
    ked som si sadol :D
  • Abyss
    proste s obmedzenejsim vyhladom sa musi pocitat tak ci tak...
  • Abyss
    hodim sem foto drziaka, problem je vtom, ze som kupil budik 60mm tak som musel ktomu kupit aj drziak, od 52mm je vacsi v celkovych rozmeroch na dlzku o 2cm a na vysku je to 1cm. bol to problem zohnat, prdol som to ajdo coupe a vyzera to asi nejako takto
  • Lajin
    Já tam mám 3 budíky nad sebou nebyl s tím nikdy problém, jak na technické tak při policejní kontrole a že jich bylo....Na technické jim víc vadilo,že jsem zapomněl oddělat kameru>jak psali kluci byla ve výhledu...
  • Alex
    Luky prdni je tam :), kdyz nechytly a nezavrey me tak t, budes v suchu :D :)
  • Abyss
    Tak to je fakt bomba. Neviem sa vobec rozhodnut :-D
  • Ravel
    1. gps-ka je pro použití ve vozidle schválená.
    2. pokud ji dáš na čelní sklo do výhledu (t.j. do stírané plochy), tak můžeš pokutu dostat stejně.

    Pokud jde o čelní sklo, je to jak za starých, neříkám vždy dobrých časů - co není povinné, je zakázané.
  • Abyss
    Takze za to realne mozu dat pokutu? Je to divne ak si na sklo vycapim gpsku tak je vsetko vpohode. A ak si priskrutkujem alebo capnem na palubovku budik tak je to zle :-) je to nejake cele naprd
  • Coupe20VT PLUS :-D
    vše co je v autě napevno přimontované a nemá atest 8SD tam nemá co dělat... teoreticky ti můžou dát flastr i za hlavici řadičky a koberečky...
  • Abyss
    Caute klubaci, chcem sa spytat na Vase postrehy a skusenosti pri "pindani" policajtov na pridavne budiky umiestnene na A stlpiku. Ci mi mozu dat zato aj pokutu alebo na to nemaju pravo vobec riesit kedze to nieje priamo montovane na celnom skle.. Diiiky