nová stropnice :-D

  • Abyss
    No otom viem svoje je to poriadny humac. 17 rokov spravi svoje.
  • JardaITC
    Přesně tak molitan jsem seškrábal špachtlí, nebyla jiná možnost jak tu drolící se hmotu sundat.
  • Abyss
    Jardo taka mala otazocka ten molitan co si tam mal povodny si snad strhol :O
  • JardaITC
    detail
  • JardaITC
    teď je otázka jestli se to zase nedolepí
  • JardaITC
    nový molitan
  • JardaITC
    Pro inspiraci přikládám také svůj čalounický počin.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to je jasný. černá je cool...
  • Missicka
    Coupe20VT PLUS :-D: Taky mám černou.. :o) Ta origo mi jaksi spadla na hlavu. :oD Tak se muselo čalounit a jak jinak, než na černo. :o)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    chemopren drží jak pes... :-D
  • Luigi 16VT
    Přesně tak Ilčo .. taky jsem do toho před lety šel ... k víňákovi přeci vínová :-))) A super .. spokojenost.
  • Aljaška
    taky mám strop( i sloupky) očalouněný a jsem spokojená. Já ty šedivý nemůžu:-)
  • von Raven
    bude pekna verim, hlavne dobre lepidlo pac od strechy se to bude ohrivat, jinak myssicka to ma taky v kuzi nebo kozence a je to suprove
    ja jsem kozenkou potahl suplik pod radiem a tunel od saltry az dozadu a dal kozenou operku
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Live to vypadá samozřejmě jinak. Když ti to přirovnám: asi jako když se podíváš na svoji stropnici, zavřeš oči a představíš si jí v kůži... :-D
  • Coupe73
    Tak fotky nic moc, chce to vidět live. Ale proč ne, může to být hezké.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a zezadu... s maximální pečlivostí a bez faldíků :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    druhá
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ahoj. nuda je úžasná inspirace... sehnal jsem si druhou stropnici a už nebudu mít tu ošklivou nízkorozpočtovou semišovou stropnici. koupil jsem si matroš, a takhle to dopadlo...

    Omlouvám se za kvalitu fotek, foceno mobilem...

    a posuďte sami. nevypadá to vůbec zle, a hlavně to bude perfektně ladit se zbytkem interieru...