čep řízení 20VT

  • Coupe20VT PLUS :-D
    už jsem sehnal TRW, dneska jedu na geometrii... dal jsem tam JTE1036, není to teda úplně ten samý TRW jako jsem vyndal, ale na kužel sedí a hlavu má větší než ty všechny ostatní...

    Jeden poznatek: sundal jsem z těch nových čepů manžety abych se podíval jak jsou z výroby namazané, tak jeden byl namazaný grafitkou, ale hoodně málo a druhý byl skoro suchý, jen ždibec žluté vazelíny. Tak jsem je nacpal grafitkou pořádně oba, tak snad to vydrží...
  • L_hall
    Ahoj muzu ti je objednat mam to psane na firmu tak se mi moc nechteji rozdavat prihlasovaci udaje neni to jako v kelly. A pak ti je poslat a jak jsem psal jsou to teknoroty myslim 300,- kus
  • Coupe20VT PLUS :-D
    dokážeš mi prosím poslat nějaký odkaz na objednání?

    díky
  • L_hall
    Jj mam od znameho co dela v autodilech
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ahoj, někdo, kdo má zaručený kontakt, odkaz, kde sehnat ty správné 14mm čepy řízení?
  • L_hall
    no supr zkusim presne tenfle problem mam male kuzely.
  • Motyl
    Objednej si čep na fiat marea 2,4jtd, jinak ti budou pořád cpát čepy s malým kuželem pro slabší motorizaci
  • L_hall
    ne ne děkuji když bych věděl to číslo tak si to seženu za pár kaček.... ale to nevím a ty čepy co tam mám tak se už nevyrábí a nemohu je nikde najít.
  • mrkinHGT
    jestli chceš dokážu ti za slušné peníze sehnat čepy řízení SIDEM.. kdyžtak napiš na mail :)
  • L_hall
    no hodil by se mi kod nebo nejake cislo zbytek si zaridim original fiat by byl hezkej ale ta cena uz ne nato ze s tim rocne najezdim 2000 km
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    už jsem to psal několikrát, napíšu to znovu:

    krajní čep řízení na 20vt buď origo fiat za cca 1200/ks a nebo SIR a nebo Technorot v jehož krabici bude nejspíš přebal SIR. u SIR je potřeba dát pozor v hledání v katalogu, pamatuju si že je nejasný a snadno se chybuje v čísle = přijde pak jiný čep. druhoška nevydrží ani 1rok, je dobré zauvažovat zda není lepší koupit origoš :-)
  • miro20vt
    Presne taky isty problem som mal pred dvoma tyzdnamy objednal som typ co je na obe strany rovnaky ale presne ten kuzel nepasoval tak my v predajny objednal vsetky typy obojtrannych boli asi 3 a na pulte som podla stareho vybral, ostatne vratil a hotovo
  • L_hall
    lancie kappa s 2.0 20VT nemá taky ctyrpísty? jestli náhodou někdo nedal těhlice z něčeho jinýho
  • L_hall
    Ahoj mám dotaz mám problémy sehnat čep řízení na tuto motorizaci měl jsem dva typy jeden co je na obě strany stejný a druhý co je zahnutý a je určen zvlášt na pravou a levou stranu nicméně oba šly natočit na axiální táhlo,ale ten kužel co se dává do těhlice je moc malí mám ho v ní volnej. A už jsem zoufalej nemohu sehnat jiný. Máte někdo zkušenosti s něčím podobným?