Celolak Coupe

  • Honza
    lak v lakovně počítej za 40 min. s tím že to nebude nic moc :)

    mě teda před 2 lety vyšel "garážovej lak" u známýho ve "svépomocný dílně" na předek auta (nárazník, kapota, blatníky, práh, zrcátko,5 vrata) na 5000,- vč., práce s tím že barvu sem si míchal sám a to přišlo na cca 1000,- ...

    vypadalo to slušně, jen v tom bylo vidět strojní broušení, pokud se na to člověk zaměřil (normální smrtelník by poznal prd..)

    kdybyhc to brousil ručně, nebude to tak vidět, ale taky to nebude do tejdne... u profilakoven je problém, že brousej pod lak strojně a to je vidět... okud teda nelakujou super lak na nějakou stavbu či veterána.. v opačným případě si to nechaj zapaltit (lakovna oc u nás dělá veterány si za celolak v top kvalitě řekne 100 jak nic v obyčejný pastelce, ale výsledek je takovej, že na autě nenajdeš nic..... za 40 obyč kvalitu :)

  • Alejandro
    to je drahá kulna za 20000 tedy, já myslel, že barva je levná :D si pamatuju, že ti garážoví víkendoví lakýrníci začínali na 10000 :)ú
  • Džanek

    delali mi letos:
    vymena + prestrojeni 1 dveri, oprava zadního blatniku + kapoty.

    lakovalo se: cela kapota, predni naraznik, celý bok. Zbytek auta rozlestili. Takže lak asi na 1/2 auta + prace s opravou/dvere.
    Cena necelých 15tis.
    Celolak bych na zaklade toho odhadl na 25.

    Normalni komercni lakovna. S kvalitou spokojenost s drobnými výtkami k detajlum na neviditelných místech.

  • Coupe20VT PLUS :-D
    jak poctivě. namatovat a nalakovat v kůlně se to dá za 20.000,- ale brousit vše na plech, atd... taky 75.000,-
  • Jarda "roger"
    Ahojte,
    víte, nebo tušíte, kolik stojí celolak Coupé? Cely exteriér a interiér kromě motorového prostoru.
    Chtěl bych to na modro-šedou (ala porsche/audi) v metalíze.
    Bude potřeba i poupravit par škrábanců a drobných protlacenin.