Foto vašich mazlů

  • Invi
    Příjemná vzpomínka na léto :)
  • Ultima
    Dneska jsem jel zase kolem a coupe pořád stojí opuštěné ale asi ne tak uplně už má pod sebou 4 kolesa asi měl blbé svědomí
  • Honza
    TOP=trochu oprav potřebuje....

    jo a kolo upadnout dokáže..stačí mít kola s roztečí 100 na rozteči 98...a normálníma šroubama...ono to po čase provozu vymačká náboj tak, že šrou sám vypadne...

    už sem to zažil a v minulosti o tom tady psal...
  • Abyss
    koleso ti neodpadne len tak naraz, jedine ze sa "struihnu" vsetky srouby naraz alebo velmi rychlo a postupne, Ale srouby sa strihaju len vtedy ked si silno pritiahnute alebo nesedia v zavitoch dobre, moze byt toho viac. Ja mam este rozsirovacie podlozky a koleso mi povolilo a je to dost pocut ked to je povolene a ked stym este clovek zaboci do zatacky tak to mega pocut, boh vie kto co stym robil..... za 30litrov to auto nemoze byt v top stave bude to nejaky vrak uz len
  • Ultima
    Nechapu jak si nekdo muze dovolit napsat u starsiho auta top stav takove auta se neprodavaji oblbujici informace klasicka pro kupce
  • Coupe20VT PLUS :-D
    spíš si myslim, že mu za jízdy upadlo... za zadním kolem je vidět čára v asfaltu od kotouče...
  • Abyss
    nechapem co je to za cloveka co toto spravi, uz ked dam dole koleso tak tam dam nejaky klacek pod to, ved je to cele oprete o kotuc a naraznik+ prah,demencia najhrubsieho zrna, v inzerate je napisane ze je to TOPka :D
  • Alejandro
    ultima: to auto viděl kámoš, prý vůbec netáhne při zrychlení a přehřívá se olej....Zajímalo by mě když takhle uletí kolo, jestli se zničí brzdový kotouč,vždy jsme myslel že ano,ale tady vidím, že to dost propruží v tlumiči....:D
  • Ultima
    Z benesova po stare jsem jel pres vesnici mestecko myslim za nespekama mne to zarazilo videl jsem ho prodavat napadlo mne jestli nahodou nebylo treba ukradeno tak jsem to jsem dal
  • Alejandro
    ultima: tak to je síla, kde jsi to viděl?
  • Kuba
    http://auto.bazos.cz/inzerat/28001649/Fiat-Coupe-2 0TURBO-20V-163Kw.php to je tady toto ne:-)
  • Ultima
    dneska si jedu a najednou vidim coupe bez kola zahoznené chudák auto
  • beky
    :)
  • beky
    :)
  • beky
    Nj začíná nám zyma tak příprava na zazimování
  • K0K1N 20VT
    jedna z letního vězení :)
  • beky
    Jo taky jsem koukal. Ale tu je lepší Víc aut na prohlídku .Je to tu pořádný album kde se člověk podívá jak mají ty auta krásný ostatní.Znám už jsem ty fotky hodněkrát viděl.A rád je vydím zas protože Kolikrát fakt smekám jak to mají ostatní krásně udělaný. Fakt krása i když pár těhlech aut je po smrti .Tak tu na ně můžem vspomínat jak vypadali než někoho potkalo nemilé překvapení.
  • Alex
    kluci, uz tu je nejaky cas i tema ,,Foto vasich mazlu 2,, :-).
  • beky
    Nj prostě mazlové.
  • beky
    zimní skopičiny :D .doufám že se sem můžou házet i videa :D coupe v akci.
  • beky
    Nj lapen uličník :D
  • beky
    No to se na tý kapotě dělaj vjeci co :D
  • beky
    No přestavba je skoro úplná .Ještě novej celolak. A jiný kola a ted se bude dělat nově výfuk .Ještě aby se udělalo teplo. A mohlo se pokračovat rychleji.
  • beky
    No moje dvě krásky.
  • Invi
    Moc hezké :)
  • Morris_3nec
    Střela od pasu. MAserati Ghibli Cup ? :)
  • nocarret
    Máš pravdu je to Ma zlik :-))
  • Fugasik
    Ma .... ':D
  • Alex
    Kdybych si nechal snizit coupe tak jak to mas ty, tak bych před nas barak nezajel uz jen kvuli retarderum, ktere mame vsude okolo :( :D jinak je to kraasny:-)
  • LUKE 1.8 H8C
    Já vím. Je to ital a začíná na M a byl jsi s ním na srazu v Třebíči ;-)
  • nocarret
    no a ještě pravou stranu:-)) napovim jen 247kW :-)
  • Abyss
    nocarret: pekny cumel :)
  • nocarret
    já tam tenhle nárazník nemám, myslím že serie sluší víc :-)
  • bubAk_
    to nocrret: znam tve coupe barva a auto je velice nadhernyale pod tou plachtou to dost klamalo :)ten predek :)
  • nocarret
    asi tak nějak .-)
  • bubAk_
    to abyss : :)) jojo hadanka :D
  • nocarret
    nalevo je Coupé naprosto sériový nrazníky, akorát KW podvozek takže je to hodně dole
  • Abyss
    hadanka:) Akokeby tam bola len kapota bez predneho narazniku a tie hrany robila samotna kapota. Sakris nech da dole tu plachtu :D
  • Džanek
    vlevo nase "dvedvere" a vpravo fajnsmekrovsky "ctyridvere" :))
  • bubAk_
    to abyss ty sveta me taky napady, ale mrkni na ten naraznik, docela dost hranatej :) kdyz je hranate tak ten oblem taky ma nad mlhovkama asi to bude coupe no :) jeste ta strecha je takova podlouhla tak toasi bude onco :)
  • Abyss
    podla mna to je coupe, to nalavo.... Sudim podla tych vlnoviek co ma coupe na svetlometoch
  • bubAk_
    tak uz nwm :D sakra, ale urcite nejakej sportak to je :D coupe to nebude podle toho naraziku vepredu je to nato mochranaty podle me :D
  • nocarret
    vedle .-))
  • bubAk_
    nocarrete hele to vlevo je nejaky hranaty pod tou plachtou, ze by lamborginy? :D
  • nocarret
    hádej :-)
  • mrkinHGT
    Beky pojezdil jsi alespoň tu žíňku?, když už Ti lezla po káře? :DDD

  • beky
    Kde sou ? bez tech pokrývek by to bylo hezčí.Co to je vůbec za káry ?
  • nocarret
    No dobrý taky dam jednu :-)
  • beky
    ;)
  • beky
    no naleštěnej nejhezčí
  • beky
    no slavilo se prostě s coupéčkem ;) jak jinak .
  • beky
    :)
  • beky
    VRRR Opatrně na lak :O
  • beky
    No pozor :D
  • beky
    no
  • beky
    :D
  • beky
    No opatrně na kapotu !!!! :D
  • beky
    No silvestr nebyl čas na umytí mazla :)
  • Invi
    Přidám jednu tedy :)
  • miky20VT
    hlava po GO..
  • Invi
    To je cumel :)
  • miky20VT
    3
  • miky20VT
    2
  • miky20VT
    aby to tu trošku ožilo, pridám pár fotečiek motoru:-)
  • sebo 1.8 16V
    FC pre vysoké postavy :)
  • bubAk_
    to GeriX: vypada jako smart coupe :D
  • GeriX
    Vrmm, vrmmm ! :)
    To sa stane ak auto mám cez zimu v garáži a je príliž zima nato aby som na ňom niečo robil. Vtedy sa nudím doma a robím takéto blbosti :)
  • JP
    Quattro má rozhodně něco do sebe:)). Jenom kdyby mě ta svině proradná německá už 3x nenechala stát... Holt náskok díky technice:DD
  • AdaDC
    jedna z loňska, doufám že letos takhle trpět nebude
  • Martin
    nečekaná nadílka :) ale už si hoví v suché garáži :)
  • Martin
    to ještě bylo celkem výletový počasí :)
  • Invi
    OH .. zapoměl jsem fotku, pardon :)))
  • Invi
    :-D
  • beky
    4
  • beky
    Ještě hodně práce ale snad že to bude vypadat hezky. Na závěr úprav noví celolak.Ale to je ještě docela daleko.
  • beky
    Červený mazel přestavba
  • beky
    Moji mazlové.
  • miro20vt
    Foto 2
  • miro20vt
    Dnes asi polsledna jazda tento rok ulozene na zimni spanok
  • GeriX
    posledná jazda pred zazimovaním
  • sebo 1.8 16V
    Kapscha
    To je tvoje FC 20VT?
  • Turok
    beky ja mít azevy tak to hned prodávám :))
  • Alex
    Můj Coupík :-)
  • beky
    Náhodou,Azevy kdyby je dávali origo, to by byli pomalu nejhezčí orygo kola, co by na coupe použili. Vypadaj jako orygo sednou k tomu autu skvěle. Ale každej má jinej vkus.Někdo třeba si potrpí na origo viz foto
  • Honza
    jedna sobotní
  • Turok
    mě se teda vůbec azevy nelíbí :) nej sou origoš.
  • beky
    Tak to je pravda.
  • xtryme
    Musím jen souhlasit azevy jsou peckové :)
  • Setisko
    beky: Klasiky 16" Azevy, ke kupátku sedí, mají takový decentní vzhled - nic přemrštěného a nejsou to ani škaredý plechy. :) Jinak do budoucna buď nějaký pěkný 16" nebo 17". Ty by k tomu sedly jak prdel na hrnec.
  • bubAk_
    to beky: hele draku meli by problem, odstriky mas, ale nemas automaticke naklapeni svetel :) ,ale tim se netrap ja je tam mam a to tam ani odstriky nemam :) a uz me zastavovali a nic, zalezi na kusu policisty :D
  • beky
    Moc pjekné ty kola na tom dělaj hodně.
  • Setisko
    Něco v italských barvách.
  • beky
    Ted kamarádi budu dělat na dalším kousku.Těšte se, jo ještě malí dotaz na těsnění pod hlavou jde sundat jen hlava nebo se musí vyndat celej motor?
  • beky
    Ahoj no xenony nemám, ale myslím že bych je použít mohl.Díky ostřikovačům světel.Ale zatím mám origo, co hoši vy na to, budou dávat pokuty ? když tam dám xenony ?
  • sebo 1.8 16V
    Beky
    takto z ostrekovaním svetiel chlpatý tiež frvlu na xenóny?
  • beky
    2
  • beky
    1
  • beky
    1
  • Rascal1.816V
    Abyss. jj to ja mel taky tu perlet v metalize a v lakovne rikali ze je to slozitejsi to strikat. jako ja kdyz koukam na tvoje auto rekl bych ze je super!! neresit
  • K0K1N 20VT
    kdyby někdo chtěl proužky, ještě mi zbyli ale jen užší
  • Abyss
    tak lebo teraz mam dilemu z toho. Farba 647 ocelovo seda je perletova metaliza. Co viem tak perlet meni farbu z kazdeho uhla inak. Vcera som este fotil a farby sa otocili presne naopak. To co je na tej fotke tuto tmavsie tak na tej vcerajsej je svetlejsie a zadok tmavsi. Zblizka je rozdiel nulovy takze ja si myslim ze to necham asi tak lebo tak to ma asi byt...
  • Rascal1.816V
    Abyss: ja mel stribrne coupe teda spis to trosku do šeda. Na coupe se to vsude mozne lame a haze to ruzny odstiny ja mel strikanej taky kus auta a bylo to hrozny v lakovne mi rekli odstin sedi, ale metaliza spatne nastrikana. tak jsem to dal jinam a tam to udelali supr nebylo nic poznat jen v jednom urcitym uhlu bylo malinko videt jako kdyby byl blatnicek a dvere v jiny barve( tydle dily byly strikany spolecne) takze jsem to prihladal lomu svetla.
  • Pegas77
    Abyss : to asi neres to je problem stribrne barvyi novy BMW a pod vypadaj ze maj ruzny plechy jiny odstin, staci ze je ta plocha v jinym uhlu a vypada to jak jina barva, proto bych stribrny auto nikdy nechtel
  • Abyss
    a jedna z inetrieru...
  • Abyss
    este jedna pekna :)
  • Abyss
    a tomuto odskoku nechapem. Farba original fiat c.647 a na nej 3 vrstvy laku. predok+dvere su lesklejsie ako zvysok auta. Nazivo to az tak narazi do oci ale na fotke je to vidiet dost. A takisto je to aj uhol pohladu. Co myslite chce to este jednu vrstvu laku? kym auto nebolo este v kontakte s vodou ani voskom...
  • Abyss
    musel som to tam doplnit.... :)
  • Abyss
    moja lasenka po celolaku..:*
  • k3lukas
    Tak jedna rychla :-)
  • k3lukas
    Tak tady jsou uz mame ale zase novy prirustek do rodiny lae jeste nebyl cas na fotku.
  • xtryme
    Coupe20VT PLUS :-D:nwm já už to tak koupil =)) =D
  • Elkar
    né svatba?

    si oslavoval 13. plat?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nemáš ty AZEVy od Vaška z Krumlova?
  • Hymla bez VT
    moje jsou jen auta - né svatba :D
  • xtryme
    Setisko: Ano =)
  • Setisko
    xtryme: Ty kola jsou Azevy?
  • xtryme
    Moje plechovka =))
  • Janinka 2.0.16VT
    Moc pěkné ,tohle jsem prvně na coupečku viděla u bobiho,fakt dobrá volba
  • von Raven
    někdo říká, že to nemá lesk a je to jak základovka :) mi se ta matná ale líbí.
    Zkoušel jsem i pokusy s akrylátovým lakem a jak se to postříká, tak se to slije v černou jednolitou, ale jak lak vychne tak vystoupne vzorek a nějaký lesk zůstane. Akrylátový lak z obchodu ve spreji je ale srajda. Kdysi jsme si nechával extra do spreje míchat lak s tužidlem přesně jak se používá při stříkání auta a hodně lidí vidělo moje nárazníky a prahy a nevěřili že to je sprej barva i sprej lak :D Takový už ale momentálně nepotřebuju tak nemám, ale pokud by to takový nezalil na trvalo, tak by mohl být i karbon pod super leskem a to by byl masakr i pro ty co jsou vyloženě pro barvu.
  • beky
    Tak to je vidět Kamaráde .krása moc se mi to líbí.
  • von Raven
    jj vždycky se s ním pomazlím :)stejně jako s kámošovým předkokarbonovým bmw :D a to jsem ještě loni šprtal do těch co uvažovali nad fólií jak jim to omlátí kamínky a zaleze bordel a voda do těch dírek a popraská od slunka a bla bla bla a dneska černá matná a barvu bych už nikdy nechtěl :D
  • beky
    Moc pjekne von Raven .Vypadá to super.
  • von Raven
    :)
  • miky20VT
    kapscha, profitunning je banda.. dozvedel som sa že pri meraní mi vypli vetrák čo vháňa vzduch do motora.. inak pri jedno bare najskôr 252ps a 380NM a druhý krát to už bez toho vetráka 235ps a 340NM.Inak bežne jazdím na 1,4bar.. zaujmavé, ja mám coupe od jary 2007 na jazdil som väčšinou po Bratislave 60t km.
  • xtryme
    =*)
  • Kapscha
    Miky20VT kolko ti nameraly v profi tuningu inak som to coupecko este nikdy nevidel nazivo...
  • Setisko
    Zatím nijak zvlášť upravovaný, ale stále můj mazlík. :)
  • Scoupe
    a posledni je ted smoula..:)
  • Scoupe
    dale moje LE..:)
  • Scoupe
    prej chce jeste jednu :)
  • Scoupe
    sakra jak je mozne ze tu nemam svoje zlaticka..:) takze cernas:)
  • Fugasik
    Syky pekny :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tož je to kurva pěkné... :-)
  • Syky
    tož tak...
  • miky20VT
    hrncová modrá:-)
  • Ladas 20VT
    A po
  • Fugasik
    Ethanol to jistí :D
  • von Raven
    he
  • amadeus69
    Tak co jezdíte? Počasí nám teď přeje, jen ta cena benzínu by mohla trošku klesnout :)
  • beky
    :)
  • beky
    Moji 2 mazlíci
  • beky
    4
  • beky
    3
  • beky
    2
  • beky
    1
  • beky
    Knight rider
  • Milan
    Aha, no to nevadí. Máš na toho člověka nějak kontakt, nebo tak něco, měl bych oto zájem. Nevíš jestli má nějaké v záloze ? Díky
  • Ostravak
    Je s tím dost práce to napasovat, člověk si s tím musí pohrát.
  • Milan
    Ostravak: A s tou kvalitou myslíš, že je to jako špatné, že stojí jenom 3 hadry ? Viděl jsem, že je snad nejlevnější ze všech, teďka jsem narazil na jednom shopu stojí 3,190....dal by se sehnat od toho martyho, měl bych zájem, pokud to s kvalitou není na prd...Díky
  • Ostravak
    Milan- Spojler je od Martyho a vyšel asi na 3000,- ale pozor, cena odpovídá kvalitě!
  • Milan
    Xender: Nádhera ! :) Něco podobnýho plánuji udělat i já, ale do fólie, známý to dělá. Můžu vědět kde jsi sehnal ten přední nárazník ? Díky za odpověď :)
  • beky
    No Já toho budu měnit podstatně víc. Dnes jsem ve 230 km sejmul srnu. No díky tomu že jsem nerad předjížděn, kor bavorákem to né bávko jsem porazil ale i srnu no to je poděl.
  • beky
    Hm vypadají Jako noví Ale na xenony to nemá co ?
  • xtryme
    New žárovky, když za xenonny mě dali pokutu =)))
  • Elkar
    máš to rozbitý máchale. stačí jenhodit odkaz není třeba tam připisovat nebo kopírovat ty tagy.
  • beky
    <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/IMOCfNnsO30" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
  • beky
    <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/LToSuHJOJBY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
  • beky
    kdo tohle může udělat coupéčku ?
  • beky
    <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/RIhlkn8Zwf8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
  • beky
    No si piš mě v Praze nechápu jaký magor asi cca za 2 minut v krámě pomaloval auto křiklavě žlutou fixou a načmáral pičoviny ty závistivci jsou všude jo a utrhl mi zadní znak fiat s býkem fakt ty lidi nejsou normální ale jak by se to stalo jim jak by se asi cítili oni hm prostě demence z kredence.!!!! Alespom že mi tam zbyl Majkl Jekson.
  • Elkar
    Mě by zajímalo jestli se tohle "vandalství" děje tak často i lidem co třeba v práglu běžně parkují supersporty...
  • Missicka
    Xender: Vypadá to moc pěkně! ;o) Sonny nakonec prodal? No každopádně to je brutální kočkolap a po své zkušenosti doporučuju nikde nenechávat bez dozoru. Byla by škoda, kdyby se na takovém krasavci objevil sebemenší škrábanec.

    Elkar: Chtěla jsem letos trochu "splynout s davem". Sundaly se z auta věci, které by mohly přitahovat víc pozornosti. Jelikož ani tak to nepomohlo a objevily se škrábance ze závisti, tak jsme se do toho trochu obuli a Coupé mám jako nové.. :o) Při porovnání fotek před a po můžu říct, že teď ho někde můžu nechat leda tak s dobrmanem na sedačce.
  • krisz
    Xender:To fakt vyzera brutalne,ked by neboli tie kola tak je to len pekné...ale s kolama to je pecka :)))
  • Turok
    Elkar protože jsou luxusní? taky bych si dal podobnou barvu kdybych měl na celolak prachy :-) červená je taky "křiklavá" akorát, že ta pastelová je taková tuctovka už, že to nikomu nepříjde.
  • Elkar
    Ta barva se mi vůbec nelíbí, ale lak jako takovej vypadá supr.

    Co lidi vede ktomu mít takový křiklavý barvy?
  • Turok
    Xender kdy tě uvidíme na srazu? Do Třebíče jedeš?
  • HARIBO
    Xender: je to pecka :)
  • Xender
    Moje coupatko pomalu vypada jak ma :) Barva a spoilery od SONNYHO, ktery si s tim fakt vyhral.. je to krasa :)
  • Kapscha
    amadeus no to robi aj ta fotka v skutočnosti to vyzera lepsie dokonca by som povedal že tie kola vyzerajú byt este vecsie inak je to 40-kovy profil
  • amadeus69
    Kapscha: pěkné to máš ;)
    Jen bych dal možná vetší gumu, přijde mi že tahle vejška dělá to kolo moc malinké :) co je to ze profil?
  • Kapscha
    A CO POVIETE NA TOTO 20VT LE
  • jarda
    mazlík
  • Feki
    snad se nikdo neurazi kdyz sem dam i svyho ,,kanarka´´ :) konecne jsem ho nechal poradne vyfotit..;)
  • beky
    George Dík To mi udělaj ve fiatu ? nebo to zvládnu sám ? Poněvač často mi zústane na přístrojovce rozsvícený oranžoví obrázek klíče a je tam napsano code a někdy to zhasne hned po otočení klíčku a někdy zhasne až na po třicátý Děkuji ti za radu ;)
  • marcin
    trošku upravena foto :-)
  • Aljaška
    Aloušku já o tom vůůbec nevím:-) ale už je na cestě nová, takže bělas bude do konce týdnu ok:-) no nasralo mě to, se to stalo po cestě do Bruntálu na sraz.Takže jsem tam přijela a každej mě hlásí: máš rozbitý auto:-)
  • Aladin
    auuu,to musela být rána!
  • Denis 1,9 JTD:(
    Aluši, pokud to byl jen šutr do mlhy, tak to je ještě dobré...ale naštve to
  • Aljaška
    aktuální foto- jauuuuuuu
  • George
    beky: jestli máš problém s immo, tak si ho jednoduše nech oddělat z čipu.
  • beky
    Ahoj turokuzdravím i tebe Tommy Angelo jo ted budu dávat na auto jinej nárazník jiný prahy a vyspravit komplet motor a zdá se mi že i podvozek poněvač když zatáčím tak tam něco přibržduje pravou stranu jednou to začalo i divně docela popískávat jako nějáký přidřený ložisko je to možný že to je nějáký ložisko i při brždění cítím že mě auto chcr stahovat k příkopu v pravo rač zajedu do servisu ad mi s tím něco udělaj jsem sice automechanik ale V tomhle autě se pomalu nevyznám složitý všechno kevšemu blbne imobilizér poněvač mám jen jeden klíček tak to je na pytel a to těžce doufám že se moc tyhle klíče neopotřebovávají ale asi to bude na autě chtít velkou generálku jak podvozku tak motoru interiér je v nejlepším pořádku pořád dávám každý týden čistič kúže který zachovává i pružnost kůže tak s tím mažu celí interiér každý týden přeji všem příjemný týden a ad vám coupéčka sloužej ;)A ahoj.
  • stefanel 1.8
    ludia si ich obzerali rovnako :)
  • Tommy Angelo
    no né Beky zdravím .) tak se ti povedlo příhlásit na konec :)
  • Turok
    beky tak to je super, tak at všechno klapne jak si přeješ akorát těch lambo dveří no nevím to bych asi nedával. Já mám klasiku 20VT modrou šmoulovou v lehkém optickém tuningu. A pořád jsem ve stádiu, že opravuju to co minulý majitel ojebal. Nejbližší sraz je v Třebičí kam se chystám pokud to pojede to auto. Jinak tady na Ostravsku máme takové menší srazy několikrát do roka.
  • beky
    Ahoj Turoku.No si piš tohle auto půjde do pucu mám novou generálku motoru noví písty kroužky vodní pumpuchladič noví servo to starý to dělalo kravál upravený poměr vzduchu a směsi novou škrtící klapku a komplat všechny hadice chladícího i palivovího sistému noví filtry .Tak ted budu dělat povrchní úpravy.to neva já si tú dálku klidně zajedu na sraz. doufám že to auto složím brzy jak chci lambo dveře atd....co máš ty za coupéčko ? obsah atd ....?
  • Turok
    Čus tak to je super, že máš takové plány tohle auto si zaslouží aby se o něj měkdo postaral a dal ho zase do pucu. Škoda že jsi až z čech to se na srazech moc potkávat nebudeme. Tak držím palce at slouží. Já s tím tvým jel nejvíc 210km.
  • beky
    Čus všeci zdravím.Aha to máš pravdu že to mám z Bruntálu ted ho mám u sebe v Mladý Boleslavy.dnes jsem zkoušel kolik z mazla po zimě dostanu valil jsem po dálnici 240 5eknu vám už se těším na novej kompletní sportovní podvozek.když jsem přibrždoval cuknul dost v pravo doufám že přestavba podvozku vše vyřešípři brždění pořád stahuje do prava.Celkem nebezpečný Ted za přestavbu s novím chladícím sistémem dávám 35 000 doufám že se to na něm projeví nová komplet červená a celolak počítám tak 3 měsíce a bude opět v nejlepší nejplnější kráse a kondici.kde je nejblíž někdo z okolí Ml boleslavy kdo tu má coupéčko ?
  • Turok
    beky jj přesně tak ještě bych někde našel fotky z před pár let :) Ten maldoch je ten od kerého to měla ta ženská a auto bylo u ní někde v okrese bruntál..
  • beky
    A To snad né včéra do mě nabourala škoda octavia no si zas pohraju ale dopadla hůř než já. ;)
  • beky
    jo zas jednou na výletu coupéčkem.
  • beky
    opět škodovka XD
  • beky
    jo škodovácký coupé gabrio rapid 135gls
  • beky
    Jo sníh cože ? v dubnu 8 2012
  • beky
    Cože to auto od tvího kámoše ? Já mám to auto od holky. ale ta ho koupila od nějákýho mladase ;)
  • sebo 1.8 16V
    pekná červena ešte čiernu na strechu:)
  • Turok
    Beky tak už je to jasný je to bývalé auto od mého kámoše:) tak at jezí.
  • George
    Tak já taky přidám :)
    Už je sice pod kytkama, ale uplně stejnýho mám znova.. Volant ale mám už na správné straně :)
  • Dolph
    Moje :-) 373 ps
  • Dolph
    Moje :-)
  • Turok
    beky odkud jsi? přijde mi že to auto odněkud znám.
  • beky
    Projíždka na drábský světničky na vyhlídce.U Mnichova Hradiště
  • beky
    můj mazel 4 měsíce pořízený 2.0 20v
  • Pegas77
    masku z posledni fotky bych rad na svy
  • Kenny
    :)
  • Carlos 20vt
    16vt
  • Hymla bez VT
    jedna ještě zimní
  • Ravel
    Ještě jedna.
  • Ravel
    Před vánocemi rozšířil naší flotilu fiatů nový přírůstek, tak se hlásím do rodiny.
  • Ravic inesperto
    včera....nádherná projíždka:-)turbo do červena takže vypálen káždý bacil:-)pul nádrže pryč ale pořád mě to auto neskutečně dokáže nadchnout:-)no jo je to LOVE tak užívejte taky....Tom
  • Koty
    moje milenka :-)
  • Belma LE
    Ta bílá na sněhu je fakt luxus
  • Dráček
    A HURA NA LYZE
  • Dráček
    TAKY JEDNA ZIMNI :-)
  • Fugasik
    Hymla bomba fotky,hlavně ta spodní :o)
  • JardaITC
    pěkné, bílá coupe moc sluší :)
  • Hymla bez VT
    15" zimáčky v akci
  • Hymla bez VT
    .
  • Jimmy
    Rád jsem pomohl:D
  • HGTer
    ach,a ja ho predal!:/
  • Lajin
    Láska moje:):D
  • Luxor
    zabiják turb? :-)
  • amadeus69
    Druhý řidič zabiják :D
  • amadeus69
    Taky něco málo přidám :)
  • LWQ
    2 Jimmy: si me inspiroval :-D tedy v tom smeru, jak by vypadaly tenky "rychly pruhy" (nebo reflexni :-D) na kapote, po vnitrni strane svetel, jak je tam ta hrana, smerem k A sloupkum :-P dikas :-D
  • Jimmy
    jedna velmi LoWiKuJící..:D
  • Jimmy
    :)
  • Jimmy
    Na svatbě:)
  • Tommy Angelo
    Transit bych řekl..
  • Adys
    Feki: Joo turba jsou kurevsky velké, ale z čeho to může být netuším, možná z nějákých nákladáků...
  • Feki
    Z ceho to jsou turba? nevim jestli mi to prijde z fotky ale prijdou mi celkem velky...
  • Adys
    Pěkní šnečci :)))
  • Adys
    Takhle to vypadá u nás na dílnách OBOR: Automechanik :)))
  • Elkar
    No měl jsem v ruce párkrát Nikon D70 a je to úplně jiný kaf enež nějaký pokusy s kompatkama.
  • LWQ
    No a ty nase fotky (moje a Elkara) jsou foceny uz docela muzejnim Canon IS2 :-) ale foti stejne krasne :-P
  • Tommy Angelo
    Jinak lidi,také záleží hodně na foťáku :) není to focené samsungem,co mám doma za 3kuu :D.Myslím že to byl NIKON.za hodně drahý peníz.Musel bych prodat Coupe,kdyby mi spadnul na zem:DDD,a možná ještě doplatit :D...
  • Elkar
    Turok: njn ja mel omezenej time limit..a ve dve odpoledne je to naprd. Protoze kdyz ten cas natahnu tak je to hned cely presviceny.
  • Turok
    Tak my jsme vyjeli fotit až po čtvrté odpoledne to prej bylo nej světlo.
  • Elkar
    Posledně když jsem se pokoušel udělat dobrý fotky, tak bylo tolik světla na scéně že já nastavoal hrozný časy třeba 1/1600 a ve fotaku to vypadalo ok ale pak nakonec to je takova neprirozeny az tmavy
  • Turok
    Elkar v poho bratránek co to fotil je tak trochu machr na tohle.
  • Elkar
    Když vidim takovy fotky, tak mám dojem, že vůbec fotit neumim.
  • Tommy Angelo
    Neboj Adys,na jaře budeš mezi náma .) a to ještě nevíš že plánuju fotky na Brněnském okruhu,a pán fotograf jenom prohlasíl užasný nápad,kde budou nádherné fotky :)
  • Adys
    Kluci a Holky: Všichni máte pěkné coupátka. Každé má něco do sebe a kus srdce majitele ;)) Hlavně ať vám dělá samou radost...:))))
  • Tommy Angelo
    5
  • Tommy Angelo
    4
  • Tommy Angelo
    3
  • Tommy Angelo
    2
  • Tommy Angelo
    1
  • Turok
    4
  • Turok
    3
  • Turok
    2
  • Turok
    1
  • Fugasik
    2
  • Fugasik
    1
  • Kubajz20VT
    Díík nápodobně!!
  • Adys
    Kubajz 20VT: Máš to pěkné ;))
  • Kubajz20VT
    :)
  • Kubajz20VT
    Taky přispěju něčím ze své zahrádky..:D :)
  • HARIBO
    2 Machal : To jsou Oz kola?

    Pekny jsou ke zlute,.:) na coupe jsi je nedával jeste?
  • Machal
    2
  • Machal
    Tak já se taky pochlubim
  • Adys
    He a ještě jedna :))) Jinak dííky za chválu...:)
  • Luis
    Brano já díky za bezpečáky, už mi drží kolesa :-) si piš že mám v plánu výlet :-)
  • Brano20VT
    Luis welcome back , dufam že sa ukážeš v TR.
  • Luis
    JohnDi - čoveče to zatím v plánu nemám, ale uvidíme se někdy na srazu :-)
  • Luis
    i já se mohu pochlubit se svým mazlem...
  • Kubajz20VT
    Adys a Braňo mají moc pěkný kousky!!!!! :) Ale s tím Ferrari taky nesouhlasím!!
  • Brano20VT
    mio ...
  • Tommy Angelo
    krasavice :)
  • Jelo
    Adys - hezký až na tu rouru od kamen :))
    Tomy - nelíbí . Moc Ferrari.
  • Adys
    :))
  • Adys
    ...
  • Adys
    Aktuální foto...
  • Tommy Angelo
    Lidičky,moc děkuji za pochvalu:).Nene kola zůstavají,sedí k tomu.Jenom je budu nechávat lakovat,na světlejší stříbrnou,to je už tak asi vše.Jinak,asi hodně lidí víte,jak auto vypadalo,jak jsem ho dovezl :(.
  • Coupe73
    Tommy, máš to nádherné, moc povedené a je vidět, že jsi tomu autu něco dal, ale ... ale ty znaky Ferrari i s nápisem se mi vůbec nelíbí. Vím, že je to o vkusu každého z nás, ale tohle fakt ne...To je jako stydím se za Fiata.
  • Ostravak
    Tommy Angelo- Až na to křídlo se mi to líbí. Co kola? Budou jinačí, nebo budou podložky? Co snížení podvozku?
  • Elkar
    Ferrari má vpředu koně v obdélníku. na bocích má v erbu (to je to co máš na kufru) a vzadu má pouze nápis FERRARI a koně jako 3D plastiku. Nic žlutého.
  • Tommy Angelo
    4
  • Tommy Angelo
    3
  • Tommy Angelo
    2
  • Tommy Angelo
    už i prahy LE a lízatka :)
  • DAVE20VT
    Dekuji jsem moc rad ze se libi:)
  • Britka
    DAVE20VT : Nádhera!!!
  • Elkar
    ten lak se mi líbí :( taky chci
  • Honza
    předek, kola zandí křidýlko OK, nárazník a vejfuky totálně out... oproti relativně decent zbytku to tam působí moc násilně a ani to nenavazuje na křivky od prahů (předek se o to alespoň snaží..)
  • Revenge
    nadhernej kousek
  • Syky
    moc hezke!
  • DAVE20VT
    3
  • DAVE20VT
    2
  • DAVE20VT
    Taky se pridám, konecne jsem se dostal k tomu abych udelal par foto:)
  • Missicka
    To bylo překvapeníčko.. :o) Jezdila jsem s tím jeden víkend, ale při očistě šly dolů. Nejsem žádná Barbie Girl. :oD ..ale na tomto jde aspoň krásně vidět myšlenka mého milého, ví jak potěšit, překvapit, aniž by kupoval kytici růži. ;o) Prostě originální vyznání. ♥
  • Revenge
    tam az se rana nedostalo no:-) (nastesti) ale jinak kompletne celej predek pric
  • Honza
    náhodou srdíčka dobrý:) za mě palec nahoru
  • Revenge
    3. omlouvam se za bordel :-D
  • Revenge
    2
  • Revenge
    tak taky pridam. momentalni stav, uz se zacína davat dohromady.
  • Tommy Angelo
    Děkuji Miško za pochvalu:*,jinak ty srdíčka to néééé :DD kdy by to bylo v ružové tak ještě,ale aspon mi nemáš co vyčítat Ferrari znaky :P jinak podle tvého gusta,tak jako podle mého .)
  • Ice-Man
    to poslapala kočka ne??:))
  • Belma LE
    :-D
  • Missicka
    Překvapenííí.. :o)
  • Missicka
    Turok: Jsem si říkala, že bys tam nechal ostré hrany.. :oD Jo, něco do sebe měly, ale jen z jednoho úhlu. ;o)

    Tommy Angelo: Šikula. ;o)
  • Fugasik
    Mikulov
  • GeriX
    Dneska bolo krásne počasie, takže aj autíčko bolo umyté! A keďže autíčko bolo umyté tak som spravil pár fotiek.

    Ako zrkadlo! :)
  • Tommy Angelo
    Díky Turok!za pochvulu.) rádo se stalo,co bych pro super kamaráda neudělal :)
  • Turok
    Missicka ale ty samostatné dábelské růžky byly taky stylové :)

    Tommy jj ted je to luxus!
  • Tommy Angelo
    Miško,už jsem mu ji tam včera dodělal.:DJinak to trvalo nasazení od 5té hodiny do půlnoci :D chtělo mně jebnout :D pořád něco nesedělo :(,ale už to je ok. :)Turok já tě zabiju,den volna v prdeli :D kvůli tvému křídla :D .),ale jsem rád že máš radost,a máš ho tam jako já :).
  • Missicka
    Turok: Kde je zbytek křídla?? :oD
  • bubAk_
    to Suvis 1.8 16V: Aaaaaaaaano :)
  • Turok
    foto 2
  • Turok
    foto 1
  • Suvis 1.8 16V
    Bubaku, že by to bylo na OMV v Otrokovicích? :D
  • bubAk_
    Taky pridam jednu fotku :)
  • Aljaška
    jinak je to ok a bude to ok. 13. s tím valím na Příbram:-)
  • Belma LE
    ajaj... Tak přeju ať je zas brzo v pohodě, takhle naložený auto je fakt smutnej pohled.
  • Aljaška
    nějaký posraný čidlo bo co, nejde nastartovat. Jenže je to pod rozvodama a ty musí ven a to se před barákem dělat nedá, takže hurá povozit se za 2400 na dílnu:-(
  • Belma LE
    Co je s ní ?
  • Aljaška
    Aktuální foto:-(
  • Tommy Angelo
    moje další Italká Krasavice,splněný další sen Aprilia Pegaso Cube 650 :)
  • Tommy Angelo
    Moje Lucinka :* když ta pravá Lucinka mě opustila:´( tak aspoň její náhrada :)
  • Turok
    jj když to člověk umí a má dobrej foták jde to skoro samo :)
  • Elkar
    dakujem pekne mam jich stovky ale uverejnim az po sezone na moje.auto.
  • honza
    Elkar: máš hodně dobrý fotky :)
  • Elkar
    K dnešnímu propršenému dni:
  • Jindřich
    Mám JindraITC ale mašinu sem tam ještě nedal o výkendu až udělám nějaký foto tak ji tam šoupnu, jinak je to 600 2003 modrá matná
  • LWQ
    Jindrich: fakt ? Mas na motorkari.cz profil ? :-)
  • Jindřich
    Pěkný coupe a hornet, taky mám coupe i horneta ale Fko
  • LWQ
    A posledni mazel z tech s motorem v srdci ...
  • LWQ
    Kolesa ...
  • LWQ
    Jiny pohled ...
  • LWQ
    Taky se rad pridam :-) Aspon nejake foto uz mam ;-)
  • Elkar
    Nezměnil jsem nic. Nejsou to OZ, BBS ale Fiat Coupé kola. Slo mi to aby vynikly brzdy. Original kola byly v top stavu oproti temhle ale to se da zpravit a origo jezdí krosmenovi na autě.

    Z 20vt mám toho víc na autě.. třeba světla.
  • LUKE 1.8 H8C
    Ty o Elkara, kde mas seriove kola ? Jsi nejak zmenil filozofii, ne ? :-)
  • Suvis 1.8 16V
    Belmo, to už je slušný motor, ale pracuju s většíma :) Možná nafotím a přihodím.
  • Elkar
    Tak se teda taky zúčastním, i když ne solo:
  • Elkar
    BRING THE HAMMER!
  • Belma LE
    To mi připomělo jak maj u nás ve fabrice kluci čerpadlo z Tatry V8 na proplachování trubek... malej masakr. A pak hasiči co mají pro tlakování vody do hydrantů: Caterpillar V12
  • Elkar
    To teda bylo povedený. Takovej menší úlet a náhoda u toho spojovaní, že
  • Honza
    jednoduchý:) doba za kterou to protlačí uvedenou sadu hadic - 2xB o průměru 75mm a 4xC o průměru 52.. což jsou průměry "široký" sady..

    ouzká sada je B65 a C42 (někde se běhá i s 38čkam..) a díky menšímu průměru je objem menší.. takže se plněj o cca 1-2s rychleji dle výkonu stroje... mi ouzkou sadu neběháme, takže sem čerpadlo stavěl na široký a celkem se povedlo.. video jak to chodí bohužel nemam. ale pro představu pro ty kdo neví k čemu tyhle úpravy na stříkačkách ze 70 let jsou:)

    když se to hodně povede:



    krásnej sport... jelikož sem dřív dělal závodně atletiku, a baví mě všechno kde je motor, tak tohle pro mě ideální:) díky tomu taky coupe stojí stále v garáži a vyjíždí sporadicky..
  • Syky
    mate nekdo dekoder na ten vytlak ;D
  • Honza
    motor:
    původ TAZ 1203, objem ale jde ke 2l.. v plný zátěži to může běžet max 1 minutu, pak se to přehřeje..

    sání z hloubky 1m na 5m přívodní vedení do 1,5s, výtlak 2B75+4C52 7s....

    taková menší hračka:)
  • Elkar
    To vypadá jako 1,2TSI
  • Honza
    1x 100PS/4000 rpm...
  • Honzousak
    Po tom, co moje kupé na vlastní kastli poznalo, jak umí někteří rádobyřidiči u nás před barákem couvat jsem byl nucen nastříkat levou stranu......lakýrník se teda vyznamenal .-)
  • Ivko
    Dnes som zvyšil plniaci tlak turba:D
  • Elkar
    pronajímej to jako supersport na víkendy :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nevim, nevšimnul jsem si možná tak vejfukem do větru... :-D
  • Innocento
    To už ti ty prachy lezou někudy ven, ne? :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    investuju dooost a hlavně teď z fleku vím o dalších investicích v řádech desetitisíců, kterým se chtě nechtě nevyhnu... to už to tam budu cpát i přes vejfuck... :-D
  • Suvis 1.8 16V
    Johne, Coupé to tam rve přes kapotu. To sis nevšiml? :-D Ale je to na opravdu velké bankovky/mince :-D
  • Turok
    Rascal pán je gurmán jedno mu nestačí co ? :)
  • hurikán
    muj
  • sebo 1.8 16V
    Coupe20VT PLUS :-D
    Najdrahšie FC más tuná tuším Ty teda ak neberiem do úvahy co som tu videl niekedy foto prerábaneho FC 20VT 4x4
  • Rascal1.816V
    druhej mazlik :-))
  • Rascal1.816V
    prvni mazlik :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ještě to tak... :-DDD rvu tam prachy horem dolem a furt je to málo... mít ještě díru ve střeše, tak zkrachuju :-DDD
  • Coupe20VT PLUS :-D
    moje bezedná kasička...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    moje bezedná kasička...
  • nocarret
    taky udělám nějakou aktuální, jestli ho najdu :-)
  • LUKE 1.8 H8C
    to WagoLE : Barva je : LE titanium 227649 (výrobce: PPG; název: grigio titanio)jak je napsano v prehledech modelu.
  • Elkar
    Jo, to je ta hloubka laku co mi chybí, doufám, že po rozleštění to taky proukoukne. :D
  • LUKE 1.8 H8C
    a jeste jedna
  • LUKE 1.8 H8C
    dalsi
  • LUKE 1.8 H8C
    Moje po celolaku by suki
  • Aljaška
    bobánek je nachystanej na cestu do Pardubic na sraz:-)
  • Shaman
    Suki. Poprosil by som ta o foto toho deflektora. Rozmyšlam nad tym len som nevedel ako to cele ukáže. Dakujem.
  • Elkar
    Originální řešení.
  • LUKE 1.8 H8C
    Ja to videl a slysel jeste bez predniho narazníku. Jinak z obrazku to neni patrne, ale ten vyfuk je na obe strany a zvuk paradni :-)
  • Feki
    Lukasi ty vejfucky jsou proste mazec..:) ja bych to chtěl slyšet..!
    Jinak kola co si teď koupil tak paráda-slusej ji..;)
  • Shaman
    Pekne suki.Daj viac foto.
  • ZdenysM.L.
    Suki: chce to více foto tvého projektu.
  • Elkar
    ty fotaky berou ty barvy divne... auta by mely mit stejyn odstin ale na fotkach to nekdy moc nevypada
  • Shaman
    1
  • Feki
    dik moc..;)
  • Elkar
    máš to tam
  • Feki
    Elkare no vubec se s tim nes*r..:) vsechny fota znacku na mail co jsem dal niz...:) diky..:)
  • Elkar
    postni mi pls tu fotku toho ferrari na elkar@email.cz ja si to sprahnu s tim mym a udelam jedno foto , abych to pak hodil na profil.
  • Ravic inesperto
    :-))
  • Ravic inesperto
    :-)
  • Elkar
    b
  • Elkar
    a
  • Elkar
    Mám tu ještě pár verzí
  • Elkar
    No, zapršelo, tak jsem si řikal, že bude dobrý světlo. Auto špinavý jako prase vypadalo nějak moc dobře.

    Mám jich víc, ukážu, pošlu ;)
  • Feki
    Elkare posli mi tu fotku toho znaku na mail ve velkym..diky je paradni!
    tejkllukas@seznam.cz
  • Elkar
    /////
  • Elkar
    umytý deštěm ;)
  • Syky
    0
  • Syky
    2
  • Syky
    1
  • _ACE_
    Taky jedna svatební
  • Ravic inesperto
    svatební koně:-)
  • Missicka
    jardast: Díky.. ;o)
  • jardast
    Míšo nemůžu si pomoct ale ten tvůj černý hřebec :-D se mi líbí ze všech nejvíc :-)
  • K0K1N 20VT
    na sprintu :)
  • Missicka
    Můj miláček temný.. ♥
  • JohnyXX
    No sehnal sem ho na reviloshop.cz, ale už ho tam nemají dal jsem za něj 2500 bez laku.
    JInak tomu říkaj Maxton spojler fiat coupé.
  • Feki
    JohnyXX..jasny,vim ze ho ma Tomas,ale vim co za nej daval takze proto se ptam jinde..:) na sraz buhuzel nejedu,ale presne tohle shanim..ale 10K za to teda nedam..:) Nepovis kde si to sehnal? :)
  • Shaman
    Ahoj Milda20vt. To je ešte stara špz-ka. Kupoval som ho v Kežmarku.
  • Milda20vt
    Shaman: nejaka povedoma spz hmm. mam brata v Lubici
  • Shaman
    Moje zlato
  • Shaman
    Moje zlato
  • hurikán
    2
  • hurikán
    muj mazel
  • JohnyXX
    jj Ostravak má pravdu má ho i Dr. Ravic
  • Ostravak
    Feki- Myslím že ho má i Dr. Ravic
  • JohnyXX
    Feki už seš několikátej kdo se na to ptá pokud pojedeš na sraz tak pokecáme
  • Feki
    Kecas Johnny co je to za zadni podspoiler????
  • JohnyXX
    a ještě jedno foto
  • JohnyXX
    tak to je můj mazel
  • Milda20vt
    tak ja dam tiez 1
  • Adys
    Druhý mazlík :))))
  • Adys
    První mazlík :))