Provoz FCC

  • bubAk_
    stav alkoholiků je nutné pořád sledovat :D a zapisovat :D zasvěcení ze srazů ví :D kajo jednou rocne neco psolat zadny problem :)
  • Brano20VT
    nech dá pán boh všemohúcemu pevné zdravie a večnú slávu až naveky , ámen
  • Luxor
    Tímto děkujeme všemohoucímu že revitalizace v podobě banneru byla vyslyšena :-))) howgh-t?
  • Oddy
    Souhlasím s Pegasem, tohle je hlavní stránka jak komunikovat s lidma, kteří maj Coupé.
    FB je sice fajn ale tohle je určitě lepší.
    Proto kdyby byl potřeba příspěvek na chod, určitě zašlu.. teda určitě víc než minule ;)
  • Pegas77
    nocarret

    vzhledem k tomu ze na FB se branim registrovat tak tenhle web beru jako "domov" takze nejaky ten rocni příspěvek, pokud pomuze" obetuji rad jen aby to tu zustalo
  • nocarret
    Přátelé, kamarádi, fandové všem moc děkuju za příspěvky abych do budoucna tomuto hyena - systému zabránil, učinil jsem jisté primitivní opatření a přibyl nám tu reklamní banner. Můj poskytovatel se dušuje, že jeho umístění mi pokryje náklady na provoz tohoto prehistorického, leč pro mě stále důležitého webu.

    Takže už nic neposílejte, jediné čím mi můžete pomoct je, že nám zachováte přízeň a budete sem chodit, zároveň slibuju (asi tak po 100) že nový registrace budu řešit obratem :-)

    Děkuju Váš nocarret
  • Luxor
    taktéž přispěno na revitalizaci costry 333,- ;-)
  • Oddy
    100,- odesláno.
    Není to moc ale aspoň lehká podpora
  • bubAk_
    kajo pro tebe vse :)
  • Lenoš20VTLE
    no ještě aby jsi nadával :D
  • nocarret
    ještě jednou děkuji všem za podporu :-)
  • Phoboss 1,8 16V
    Taky posláno 300,- :)
  • Abyss
    posielam 10e na dole uvedeny ucet
  • Scoupe
    taky sem ti nejakou tu kacku poslal..
  • turbo
    200,-
  • Ales
    200,- na cestě
  • HARIBO
    kapříci už plavou :)
  • nocarret
    děkuju !!! :-)
  • bubAk_
    hotovo :)
  • Lukas 20V
    Taky posláno
  • Dr.Ravic
    a je tam mladá paní, můžeme si tykat :)
  • enzim
    Taky odesláno, snad dorazilo v pořádku :-)
  • hona20VT
    dnes odesláno :-)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    jak budu něco platit, pošlu též pár svých stokorun :-)
  • Syky
    nebo krabice od vína....
  • Džanek
    Pokud mate oba PayPal tak noproblem.
    Anebo obalka:)
  • nocarret
    no a hlavně tam bude asi poplatek za zahraniční platbu ne?
  • miro20vt
    Ja by som tiez rad poslal neake to euro aj s jednim klubakom ale z SK to moc nejde treba tam vela udajov na ten bankovy prevod ak by ich bolo mozne poskytnut rad poslem
  • nocarret
    tak už osmi :-) díky kluci!! vážím si toho moc :-)
  • Highlander
    další +300,-
  • Aladin
    Posláno
  • Coupe20VT PLUS :-D
    právě jsem ti taky odeslal 300,-

  • nocarret
    děkuji všem pěti lidem co mi přispěli, doufám, že to je jen zatím...
  • Pegas77
    zasláno
  • Lenoš20VTLE
    300
  • Honza
    +300,-
  • nocarret
    Přátelé, kamarádi, známí, kolemjdoucí, obracím se na Vás opět neb dva roky utekly jak voda a hosting plus správa webu jsou jaksi neúprosní.

    Číslo účtu stejné, jakákoliv pomoc vítaná, předem díky K.
  • Pegas77
    150,-
  • Dave 1,8
    Posílám taky 200.-
  • nocarret
    :-)
  • kisik
    Luxor a to někteří pošlou kč a nenapíšou se sem .
  • nocarret
    hele schválně to sčítnu, počkám ještě týden, každopádně děkuju. K tomu paušálu si myslím, že když se to udělá tak nás tu zbyde tak 15 možná 20 a bude tu úplně mrtvo, já jsem rád že mi s tím pomůžete takhle aspoň se pozná kdo je kdo :-)
  • LWQ
    V pondeli poslu 500,- a urcite sem pro clensky poplatky ... A kdyz by se ti hodila nejaka pomoc(XHTML, PHP a tak ...), tak se ozvi ...

    BTW: Znas http://hosting.wedos.com/d/59508 (pouzij kdyztak tento refferal link ...) ? :-)
  • Luxor
    to ses díval na účet teďkonc? to nějako nevychází s těmi psanými příspěvky tu... už bys měl být přes dvojku...
  • nocarret
    jasně přišlo 1400 :-))
  • Elkar
    už to přehazuješ vidlema?
  • HARIBO
    kapřící už plavají :)
  • amadeus69
    Taky jsem něco poslal :)
  • nocarret
    díky přátelé za podporu :-)
  • k3lukas
    taky jsem ti prispel :-)
  • Aljaška
    brouku já tu moc nejsem, piš mě to na FB jo?? samo, že pošlu!! Ale upřímně, měl by se platit nějakej členskej poplatek. V druhým klubu se to vybírá na sraze...
  • Honza
    až poběžím kolem bankomatu, něco pošlu:)
  • Thor
    Posílám také 200,-
  • Aladin
    kouknu do prasátka,ale doba je zlá moc toho tam asi nebude :-)
  • Luxor
    tak jsem poslal nějakou tu ,- Kč jako devizový charitativní příspěvek :-) PS: Kájo kolik platíš poplatek za pohyb na účtu? :-) Původně jsem Ti chtěl totiž posílat 2 roky každý 3tí den 1,- korunu = teoreticky dobrý 2kilča za dva roky. (-poplatky za pohyby na účtu) :-)


  • Luxor
    šlo by to zaplatit na lízačku? :-)
  • Syky
    protoze nejsme zadni toooo,untrvasrmani...
  • Brano20VT
    Kájo ak nedám do kopy prachy , tak ti pošlem aspoň zuby po dědečkovy , neboj je to echt gold
  • nocarret
    já vim kilo za rok ale kdo se o to bude starat na to čas nemám, radši tady občas zasomruju :-)
  • Dr.Ravic
    odesláno 200 báthů (to je něco jako naše koruny:-)
  • Scoupe
    udelal bych rocni clenskej poplatek 100kc bez nej by ucet proste enfugoval, melo by to dve vyhody, procistil by se veb od parazitu a pak by se vyresilo i financovani vebu..:) ps nic neposlu.. :P mas tam 250kc
  • Fugasik
    Kájo já ti samozřejmě taky pošlu,ale asi až příští měsíc :o)
  • Janinka 2.0.16VT
    Sorry ,přehlédla jsem :) Ale odesláno.
  • LUKE 1.8 H8C
    taky jsem něco poslal
  • nocarret
    viz dole..
  • Janinka 2.0.16VT
    účet je stejný jako loni?
  • nocarret
    Wali minulá akc "help" mi přinesla krásných 3600 CZK nedělej si iluze....a věčně to dotovat nebudu, někteří z těch od kterých jsem pomoc čekal nejvíc, mě neposlali nic se slovy že "tady" stejně nic neprodaj...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    taky pošlu, až si obnovím internetovou banku...
  • Syky
    taky poslu zase 200kc jak v loni....diky
  • Elkar
    Posílám 200 CZK aby to nesežrala inflace cestou.
  • Wali 16vt
    poslal sem ti stovku, když to udělá každý člen budeš to moct zaplatit na více let :)
  • nocarret
    Ahoj lidi, přišla mi faktura na bůra za hosting na další 2 roky tak bych rád abyste mi s tím zas trošku pomohli. Budu rád za každou pomoc. Díky 233887597/0300