Tlak a teplota oleje jde okamzite na max

  • Phoboss 1,8 16V
    A natáhnout si vlastní kabely jsi nezkoušel? To bych asi udělal jako následující krok. Taky si doma skládám 20vt a těch míst kde se ta kabeláž může poškodit je opravdu kopa. Nejjednodušší způsob vidím v tom jak píšu... koupit si kablíky, otevřít kapotu a s budíkama v ruce zkoušet, já takhle řešil něco podobného na 1.8 a nakonec jsem si natáhnul nový kablík a cajk. :)
  • RadekRAT
    Tak nabizim odmenu tomu kdo vyresi tenhle orisek. Proste netusim, cidlo a budiky odzkouseny jiny, promereno a jde tam signal ale zrejme moc vysokej (zkrat?) takze proto rucicky vali hned nahoru :-(
  • RadekRAT
    Takze to me taky napadlo a cidlo jsme menili. Bohuzel nevim jestli to co jsem zkousel je funkcni nebo ne .. zkusim jeste nekde sehnat dalsi.
  • Alejandro
    odpojené čidlo nebo nefunkční
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zkus jiná čidla a projdi kabely. Takto se projevuje skrat na kostru.
  • RadekRAT
    Cau lidi, davam dohromady 20VT. Uz mi jezdi pekne, ale stale ma par much.

    CO me ted nejvic stve je nefunkcni ukazatel teploty a tlaku oleje. Oba dva jdou okamzite po otoceni klicku na max. Mel jsem dvakrat motor venku a vzdycky po seskladani to stejny. Prosel sem kabely a viditelne nic neni videt ze by byl problem. Budu rad za jakejkoliv napad. Uz sem zkousel i jiny budiky a vysledek stejnej ..