Jak velká kola se vejdou, rady, zkusenosti prosim

  • Alejandro
    245/40/17 mi projde na coupe....jsou to dobrý pneu, široký, relativně levný a zároven necítím každý hrb jak na 18kach :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    245 55 17 je guma na dodávku... najdi si vzorec na přepočítávání obvodu kol a tam porovnávej... já mám na těch R18 25mm podložky ale jen kvůli vzhledu, jinak coupe mělo normálně pneu 225, takže 245 při vhodném ET problém nebude, za předpokladu, že tam nebudeš mít gumy s profilem na 50...
  • dolfi
    Ja tam mam sedmnactky a kdyz jsem tam dal zimní pneu 245/55/17 tak to trošku drhnu kdyz vezmu nakej hup. Chtěl bych ty osmnactky kvůli vzhledu. Ale dost nerad bych je koupil a dával na aukro... Ale to je spíš šíře pneu. Jaké mas ET na těch osmnactkach??
  • Honza
    pokud budeš kupovat nové, určitě k nim najdeš TUV posudek pro coupe kde máš uvedeno jaký případný úpravy auto musí podstoupit...

    pokud nevíš o co třeba jde, koukni např. na stránky Ronalu a najdi si Technischeratgeber..kde úpravy vypsaný máš.. u coupe se většinou s takovým rozměrem musí řezat podběh, přípdně osadit podvozek s malejma pružinama


    nebo na hulváta kola kup a pak to řeš dodatečnejma podložkama a řezáním auta :) až zjistíš že se to tam nevejde bez drhnutí při rejdu a propružení
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Mám 18. Pneu 225 35 18 a pohoda. Vím že jdou i 19 ale to je už hrana...
  • dolfi
    Ahoj.
    Nemá někdo z Vás zkušenost jak velká kola s jakým et a šíří disku i pneu se dají nandat na coupé?
    Budu si kupovat nové a moc bych chtěl osmnactky, ale nevim zda se mi tam vejdou a nechci je koupit a zjistit, ze jsou na nic. DIKY!