Kde jsme koho potkali - part 4

  • Pegas77
    RadekRAT: tak to zluty jsem byl jiste ja, mam tam "zakladnu"
  • RadekRAT
    Pred par dnama zluty coupe u mostu v Obranech, Brno. Zdravili jsme se .. zluta je paradni barva!
  • Pegas77
    Dnes 9:45 Brno z Cejlu na Vranovskou tmave Coupe , starsi pan, pozdravil jsem a On odpovedel
  • Soukros
    14.6.2015 - 18:30- Žarošice - modré Coupe asi 2.0 20VT už jsem ho v těchto končinách párkrát viděl. Jedná se o někoho z klubu?
  • Pegas77
    Pondělí Brno Pisárky cca 17:00 tmavé Coupe, vepředu 2 osoby, vzadu na kufru nějaký nápisy, na pozdrav nereagoval
  • Giallo 1,8
    Ten žlutej v Pisárkách a na Palackého byl můj...
  • Heretic20V
    dnes v Jihlavě jel sem od kruháče ke světelný křižovatce a proti mně jelo stříbrné Coupé v cca 8:30
  • Ultima
    Dnes 18:45 Praha-Radotín bílé coupe někdo místní nebo projížděl jen?
  • Pegas77
    Kuba: tak je tu tolik Coupe v Brně, to by chtělo ještě nějaký odpolední srazík před zimou
  • Kuba
    Taky jsem tam to zluty videl v patek dopoledne stat a zrovna kolem me jelo druhe zlute.
  • Pegas77
    dne v pisarkach zaparkovany u zahradek cca uprostřed cesty kolem vody to samy co predevcirem
  • Pegas77
    dnes cca 16:30 Brno Palackého třída ve směru na centrum žluté Coupe tmavá skla a tuningové nárazníky
  • prochyyy
    Nevíte někdo něco o červeným coupe který bylo ještě nedávno na prodej na sportovníchvozech? červený, celý v tuningu s velkym křídlem, a ještě mělo něco karbonovýho, viděl jsem ho v Horních Počernicích projíždet, zajímalo by mě čí je
  • ROSSI 20VT Plus
    Že by já :-), někdy tam jsou vzadu malí Fiatisti i dva :-)
  • Pegas77
    koncem minulého týdne odpoledne (cca pátek) Brno Pisárky v koloně směr Kr.pole tmavé Coupe a v něm vzadu male dítě, které si mě všimlo, řidič však rychle ujel
  • Invi
    Dnes u Baumaxu Frýdek-Místek (pěkné sedačky), astmatik asi 1.8.

    Dále u autodružstva Frýdek-Místek červený astmatik 1.8 se zeleným nárazníkem.
  • JardaITC
    No tak to je ultimátní hnus.
  • ZERO
    Alejandro: Ty vole, co je to za auto? :-)
  • Alejandro
    ..
  • Alejandro
    .
  • Alejandro
    tohoto krasavce jsem potkal ve švýcarsku na dálnici a žlutý 20VT ve Svatým Mořici :)
  • Intri
    Mužem klidně udělat nějakej srazík, sjet si vodu a přespat u nás v kempu, myslím, že na jednu noc bych ten hluk nějak domluvil :D kdyžtak se ozvěte kdo byste chtěl, ať go kdyžtak domluvím ;-)
  • Pegas77
    Ahoj,
    no my tam byli autem (Laguna) na výletě
  • Intri
    * vozím ;)
  • Intri
    To jsem já...vidím ve Zlatý koruně lodičky ;-) můžete se stavit :) Coupé tu mám denně
  • Pegas77
    Tmave coupe včera 31.7.2014 na parkovišti v obci Zlatá koruna
  • Adys
    Vypadalo hezky :)
  • Oddy
    S pruhem Abarth to musel být nějakej expert :D
  • Adys
    Včera na čtyřproudovce k večeru směrem na Frýdek-Místek bílé coupe s červeným pruhem na boku dveří a v tom nápis Abarth... Kdo to byl? :)
  • Adys
    Kousek od Frenštátu p.R stojí u rodinného domku coupe se zelenými pruhy na střeše, zelenými koly a stříbrnou kapotou... Asi nikdo odsud což? :)
  • Oddy
    Ve Žďáře stříbrná 1.8 16v je Jarda"Roger", byl s náma na sraze FC na Mácháči, btw chce koupit 20vT, tak už mu někdo něco prodejte:))
  • Heretic20V
    Unás ve Velkém Meziříčí delší čas jezdí jedno stříbrné 20VT
    pak sem si všiml že ve Žďáře Nad Sázavou stojí občas vedle Jehly taky stříbrné 16V Coupé
    někdo z klubu ?
  • Pegas77
    dnes cca 12:50 Brno pisárky červené Coupe směr královopolský tunel, řidič blikal
  • Pegas77
    dnes cca 15:30 před FN Brno na svetelne krizovatce cervene s tuningovymi upravami ja naproti v cervenem Tipu
  • JardaITC
    Zaparkované pod stříškou, vypadalo fakt pěkně. Kousek od naší chaty :)
  • Luxor
    2 JardaITC: také jsem ho v HT "nedávno" viděl - stálo pod stříškou zaparkované předpokládám u majitele, vypadalo jak z továrny - vysloveně leštěnka. Tys ho viděl jet nebo stát u domu? :-)
  • JardaITC
    Kdo má žluté coupe v Hlásné Třebáni?
  • prochyyy
    30.3 černý Coupe v Horních Počernicích?
  • Adys
    Dnes ve Valašské Meziříčí v 18:30 stříbrné 20VT u Bily. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34.0-12/10009587_770883512924789_1283219839_n.jpg?oh=0570b583543b00a45adf101d1cec05b6&oe=532FE7D2&__gda__=1395640343_fc38604782fec17119bd3c3bcfb3c851
  • Adys
    Včera ve Štramberku, asi to nebude klubák co?
  • Invi
    Zapoměl jsem, jedná se o obec Baška Hodoňovice, 5km od Frýdku-Místku.
  • Invi
    Dnes opět asi 200m odemě tmavě modré Coupe 20V astmatik na origo 16' kolech, nikdo? :) Třeba čeká na schválení registrace :-P
  • Kuba
    Tak jak jsem za cele leto potkal vsehovsudy jen tri coupe, tak dnes hned dve behem chvile. Jedno stribrne v Uherskem Hradisti na parkovisti u Alberta (dopoledne) a pak po obede druhe modre mezi Lipuvkou a Blanskem. To vypada,ze to vytahujete spis na zimu nebo co :D
  • Pegas77
    tmave coupe benzinka za globusem smerem na Brno sobota dopoledne cca 9-10 hod
  • kisik
    Kuba: to není z klubu ,někdy se tam objeví z Pasohlávek starší pár se žlutým, ale taky nejsou z FCC . To modré už jsem tam viděl víckrát .
  • swoty
    Heretic20V: to zelene coupe s tima kolama bylo me:) resim ted kola jeste mesic a auto jde do garaze:)
  • Kuba
    V Pohorelicich stava celkem pravidelne stribrne coupe po leve strane kdyz jedu na Znojmo. Konkretne pri prijezdu do Pohorelic smer Znojmo pred tim prvnim pricnym prahem po leve strane...taky nekdo odtud?
  • kisik
    V pátek v Pohořelicách modré s černou střechou a kufrem, podnárazníky myslím od MS a pořádný výfuk . Kdo to ?
  • Alex
    já včera červené, v českých budějovicích :-)).. SPZ nevím, jen projel okolo :-)
  • Kuba
    Ja potkal vcera odpoledne cervene coupe se "Z"etkem (nekdo ze Zlinska?) v Brne u Ikei:)
  • Heretic20V
    včera v podzemní garáži v Citi Parku v Jihlavě.. stálo zelené Coupé se zajimavou kombinací předních a zadních kol :) tak kdopak to byl ? :)
  • Dr.Ravic
    ted 19:00 legerova Praha, cervene tunene coupe, zvuk jak prase. kdo to je?
    to je lauf z motorky, ne?;)
  • Honza
    stříbrno/modré coupe s "duplex" výfuky dnes před 15:00 od valdic až do bradlecký lhoty, kde sem se mu se schnilem nalepil na zadek, aby následně odbočilo do vesnice?

    někdo odsud?
  • Heretic20V
    ten výfuk u Octávie mluví za vše... :D
  • Invi
    Myslím že zrůdnost, kterou jsem o víkendu potkal, také stojí za publikaci, Octavia Mega Power :-D
  • Invi
    Fryčovice (Hukvaldy), Žluté, Zelené, Červené, ve Frýdku-Místku Stříbrné a Černé. Nikdo? :-D Je pravda, že některé kousky podle vzhledu slouží k tahání dřeva z lesa apod., zanedbané, popučené šroty, takže na foru asi není co řešit.

    Jinak Na východě Slovenska u Zemplínské Šíravy jsem narazil na Coupe 1.8 16V, pan majitel cca 40let vůbec nevěděl že nějaký klub existuje, auto ve stylu TESCO tuning + (nečekaně) ze všech stran znaky a nápisy Ferrari.

  • Adys
    Dnes 6.8 modré coupe s černýma alu v Karviné u benzinky před Tescem. Vojto??? :)
  • Adys
    Dnes 5.8 z Valasskeho mezirici do Roznova v protismeru zlute coupe, maval jsem, ale dotycny si asi nevsiml. Taky jsem jel ve zlutem :-)
  • Pegas77
    Dnes ráno červené COupe v protisměru Brno Starý Lískovec (konečná tramvají) cca 6:30, řidič odpověděl na pozdrav
  • manny
    Ok, napsal jsem to blbe. Nezahledl jsem ho jen za volantem, ale i venk, kdyz zaparkoval a vystoupil. Ale bylo by hloupy mavat na ciziho cloveka zkrz okno :)
  • Invi
    Takže nepřijelo samo? :-D (sry OT)
  • manny
    A vcera v Plzni v Sadech 5. kvetna u mbanky kolem pul treti? Bylo to tmave modre Coupé, dokonce jsem videl vystupovat ridice :)
  • Pegas77
    dnes rano cca 6:55 Modrice směr od Brna benzinka unicorn cervene Coupe
  • Pegas77
    dnes rano cca 6:10 Brno křižovatka na Provazníkové u lékarný světle modré coupe, řidič odpověděl na pozdrav, já žluťouch
  • manny
    Dneska kolem poledne jsem zahlédl stříbrné Coupé ve Varech, respektive ve Starý Roli, což byl úkaz :) Někdo odsud?
  • LWQ
    ZERO: sorry, ze tak pozdeji, ale v tom unoru, Telc ... ink Coupe ... 2AJ SPZ, to sem byl asi ja :-)

    Ja v svym rajonu Prahy 10, 4 a 3 bezne potkavam zlute FC 3A3, stribrn 3E3 ? a zlute 2P6 ? ... nekdo z klubu ? :-)
  • Adys
    Tady stojí :) http://goo.gl/maps/qU4Un
  • Adys
    Černé coupe s hezkýma Alu u rodinného domku ve vesnici Baška u Frýdku-Místku. Kdo to je? :)
  • Adys
    Včera 16. března přibližně ve 20:00 na Starém Jičíně pod hradem červené coupe, čí to je?
  • Alex
    Dneska v dopoledních hodinách v Praze žluté coupé zaparkované před cukrárnou Emil Gaigher - kdo z vás tam byl ?? Jednalo se o 2.0 20V, tady fotka z inzerátu kde je na prdej (nevím jestli stále aktual)
  • kisik
    Kdo se dneska vezl ? :-)
  • ZERO
    Tak kdo mi to jezdí v rajónu? Včera jsem potkal tmavě modré (ink black) Coupé v Telči. U předního levého světla má nějakou samolepku. SPZ, teda RZ má "J".
  • Alex
    Ahoj, nevíte někdo kde je tohle coupé ? Fotka je už docela starší, ale tak snad neskončilo někde.. (3.11.2011)
  • Denis 1,9 JTD:(
    Adys: Takovou díru v haubně jsem viděl, ale u červeného kupátka. Měl to někdo z Ostravy
  • Jakub2
    Včera v podvečer na kruháku u Kauflandu v Chrudimi, stříbrný Coupé....kdopak?
  • Invi
    Dnes už mi neutekl, kdopak jsi? :-)
  • Adys
    Tuším že někdo na klubu takové coupe s dírou v haubně měl...
  • Adys
    ...
  • Adys
    Čí Coupečko stojí v Kopřivnici naproti stadionu?
  • Tommy Angelo
    Invi podle mě to někdo koupil a ještě to nebyl schopný přepsat proto že tam bude Eko daň :)
  • Adys
    Kdo jezdí v Kopřivnici se žlůťákem? Dnes jsem ho viděl stát naproti stadionu, vedle Karáska.
  • Invi
    Tomy: Jasně, přesně takhle mi ho popsala mladá, když s tím na mě nabehla :-))
  • Tommy Angelo
    myslíš Invi to stříbrné co jsem vyfotil?
  • Pegas77
    Dnes cca 18:50 Brno královopolský tunel směr Husovický tunel žluté Coupe se slovenskou SPZ začínající KE za volantem žena, blikal jsem na ní (bílá laguna combi)
  • Invi
    Potvrzuji, toto Coupátko bylo zahlédnuto dnes kolem 10:00 u městského úřadu F-M.
  • Invi
    Potvrzuji, toto Coupátko bylo zahlédnuto dnes kolem 10:00 u městského úřadu F-M.
  • Tommy Angelo
    V pátek 16.11 kolem 13hodiny v Bohumíně před policajtama stříbrné coupe 20V Pražská značka kdo se pozná?
  • Invi
    Oh takže dnes odpoledne jsem Coupátko potkal znovu, řídí ho hezká blondýnka :-P
  • Invi
    Dnes ráno nadjezd na Bašku - směr Baška modré Coupátko (tmavé), brzy ráno zhruba v 6:40 + - .. Přiznejte se kdo to byl :-P
  • Jakub2
    Dneska ráno Pardubice, když jsem šel do práce - okolo Afi paláce si to profrčelo modrý Coupé - tak se přiznejte kdo to byl :-)
  • Turok
    Ravic nic co by mě mělo nutit prostě se mi nelíbí jeho auto, nemusíš to brát doslovně. Já být na jeho místě si vyberu jinak.
  • Ravic inesperto
    Mares ma sracku...ty vole co nuti tohle nekoho napsat?fakt nechapu
  • Turok
    Mareš má sračku.. barva otřesná auto není skoro vůbec vidět..

    tahle zelená je stylovka.
  • Tommy Angelo
    Mareš má teďkom lepší Danku :P Betmen mobil .)
  • Alex
    Absolutne miluju tu kawasaki green :))
  • Turok
    to je moje ty vole. Příště mě nefoť. Díky.
  • Tommy Angelo
    někdo z klubu? :) jelo po karviné
  • Jakub
    na Veloster jsem se byl podívat u prodejce a musím říct že hodně pěkné, hlavně se mi líbil interiér.Ale 1.6 DOHC je prostě malý obsah na "sportovní vůz".
  • Alex
    nemel jsem moznost v nem sedet, jen jsem ho videl, a prisel mi jako docela zajimave auto, interier jsem videl taky jen pres okenko ci web fotky, taky nemuzu posoudit :)
  • Invi
    V tom Hnujdai jsem seděl na Family day a je to hnus, levné plasty v celém interieru, kdyžjsem potáhl a rukojeť na dveřích, tak jsem myslel že mi zůstane v ruce. V jiném Hyundai jsem nejel tak nemůžu soudit celou automobilku, ale toto byl hnůj.
  • Belma LE
    Hyundai jsem si taky nedávnou prohlížel. Je to téměř umělecké dílo, ale malá kola a celé takové nějaké obézní, jako většina dnešních aut :-( Chybí mi kupátka ladných štíhlých tvarů..
  • Alex
    Je hodně zajímavé :-) překvapily mne zadní dveře které jsou jen z pravé strany :-).
  • Janinka 2.0.16VT
    aha ,díky.Vypadá zajímavě.
  • Alex
    Hyundai Veloster :-)
  • Janinka 2.0.16VT
    Co to je vůz?
  • Alex
    Taky už jste viděli? Co na něj říkáte ? :-)
  • Huty
    adys: po litovelsku se tady fláká naky vínovy coupé to asi bude ono
    jinak já jel předminulou neděli se sprinterem odtahovkou, naloženy modry coupé a někde za vysokym mýtem směr olomouc potkávám žluty coupé, tak mávám jak dement za tou vylohou ale šofér dával moc pozor na cestu :D:D
  • Adys
    A ještě jedna z blízky :)
  • Pegas77
    čípak bylo Coupe ve středu ráno v Brně pod husovickým tunelem , modrý nakládaný na odtahovku z křížovatky? (asi porucha)
  • Adys
    čí to je coupe? Stojí v Novém Jičíně kousek od hospody u Rytíře. Přiznejte se! :))
  • beky
    No .Pán my hned jednoho nabízel .Dal mi i vizitku byl to pořadatel srazu X1/9 a říkal že se dají pořídit levno nebo i za 140 000 .Rozhodně vím že mám na něj kontakt.
    Správný pořadatel přijede s autem určeným pro tenhle sraz a nepřijede určitě v supersportu .Jako to nějácí pořadatelé dělají.
  • von Raven
    ty X1/9 jsou fakt pěkné, ale už jsem to viděl i bez těch předozadních nárazníků a bylo to ještě hezčí
  • beky
    5
  • beky
    4
  • beky
    3
  • beky
    2
  • beky
    No příjemný pokec s pány s X1/9 .Krásný káry.Dokonce jsem je byl kousek vyprovodit .A jak i ty lidi okolo natom mohly nechat oči.
  • Jan Paukovic20VT
    Cervene coupe ve Vodnanech na Bavorovsky myslim ze Znojemsky kraj.
  • Avalloc
    Někdo žluté coupé v Hlásné Třebáni u Karlštejna? :D
  • makys1.8
    Pár dní zpátky pozdrav s žlutym coupátkem v Horních Počernicích, k večeru, vídám ho u nás projíždět docela často, někdo odtuď? :)
  • amadeus69
    O víkendu kemp Doubí u Třeboně, modročerné Coupé 3P7 myslím, parkoval jsem vedle
  • Adys
    Včera 20.7 kolem 8-9hod. v Uničově vínové coupe, čekal před přejezdem až projede vlak. Kdo to byl? :)
  • Pegas77
    dnes Brno konečná šaliny č.5 (Štefánikova čvrť) červené kupé s dodělanýma anténama cca 17:30
  • xtryme
    Dnes v Bulharsku. 2coupátka jedno černé a další stříbrné;-)
  • L_hall
    Heleťte nepracuje někdo z vás v AGC sklárně v Chudeřicích? Červená barva a 2.0 20V ?
  • Elkar
    Včera v HK někdo s modrým FC?
  • Martin
    Jani vezl jsem zrovna babču k doktorce, jinak bych se tam zastavil, tak snad příště :) jinak je to opravdu krasavec ten tvuj divokej koník :)
  • Adys
    Dnes 8.července v 17:00 v Rybím červené coupe. Mával jsem jak vzteklý a řidič se na mě tak blbě díval... Byl jsem na kole!!! :D
  • Janinka 2.0.16VT
    jj přesně tak ,škoda že jsi nezastavil mohli jsme chvilku pokecat.My Tě zahlédli na poslední chvíli ,zdobili jsme auto na svatbu.Tak snad příště.
  • Martin
    měla jsi tam mustanga že? kochal sem se tou krásou :)
  • Martin
    jani, to jsem byl já...jiříkovák :)
  • Janinka 2.0.16VT
    V sobotu dopoledne mezi 9 a 10 hod v Jiříkově u Rumburka v uličce mezi domy projelo vínové coupe.Kdo to byl?
  • K0K1N 20VT
    Dnes Dolni Ujezd,stribrne.
  • stefanel 1.8
    Dnes Lovinobana dve coupecka- cierne a cervene vedla seba asi v bazari
  • Lajin
    Dnes ve Vysokém Mýtě stříbrné coupé s mračítkama na světlech,u Tesca:)
  • Pegas77
    tak cipak to stribrny Coupe stalo dnes v parku ve Slavkove mezi veteranam? jak se tam dostalo?
  • Tommy Angelo
    v Sobotu 28.6/12 jsme s polovičkou potkali toto Coupe 16V v Ostravě před novou Karolinou možná se někdo pozná :)
  • Janinka 2.0.16VT
    zero: tak to je pecka
  • ZERO
    Janinka 2.0.16VT: Opravdu to není on, ale když jsem mu tu fotku poslal, myslel si, že je to on. Až když jsem mu řekl ze kdy a odkud je ta fotka, přišli jsme na to, že je to někdo jiný. Prostě úplně přesný dvojník!
  • Janinka 2.0.16VT
    Zero: tak to není Tvůj kamarád,jmenuje se jinak :)
  • kisik
    S kým jsem se zdravil (žluťásek) v neděli 24.6. Břeclav - Hodonín ?
  • Honza
    před 14 dny sem jel do MB bez přední SPZ (jezdil sem s ní půl roku na přístrojovce za oknem..) a co čert nechtěl - chytl mě četník ... ukecal sem to, že zrovna upadla a ve spěchu sem neměl čas ji přidělat...

    chtěl nakonec vidět povinnou výbavu,klasické ověření vozidla a totožnosti řidiče, kouknul na zadní SPZ a jen mi připoměl, že mi tento měsíc končí STK a popřál mi štastnou cestu bez pokut...
  • beky
    Ahoj Aha proto nejsi videt no to děláš dobře to nepokoušej v Ml Boleslavy mají cajti nasazený 3 policejní pasáty s motorem r32 A ještě upravený to by si smlsli Mě na průser stačila upadlá přední spz A mám to za 10 000 pokutu a rok bez řidičáku ale ještě pořád se s nima soudím. A kůly takoví kravině zasní spz byla přední upadla na palubce nedržela tak jí měl kámoš v ruce. no hold i takovíhle dementní tresty sou a bez tp ti můžou i zabavit káru + pokta od 5000 ale netuším do kolika pořád to měněj jsou to zmrdi a nevědí načem člověka obrat o prachy.
  • Mertix
    Beky, páč stojim doma, jak tady furt chytaj, radši nejezdim bez ty TK:)
  • Janinka 2.0.16VT
    Zero:tak to netuším to Ti musí říct Aleš,já ho viděla prvně :)
  • beky
    2
  • beky
    1
  • ZERO
    Jani, na té fotce s Láďou je můj starý kamarád Pavel P. Je to možný? Jestli to není on, tak je to neskutečná podoba!
  • beky
    Tady by mě nikdo nenašel °:)
  • beky
    Cudák ta kapota domačkaná další kousek z Ml Boleslavi.
  • beky
    Mertix
  • beky
    Ahoj Mertix,Copak že jsem tě tam neviděl dlouho stát před tou restaurací ?
  • beky
    Dnes večer za mnou jel jeden červený kousek směrem od Jičína jsem ho pozdravil on mě a rozdělily jsme se v Bakově nad jizerou u čerpací stanice.
  • Janinka 2.0.16VT
    No asi špatně pochopila ,že kde je Aleš se daří,nebo paří? :)
  • Brano20VT
    Jani od Aleša sa drž ďalej , mne manželka zakázala sa sním stýkať :-)
  • Janinka 2.0.16VT
    No a Aleš nakonec
  • Janinka 2.0.16VT
    Láďaa Alešův kamarád
  • Janinka 2.0.16VT
    2: na této dnes Aleš jezdil
  • Janinka 2.0.16VT
    Dnes v Praze na IV MDA milé setkání s Alešem,jeho kamarádem a jejich motorkami.
  • Kubajz20VT
    Včera v Liberci vínovej 16V s žehlicím prknem na zadku :D kdo to byl? :D
  • Mertix
    ted musim dát dopucu bydlení, auto musí počkat...
  • beky
    Dáme někde sraza jestli máš čas třeba na chvíli :)
  • beky
    Ahoj.Aha tak to jo, proč nedáš Hliníkáče ? jo o tom žlutým puntu vím to letí jako blázen.
  • Mertix
    http://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat/coupe/10421 003?goFrom=list tohle nejsem já...Jinak tu jezdí i bývalé Phoebovo Punto, s motorem z nějaký Hondy myslim, asi 1.6.
  • Mertix
    Beky-píšu, že makám v restauraci vedle, a nejsou to dojezdovky, ale plecháče :)
  • beky
    Ahoj já 16 ventil nemám oba 20V a jeden s turbem.
  • beky
    2
  • beky
    1
  • beky
    mí 2
  • beky
  • beky
    Jo Kámo v bolce je celkem dost coupéček vím o 2 žlutých 3 červených 2 takoví fialovo modrý Jen já mám 2 coupe a v český lípě jsem potkal bílí coupé a řidila ho pjekná roštěnka, to jsem čuměl jak péro z gauče.
  • beky
    Mertix to je tví tam stojej modrýkousky dva v mladý boleslavy modrý barvy jeden stojí u restaurace na dojezdovích kolech a jeden má černý hliníky který jsi ty ?
  • AdaDC
    včera v Mladý Boleslavi 2 kousky 16V, jeden modrý bez SPZ a druhý žlutý s nabouranými dveřmi a prázným kolem, no je toto možné
  • Mertix
    Beky-a o mě víš :)?a je tam někdo se stejnou barvou co já, asi koupený nově, 16tiventyl...i červený kolem někdy projede :) makám v rest vedle, proto mi to tam měsíc stálo, a podle toho jak se tu v MB chytá, tak moc nejezdim bez TK :(
  • Scoupe
    dnes bylo na kladne precoupeckovano, nejdriv stribrne s cernym pruhem uprostred a pak zlute coupe sem potkla, ja byl v Le..:)
  • Belma LE
    xtryme: Nojo, to bude asi ono :-) Aspoň je ve fabrice na co koukat. Tam samá škodovka česká rafinérská a najednou mezi nima toto :-D
  • von Raven
    Adys kola nevim, ale asi tam bydlí protože to vidím často
  • Adys
    Von Raven: Nemělo zlaté alu???
  • von Raven
    Studénka - stříbrné coupé kousek od hasičárny
  • nocarret
    jinak PRO "beky" jako Honza piš normálně a nespamuj, ovoce právě dozrává!! :-)
  • nocarret
    dnes jsem potkal v Třebíči asi 50 různých coupé to je mi náhoda .-)
  • Honza
    tak a teď česky a bez CAPS LOCK aby se to dalo alespoň trochu číst...
  • beky
    ČAUVES CO UDELAT V ML BOLESLAVY NĚJÁKÝ SRAZ COUPÉ V OKOLÍ URČITĚ BY TO BYLO SUPER DNES JSEM BYL NA SRAZU AMERIK U JIČÍNA 41 AUT PJEKNÝ ALE RAČ BYCH BYL ZA NĚJÁKÝ SRAZ COUPÉ V OKOLÍ ML BOLESLAVY ČEČA NEVÍM UŽ PŘESNĚ DATUM ALE BYLO FAKT HEZKÝ POTŘEBOVAL BYCH PORADIT JE PREJ NĚCO NA OŽIVENÍ BARVY PREJ TO MÁ I BARVU ČERVENOU JE TO NĚCO JAKO TEMPO POTŘEBUJU ZÁŘIVĚJŠÍ LAK.DÍKES ZA ODPOVĚDI.
  • xtryme
    Belma LE : To bude asi moje bejvalka jsem prodal mou 1.8 do kralup a popis odpovídá teď mám 2.0 20v =)
  • stefanel 1.8
    hh, ja som zo Skalice, aj ked teraz byvam inde..tak snad si niekedy zablikame a das coupe dohromady..keby si rozpredaval náhodou a mal kozene sedacky, popripade vymenil za latkove s doplatkom, mysli na mna:)
  • Jozef16VT
    Bol to určite Bobi, včera sme spolu volali, auto nepredal :-) Ja som z Holíča a mal som, resp. ešte mám žlté coupe(nepojazdné) a brat má tmavomodré. V Hodoníne stretám žlté coupe aj ja, tak asi rozprával s ním, somnou nie :-)
  • stefanel 1.8
    Jozef16vt: ale on coupecko predaval minuly rok a cudoval by som sa ak by ho nepredal, lebo vyzeralo super.

    inak nie si z Hodonina a nemas zlte coupe? ja tam obcas chodim natankovat...pred mozno rokom sa s tebou? rozpraval otec o coupe...to bola doba, ked som ho este len isiel kupovat:)
  • Jozef16VT
    Stefanel 1.8: To bol 100% Bobi :-)
  • stefanel 1.8
    Dnes rano v Kopcanoch krasne matne cierne, aj mi blikalo, ale ja som spal este a vsimol az teste pred...pozdravujem!
  • amadeus69
    Červený 20VT v MB jsem možná mohl být já kdy to bylo?
  • beky
    No ná jsem potkal u nás hned 5 coupé ML Boleslav.Žlutý s křídlem a promáčklími dveřmi 2 kousky červený Oba 2.0 20VT Jedno černý A jedno asi neorýgo barva modrá tmavší metalíza fakt hezký.Až na to žlutý roste pod ním na silnici mech a má prázdný přední kolo a fakt brutálně promáčklí celí dveře řidiče dovnitř to musím vyfotit stojí tam takle už rok.
  • Belma LE
    Dnes, Kralupy v areálu Synthos? Stříbrné kupé, vzadu možná znak Ferrari a křidélko?
  • kisik
    Dneska krásné tmavě modré v Pohořelicích kousek od hasičů .
  • maple
    Abraxas: Jsem rád, že jsem tě potěšil, vážně krásné coupe! Koukal jsem na něj nejen já, ale i hodně lidí, co šlo kolem. Mám 1.8 a za takovéhle 20VT bych měnil hned :-)
  • Abraxas
    maple: To su já.):)) Díky za snímek i pochvalu mého kupéčka, byla jsem bruslit na stezce, směr Olympie. Mám sice brněnskou SPZetku, trvalé bydliště ani Brno neopouštím, ale většinou jezdím v okolí HK, Pardubic a Kostelce nad Orlicí. Udělal jsi mi radost, fááááákt. . . hezkýýýý, milý a příjemný, ještě jednou díkec.):-)
    Taky máš kupéčko nebo jinýho itala?
  • Bekr
    včera modré coupe na klíši v Ústí n.L.Kdo to byl :D
  • Scoupe
    neboj ja ho informoval, ale jak rikas ma to z ruky jeste je casove dost vytizenej, ale vi o nas...
  • Brano20VT
    OK , ja som ani nemal čas pozdraviť borca a pozvať ho na zraz , ale zo Švícar by to mal asi kus :-)
  • Scoupe
    tak az sem priste pojedes a budes mit chvilku cas tak dej echo, muzem dat rec.. :)
  • Brano20VT
    jo bolo , bol som pracovne Hostivicích , žialbohu nemal som čas
  • Scoupe
    jinak bylo to kolem 11hod?? jestli ano tak to byl 100% on..
  • Scoupe
    To bylo moje byvale, odvazel si ho novy majitel... ze ses ani nestavil na kavu kdyz si tu byl...
  • Brano20VT
    Dnes dopoledne Jeneč u Prahy u benzinky pekné strieborné , inak v Brne u cityhotelu stáva pravidelne pekné strieborné v originále
  • Jimmy
    vinové coupé kdy?:D jezdím podle pravidel jinak to ani nejde ať v obci nebo mimo:)
  • Syky
    Ja v
    Holesove Nuniho,ale nemel jsem cas kamo pokecat, OPET jsem nestihal...

    A vinove coupe co jezdi po Holesove..ve meste se jezdi 50km/h ;D
  • maple
    Včera Brno Spielberk Office Centre, modré Coupe 20VT v moc pěkném stavu. Někdo odsuď?
  • bubAk_
    tak o tom druhem nevim draku :)
  • Jimmy
    právě že to byl chlap a zamával:D zatmavené coupé
  • bubAk_
    jimmy zlutas co jezdi po otokach ti nezamava ma ho jakasi zenska a ta jen hledi pred sebe...
  • Jimmy
    To jsem si všiml jen po zlíně vím asi o 2-3 a těch dalších po vesnicách...no jééj..:D
  • Suvis 1.8 16V
    Jimmy, tady v okolí jezdí spoustu Coupé, co nejsou z klubu...
  • Jimmy
    Dneska otroky? žluťas mával jsem jak na prvního mája
  • Bert
    Dneska kolem 18hodiny,Brno-Kamenný Vrch,stříbrnej,vepředu nárazník modena,stojí tam často vedle silnice,někdo odsud? :-)
  • kisik
    Dnes Hustopeče u Brna červené ráno a odpoledne fialové . Někdy černé s upravenou kapotou . Někdo z klubu ?
  • fotr 16VT
    Amadeus69:Kdyby Ti stačila Modena, tak Doucha od nás ze vsi Ti ho určitě prodá.
    :-)
    http://www.sportovnivozy.cz/21707-ferrari-360-mode na-velesin
  • K0K1N 20VT
    jo vlastně i v coupe taky no, jo já jedu,už mám registraci na sprint,minule to byla brambora,tak letos si snad už něco odvezu ale jak říkáš,jestli se nic nepokazí :)
  • Lajin
    K0K1N 20VT > ale jo myslím že 2x jsme se potkali, když si jel v coupé:)minulý rok o prázkách v litu na náměstí a myslím že jsi vezl nějakou babu:):D a pak někdy kolem ledna když byl ten sníh tak si jel chvíli za mnou a pak si v litu odbočoval někde jak jsou ty baráčky,ale to už si nejsem jistej jestli si byl ty...JJ na Fashioncars jedu určitě,pokud se něco nepokazí :)) Ty taky?
  • K0K1N 20VT
    Lajin,tebe potkávám docela často v litomyšli ale zatím jsem tě nepotkal když jsem jel v coupečku,jedeš na fashioncars?
  • Lajin
    Dnes vínové coupe ve Vysokém Mýtě u Alberta:))
  • amadeus69
    Tak pánové kdo z vás jezdí s tímto neustále kolem našeho baráku?
    Dnes Č.Krumlov :)))
  • Máca
    JP:To zeleny coupe jsem ja.A ano,delam tam v La feste.Jeste jsem tam parkrat zahledl pekne stribrne coupe.Mam to od nejakeho typka co to totalne znicil.Do ted mam plne ruce prace s podvozkem,takze exterier jeste potrva.
  • K0K1N 20VT
    dneska červené v litomyšli
  • Revenge
    feki neni problem jen by to chtelo navrhnout nejaky datum :-D
  • Honza
    dne sna mělníku - zelený coupe s ošklivým spoilerem 5B5 0444.. nebejt toho monstra na kufru bylo by to pěkný.. a v kosmonosech stojí žluťásek s naboranejma dveřma a prázným kolem...
  • JP
    Kdo to stává kousek od vchodu Metropole Zličín s tmavě zelenym Coupé? Má zalakovaný místo po znáčku na kapotě trochu jinou barvou a chyběj mu znáčky na sloupcích. Středočeská SPZ. Už jsem ho tam včera tušim viděl potřetí, pokaždý zaparkovaný skoro stejně na dobrym místě kousek od prostředního vchodu, takže bych si skoro tipnul, že to bude zaměstnanec Metropole nebo okolí a dojíždí tam brzo ráno:D
  • fotr 16VT
    Ivoš20VT: Naprosto souhlasí. Synáček ale moc času na ježdění a hlavně na opravy momentálně nemá.
  • Ivoš 20VT
    fotr16VT: Ahoj, ten ČK a Patrik sedí .... Manželka to opravdu byla a až si to přečte, tak jí aspoň přejde depka, protože je r.v. 82, takže to má za pár měsíců za 30 a dokážeš si představit, jak to ženský prožívají :-)) Jestli si ještě dobře pamatuji z "modrých stránek", tak jsi ze Sv. Jana nad Malší a kupátko má i syn, že?
  • Motyl
    Brano20VT to jsem mohl být já. Motal jsem se v pondělí kolem poledne v Třebíči.
  • fotr 16VT
    Ivoš 20VT: Udělal jsi mi taky radost. Jestli jsi jel opravdu s manželkou, tak si ji nech zplnoletnit :). Já viděl hodně mladou holku. PS: Nejsi náhodou z ČK, myslím, že jsem viděl Tvoje coupé před lety u Patrika.
  • Brano20VT
    dnes dopoledne v Třebíči pekné tmavomodré , kto mi loví v rajone ? :-)
  • Ivoš 20VT
    fotr 16VT: Zdravím, to jsem byl já s manželkou, přiznávám se bez mučení. :-) Po delší pauze jsme vytáhli žluťáka na projížďku a bylo fajn potkat kolegu, moc často se to tady na jihu nestává.
  • Honza
    sice tejden zpoždění, ale minulou sobotu, pravděpodobně coupe 1.8 seriovej stav, stříbrná barva stálo u nás u hospody a penzionu na Táboře (Lomnice nad Popelkou)

    jediný poznávací znamení - podložka pod SPZ z AAA a pražská SPZ...
  • fotr 16VT
    Kdo to byl, kdo to byl, kdopak na mě zatroubil? Dneska kolem půl druhé v ČB u Kohinooru? To byla minispanilá jízda po ČB :) PS: Dík, že jsi zatroubil, při mém stáří, špatně vidím a špatně slyším. :)
  • Feki
    Dovoluji si zalozit n°4..;) uz se mi pomalu nacita na founu.. co takhle lidi z Liberecka a okoli dat srazek malej a pokecat?;)