Čerpadlo vs. vyvažovák + utahovací Nm

  • Kefalín 20V
    Mám to stejný, 2 roky rozebraný motor a teď se dostávám ke skládání a potřeboval bych utahovací momenty, jestli někdo máte tu tabulku v češtině. Mám ji jenom anglicky a něco je jasné, ale u některých výrazů si nejsem jistý. pavelkefurt@email.cz, 603470825
  • Honza
    no forum foto nezobrazuje, ale v databízi jsou... jen je forum nějak nabouraný... že to hodí jen odkaz do mateřský složky obrázků.. kde to je na dloooooooouhý hledání...

    http://www.fiatcoupe.cz/direct/data/forum/forum/11 2/1212395964-29-05-08-1413.jpg
  • Honza
    momenty
  • Huty
    fotky asi nejdou :-/ jde o tom že to na kliku jde nasadit na 4 způsoby, na čerpadle je šipka a ryska, tím pádem je daná i pozice vyvažováku, ale v jaké pozici má být klikovka? 1 píst v HÚ?
  • Huty
    20vt. je to motor z kappy, ale předpokládám že na nějaky detaily bude indentickej z coupé
  • Honza
    20V/VT?
  • Huty
    ještě foto kliky
  • Huty
    Ahoj přátelé, potřeboval bych radu, jak se nastavuje čerpadlo respektive vyvažovák vůči klikovce? Mám to rozdělané víc než 2 roky a už netuším jak to bylo.
    Potom ještě bych poprosil jaké jsoou utahovací momenty na ložiska kliky a ojnic. Díky za pomoc