nový kabátek na mém coupe...

  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak hotovo, čidlo, rozvody udělané, včera geometrie a už mám najeto cca 60 km... tak doufám, že pro tuhle sezonu už se v tom nemusím štourat...
  • sebo 1.8 16V
    čo tak venovať sa manželkám?:) :D :D
  • Syky
    good luck...

    PS: asi si jdu cvicne znovu udelat rozvody...jen tak z nudy...;D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak dneska první kilometry... jede to super akorát čidlo vačky si prostě říká o výměnu, takže jdeme operovat... rovnou při tom vyměním rozvody, kladky, pumpu...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    2
  • Coupe20VT PLUS :-D
    další upgrade... nový stavitelný podvozek, 18 kola, nové gumy, všechny budíky na A sloupek vyměněny od AEM, náplně, filtry, atd...
  • Viper
    Ty to auto musíš hodně milovat,když mu tak dopřáváš:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    6
  • Coupe20VT PLUS :-D
    5
  • Coupe20VT PLUS :-D
    4
  • Coupe20VT PLUS :-D
    3
  • Coupe20VT PLUS :-D
    2
  • Coupe20VT PLUS :-D
    už mě ta oranžová nebavila... cvaklo mi, nechal jsem coupe obrousit komplet na holý plech, vyřezat okna a trochu design změna. blatníky, kapota všechno z plechu, křídlo origo ZENDER (konečně mám celý bodykit) všechno co se na coupe naneslo je od STANDOX. žlutá ze vzorníku YAMAHA + černá metla ze vzorníku FORD. je to trochu změna zpátky ale po letech musím uznat, že ta žlutá je nejnápadnější barvička. k tomu jsem udělal nejnepraktičtější věc, překopal jsem dveře alá lambo. drobnosti typu radio s LCD, xenony do mlhovek, atd... ani nebudu zmiňovat. výsledek můžete posoudit sami.
  • amadeus69
    V našich Hořicích se sice nedělají trubičky, zato je tam krásný velmi prudký 2,5km dlouhý kopec kde se krásně testuje každá úprava na autě :)))
  • Lenoš20VTLE
    Hořice jsou jen jedny a dělaj se tam trubičky já za to nemůžu že vy f těch jižních čechách musíte mít furt něco extra :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Leoši nejsou Hořice jako Hořice... tady v těch našich se určitě trubičky nedělají...
  • Lenoš20VTLE
    mrdkine co votravuješ v Hořicích? snad si nedostal chuť na trubičky :D jinak to je 10 km ode mě :D
  • mrkinHGT
    tak hlavně opatrně kamaráde.. nedáme dnes sraz, jsem v těch hořicích.
  • Sprayer 20 VT Plus
    Jen nechápu, takovejch úprav a peněz a necháš tam ten krásnej IC z Avie :-) Kvůli nárzniku? A kovaný písty a ojnice připraveno na další stage?
  • Abyss
    ti drbe?? :O boha v tom by som sa chcel zviest :P raketa!
  • Invi
    Je to krása, zelenám závistí nad výkonem, to musí být svezeníčko. Gratuluji ;-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jj. to znám :-D vždycky když posílím, jsem z toho chvíli unešenej, zvyknu si a chci zase víc :-D

    doufám, že tentokrát mi to už bude stačit na dlouho :-)
  • Johny
    Tiež som mal pocit na začiatku že to jede jako kráva, ani budiky som nestihal sledovať a teraz mam pocit že ta lenivá sviňa nič nejde :-)
  • HARIBO
    videjko je dobrý! :) Mám radost že ti to pekně jede,.

  • Coupe20VT PLUS :-D
    tady je video z brzdy.

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd ed&v=4EGMKekzU-g
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak auto je doma... 300km nejlepších v životě. to auto jede jak postřelená svině :-D

    hardware:
    -celková GO motoru (zase :-D)
    -software by PHOB (komplet na míru)
    -kované písty wosner
    -kované ojnice ZRP
    -vyhozený vyvažovák
    -odlehčený setrvák
    -přitvrzený přítlačák by PHOB
    -lamela OMP
    -turbo GT2860RS
    -slícované svody
    -celonerez výfuk
    -komplet sání v hliníkových trubkách
    -IC AVIA
    filtr GREEN
    -regulátor tlaku paliva
    -BOV HKS IV
    -budíky na palivo, tlak turba, bohatost směsi
    -6Q převodovka (ta dlouho asi nevydrží)
    -spousta drobností okolo
  • Innocento
    Popíšeš hardware?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    330 psů a 450NM krouťák...
  • Carlos 20vt
    360 pejsku? :)
  • HARIBO
    Je to na chlup stejné,. :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tady porovnání s Leošem... ty syté barvy jsou jeho a světlé jsou moje.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak po delší odmlce jsem zase otevřel tohle téma. dnešním dnem snad skončili ty moje patálie...

    ale ono se vždycky něco najde :-)

    Jinak pokud to klapne, zítra si jedu pro auto k Phoobovi.

    tímto mu skládám fakt velký obdiv, protože je to jeden z mála lidí, kteří asi vědí, co dělaji.

    důkaz místo slibů.
  • bubAk_
    pekny ondro fakt cumim :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    http://www.highperformanceparts.cz/digitalni-budik -aem-af-ratio.6054

    je to enhle budík.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    budík je od AEM. mám k němu širokopásmovou lambdu BOSCH. sháněl mi ho PHOB a levnej teda nebyl :-)
  • JardaITC
    opravdu moc pěkné :)
  • Pegas77
    Coupe20VT PLUS :-D

    k budíku bohatosti směsi máš původní lambdu nebo jsi měnil za širokopásmovou?

    co je to za výrobce a typ budíku, celkem by mě zajímaly jeho vnitřnosti
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a má to za sebou už 50km a všechno zatím šlape jak hosličky... Teď už jen zajet k PHobovi, a ten tomu dá ty správné parametry :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nějaká ta kontrolní technika taky přibyla... tlak turba, tlak paliva a bohatost směsi
  • Coupe20VT PLUS :-D
    motor. co dodat. ani šroubek nezůstal starý...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    doplním pár fotek a hlavní informaci, že auto jezdí... :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak kostka je doma, teď mě čeká nekonečné strojení...
  • Invi
    "To se mi líbí"
  • Coupe20VT PLUS :-D
    už brzy si jedu pro svuj novej nafetovanej motůrek :-D pojede jak na extázi... :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    no a co je asi tohle?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nevim, kterej myslíš. jestli ten akcelerační, tak je mám OK oba 2 a ještě je všechny trošku zpevním.

    levně a výživně: lepidlem na autoskla vyplním ty mezery.


    husí krky jsou z autodoplnky.cz za pár stovek.
  • Honza
    ten motorovej silenblok řešíš jak? novej, nebo lepší,?

    jedne potřebujem na HGT..protože je potrhanej a vrže..samozřejmě díl nedostupnej
  • Turok
    kde se dají sehnat ty husí krky? a kolik to tak stálo?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jo a taky jsem hodil nosníky přitom do barvy kastle. vypadalo to divně, když to bylo černé...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    v dlouhých chvílích jsem se pustil na rekonstrukci elektriky v motorovém prostoru.

    -všechna původní izolace pryč,
    -vizuální konrola kabelů ( pár jich je pěkně nadrbaných)
    -vše odmastit očistit,
    -nové husí krky
    -nová izolace
    -očistit konektory
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já vím :-)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    to bude krásný motůrek :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    do posledního detailu... co lze dát nové je nové, co lze origo je origo, co nelze, je lepší než origo.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tvoříme vše od píky...
  • Martin
    no uvidim, jak to pujde dle finanční situace, spíš bych tu svou 1.8 potřeboval prodat a koupit 20vt, moc se mi do tej mojí investovat nechce :D
  • von Raven
    čéče já to dělal poprvé a přesně 17,3m ale taky jsem asi 3x něco pokazil a nebo misky zadních světel dělal na 9x :D takže možná těch 15m stačit bude. Myslím že tu minule říkala myšička, že to zmastili i z 12m, ale ona je dvoubarevná a kapotu a střechu už měla.
    Lepší je celá rola 30m a máš i na interiér a rezervu až to někde odřeš :)
  • Martin
    von Raven kolik si prosim tě využil té folie rád bych své kupé dal taky do folie ale nevim kolik ji objednat jestli bude stačit 152cm x 15m?...předem díky za radu
  • von Raven
    bubAk_ jako přídavné lepidlo se dá použít i kanagon :) nebo lepidlo na pvc fólie za nějakých 25,- horší varianta je, když to origoš sundáš a nalepí se o pár cm vedle :) to už pak zas jen sundáš do sucha, nebo máš dvojitý hrb, ale už jsem vykoumal novou technologii lepení, ale nemám ji otestovanou na zaoblení, asi sundám přední kapotu a udělám znova :D ale až se odrbe, ikdyž tam sem to udělal ze 3 dílů, bo původně jsem udělal jen boky :) tak to možná někdy vrznu na dva, bo z jednoho to ani omylem nenatáhnu ve směru těch hadích šupin

    Adys jj je to dobré, docela se i divím, že mi nevadí teď ty prázdné velké boky jako kdysi na laku, ale hlavně tam nejsou ty ťukance (zatím) kurnik, kitoval sem jich přes 50 na obou dveřích (každé, jedny myslím 65), no hnus
    ještě asi někde říznu nějaké stříbrné nápisy webu na prahy a kufr asi ale když si teď každý všimne :D
  • Adys
    Dneska jsem ho viděl, vypadá to zajímavě... :) Pěkny pane Ravene ;)))
  • bubAk_
    von Raven : :D haha :D tak tj,i kdyz co resis , lepidlo ve spreji 3m existuje do pridavnych zahybu kdyz to nechce lepit :D
  • von Raven
    jj, lepší je to v tom, že když to víc natáhneš tak se nebojíš že ti ustřelí pruhy do zatáčky jak na karbonu, nemáš jednu stranu dopředu a jednu dozadu jak na karbonu a navazuje se to na sebe daleko líp jak karbon a taky se to víc leskne. Nevýhoda je, že je to o nějaké mikrony tenší takže to natáhneš lehčeji a jak se má pak snahu smrsknout, tak se ti ve smrsku pokrčí a to třeba až za den a nebo vnitřní prolisy se ti srovnají a největší problém je, že když šáhneš karbonu na lepidlo jak přilepuješ, tak nic, ale jak tady, tak ti zůstane za chvíli na prstě a máš kus fólie bez lepidla a jinde dvě vrstvy, oboje viditelná chyba a taky cena je skoro dvojnásobná, ikdyž teď hongkonďan používá moje fotky jako ukázkové tak mám cenu luxusní i s tím posraným clem a vysokým poplatkem za rychlé doručení :D
  • bubAk_
    to von Raven : ja si to myslel, vypada to zajimave :) jeste sem to nikomu na aute nedelal :) ale nevypada to zle :)
  • von Raven
    fólii v imitaci hadí kůže :) lepší obrázk ynajdeš tu http://www.zeptejtese.info/polepy.html
  • bubAk_
    to von Raven: :) pekny kamo to mas folii n imitaci nejaky kuze? :)
  • von Raven
    jj volant, horní lišta, středový panel, boční lišty, loketní opěrka, opěrky ve dveřích a spodní plasty sedadel mám taky potažené fólií, ale interiér mám klasický karbon
  • sebo 1.8 16V
    ten volant máš na novo natiahnutý?
  • von Raven
    no a detail na slunku, mobil prostě není jako realita, nejlíp vidět na živo
  • von Raven
    spoj dole jako detail a intoš jako karbon, ale musím říct, že karbon je vděčnější, líp drží tvar a nevrací se do rovna, ta kůže je tenší a furt se chce rovnat, takže vypouklé se nesmí moc přetahnout nebo se rovnáním zkrabatí a vyduté se narovnají :)
  • von Raven
    barvu bych už nikdy nechtěl, tohle si udělám celé za cenu barvy na kufr :)
  • von Raven
    el cufro měl být jeden díl a s křídlem to jsou 3 :) křídlo je jeden
  • von Raven
    kapotu jsem složil ze 3 kusů jak je vidět níž, zbytek spíše jednodílné
  • von Raven
    z více stran
  • von Raven
    tak pojďme na to
  • von Raven
    Celé auto mám aktuálně zaprasené, páč věřím, že ikdyž jsem spoje dělal jedním tahem, tak se to může ještě smrsknout a trošinku oddálit, ale dostane se tam bordel a ten zakápnu černou barvou.

    Nejdřív sem to taky udělal jen na střechu, kufr, křídlo a boky kapoty protažené až na dveře, ale jak sem se na to díval, tak to vypadalo jako chudobka a strašně mě sraly ty ťukance z parkoviště a že jich bylo na každých dveřích vic jak 50 :) a pak ještě zadní boky auta tak po 10 každý. Tak jsem kitoval a až pak lepil.
    Fotky auta dodám ještě dneska slibuju, i zaprasené :D Ještě jsem to nestačil nafotit, zatím mi sem jezdí i cizí lidi ohlížet a rozpývat se, že to je lepší jak od leckteré firmy co se tím živí a dělá předváděčky :D tak nevím, živnosťák mám i na tohle, tak asi nasadím cenu celého auta 8-10 tis a bude... mám slíbený i vzorník dalších kousků a měla by tam být i krokodýlí kůže, měňavý chameleon, 4D vzory, chromově stříbrná a zlatá, třpytivý písek a klasické barevné karbony samozdřejmě.. určitě jsem i nějaké vzory zapomněl, ale uvažoval jsem o černé kapotě, střeše a kufru a zbytek zlatý had
  • von Raven
    dokonce jak je to umyté tam v tom vidím i stríbrné a fialové střípky jak se do toho opře slunko
  • von Raven
    tu strukturu dávám ve 3 obrázcích páč to prostě nejde nafotot jaké to je
  • von Raven
    šikovný, ale s nervama v dupce :)Coupé bych asi už jen tak nedělal
  • Coupe20VT PLUS :-D
    název zní brutálně :-D dej fotky... si asi docela šikovnej, bych se do celýho auta nepustil ani náhodou...
  • von Raven
    taky mám od 23.7. nový kabátek na coupé :) komplet zabalený v Black Snake 3D :D foto dodám kdyby byl zájem, dělal jsem si to sám, celé auto 17,3m páč sem něco i zkazil :D ale použitý matroš mě vyšel i se clem na 4 litry :) za to si nikdo ani nenastříká kufr
  • Coupe20VT PLUS :-D
    motor už je vytaženej z auta, dneska jsem ho odstrojil, uvidíme, jak budu pokračovat...
  • beky
    Moc hezky krasavec doufám že někdy na srazu Uvidím naživo.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    pravděpodobně, jak praskla ta spona na sání, tak to sálo falešnej vzduch, přes váhu ho šlo málo, ECU vyhodnotila málo vzduchu, dám málo paliva, chudá směs, atd... další hrubky, co sem udělal: svíce BRISK, vstřiky bez kontroly v JET SERVISU, a nehlídal jsem EGT a bohatost směsi... ale prvopočátek je v té sponě za 40,- Kč...
  • POL 20VT
    to snad není pravda,jak je to možné? :l
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak znova otevřu svije staré téma...

    pro zasvěcené: už jsem zjistil chybičku na svém motoru... změřil jsem tlaky, nahlídl kamerou do válců, aaaaaaaaaaa.....

    píst č.4 a č.5 v sobě mají kukátka...


    takže mě po dvou letech čeká znova postavit motor... :-(
  • Martian 20VT Plus
    Marcel 8Vritmo,20Vkappa:
    Pěkné... to by mě tedy zajímalo jak to zní, živím se jako hudebník v symfoňáku. Možná bych si taky jednou něco menšího pořídil.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jj. musím něco vytvořit...
  • HARIBO
    Chceme videjko se (zvukem) :)
  • Carlos 20vt
    To je nejlepší pocit když se s něčím dlouho jebeš a potom přijde ta chvíle pravdy:-D Když to naskočí tak je radost,ale potom až se projedeš tak s toho budeš až brečet radostí. :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zavrčeeeeel a na poprvé.... a ten zvuk? to je masakr maximální... dostrojit kravinky, složit vnitřek a začnu snad i lítat :-D
  • amadeus69
    Já myslím že až se projedeš a poznáš jak může taky 20VT jezdit, tak zjistíš že se tvá závislost na tomto autě zase o něco zvětšila :)

    (mluvím z vlastní zkušenosti)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    to se ti bude Ondro moooc líbit :-)
  • Syky
    tyyyy voleeee ja chcu takyyyyy
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak sem zase o kus blíž k cíli... doufám, že příští týden začnu jezdit...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    už mám vejfuck...
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    rád bych sdílel tvůj optimismus,od doby co stěhuju dílnu a nemůžu nějít věci o kterých bych si myslel že není možné je založit tak mi špetku zatrnulo :-(
  • Dr.Ravic
    začíná se to rýsovat, co? moc pěkný
  • Coupe20VT PLUS :-D
    času dost :-D však on brouček někde vyleze :-D
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    sakra kam jsem toho brouka pro tebe založil?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nene, ještě toho chybí hodně... a pumpa taky. je doma v krabici... s ostatníma věcma
  • amadeus69
    Pěkně pěkně ale abys to do jara stíhal :D Co pumpa už máš nainstalovanou?
  • Syky
    pekne pekne
  • Coupe20VT PLUS :-D
    začíná to mít hlavu a patu. ale je toho pořád dost... hlavně mi začíná docházet místo... nevím kam to všechno nacpu :-D
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    velice slušný zboží :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to vypadá jako slušný zboží... :-D
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    a další bedna
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    další bedna
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    v bednách už jsem projel 150 :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    furt lepší, než to projet třeba na bednách... a jak píše Marcel: kdo si hraje, nezlobí... :-D
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    kdo si hraje nezlobí :-)
  • Elkar
    ty bys měl dostat titul - VĚČNÝ LADIČ
  • Coupe20VT PLUS :-D
    GT2560 zatím jen přisazená, ale hlavní je, že je doma.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zase o krůček blíž do cíle...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ono tam Vašku chybí víc než turbo :-D a až se to dá do kupy, tak už budeme mít fousatý děti... :-D ale i tak, neboj, jasně že tě povozím :-D
  • amadeus69
    Takhle z dálky bych řekl že tomu schází turbo :D :D :D
    Hodně mi to připomíná můj stav na konci léta viz foto :D

    Doufám že mě pak pozveš na kompletaci ;)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    už se rozebírá...
  • bubAk_
    krasavec.... :))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Díkes doktůrku. počkej na sraze, :-D jinak zima teprve začíná a největší úprava se konečně začíná rýsovat... :-D
  • Dr.Ravic
    máš to moc pěkný kámo
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ne drželo to v pohodě, ale ten laminát se seschl, a pod určitým úhlem to udělalo takovou křivku, tak sem to nechal doladit než se to lepilo, aby to vypadalo dobře i pod tím polepem...
  • Džanek
    ti zacal pracovat na kapote ten nafuk?
    Skoda novyho laku.
  • nocarret
    je to pěkný, škoda že těch karbonů už je všude tolik že na ně začínám být pomalu alergický :-)
  • LWQ
    No do haje :-D to vidim na nejakou folii na jare na sve FC :-D

    Krasne opravdu ;-)
  • HGTer
    A tahokov vidím černe!:)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    střecha samozřejmě z jednoho kusu...

    material: jeden z nejkvalitnějších polepů, co lze v současnosti sehnat... nabízeli i levnější varianty.

    polepovali:
    střechu + sloupky
    stříška
    kapota
    zrcátka

    sakum prdum 9500,-
  • HGTer
    Coupe20VT+!Pekná práca :O a hlavne originálna ;)
  • kisik
    Krutý , fakt paráda .
  • Syky
    je to luxus...tehokov nechat cerny!
  • ZdenysM.L.
    Potah střechy dělali z jednoho kusu?Kolik tě to stálo?Ta střecha?Dík
  • Coupe20VT PLUS :-D
    http://www.folienaauto.cz/fotogalerie/galerie/?id= 48


    jinak tady je odkaz na kluky, co mi to dělali... jsou fakt hooodně šikovní.
  • Coupe73
    Zkus, možná by to krásně vyniklo, no a když né, tak to necháš :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tahokovu mám doma hromadu... zkusit to můžu...
  • Coupe73
    Ondro pěkný ! Hele nenapadlo tě udělat ten tahokov v kapotě do oranžový? Za zkoužku by to stálo...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ještě musim přeskládat zrcátka...
    a je to komplet.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    2
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak se zase něco předělalo... :-D
  • Feki
    To je fakt Pavel ma pravdu.. On se ten proces starnuti barvy bude zpomalovat az se relativne zastavi,tudiz by mel prijit moment kdy ty dvere dozenou zbytek auta.. Podle me taky,zlepsi se to.. Zadny velky zasahy bych ted nedelal,je to dost penez za ten lak a skoda to nejak ponicit,nechal bych to jak pise Pavel,uvidis,treba se to ted v letnich mesicich zlepsi..
  • Coupe73
    Ondro, čtu tady celý tvůj smutný příběh...Sice neznám chemickou skladbu té barvy, ale pokud takhle barva vyzrála, tak bych s tím moc nedělal. Ten kousek co jsi čerstvě nalakoval by měl vyzrát taky. To co je lakováno před půl rokem už je téměř vyzrále a celý proces bude u "staré" barvy pomalejší než u nového opravovaného místa. Teď to sice je vidět a jsi z toho na prášky, ale za pár týdnů to bude lepší. Možná i rychlejší, když na to v zimě sluníčko nesvítilo. Nechával bych to tou nově lakovanou stranou na slunci a uvidíš, že se to bude zlepšovat.
    Něco jiného by bylo, kdyby to byla několik let stará barva, ale takhle pokud byla stejná, stejný lakýra atd. by to mělo být ok. Neboj ono do dozraje.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak ty dveře se samozřejmě budou rozlešťovat, ale co bych měl rozlešťovat na autě, které bylo rozleštěno před cca 3 měsíci celé komplet strojně. a navíc vyšoslá je barva, a tu já mám překrytou 3 vrstvama průsvitného laku...
  • Honza
    myslím že to převroušení a rozleštění bude jednodušší...

    nebo dát ještě do stříkací pistole nitro, a tím nitrem ty dveře trochu volakovat... ale to měli dělat už v lakovně když dělali rozstřik..
  • ZdenysM.L.
    na citronádu s 2x400w se vyprdni prostě 5x za sebou projed myčkou a kartáče udělají své.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ještě zkusím umělé stárnutí... zakryju celé auto mimo dveří, vyrobím si extrémní horské sluníčko (2x 400W zdroj UV záření) přes den to nechám přírodnímu sluníčku, polejvat dveře vodou s octem (tím nasimuluju kyselý déšť) a přes noc se o to budou starat UV výbojky. a uvidíme co to udělá...

    ale logicky by to mohlo fungovat. Horský sluníčko dá za pár minut dávku UV jako přírodní slunce za x hodin. a právě UV záření je to co nám vyžírá barvu z aut...
    snad to za pár dní dožene zbytek auta... sice to asi bude točit elektroměrem jako prase, ale co bych pro to auto neudělal...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    lakovalo se to v profi lakovně, stejnej lakýra jako před půl rokem, barvu míchal ten samej chlapík, ta samá značka barev (DUPONT). a je to ůplně jiné. ta barva se za půl roku tak změnila, že už nesouhlasí ani se vzorkem... prostě je to v hajzlu... buď pujde z baráku, nebo našetřím na folii a nechám ho celé polepit folií... ale už na to nemám ani chuť ani sílu. si koupim asi schnilou felicii a nebude mě už nikdy nic bolet...
  • Honza
    obroušení a rozleštění tedy jde aplikovat jen tam, že je rozdíl odstínu pouze stářím.. pokud to je byť jen trochu jiný číslo

    např. modrá a modrá na kámošově GII rallye ne= modrá, z důvodu trochu většího obsahu bílého/červeného pigmentu nové barvy, která byla pro účely oprav po závodech míchána stejným postupem jako ta loni když se lakovalo auto... to jak pak nalakovat celý auto...

    Kdybych měl řešit každej novej šrám, tak si můžu otevřít sponzoring lakovny..
    To ty peníze dám radši do něčeho co není vidět, ale udělá mi to taky radost, protože řešit stále pěknej lak je jen k nasrání..
  • Honza
    fígl- kámoš , ne svou vinou opřel na dálnici svoje BMW o svodidla- celej bok KO.. takže měnil blatník, nárazník.. dveře a zbytek poškozený plechařiny opravil... nechal nalakovat pouze inkriminovanej bok a hle.. odstín díky stáří, oxidaci a škrábancům z mytí jinej (jak jinak.. protože tyhle tmavý odstíny metalíz díky poškození "provozem" netrefí ani pánbůh..)

    tak se tedy nasral, vzal celý auto 2000 šmirglem pod vodou a následně rozleštil profi leštičkou... a má auto jak po celolaku..

  • Suvis 1.8 16V
    Nejsem odborník, ale nešly by ty dveře pořešit folií?
  • ZdenysM.L.
    20VT: pokud se lakujou dveře tak se dělá i rozstřik navazujících dílů z důvodu rozdílnosti odstínu.O správné volbě odstínu ani radši nemluvím protože slyším lakýru jak mele jo pane to určitě strefíme ,ale tak 50 na 50.Kde jsi to nechal lakovat?V garáži? Nebo v profi lakovně se zárukou a ůčtem .
  • Kubajz20VT
    ale notáák..:) Neházej hned flintu do žita... Určitě se dá něco dělat, poptej se na pár lakovnách co a jak a určitě se najde řešení...:)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ještě mě napadlo zajet do nějaké specialní lakovny a nechat namíchat uměle zestárlou barvu... ale s tím nemám zkušenosti, tak nevím
  • Pietro-Scuderia Italia
    Je mi lito ondro...to jsou veci kterej me taky serou.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nejhorší sny se vyplnily... barva je úúúúplně jiná. sem fakt nasranej a nešťastnej... prostě a jednoduše ta zkurvená oranžová se za půl roku tak změnila, že nově nalakovaný dveře jsou úplně jiný. je mi z toho na blití. to je konec mého krásného coupe. jediná naděje, co mi dal lakýra je ale nadlouho. zabalit celé auto do neprůhledné folie a nechat svítít sluníčko jen na ty dveře a čekat, až jí slunce vytahá aby dohnala zbytek auta...

    poprvé za 3 roky vážně uvažuju o tom, že to auto prodám...

    ani sem nebudu dávat fotku, protože je to fakt hrozný...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zítra jede do lakovny a do pátka by mělo být hotový... jen se modlím, aby chytli odstín barvy.

    takže snad pojedu na sraz nepoškozenej...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já byl pořád u toho auta... měl jsem před barákem ještě jedno a něco jsem na něm dělal, odběhl jsem na 10 min na zahradu a mezitím mi to ten sráč obtáhnul...
  • Adys
    JohnDi 1.8 16v: Já když jedu s tatíkem do Kaufu, nebo někam, tak tam na něj čekám. To mi musel udělat někdo jak jsem to měl před barákem, garáž mám. Ale stačí chvilka a ti kreténi ti to ztihnou celé omlátit!
  • Koty
    nejde o závistivost, jen o to, že to auto vyniká nad ostatními, tak proč ho nepoškodit
  • Adys
    No, to jsou kurvy hnusné, mě tedka někdy někdo postřílel auto vzduchovkou, mám tam tak 30 dolíků. Už mě to sere, najít ho tak ho asi zabiju ču*áka...To jsou ti závistivci!!!
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jenže tohle se stalo ve 13:00...
  • Elkar
    ... obdivuju lidi co to nechaj stát přes noc nekdě :X
  • Syky
    KURVADRAAAAAT toto me jebe......!!!!!! to je taky na hovno..taky porad resim jetli yo celolak jestli ne,ale nemam garaz,takze tohoto se kurva bojim ....ZMRDU!!!
  • Fugasik
    No kuuurva :(...tak to je mi taky líto....musel bejt magor všech magorů ...!
  • Feki
    Tyvoe to je v p*ci..:( Nejhorsi je ze se vzdycky najde nejaka p*ca co neco takovyho vedomky nebo nevedomky(opilost) zpusobi a vubec si neuvedomujou co to pro majitele znamena.. Nebudu vypisovat co bych o dotycnym rekl ale proste rozbita lebka by bodla..
  • Coupe20VT PLUS :-D
    je mi normálně do pláče a zároveň jsem nasranej jak nikdy...

    docela mám teď nabito... do srazu 14 dní a já musím ještě STK, lakovna, hromada dodělávek, atd...
  • Aljaška
    tý woe to néééé. To byl čuráák, omlouvám se za slovníček, ale nemůžu si pomoct, zmrd...já bych to třískala hlava nehlava!! To mě fakt mrzí:-(
  • Coupe20VT PLUS :-D
    začínám bejt už docela doooost nasranej... dneska jsem z autem po 4 týdnech vyjel ze zahrady, dojel jsem na geometrii, přijel domu, nechal půl hodiny před barákem a nějakej impotentní zkurvykrypl zasranej mi vojel celej bok...

    sousedka se na něj dívala, jenže než se rozhoupala a zazvonila na mě, tak uplynulo cca 10 min. vypitej magor vedl kolo a šlapkou mi vzal přední dveře, bok a zadní kolo... vzal jsem rovnou druhý auto, a s jasným úmyslem vraždy jsem projezdil celou oblast a hledal a hledal... hospody, lidi, atd... nic slehla se po něm zem. nikdo ho nezná a tím to končí.

    lidi kdybych ho bejval někde našel, přísahám že bych ho normálně rozsračkoval autem vo baráááák.

    takže lakýrník a příští úterý zase do lakovny...


    ach jo.
  • Syky
    no jo, jen si jeďte do slabšího jedince :)
  • Innocento
    V tom případě spíš načípkovanej... :-)
  • Syky
    blablablablabalbalabla :) :P
  • Aljaška
    Syky je nachipovanej až do prdele:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ty mlč, ty jsi taky skoro seriovej... :-D
  • Syky
    no fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :D :D :D :D :D :D :D ;D ;)
  • Aljaška
    beru, že někdo raději auta v sériovém stavu, ale to co předvádí Luke je už moc.Zajímavé je, že se k tomu snižují právě majitelé sériovek. Majitelé upravených aut nikoliv:-) :-)
  • Elkar
    lak je jistě hezkej, novej... ale nelíbí se mi to už a tady LUKEho celkem chápu. V tomhle jsem prostě konzervativní. Radši bych nasypal 200 000,- do auta, abych jej kompletně zrenovoval než předělával.

    btw. Zatím jsem na 60 000 tiících + cena vozu
  • Aljaška
    mno a tak podle Lukeho by jsme měli chodit nahatý a neostříhaní. Neb tak se narodíme že:-) tak "vyjedem z linky" Takže obarvování vlasů je špatně, patlání řasenky je špatně:-) Takže bych i ráda viděla Lukeho foto "v sériovém stavu" asi Robinson. Auto je věc, a pokud ho člověk chce předělat k obrazu svému, ať si ho předělá. Kdo nechce, ať nechá být. Ale NIKDO není víc než druhý:-):-)A mě se oranžáda líbí:-) Ano jsem tuzer jako prase. A za totuzení se vůůbec, ale vůůbec nestydím:-):-) čus ptákus bambus:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já taky... :-D
  • Syky
    Ondra: ja mam podsviceni radia cervene jakooooooooo ,takze taaaak ;P
  • hona20VT
    Jak to tady čtu,tak to vypadá na další marnej boj názorů a stylů.Každý má svoje auto takové jaké se mu líbí..Nemá přece cenu se dohadovat jestli je lepší série,tuning nebo styling.100 lidí 100 názorů.Kdyby tady bylo 100 coupé úplně stejných taky by to nebylo ono.Mě se takhle upravené coupe a tahle kombinace barev oranžová s černou líbí,i ty kola jsou super.Spíš se vždycky zamýšlím nad tím,co ten dotyčný s tím měl práce,jaké úsilí musel vyvinout aby to dotáhl do takové podoby a když je to zmáklý takhle tak se za to nikdo stydět nemusí.Na druhou stranu udržovat sérii v "sériovém" stavu taky není jen tak.V obou případech je super to,že díky nám všem coupéčka jezdí a doufám,že dlouho jezdit budou.Ať už sériová nebo ne.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a po finanční stránce? to radši nepočítám. ale víte jak: když jí miluješ, není co řešit...

    aco se týče těch doplňků, tak já mám od začátku pořád první. předek, zadek, prahy jsou origo ZENDER a křídlo a stříška CADAMURO. kola NOVITEC. takže vše tak nějak na coupe patří. žádné unifikované díly, které uvidím na každé tuningové octávii...

    a když se kouknu na začátek tohodle TOPICU a na konec, tak si myslím, že jsem se někam posunul. ať už po mechanické stránce a nebo design...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    docela mě bavíte... FOR LUKE: a co ty tuningový rámečky kolem budíků a radio asi taky origo nebude... už jen barva podsvícení radia bude narušovat celistvost interieru... :-D

    děkuji za názory, jak kladné, tak záporné. i když z těch záporných si moc neberu.

    100 lidí 100 názorů. a když se někomu tenhle topic nelíbí, nemusí ho navštěvovat.
  • kisik
    LUKE je težký to vysvětlovat ,to musíš cítit. Budˇ to v sobě máš, nebo ne ..
  • Turok
    Luke moc tě nechápu.. když to člověk veme z druhé strany a mrkne na tvoje auto.. tak se nabízí otázka proč jsi odstranil znaky fiatu?? To se stydíš za to, že to je fiat? proč sis to pak kupoval? :)))

    Optický tunning v mezích je v poho a Coupe to podle mě v mezích má..
  • LUKE 1.8 H8C
    to Feki : Jsem psal, ze jsem do toho auta nasypal 50tis. uz letos. Za tech 6 let, co uz ho mam radsi nepocitat :-) Jsem psal, ze jsem zastancem drobneho tuningu, co podtrhuje vzhled auta, ale pokud ho uplne predelam, tak by se me snad ani na zacatku nemohlo libit a muzu si takhle zacit predelavat favorita. Tak jsem to myslel. Jinak ty cerny prahy se me taky nelibi a sli hned do barvy auta, kdyz jsem to koupil :-)
  • Feki
    Milda to rekl dobre,ty cerny spodky na starsich modelech posrali..:/ to vypada hrozne..a kdo je bude treba lakovat tak uz tuni..:) a koukam ze mas kapotu bez znaku,jestli ta fotka plati,no hele nevim jestli to z vyroby jelo bez znaku..;) :) taky tunis..:) jasne ze to je detail ale taky predelavas auto k obrazu svymu..;) teda spis nez o tuningu se ted bavime o stylingu..
  • Feki
    :)) ja ti jen reknu ze 50tis do toho auta tady davno nastrkal asi kazdej..:)) Myslel jsem lidi co v tom maj treba 200000,- nebo vim o nekom kdo v tom ma i 750000..;) hele me nemusis nic vysvetlovat,taky se mi libi i seriovy auto co krasne udrzovane vypada a ma treba jen kola,pac kola delaj auto..Ale rad se podivam na pekne postaveny,predelany autak..;)
    A utesovat? proc utesovat?:) hele asi takhle jednoduse se zeptam,ci auto bude asi vic obdivovany?;) ja bych rekl ze serii uz clovek videl hodne..;) Ale jak rikam hezky udrzovana serie je hezka ale nic kuli cemu bych si na ulici lamal krk..;)
    Ondra to ma pekny..Cely v Cadamuro,nemicha znacky,slazeny barvou,vsechno decentni,zadny extremy a auto vypada ciste,pekne.. Ale kazdej ma svuj nazor..
  • LUKE 1.8 H8C
    Sorry Feki, ale tvoje argumenty vypsane nize jsou vazne chaby. Tim se muzete utesovat max mezi sebou.

    - mit chut se odlisit
    - nemit tuctovku
    - clovek s fantazii a ne jako ostatni
    - auto presne podle sveho gusta

    Ja jsem zastancem jemneho tuningu na podtrhnuti tvaru auta, ale pokud je clovek uplne pretvori, tak mohl zacit na favoritu a stejne by splnoval vsechny argumenty vise ;-)

    Letos uz jsem to auta nasypal cca 50tis. kc, ale je pravda, ze kazdy dva mesice nedavam novy spoiler a nemenim barvu. Asi mam auto podle sveho gusta :-)
  • Milda
    tuning není špatnej, ale coupe s LE prahama a růžkama vypadá perfekně. Ale když coupe má ty černý spodky a ještě bez prahů, tak to tomu kazí vcelku vzhled.
  • Feki
    LUKE ty asi moc nefandis tuningu vid..:) Ono ne kazdymu se auto uplne libi kdyz sjede z linky a nebo ma chut se odlisit..nemit tuctovku.. a o to jde.. a srovnavat Ondrovo auto s favoritem z tuningu je kravina..:)) Az do auta nasypes tolik co on,byt jen po technicky strance tak pak neco rikej..;) Aspon je to clovek s fantazii a ne jako ostatni..Chapu ze se nekomu serie libi,ale proc nemit auto presne podle svyho gusta..;)
  • Suvis 1.8 16V
    LUKE, to bylo hodně hezké auto...
  • LUKE 1.8 H8C
    Takhle hezky auto vypadalo, nez jsi zacal s upravama. Ted to vypada jak kdejaky favorit na tuzing srazu. Sorry
  • Syky
    vypada to lip kdyz je to kridlo v barve spodku...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    asi ne, neladilo by to zase k černým oknům... a hlavně musím zase šetřit na mechanické věci... kotouče, turbo, teď mě čeká technická, atd...
  • Luis
    a nepřemýšlíš střechu dát do barvy kol?
  • Luis
    Pěkná práce! barva kol se přesně hodí k barvě auta. Jen se zeptám, barva kapoty je stejná jako barva kol? Nebo středa je "jen" černá? díky
  • Coupe73
    hezká práce Ondro
  • JardaITC
    moc pěkné
  • Coupe20VT PLUS :-D
    3
  • Coupe20VT PLUS :-D
    foto mobilem,
    kvalita mizerná.
  • amadeus69
    Jestli ještě budeš mít čas hoď sem pak fotku :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    dík... za chvíli je jdu nacpat na auto...
  • amadeus69
    Ondro tak teď ta kola vypadají fakt suprovně! Jak se mi předtím moc nelíbila, tak teď jsou vážně perfektní :))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tady fotky nového odstínu kol... TITAN LIMITED EDITION... vypadají moc pěkně.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jj, tak to sem byl já :-D
  • Martin 20VT plus
    Máš pravdu, všiml jsem si PC 406 na kruháči, odbočoval jsem do Kauflandu, tys jel dál rovně směrem na Sezimák.
    Říkal jsem si, že to nejspíš budeš ty :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    kola jsem teď dolakoval... vypadají faaakt super :-D zítra jdou na auto
  • Coupe20VT PLUS :-D
    v neděli jsi jel myslím za mnou na OMV v Táboře... jel jsem s Verčou v stříbrným P 406 COUPE... zajel bych na kafe, ale nebylo moc času...


    bhych se optal někdy na ty sedačky :-D
  • Martin 20VT plus
    Ondro, barva super, fakt pěkný :-)
    Jinak já jsem si to taky trochu poupravil :-) sundal jsem externí plasty- plusácký prahy a přední rohy, teď se mi to auto konečně moooc líbí :-) navíc mi čalouník opravil sedačku a snížil sedák takže v tom konečně nemusím sedět schrbenej :-))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    konečně jsem se pustil do těch svých kol. a konečně jsou z hnusných NOVITECŮ krásné... odstín 613A (znalci jistě ví... :-D) zítra ještě lak a vygravírovat nápis na loukotích a šup na auto...

    přední světla mám někde v písku a čekám na new design...

    to by tenhle týden mohlo stačit :-D
    až bude čas šupnu sem zase nějaké fotky
  • HARIBO
    No, tak na srazu pojedu posledni :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zapomněl si dodat, že za tebou ale nesmí nikdo jet... jinak riskuje nějaký ten šrám... :-D
  • HARIBO
    Počkejte az nahodim to moje kridlo :)
  • Turok
    aha tak nic zajímalo mě jestli právě od toho karosáře nevíš ten úhel.

    Haribo ale povedená no ni? :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    no jasně a křoví vozím sebou :-D

    no je to uchycené na tyčkách, které jsou dělané na míru... ale úhel nevím. dělal to karosář a rozebírat se mi to nechce...
  • HARIBO
    Turok: tohle je fotomontaz! Drzi to tam to krovi :D
  • Turok
    aha a teď to máš uchycené na těch co k tomu byly? protože si předtím psal, že si nakonec dělal nové na míru..
  • Brano20VT
    origo má aleš
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zatím nic nemám... nemůžu taky sehnat nikoho, kdo by mi nafotil origo a dal základní rozměry...
  • Turok
    Coupe můžeš nějak zjistit jaký je ten sklon těch nožiček? Co sis nechal vyrábět těch nových? At to nemusím složitě seřezávat a asi nechám taky udělat nové. Dík
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Možná něco vymyslem...
  • Turok
    Coupe jenže má vůbec někdo origo cadamuro?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    kdyby někdo dokázal sehnat detailní fotky toho origo kloubu, nechal bych to nakreslit a vyrobit...
  • Turok
    díky, tak to mě čeká pořádný porod.. no uvidíme jestli nakonec příjdu s jiným řešením.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    dělal to karosář... docela porod... sehnal jsem si kloubky, ale ty byly nakonec nepoužitelné, tak zkoušel ty origo válečky, ale taky k ničemu, tak se vyráběli nakonec nové na míru z nerezu, ještě je budu stříkat na černo...
  • Turok
    Coupe 20VT vypadá to suprově, prosimtě jak jsi tam napasoval tu prostřední část na těch nohách? seříznul jsi to nebo jsi tam dával nějaké podložky?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a cadamuro je na místě... dalo to fušku, ale vypadá to super...
  • Luis
    oranžovo - černý kupaso , moc povedený !
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jj. prostě soudruh jak se sluší a patří :-D


    abych toho neměl málo, tak dneska jsem začal připravovat kola do laku. první barva se faaakt nepovedla. teď budou v odstínu LIMITED EDITION 613A

    uvidím jak to dopadne. budu lakovat sama doma. snad se mi podaří je nachystat než se coupaso zase vrátí domu...
  • Coupe73
    No hezky pracuješ Ondro
  • Coupe20VT PLUS :-D
    díky Tome. sedadla jsou super. dali tehdá hooodně práce, ale vyplatilo se. auto jezdí jako drak. pomalu už začínám být spokojený se vzhledem. teď budou na řadě ještě přední kotouče OMP a chtě nechtě musím šetřit na míchačku.

    IC mám už rok doma, potřebuju turbo nějaké trubky, hadice, walbro, chip a moooře času a hlavně další kačáky...

    ale všechno bude, jenom čas :-D

    for all: ve čtvrtek jede ke karosáři na dopasování všeho, instalace křídla a pomalu musím chystat nový design na letňáky...

    tak pak zas dám nějaké foto...
  • TOM
    Ahoj pane ta nova barva je na coupe luxusni moc pekne provedene,koukam ze i sedadla sli srovnat tak hlavne opatrne ,D at nedopadne jako to moje,byla by skoda.tak jen tak dal ondras.
  • Missicka
    JohnDi: Už je mi smutno po tvých vtípcích naživo.. :o)
  • Aljaška
    rejou baby:-) No i ty chudinko malinkáá, nevinná:-):-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    mě to nevadí... já se bavím...
  • Aljaška
    už ti chybí jen to: a pár facek :-)
  • Aljaška
    Bez toho K to jde:-):-) prej Kelišová, tss Otíku jeden:-)
  • Aljaška
    prej děvu:-) sopel je nějakej drzj néé:-):-):-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    díky :-D
  • Aljaška
    no možná kdybys tu fotku nejdřív otočil, neměla bych vykloubenej krk:-)chce to nafotit léépe:-):-):-)
  • Aljaška
    PROMAZÁNO)důkladně:-))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ani jedno... je to prostě koníček... :-D
  • Fugasik
    Taky se mi líbí :o)....jen to nepobírám...jsi dědil ,nebo se zadlužil?:D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    díky tlamouši :-D do srazu je ještě času... ono se zase něco vymyslí... :-D
  • Tlama
    Ondro...moc hezká práce..ještě nějaké slušivé kola a pochválím tě před nastoupenou jednotkou na srazu -)) coupe zdar
  • Brano20VT
    cadamuro by ales : http://www.fiatcoupe.cz/clenove/ales/image/1888/
  • Ostravak
    Ten si s ním pohrál :)
  • Aljaška
    Coupe 20VT,je to krásný křídlo-to nový, toto a to co mám jsou jediný křídla, co se mě fat líběj:-) jinak to mě připomělo, že chci jedno taky prodat, ale nejdřív se mě musí podařit ho sundat.
  • Bystroch
    Já jo mě se to líbí.Jen tak dál
  • Coupe20VT PLUS :-D
    pro představu:
  • Kubajz20VT
    foto na autě by nebylo???
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to asi ne... je to docela rarita... :-D takže já + 1... :-D
  • Turok
    no doufám že to ted nebude mít každý :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    díky za uznání :-D asi sem se zbláááznil...
  • Syky
    dobre do toho valis kamo , super....hod foto tech mracitek..to me zajima jak to bude vypadat...ja nad nima kdysi uvazoval ale necham to tak,ale mrknu...at se dari..
  • Aljaška
    joo tak toto křídlo se mě fakt líbí:-) dobřééé Coupasi 20VT:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    musíte vydržet...
  • Coupe73
    Vydrž, ani není jisté jestli bude jeden na víc a uvidíme za kolik.
  • Turok
    Coupe73 jak předbíhat? byl jsem první ne? :) no stejnak to asi objednám jinde.
  • Coupe73
    Turok: nepředbíhej :-D
  • Turok
    sakra tohle jsme chtel jáááá bo to nikdo nemá :D za kolik prodáváš to druhé?
  • Coupe73
    Jestli bude k mání, za dobrou cenu, tak beru.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    3
  • Coupe20VT PLUS :-D
    2
  • Coupe20VT PLUS :-D
    další kravina... budu mít snad 2ks, takže pak jedno vystřelím do světa...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak díky vám lidičky... :-D
  • Belma LE
    Taky gratuluju
  • Janinka 2.0.16VT
    Také se přidám.Všechno nej nej nej ,užij si to.
  • Dr.Ravic
    tak vše nej dědku:-)))
    už se těším až si na tvoje zdraví připijeme z 5ti litrové PET lahve plné nejlepšího rumu:-)))
  • Feki
    Taky se pripojuju ke gratulaci! Vsechno nej!!!
  • Fugasik
    Taky všecko neej :o)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    for STANDA: díky za přání...
    for MARTIN: měl jsem to dohozený přes Karla z lakovny. cena cca 3.500,- a druhý den si auto odvážíš...

    hlavně jsou na tom atesty a dostaneš certifikační kartu.
  • Simarik
    Ondro přeju vše nej k narozeninám :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to je pravda. musíš se domluvit s tim, kdo ti to dělá a za úplatu ti udělají certifikaci i na přední okna... samozřejmě, když půjde do důsledku, tak ta firma by byla v průseru... ale to je na dlouhé povídání.
  • Turok
    tak jasně atest je standart ale ten nikdo přední nechce zatmavovat, protože prej podle nového zákonu musí být přední čiré nebo zatmavené max na5%.. tka nevím jestli to je problém jen tady u nás.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    STK jsem nikdy nějak neřešil... to se nechá pořešit. a u cajtů? mám na oknech atesty + mám certifikační kartu, kde je winka, razítko firmy + podpis. a ať se staví třeba na hlavu... :-D
  • Turok
    a jak ti to prochází na stk a u cajtu?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    okna taky zatmavená... :-D
  • Turok
    jj vypadá to suprově. Co ty skla? to máš taky zatmavené nebo to tak jen vypadá?
  • Syky
    nadhera.....

    taky zatmavim :)
  • Coupe73
    :-) ale jo, ladí to
  • Coupe20VT PLUS :-D
    na autě jsou ještě dodělávky... musim přetřít do oranžova nápis na sloupku (jen tu linku), a dalších pár chujovin...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jaký mlhovky? to budu řikat policajtum... :-D

    a pro tebe: inspiroval jsem se jednou fotkou, která tady kdysi proběhla... k té černé masce to ladí, a jelikož mám xenony, stejně mlhovky nepoužívám... :-D
  • Coupe73
    Máš to pěkný, pěkný, pěkný
    Hele a co ty kouřový mlhovky? :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    5
  • Coupe20VT PLUS :-D
    4
  • Coupe20VT PLUS :-D
    3
  • Coupe20VT PLUS :-D
    2
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tady jsou ty fotky než to jelo na leštění...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    je to v ceně toho laku... jinak si bere 1500 za celý auto. ale viděl jsem auto před a po a byl to mazec...
    fotky dám asi zítra
  • amadeus69
    Já když dával lak tak to bylo už v ceně, jinak bych počítal komplet auto 500 až litr asi bude záležet jak se s tím kdo bude prcat.
  • Simarik
    Ondro kolik koštuje rozleštění celýho auta ??
  • Coupe73
    Tak pak koukej hodit fotečku.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak hotovo, dneska jede do lakovny na přeleštění, a od neděle jsem zase plnohodnotný člen :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    díky. teď nějak není moc času, tak se to protahuje. ale už se to blíží ke konci. už jen to nechat přeleštit, přehodit kola na zimáky a je to :-D
  • Feki
    Nj vidis-ja a kalendar nejsme kamaradi a treba seznam apod dycky jen tak proletim a nevsimam si..:)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já neslavim, ale prej sem měl svátek... :-D
  • Feki
    Ty slavis?Taky taky vše nej chlape!
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Díky Tome :-D
  • Jelo
    Pěkný - o hodně lepší než ta žlutá předtím.

    No nic asi si jdu dát Jégra :)
  • Dr.Ravic
    vše nej kámo:-)))
  • Belma LE
    Vypadá to dobře, ta oranžová je přecijen luxusnější než žlutá.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ani nevíte jak už se těšim, až se setkáme a u panáka rumu poklábosíme... :-D
    na úřad půjdu až za 14 dní... skládám o stošest. ale je toho snad víc než když sem to rozebíral.
  • Syky
    zajdes na urad a za 50 kc se prepise...
  • HARIBO
    ´Jaak moc je to složité změnit barvu vozidla v techničáku?
    Taky se mi honí barvy v hlavě :)
  • Dr.Ravic
    Syky: spíš rebel s 5ti litrovkou rumu v ruce:-)))
  • Aljaška
    je jedno co má v ruce, je to rebééél:-)
  • Syky
    rebel s rumem v ruce :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to jo :-D sem prostě jinej. coupe je samo o sobě poměrně výjmečné a já senm teď úplně originál. prostě sem rebeeeeeeeeeel :-D
  • Aljaška
    jooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!mooc pěkná změna!! Akorát to křídlo by bylo podle mě fajne také v oranžové:-) ale kecat ti do toho nebudu:-) Vítám tě mezi vyvrhely a prznitele coupé. podle některých..:-):-):-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    no a nejsmutnější na tom bude, že oni mi to budou žrát... :-D COUPE samo o sobě schovat nejde. a ta žlutá nebyla o moc nenápadnější :-D
  • EDDY®
    S touhle barvou se pred policií v davu moc neschovas :) Ale palec nahoru :)
  • HARIBO
    Jen, tak dal :) aspon tu bude zase o jedno pekne coupe vic!
  • Coupe73
    ok, chápu :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    for COUPE73: 4 tácy sem dával karosáři za opravu a pasování celého auta, včetně usazení toho nasávače, a lak je kategorie sama o sobě... kamarád lakýrník vymyslel dobrou cenu, ale nechci se o tom rozepisovat, tam dělalo cenu víc okolností...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    děkuju za pochvaly... křídlo tam samozřejmě bude opět v černé, prahy jsou připravený v barvě auta... ale je na tom moooc práce. vystříkávat voskem všechny dutiny, dveře,atd... pak postupně strojit všechno zpátky, nakonec ke karosáři na dopasování kapoty, a šup do provozu
  • Ostravak
    Povedené...Jsem zvědav na finish.Křídlo tam bude?
  • GeriX
    Gratulujem! Veľmi pekné ;)
  • amadeus69
    Světla nech v černý pěkně teď ladí s tou střechou, ta teď vypdadá mnohem líp v kombinaci s tou oranžovou. Myslím že až to bude poskládané včetně prahů, zrcátek a zadních světel bude to bomba
  • Coupe73
    Nádhera
  • Coupe20VT PLUS :-D
    kola půjdou asi do stříbrné TITAN a světla, zůstanou černý. oranžové by hrozně zanikali. a zadní světla neřešim, mam diodový.
  • Kubajz20VT
    hmmmm ještě bych dal světla a kola do tý barvy a zadní lampy možná zatemnil..:)
  • Syky
    OOOUUU YEAH >:)

    hod jeste nejake fotky zepredu s tim nafukem ;)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    3
  • Coupe20VT PLUS :-D
    2
  • Coupe20VT PLUS :-D
    fotky foťákem... a hlavně ve dne s přirozeným světlem... :-D
  • Belma LE
    Vypadá to moc dobře :)
  • Coupe73
    Já myslím že se povedlo. Hoď fotky až rozleštíš, to pak bude úplně něco jiného.
    Hele Ondro, na kolik to vyšlo tahle sranda, kdybych se jednou taky rozhodl.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    bejt to hnědá, tak to z tý lakovny neodjelo.. :-D to bych si vzal leasing a nechal to stříkat znova...
  • Aljaška
    uďo pěknýýý:-)
  • Džanek
    no co hneda taky neni spatna ne?:))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    díky. hlavně tady na těch fotkách není oranžová oranžovou ale je to jak hnědá... hned zítra musim v práci půjčit foťák a udělat něco lepšího a hlavně na dennim světle a ne pod zářivkama v lakovně.
  • Feki
    No vypada to super..Chce to cely a lepsim fotakem..! Jinak vypada luxusne!
  • Coupe20VT PLUS :-D
    detail
  • Coupe20VT PLUS :-D
    2
  • Coupe20VT PLUS :-D
    fotky jen z telefonu... nějak to nedokáže zachytit barvy a fotky jsou vyblité... ale polepšim se a nafotim foťákem.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    auto je doma... vypadá to fakt perfektně... a až se složí, tak za cca 14 dní jde ještě na přeleštění a pak teprve vynikne ta perleť. ale už teď to hraje všema barvama... jak se dostanu k foťáku, tak sem dám fotky.
  • Fugasik
    Paráda,už teď závidím :D
  • Janinka 2.0.16VT
    No vypadá to skvěle ,moc se těším na konečný výsledek.Fakt dobrá volba
  • Coupe73
    hmmmmmmmm
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zatim jen nástřel... realita je dokonalejší :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    opět v lakovně. ale neměli na mě čas. akorát lakovali dveře a kapotu a kufr... nevim jak to chtěji do zejtra stihnout ale prej v pohodě... nemám kabel od telefonu...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    :-DD
  • Aljaška
    hele hele klíídek, to si nech jooo, pěkně nejdřív foto a pak rozplívání se, jasný? :-)takhle si akorát okoušem nehty- a ten plast není moc chutný:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak před chvílí jsem se vrátil z lakovny a nárazníky, prahy a vnitřní lišty jsou hotové. vypadá to absolutně dokonale...
  • Syky
    :) me to ceka dalsi rok :)ted mam v reseni jine serepeticky...zadni naraznik,prahy uz mam, at datd az to bude jakztakz,hovim tomu taky new kabatek :)

    jinak na fotky se diva krasne :)
  • Innocento
    Sundá kapotu a drobátko to projede :-)
  • Jan Paukovic20VT
    No Ondro doufam ze se pak zastavis se ukazat taky jsem moc zvedavej.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    hm, taky si občas říkám, kdy už z toho vyrostu... asi nikdy. auto jsem vždycky bral jako svoji vizitku, proto se snažím dát mu to nejlepěší.
  • nocarret
    mam z tebe radost, málokdo dneska už sype prachy do těchto projektů, už se těším na výsledek :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to jo... bude to jak vánoční stromeček... :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a nakonec ještě malá změna. třpytky budou jiné. holografické oranžové... v pytlíčku to vypadá super.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to je hold osud... jelikož auto používám v zimě v létě, prostě pořád, tak se toho taky trochu bojim... jenže to by si člověk nikdy nic nepořídil a nekoupil...
  • Feki
    Muj nazor je ze celooranzada vypada lip podle fotek a virtualu co jsem zkousel ale jsem moc zvedavej na vysledek..! Drzim palce a hlavne at tam ten pomeranc taky chvili vydrzi aby nedej buh do tebe nekdo nenaprcal..;)
  • Aljaška
    Teď to vypadá divně- jako moje:-):-) né dělám si srandu. Nádech vypadá pěkně, ale nejvíc jsem zvědavá až to bude po laku:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a navíc podle posledních informací bude v pondělí hotovo... už nemůžu ani dospat... :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    4
  • Coupe20VT PLUS :-D
    3
  • Coupe20VT PLUS :-D
    2
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak už je všechno v plniči...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    dneska večer... :-D za chvíli se jedu kouknout do lakovny...
  • Aljaška
    kdy už budou fotečkýý:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to je jasný sykouši...
  • Syky
    no hned hazej fotky...jsem napjaty jak statni rozpocet ;)
  • Belma LE
    Ale ta černá totálně zabijí profil toho auta :-P :-P :-P :-P :-P
  • Coupe20VT PLUS :-D
    díky za podporu ilčo :-D samozžejmě, že se lákne také lišta v palubce a lišty ve dveřích. víc nic. včera jsem viděl, jak je připravené do plniče a zítra už by mělo mít oranžový základ... tak se tam musim jet hned juknout a něco zase nafotit... ani nevíte, jak už se těšim, až bude zase doma...
  • Aljaška
    a to já bych k té oranžové tu černou střechu dala:-)Do interiéru pár oranžových detailů a nááádhera:-)
  • Fugasik
    Já bych dal taky bez černej jen oranžádu :o)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    kdepak... černá střecha, černý okna. opticky to auto vypadá ještě nižší a to se mi líbí...
  • von Raven
    bude to pekna kombinace...
  • amadeus69
    Ty zadní lemy vypadají divoce :D Těším se jak tomu bude ta oranžáda slušet, ale osobně bych to vzal i se střechou :)))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    druhá
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zatim se to výsledku moc nepodobá... ale do týdne by mělo být doma.
  • Turok
    jj oranžáda vypadá super a kawasaki green jak by smet!
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nazdar martine. to je opravdu shoda náhod. kupoval jsem to tady na netu ještě v době, kdys alfu v lakovně neměl... pravda, pak jsem se trochu inspiroval od tebe s tou montáží... jinak máš to fakt hoooodně hustý. vypadá super.

    pro ostatní: díky za inspiraci :-D
  • HARIBO
    Ma peknej nadech na kapote. Ten se mi libi,...
  • GeriX
    Ešte jeden pomaranč, predávali to vo Švajčiarsku. Pekná farba ;)
  • Feki
    No jo si nam zdrhnul...Celou dobu cekame az nas tam bude nejvic aby jsme udelali foto a ty nam zdrhnes..cccccccc
  • Kubajz20VT
    Kurňa to jsem zas musel někde lítat když se to fotilo..:-(.:-D
  • Feki
    Myslim ze to dela primo Lester..Nekde jsem to tuhle videl..
  • K0K1N 20VT
    kde se dá sehnat tan podnárazník přední, jak má ta oranžáda?
  • Feki
    a jeste jedna..
  • Feki
    3
  • Feki
    2
  • Feki
    Jj Kubajz viii..;)
    Ondro to mas pro inspiraci..;) MV 2010..Je to 20VT a ma ho docela v pohode tipek kolem 30 let z okoli Prahy..
  • Kubajz20VT
    Jedno oranžový bylo letos na Mimoňskejch válkách..:)
  • Coupe73
    No jo, to je pravda, cca před 2 roky stálo v Únhošti u Patrika na opravu
  • Mertix
    oranžový Coupe u nás je, má ho nějakej moderátor z rádia, krásný s tou barvou
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak doufám, že to bude pěkný a aspoň chvíli budu jedinečnej kousek :-D
  • nocarret
    kdysi tady přesně takový jezdilo, je to tak 5 let zpátky ani nevim kde je mu konec byl to 16VT
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nechci, a ani to nejde, protože barva už je připravená v lakovně, a třpytky asi taky...
  • nocarret
    nechceš to ještě zvážit tu oranžádu .-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak tak... ale to už ať čaruje lakýrník... :-D
  • Aljaška
    já mám třpytky dávaný do bezbarváče. Musí se dávat dost vrstev pak samotného bezbarváče, aby to bylo hladký.
  • Coupe73
    Díky
  • Coupe20VT PLUS :-D
    http://www.autolaky-airbrush.cz/eshop/0,49,0.008.html


    500,- :-D
  • Coupe73
    Co to stojí na celé auto, myslím jen ty třpytky.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    buď přidat do barvy, ale to ty třpytky obarvuje, nebo: nastříkat barvu, pak třpytky přidat do laku, celé auto zaprášit touto směsí, pak celé přebrousit a "ulít do laku"

    ano, je to jakoby "prášek" a vypadá to jak drcené vánoční ozdoby :-D
  • Coupe73
    Ty třpytky jsou jako prášek a přidává se do laku, nebo jak?
  • Coupe73
    Hele 5002 nebo 5005 a do toho perleť. Hmmm, to by mohlo být wery good
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tady jsou ty třpytky...
  • Coupe73
    Jj podle vzorkovníku to vypadá tmavší, přesně tak jsem myslel :-) a ta perleť k tomu bude good
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ono to bude tmavší... najdi si na netu vzorek RAL 2004 a představ si v tom oranžové flitry... :-D je to náročné a sám si to taky nedokážu ještě představit, ale ono to se to podá... :-D
  • Coupe73
    Taková psychologie. Podklad ztmavit a perleť která to "rosvítí"...jen uvažuju
  • Coupe73
    Možná bych to ještě trochu ztmavil + tu perleť
  • Coupe73
    Jsem zvědavý na výsledek
  • Coupe20VT PLUS :-D
    RAL 2004 a na to půjde perleťovej lak s oranžovýma třpytkama... a černá střecha zůstane...
  • Coupe73
    Aaa takže budeš nejspíš tajnustkařit co?! :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    dokonce už je z většiny odstrojené do lakovny...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jinou :-D už je vybráno... :-D
  • Coupe73
    Ale bude to stát za to! Pudeš pokračovat ve žluté? Nebo daš jinou?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    druhá
  • Coupe20VT PLUS :-D
    hm... je to smutný pohled... ale všechno špatné je pro něco dobré... :-D
  • Elkar
    jistě, vyraž s tím na tankodrom
  • Džanek
    tesim az budu na aute:) a neni novitec nahodou nemec?:)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ty PLUSKOVÝ budou do zimy TOP :-D
    a jestli narážíš na ty prodaný kola 20VT, tak ty byly taky za odpovídající peníze... NOVITECY mě zatím vyšli se vším všudy na 12 táců. a to nejsou obuté, vyvážené a nemají ventílky...
  • Elkar
    kdyby byly tak v porádku jako ty novitecy tak je koupim :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jenže ty jsou na muj vkus malý :-D
    abys neřekl: mám doma na zimu připravená origo kola z 20VT PLUS :-D
  • Elkar
    škoda,že na kole nemám vkus (asi) protože seriovy z 20vt jsou pro mě nepřekonanný.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    kéž by zůstaly takhle čistý na věky...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    3
  • Coupe20VT PLUS :-D
    2
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak dneska přišla od Patrika stříška CADAMURO, ani jsem ji nedovezl do garáže... před poštou sem ji zkusil přiložit na auto a sedí DOKONALE... tak okamžitě putovala k lakýrovi. v pondělí jde na auto...

    tímto chci poděkovat opět patrikovi za dokonalou domluvu, a hlavně rychlou reakci.
  • Tlama
    Coupe20VT ....neznám...mám auto krátce a ještě není přepsané takže ta spz P..Plzen je z místa kde jsem ho koupil...ale jinak jsem ze severu takže ti asi neporadím D.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to se ti bohužel nezdá... prahy a nárazník jsem nechal dolakovat a nechytli barvu... jenže to auto při blízkém průzkumu má snad každý díl jinak žlutý... musim ušetřit na celolak :-D
  • Tlama
    musel jsem si to otočit...sory -)...mě přijde nárazník světlejší..je to fotkou nebo je fakt světlejší?? jinak krasavec
  • Coupe20VT PLUS :-D
    pro porovnání, když jsem ho koupil...
  • BigBen3
    Coupé20vT: Vypadá to uplně jináč než předtim ty tmavé. A muim říct že o mnoho lépe, teď konečně ty kola vyniknou!!!!
  • nocarret
    líbí se mi to .-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    díky. dělám co můžu... vše je omezeno jen a jen rozpočtem :-D
  • TOM
    kola vypadaj exelentně moc pěkny jen tak dale :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a poslední
  • Coupe20VT PLUS :-D
    k tomu už mám lišty na prahy od jirky, také jsem se zbavil té gumy na středovém panelu (zatím nemám fotky), a od simarinka už jsou objednané chrom kroužky...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    další pokrok, se prostě nenudim... ale po druhý už bych to nedělal :-D fakt pakárna obrousit ty kola až na hliník, obvzlášť, když tam těch barev byla fakt spousta, ale výsledek je celkem ok stříbrná metla, 3x přelakovaná. a tak už budou navždy (nebo pokud je někde neorvu...)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já mám černou perleť a vní jen stříbrný třpytky... ale je jich tam dooooost. :-D
  • TOM
    maš recht když ted letí ta perlet :D taky mě to dostalo a zvolil černou perlet se střbrnejma a zlatyma třpitkama a vypada to mooooc hezky :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ahoj TOMe. musím se přiznat, že u tebe jsem se s tou tmavou střechou inspiroval... ale ty nemáš úplně černou co? já nechal černo černou perleť.
  • TOM
    mě se to líbi,žluta je fajn a černa tomu přidava na dravosti.opticky snižuje vím z vlastní skušenosti mam skoro jedinej na ostravsku seriove pružiny i tlumiče tudíš sem ze všech nejvíše ale to ani nepřijde pokud nestojíš v řadě :))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    5.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    4.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    3.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    2.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    1.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nevim... mě to přišlo celý žlutý takový divný...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zítra budou fotky... :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak zase pár změn... :-D auto je převedené, okna jsou černá a celkově jsem ho podrazil v kolenou -35mm... po vizuální stránce vše (a taky jsem si sehnal znak (F) z peugeota 406 coupe), ale ten zatím nevím kam přijde... :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    správně... Tábor. akorát neni čas to převést...
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    Mám dojem,že je z Tábora (JC)
  • Koty
    Ondry20V: to je pravda nevšimnul jsem si :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    už jsou v plánu nižší pružinky... :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    for honny: jak větší kola? sou tam sedmnáctky s podložkama a už takhle drhnou... :-D jinak podrazit to k zemi by bylo ok, časem taky seženu. příští měsíc to musím dát do kupy podvozkově (čepy, ramena, zadní uložení, přední horní uložení, atd...)
    ty naše silnice tomu dávají hoooodně G
  • Missicka
    Coupe20VT: Podobně jako ostatním se mi nelíbí žlutý pruh a černé křídlo. Jinak kola k tomu pěkně sedí, když jsou černé, takže bych chrom určo nedávala. Vypadá to celkově pěkně - jiné, než celolaky.. Odlišuješ se a to je přesně to, proč tuning je. :o) Chválím..
  • Luis
    klobouk dolů za pokud o něco zajímavého, černé kola jsou super, ty se mi hodně líbí. křídlo bych černé nechal, to taky není špatné i kdyz někomu může připadat že narušuje linii vozu, jinak jak zahodíš tu zadní folii a zatemníš skla tak to bude určitě vypdat líp. jen popřemýšlej o zrcátkách. nenechaval bych je žluté ale dal bych je do černé...jinak se mi to líbí. pochvala ode me.
  • Aladin
    Patriku nějak v týdnu se ti ozvu
  • Coupe20VT PLUS :-D
    FOR ALJAŠKA ten žlutej pruh tam už byl, když sem to koupil... ale tenhle tejden jde pryč, nned jak nalepim černý okna...
  • Aljaška
    pryč žlutej pruh na okně a to křídlo bych já dala do žluté, to černý křídlo mě připadne od věci.Proti černejm kolům nic nemám:-)
  • Koty
    Fantomas: hehe
  • Fantomas
    co že to má? designerský co? =-O
  • turbo
    ta nálepka a černý kola mě neseděj ale je to na druhou stranu zas něco jinýho a vyjímečnýho.Myslím,že dobrý designerský cit má von Raven - na toho bych dost dal třeba se ti ozve
  • Honza
    upřímě musím říct že nelíbí...
  • Aladin
    mam tento nástavec,prodám
  • Coupe20VT PLUS :-D
    for KLOUČEK: to jo je dost dobrý. kdyby si chtěl, tak ti dám kontakt na chlápka, co je za dobře prodává... :-D hele patriku, dokážeš taky sehnat nějaké lízo pod zadní nárazník? něco mi tam pořád chybí...
  • BigBen3
    Mě se to nějak nelíbí. Nevím,jestli je to tím,že jsem starý.To asi ne:-) Respektive vlastně to není špatně,jen prostě nemám rád černý kola.Na druhou stranu,kdyby to mělo stříbrný,bylo by to hodně špatný. Ale velký plus má u mě auto (jako vždy) za motorizaci:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    neboj mě taky ne e... :-D ale nějak se na to nedostalo, tak sem to odsunul až se budou lepit folie...
  • Koty
    vypadá to super, jen bych měl malou poznámku, to clonítko na zadním skle bych sundal, nedělá to dobrý dojem, kdyby bylo černý tak je to v poho, ale žlutý mi tam nesedí, toto muj názor, ale jinak opravdu pěkná práce
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a příští týden se to ještě vylepší... budu lepit černý folie na okna. pak to krásně splyne. žádné rušivé elementy...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ty kola jsou strašný... když sem to koupil, byli taky žlutý. tohle je jen na rychlo. přes zimu se zují, opískují a nechám je nakomaxitovat ve stejném barevném provedení, nebo kompet stříbrné... značku nevim. sem se nekoukal, když byli shozené. a na pukličkách je myslím nápis exclusive line....
  • Brano20VT
    nemá chybu ! aké tam máš kola značka ?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    3
  • Coupe20VT PLUS :-D
    2
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ahoj lidi. sliboval jsem minulý týden fotky nového kabátku... tak tady jsou. mě se to docela líbí, tak doufám že usliším aspoň pár kladných hodnocení :-D a pokud ne, tak je mi to stejně jedno. mě se to prostě líbí :-D