Nový coupák

  • sebo 1.8 16V
    prečo by LPG zabil motor?
  • Abyss
    toor toho lpg sa zbav, zabijes ten motor :( ale aj tak prajem vela stastnych km
  • Adys
    Taky díky, že jste dojeli a za pokec :) Sdílím Inviho názor a také si myslím, že je coupe v dobrých rukou :) Je fajn, že se nám ty coupe v okolních vesnicích rozrůstají. Určitě brzy zase něco podnikneme, budu se těšit.
  • toor
    Jsem rád, že jsem se mohl s tebou, a klukama z Veřovic potkat osobně. Byla to super projížďka, a někdy to můžem zopakovat. My dva se určitě potkáme.
  • Invi
    Tak díky Toore za fajn pokec včera, jsem rád že jsi dojel. Co jsem pochytil, tak nemáš problém se v autech vrtat, takže myslím že je coupe ve správných rukou.

    Jinak tvoje hláška po našem setkání "že bych si koupil dvoulitra?" ... z toho si nic nedělej, to řekne každý když vidí turbíny v akci ;-)
  • toor
    Já bych byl taky pro sobotu, a podle předpovědi mají být tropy :-). Bylo by super kdyby Invi přijel, chtěl bych vidět jeho coupase.
  • Adys
    Jinak pro jaký den jste? Já spíš pro sobotu :) A taky záleží na počasí :)
  • Adys
    Invimu jsem psal na Facebooku a psal, že ještě uvidí :)
  • toor
    To Adys: Facebook nemám, a co Invi z Bašky před nedávnem psal, že by se taky rád sešel. No co tak budeme tři, to už se dá pokecat.
  • Adys
    Sejdeme se 3, ještě ten s černým z Veřovic :) Máš Facebook? Tam je více dostupnějších lidí, než tady na klubu :)
  • toor
    OK přes týden se domluvíme, čas a tak. Přinejhorším se sejdeme jen my dva :-)
  • Adys
    Co dat sraz 29, nebo 30.8 v Novem Jicine treba u Tesca, ci u Tabacky? :)
  • Radek
    taky bych se přidal mám to coby šutrem dohodil:)
  • toor
    Já jsem každopádně pro.
  • Adys
    Napadlo mě udělat něco koncem srpna :) Kdo by byl pro? :)
  • toor
    Já doufám, že se co nejdříve sejdeme :D. Je třeba si předat nějaké zkušenosti.
  • Denis 1,9 JTD:(
    Čau a vítej!
    Sraz by byl super, za měsíc bych se ho snad už taky mohl zúčastnit :)
  • toor
    Ahoj, jo jo to jsem já, jezdím teď z Kopru z roboty přes Lichnov a Veřky do Mořkova. Ždycky když jedu tak se třepu ať někoho z vás potkám :-). Ten srazík by byl super, stačí napsat kdy a kde.
  • Adys
    Ahoj ahoj :) Takže to tebe potkávám ve Veřovicích :) Mám to bílo-černé coupaso :)
    Pak má kamarád černé, taky z Veřovic :D Nějak se nám to tu rozrůstá, je třeba dát nějaký srázek :)
  • toor
    Tak jsem si dneska trochu hrál, nový střední díl, a trochu nátěr a nástřik spodku :-)
  • toor
    Ahoj kolegové, děkuji za přijetí. Mám ho sice pár týdnu, ale určitě sloužit bude a pojede, a pokud ne tak se opraví a zase pojede :-).

    To Invi: Bylo by fajn se potkat z někým kdo je naladěn na stejnou frekvenci, a předat si nějaké informace.
  • Oddy
    Vítej mezi náma, ať Ti Coupák dobře slouží ;)
  • Erikson Tipo2.0 16v
    Hoj stav nikdy neni 100% snad kazdy tady mame prizite svoje.Preju co nejmene starosti s autem.Ja uz z maho mam sedive vlasy
  • Invi
    Vítej mezi náma, já jsem z F-M, pokud by ses chtěl někdy sejít a pokecat, není problém.
  • toor
    Ahoj kolegové, tak jsem se stal majitelem alespoň pro mne úžasného Fiatu Coupe 1.8 v LPG. Nejdřív něco o sobě mám 47 jsm ženatý a bydlím u Nového Jičína. Coupe je můj pátý Fiat. Mám ještě Mareu 1.8 HLX v LPG. Coupe jsem vždycky chtěl a konečně se mi naskytla příležitost a je doma. Sice stav není stoprocentní, ale to se časem poddá.
    Přikládám foto.