antena

  • Abyss
    mas mail
  • sebo 1.8 16V
    Takto skus poslať mi na mail fotky kde más anténu a hlavne akú . TA je na 1 mieste v kvalite príjmu :Ja mam normálnu vysúvaciu ako ju ma ma Alfa GTV myslím ze na cupe najlepšie miesto . Koaxiálny si neobjednával sam však aspoň nordix 0,94
  • Abyss
    tak dnes som si spravil mimomestsku prechadku a radio skusal. Ale ostal som dost sklamany. Po prejdeny asi 5km zacalo radio chrapcat. CIze mozem akurat tak znovu demontovat panel a hrabat sa vtom opat :( Kostru na koaxialnom som len zaizoloval. A napojil len signalne vnutro na drot. Dovod preco som nepouzil kostru koaxiala je ten ze radio je vlastne ukostrene samo o sebe? TAkze tu je moj presny popis. Z radia ide kabel z neho redukcia do toho zosilovaca ktory je hned pri radiu a zo zosilovaca ide koaxialnyna C stlpik dozadu. A domnievam sa ze je to uplne naprd
  • sebo 1.8 16V
    V prvom rade je anténa ! A predzosilňovač z nízkym šumovým číslom .Predajca je hňup práve ze je nezmysel dávať 5 eurovy ktorý bude mat šumové číslo 3db a vstupná jednotka v kvalitnom autorádiu 2db . To je ako by si povedal ze domáca pálenka je najlepšia zriedená na 35% nie na 52%
  • Abyss
    Bol som este v predajni kde sa tymto zaoberaju aby som si vyskladal redukcie a kupil kabel. Chlapik mi vravel ze ten zosik na to nebude mat vplyv a ukazoval mi tam aj tie zosiky za 5eur. Tak asi tomu nieco pomohlo ked si radio chytalo zaradom. A to musel byt 100% signal inak by sa nezastavilo hladanie. Uvidim hlavne ked pojdem s autom mimo.
  • sebo 1.8 16V
    Pomohol by skorej nejaký nákres podla popisu sa do toho nevžijem :) .
    ale ak to hra :) tak asi je to OK . Bez správneho napätia na anténovom zosilňovači by si nechytil nič
  • Abyss
    tak je to uz zamontovane i ked naopak ako som chcel, koli tomu ze som zabudol kupit jeden konektor. Tak zosik je hned pri radiu a kabel som viviedol tam kde je zosik, na stred som napojil este medeny drot a ktomu este ten konektor ktory ide do zadneho skla. Bolo poznat podstany rozdiel. Chytilo asi 7-8 stanic sicto. Ale to som ladil v garazi. Uvidime ako to bude za jazdy :)
  • Abyss
    takyto kabel som mal namysli, je to na antenu.
  • Abyss
    Musim pouzivat takuto redukciu. Z radia mi ide taky konektor. Maju to vsetky alpine asi, ked najde foto tak pridam
  • Abyss
    nemam to pri sebe tak neviem teraz kde je vstup do radia a kde na antenu na tom zosiku. Musim pozriet. Kabel ide z anteny priamo natvrdo do radia. Koncovka je taka spicata. A Ja mma na mojej alpine koncovku din. JA som tam zosik nikdy ani nemal tam su este krytky na srubeni :) bola tam len predpriprava. Konektro ktory ide zo zadneho skla co je vlastne antena tie prve 2 pasiky, a zelenocerveny je napajanie anteny, zvysne kable uz neviem co su....
  • sebo 1.8 16V
    ak by si mal anténu novu budeš mat k nej asi 1,5 metrový koaxiálny a ten ty pasuje do vstupu corect 1.1 a stranu k autorádiu más tak isto konektory .
    Ak myslíš tu na streche musíš pozrieť či nieje na priamo až autorádiu alebo tam bude namontovaný ten originál anténny zosilňovač co mal byt v stĺpiku:)
  • Abyss
    Kupeny mam ten zosik a este mi treba kable. Potrebujem 2ks. Od radia do zosiku a o zo zosiku do anteny len na koniec tej anteny mam dat co? Nejaku koncovku alebo co prestne. Ked ten oplet z koaxiala ide na kostru a stred je plus tak ten stred vlasne nieje ani dolezity nie? Prepac uz komolim slova z tej unavy. Zajtra ked tak poslem
  • sebo 1.8 16V
    Podla popisu nie celkom chápem :) . Koaxiálny kábel môžeš mat len opletenie "kostru" !! Stredový vodič nemôžeš brat ako + pol aj keď sa používa na napájanie ale len na určitej časti na napájanie anténneho pred zosilňovača "fantomove napájanie" .
    Skus mi na mail poslať nákres približnú predstavu ako by si to chcel mat a čo más už kúpené .
  • Abyss
    A este som si spomenul, pokial ma koaxial 2 vodice, tak ja som mal vlastne radio cely cas zapojene v skrate. Kedze antena je minus a z radioanteny ide plus do druheho vodica. :D ja uz som z toho celkom mimo, :)
  • Abyss
    Ale ten koaxial na koncoch je ako rieseny? mozem to spojit dohromaty a cely ten koniec napojit na kostru ? nieco uz najdem. A je jedno ktorym konektorom pojdem do radia a ktorym do anteny? LEbo z radia mi ide DIN konektro a z anteny mi ide ISO (ihlica). Len chcem vediet ci musim dat na koniec kaoxialu aj nejaku antenu alebo to staci vsetko pribit len niekde na kostru.
  • sebo 1.8 16V
    ANO 12V ale potrebuje aj kvalitnú kostru inak nato nechytíš nič:). Ja mam v zadu vyvŕta-nú dieru podobne ma anténu GTV
    .Iné ma nenapadá keď dáš auto vysúvaciu je to aj s kované:)
  • Abyss
    takze ten correct ma napajnie 12V cize dal by sa pouzit ten zeleno cerveny kabel. Potom uz len potiahnut kabel do radia (brnkacka) a druhy kabelna antenu. I ked ja sam neviem kto robil tu antenu ale je to tam nejako divne zapojene. Je nutne mat samotnu antenu ? na konce kablov sa ten signal neprenesie, DAl som za ten zosik dost tak cakam od neho zazrak :)
  • Abyss
    kabel sa tiahne na spolujazdcovej strane a ja mam rozobratu vodicovu, tak by som ten stary kabel nechal tam a natiahol by osm uplne novy od radia cez zosik az po antenu ale nie na tu povodnu ale chcel by som vymysliet nieco ine? nejaka rada?
  • sebo 1.8 16V
    alebo ho niekto vybral
    ale toto vyzerá ako od výroby:)
    Keď más 1.1 tak ho nahradíš keď to más rozobrané ja by som natiahol novy koaxiálny kábel
  • Abyss
    tak zacinam mat podozrenie ze ten zosik tam ani nikdy nebol :) a niekdy expert navrtal dieru do strechy, achh joo :/
  • Abyss
    4
  • Abyss
    3
  • Abyss
    2
  • Abyss
    odbehol som este rychlo do garaze a rozobral som panel. Zosik bol odmontovany a trcia tam iba kable. jeden nejaky sivy pravdepodobne z toho zosiku a jeden 3pin cierny ale nenameral som na nom nic. Potom tam bol este hore jeden 2pin biely kabel od vyhrevu zadneho skla ktory nebol zapojeny na nic. Tym padom mi nehreju ani 2 horne linie. Vie niekto vysvetlit co je to za bordel ? Nejake fotky
  • Abyss
    rozhodol som sa ze si ten zosik correct 1.1 konecne namontujem. ESte mi treba kabel. Ale rozmyslal som ze povodny kabel od anteny a tiez aj anetenu tam necham a urobim si akoekby druhu antenu niekde pod zadnym sklom alebo na C stlpiku, da sa to ? Ja mam antenu riesenu na streche, klasika. Len by som rad vedel ako si mam dat urobit kabel od samotneho konca anteny do zosika a zo zosika do radia. Za kazdu radu dik.
  • sebo 1.8 16V
    Poriadny koaxiálny značí aspoň 1mm vnútorný drôt nie lanko !!
    Nordix MWC 0.94Cu stoji 0,6e/m a to neviem či aj činu za takú cenu zoženieš
    50 Ohmove káble sa používajú v PC sietiach tak isto aj rádioamatéri .
  • Abyss
    Takze mam pytat poriadny koaxialny kabel hej? Cena nerozhoduje v tomto pripade. A skusal si chytat stanice aj bez zosiku? Ak ano chytil si nieco? Aspon 2-3
  • sebo 1.8 16V
    ako píšem taky zlý koaxiálny ako je FC som nevidel ani v čínskych hráčkach . Už len keď dáš za tých 0.6eura za meter a všetko necháš po starom zaznamenáš zmenu k lepšiemu len ta úchylka vyhádzať vnútro:)
  • Abyss
    takze bol som na to dnes pozriet a modry kabel je zapojeny. Problem som asi nasiel v adaptery ktory prepaja kabel anteny s kablom ktory je vyvedeny z radia. Ta redukcia nieje bohvie aka kvalitna. Ked som ju poriadne zatlacil tak mi chytilo 8 stanic relativne cisto a ked som to pustil tak uz to bola bieda. ALe bude v prdelke asi aj kabel od anteny..... Takze ten zoasik tam niekde urcite bude a svoju funkciu pravdepodobne plni.
  • Abyss
    okay zatial dikec, pozrem na to zajtra dnes to uz nestiham. Kiez by to bolo len vtom kabliku.
  • sebo 1.8 16V
    v anténe môžeš mat predzosilňovač čo si tam ex majiteľ nahodil skus poslať napájanie do antény :)
  • Abyss
    predzosilnovac mas namysli tu vec co si odfotil alebo to co je v radiu... som uz z toho mimo :D
  • sebo 1.8 16V
    ak ma ta anténa v sebe predzosilňovač a neposielaš mu po kábli 12V tak to môže robiť ono:)
  • Abyss
    Manual je cely v svk jazyku takze v poho len ten nosim vzdy v kufri auta takze ho nemam pri sebe. Ale niesom si isty ci je zapojeny ten kabel alebo nie. Ale zda sa mi ze asi nie lebo som si vtedy vravel ze naco tam zapajat kktiny ved pojde radio ale odvedy som zapol tuner az v tomto roku. Ak bolo este stare radio tak bol kablik zapojene a stanice chytalo no odvedy som napajanie prerabal asi 4x. Ak to bude len tym kablikom tak si vydychnem.
  • sebo 1.8 16V
    No na nete som našiel k tomu manuál je tam drôtik akože zapojiť + pre anténu takže by si tu napájaciu výhybku nemusel dávať . Máš manuál v slovenčine lebo som našiel len anglicky
  • Abyss
    mam radio alpine 9882ri, no teraz som si spomenul ze je tam este taky modry kablik na napajne anteny alebo niecoho takeho a neviem ci som prave to zapajal do radia. Moze to byt tym alebo to nema ziadny zmysel ? Len dopekla stve ma to ze som to ma x krat rozobrate ten intros a vebec som si nevsimol ten zosik :/
  • sebo 1.8 16V
    ďalšia vec je ako napájať tu "krabičku" ten 1.1 je možne napájať po koaxiálnom kábli niektoré novšie autorádia sú už vybavene fantómovým napájaním nápis aké más autorádio alebo ci treba toto http://www.correct.cz/detail.php3?typ=NvA11DD& odvetvi=auto.aant
    Originál ma privedené + ktoré sa používa na vyhrievanie zadného skla a preto vtedy nejde rádio:) "šušti" myslím dosť nešťastné riešenie
  • Abyss
    tak takuto vecicku som tam nezahliadol alebo som ju mozno prehliadol len to urcite nebolo napojene ako fakt neviem. SEtrit nebudem z toho titulu ako som pisal je to jednorazova investicia a da sa povedat ze by to malo prezit aj auto takze cert ber tu cenu. A rovno do toho kopnem aj novy kabel nech to je uz poriadne. Asi sa vyznas. TAkze myslis ze to moze byt sposebene aj tym ze napajanie radia mozu rusit signal co ide ze kabel z anteny do radia? ALebo to robi len ten kabel ? Lebo ako som spomenul uz predtym chytalo biedne stanice a ked som dal auto do garaze tak zacali vsetky chrapcat...
  • sebo 1.8 16V
    http://www.correct.cz/
    stránka výrobcu toho 1.1
  • sebo 1.8 16V
    ANO kvalitný predzosilňovač je drahý Mosfet v nom by mal mat lepšie parametre ako vstupná jednotka v rádiu . Keď si dal 200euro za rádio a chceš šetriť tak daj račej len kvalitný koaxiálny kábel bez anténneho zosilňovača to vyjde nejakých 6 euro.
    Určite bude hrať aj tak a kvalitne . koaxiálny minimálne by som dal
    MWC 0.94Cu,50 Ohm stoji 0,6eura/meter alebo
    MWC 1.42Cu už stoji 1,2 eura/meter

    sú to káble co zvládajú GSM aj WiFi ale zároveň aj VKV

    K tomu umiestneniu montuje sa čo najblbšie k anténe v tvojom prípade "hore" ale neviem či sa ti pod strechu vojde už aj na tom stĺpiku je to o hubu

    Od fotil som originál z FC
  • Abyss
    Mozes mi to prelozit? :-D cize ideal je to umiestnit co najvyssie hej? Nestaci ak by som ten corect napojil len ku radiu a cakal na zazrak. Kupim to teda ak mi to pomoze len necakal som ze to bude taka palka. Ale taka vec by mala byt jednorazova investicia. I ked zas rozoberat intros ti napisem ze je to sranda ked to robis prvy krat.
  • sebo 1.8 16V
    to je pochopiteľne že až keď bude teplo mňa to tiež čáka vyhádzať to a urobiť už natrvalo myslím ze sa oplatí kvalitný koaxiálny kábel + konektory ako hotový cenovo narovnako . Ten zosilňovač by mal byt čo najbližšie k anténe ale na 4m pri kmitočte 100Mhz je možno 0,1 dB útlm pri kvalitnom koaxiálnom kábli .Skôr je dôležite aby šum pred zosilňovača bol menej ako vstupná jednotka VKV dielu v rádiu a to 6 eurače nemajú.
    Chceš kúpiť ten correct 1.1 alebo zapojenie originálu?
  • Abyss
    ale tu krabicku mozem dat hocikde alebo musi byt co" najvyssie" umiestnena na aute. Toto si necham az ked sa otepli lebo v tomto pocasi sa mi nechce mrznut v garazi. Este mi popis prosimta ak to napojit tu krabicku
  • sebo 1.8 16V
    ANO ta sprostosť stoji 23 euro sú aj za 6 euro ale v tom prípade je lepši pôvodný ale to netuším či más aspoň ten ja ho mam niekde ešte odložený
    Kábel sa dá kúpiť aj urobený videl som 3,5metra a 6 metrov cena okolo 6euro ale aký použili káblik je otázne takto si urobíš koaxiálny aký chceš ja ty zistím aký maximálny drôt vojde do toho konektora myslím ze tých 1.5 maximálne
  • Abyss
    Ked som na tu antenu+ kabel co mam v aute pozeral vizualne tak od tej sroubovacej anteny co je na streche nasrubovana do takeho drziaku. Ten neviem zi je vnom len guma alebo este nieco ale asi nic, tak stamadial ide uz len kabel z plechovou kruhovou koncovkou cez A stpik popodpalubovku tam mam len redukciu a ta ide to radia, tod vse, pochybujem ze je ten kabel este niekde predeleny aby tam bol vsunuty ten zosik, do tohto sa nevyznam tak preto sa pytam
  • Abyss
    Antenu ? to ja uz neviem kedze som auto uz tak kupil . TAkze odpurcujes mi zakupit tu malu sracku za tych 23e ? Ak to mas tak mi rovno napis ako sa to napaja lebo spojazdneny tuner by sa mi fakt hodil. Kabel sa da zohnat origo robeny na antenu alebo po kupe si ho musim aj upravit? TEraz neviem ci ten correct mam zapojit hend dole ku radiu alebo to musim namontovat niekde ku strechce za tapec
  • sebo 1.8 16V
    V tom obchode daj hľadať názov correct-1-1
    Ja keby som ho nezohnal tak nechám pôvodný je dráhy ale neviem o lepšom a zase lacne typy sú horšie ako čo je originál v FC .
    Daj odkaz akú anténu si tam dával či nemá ona v sebe zosilňovač
  • sebo 1.8 16V
    na slovensku ho kupiš len tu
    http://www.s-world.sk/produkt/auto-hi-fi-multimedi a/ostatne/antenny-zosilovac-correct-1-1/18-51-5044 /
    a je to na jednu anténu ja mam 1.2 vraj ta verzia sa už vraj nerobí ani nebude ale to ti poradia v tom obchode keď zoženú 1.1 tak asi aj 1.2 ak sa ešte robí . Ale ešte raz pôvodný anténny zosilňovač nie je zlý !!

    Koaxiálny bez kompromisu Nordix MWC 6/50
    aj keď uznávam ze 1,42mm je už na hrane ohybnosti a cena 1,5 eura za meter je sila . ale más to na furt .
    Je možnosť kúpiť koaxiálny 3 a aj 5 metrový aj z konektormi ale tam nemáš istotu čo tam dali za kábel . Ešte by stalo za úvahu dat tam kábel 2x05mm na napájanie anténneho pred zosilňovača + by bolo ťahane z konektora na anténu
  • Abyss
    no pri skle boli nejake drotiky z oboch stran ale domnievam sa ze to bolo napajanie vyhrievania skla, ale nejako som to tam dalej neskumal kedze to nebol hlavny ucel rozoberania interieru. TAkze to nakoniec vidim tak ze kupim 3m poriadneho kabla a pripadne aj ten zosik ze to bude spravene poriadne. Nejaky odkaz na dobry zosilovac ? ten co mas ty je fajn ?
  • sebo 1.8 16V
    Myslím ze by si to neprehliadol je to kúsok od skla asi to majiteľ pred tebou vyhodil . Inak ten predzosilňovač nieje zlý katastrofálny je ten koaxiálny kábel k anténe . Ja som dával anténny zosilňovač CORRECT 1.2 ale nemal som všetko vyhadzané išiel by preč aj koaxiálny .Niektoré autoantény majú v sebe predzosilňovač a ten treba napájať .Keď si montoval bez neho tak stačí len samotný kvalitný koaxiálny aspoň 1mm vnútorný drôt . Keby si chcel aj predzosilňovač musíš po riešiť kvalitné + aj kostru
  • Abyss
    no mal som to rozobrate do spiku plechu teda daval som dole aj B stalpiky kole lepeniu ale ziadne take cudo som nevidel :/ mozno to tam je len som to prehliadol. Lebo mne to pripada dost sucho urobena ta antena. Od radia priamo potiahnuty kabel na antenu a tod vse.nema to cestu do ziade krabicky ani do nicoho podobneho, sranda je ta ze ked som kupil auto tak tuner siel celkom v pohode sice som chytal max tak 7 stanic ale vzdy lepsie ako teraz ze chytim pol stanice aj to chrpaci riadne.... Takze riesenie je zohnat dostatocne tieneny kabel hej ?
  • sebo 1.8 16V
    anténny zosilovač je v tom zadnom stĺpiku za šoférom taka čierna krabica kostru to berie tuším z tienenia a + z konektora autorádia čo je aj na vysúvanie antény a tam býva dosť často problém . Keby si chcel meniť tak ber co najhrubším vnútorným drôtom nie lankom!!Myslím ze v aute je 50ohmovy tak ako PC siete :) ale istý som si není:)
  • Abyss
    co sa tyka somatneho radia je napojene priamo na baterku lebo tovarenske napajanie mojej alpine nevyhovovalo, kedze ma dost velky odber, Teraz je to uz ok. Za radio som dal cez 200eur takze v tom problem urcite nebude, a ani v samotnej antene, jedine ten bbly kablisko.. Asi
  • Abyss
    Vyhadzat to nieje problem mam to vonku za 50min i ked je to piplacka takze toto neriesim len neviem co je stym kablom, podla mna je na p*cu. a potreboval by som asi len zohnat nejaky dobre tieneny cisto len kabel bez zosiku. A zosik neviem kde je, lebo kabel je potiahnuty od radia priamo na antenu, teda vidim ho ako ide za palubku a tam neviem ci je este napojeny na nieco
  • sebo 1.8 16V
    ty si mal všetko vyhadzané a ten "luxusný" koaxiálny si tam nechal:) . Anténny zosilňovač si nechal originálny skontroluj zem a + je to háklivé vtedy vypadne signál . Ale jedine riešenie je ten originál koaxiálny vyhodiť zosilňovač ešte celkom ujde
  • Abyss
    Trosku to tu ozivim. Mam taky problem ze odkedy som zdemontoval stropnicu a znova zalozil tak mi nechce chytat ziadnu stanicu, chyta mi jednu aj to ked vojdem za roh garaze uz to sumí. Antenu mam riesenu povedal by som dost ojedinele, mam ju priamo na streche, proste diera a stamd ide kabel po A stlpiku spolujazdcovej strane. No napadlo ma ze nedavno som po tej strane A stpika tahal napajanie radia a subwoofera od baterky do vnutra, a ked som kabel anteny odsuval od toho napajacieho od radia zacalo chytat signal. Moze to byt tym ze Povodny kabel anteny je slabo tieneny ? alebo je niekde poskodeny? ZE robi tieto blbosti ? Nieosm zavisli na radiu aj tak pocuvam vzdy USB/CD ale chcem to koli dopravnemu servisu. PRedpokladam ze mi napisete "kup novy kabel" Ale dik aj za kazdu inu radu
  • sebo 1.8 16V
    a ono dosť hra aj polarizácia a dĺžka antény Uznávam ze som už starý ale ani vekom sa na určitý kmitočet vlnová dĺžka nemení a 45cm je ozaj malo .
  • sebo 1.8 16V
    Beriem to ako "dobru radu" takže po prve koaxiálny kábel taky nekúpiš ani od Vietnamcov no prepáčením úplný shit
    +takže vymenený predzosilňovač a nestačia mi predvoľby
  • GeriX
    Ja som minulý týždeň riešil problém originálnej antény. Ako aj kolegovia písali na zadnom stĺpiku za šoférom je zosilňovač antény s vývodom antény na sklo. Ja som mal len takú banálnu chybu, že napájanie na zosilňovač som nemal zapojený do autorádia. Ešte pred tým ako by si začal rozvrtávať zadný blatník skús skontrolovať či je zapojený modrý alebo modro-biely kábel do autorádia. Zvyknú to označovať ako napájanie na anténu alebo napájanie na motorček pri výsuvných anténach. Tento výstup z autorádia používajú aj napríklad na zapnutie subwoofra. Pred zapojením mi chytil 3 stanice, a po zapojení až 13.
  • sebo 1.8 16V
    ivan - bolo to problém vytrvať neviem aký hrubý je ten plech karosérie
  • sebo 1.8 16V
    Ja to budem mat ešte viac v zadu tam kde más krídlo potom dám foto
  • sebo 1.8 16V
    Vzadu chcem anténu normálnu vysúvaciu A čo sa tyká tej originál antény bude zapojená aj ona ten anténny zosilňovač je na 2 antény A už len kvôli tomu pred zosilňovaču sa to oplatí prerobiť A u niekoho som to na foto videl v zadu na druhej strane oproti nádrže.A mama to už zapojene a odskúšané je to poriadny rozdiel .A ten koaxiál čo tam je som taky ešte nevidel ten keby šiel vytiahnuť tak ide hneť prvý ale to by som musel polku auta rozobrať
  • JP
    Co se ti na tý origo anténě nelíbí, že chceš vrtat do designérskýho díla?:)
  • sebo 1.8 16V
    Takže pôvodný zosilňovač zosiluje aj AM aj FM len som nepochopil celkom tu anténu jedine ze by spodný "drôtik"bola anténa pre FM a vrchný pre AM Nemá niekto niekde odkaz na tu schému kde bolo nakreslené zapojenie zadného skla Namontoval som tam
    Connect elektronic Za1.2 Zapojím pôvodnú anténu + anténu v zadu na blatníku Len tam budem musieť vyvŕtať dieru 11mm a to je problém ma niekto radu ako do "tenkého" plechu relatívne veľkú dieru aby sa nepokrivil ten plech v okolí ďakujem
  • sebo 1.8 16V
    Treba asi dať dole ten plast čo je z vnútra aby som sa k tomu dostal je to na konektor alebo spájkovane? Ďakujem
  • Fugasik
    v zadním pravém sloupku za řidičem
  • sebo 1.8 16V
    Mam prosbu v akej časti zadného skla je pripojený koaxiálny kábel ? Neviem to za ... nájsť .Je to anténa ktorá nemá v sebe ešte zosilovať myslím .Manuál od coupe som stiahol ale tam to tak isto neviem nájsť Ďakujem
  • sebo 1.8 16V
    mne by skorej sedelo v zadu oproti uzaveru nadrze
  • Fugasik
    Za palubovku,nic není vidět a hraje dobře
  • sebo 1.8 16V
    sak ono to hra aj ako som to urobil ale ta druha anténa nie je hlúposť kam si ju umiestnil ty?
  • Fugasik
    Vůbec ji neřešit....kup normoš malou anténu připoj a to by bylo aby to nehrálo...
  • Feki
    Ja tam mam misto hrotu hrebik a funguje suprove! :D
  • sebo 1.8 16V
    tak to radio neslo kvoli zlemu konektoru .provizorne opravene "skratene o konektor" dufam ze sa taky predava skorej letovaci je to strasne tenucky drotik
  • sebo 1.8 16V
    Tak dnes som to dal mechanikovy na prehliadku spodku auta a "bezia" predne kola k sebe vraj tam bol meneny jeden tlmic .Je mozne ze ked bol vymeneny len jedne to je kvoli tomu?
    dik
  • von Raven
    antena jsou horni dva draty v zadnim skle a dal uz je to popsano...
    ...........
    z Hlohovca su snad vseci slovaci nie? je tam preca Slovakofarma :D sorry musel sem, vtip :D
  • sebo 1.8 16V
    ok dik idem si to skusit pozret inak je tu nejaky fanda z Trnavy alebo z Hlohovca?
  • Janinka 2.0.16VT
    Sebo:nějaký aparátek k anténě ,nevím jak se tomu říká je opravdu na sloupku za řidičem .Jinak antena jako takové je v zadním skle .
  • Ice-Man
    tak to si kup vysílačku co bývá v kamionech my si po ní říkáme když nekde jsou a potom skoro neni šance aby te nekde dostali
  • sebo 1.8 16V
    takze je komplet vsadena do auta? lebo ja ziadnu na aute nemam fakt to znie blbo je to moje 1 auto
  • sebo 1.8 16V
    takze to pojdem asi pozret dufam ze tam nik nezrusil ten privod k nej by som musel natiahnut nejako novy.Hlasenie kde meraju je "dvolezite"
    nejazdim rychlo ale uz na 1.8 je problem udrzat 50 a 90
  • sebo 1.8 16V
    hm presnejsie mi nehra radio "nic" nenaladi
  • Feki
    A sebo,my si tu vsici tykame,jsme takova jedna velka rodina..;) :)
  • Feki
    Myslím ze je vedena v zadním C sloupku..Nebo co přesně s anténou si nepochopil?
  • sebo 1.8 16V
    Dobrý den som tu novy a novy majitel Fiat coupe 1.8 16V

    Mam problem z antenou v aute teda nepochopil som ako je riesena
    ak sa to tu riesilo sa ospravedlnujem nic take som tu nenasiel aj ked som sa snazil dik