Laminátová kapota

  • sebo 1.8 16V
    u nás je jeden skúsim za koľko by robil "sériu" .Robí to vákuovým lisovaním ale to niekoľko kusov asi robiť nebude a neviem ani cenu ešte
  • Invi
    Proč už někdo konečně nevymyslí seriovou kapotu z laminátu ...
  • sebo 1.8 16V
    nerozumiem:D
  • Syky
    laminatova kapota a lak na ni je jeden hoooooooodne dlouhej a smutnej pribeh :D
  • sebo 1.8 16V
    http://www.nuclear-racing.cz/zbozi/11300/FIAT-COUP E-tuning-predni-kapota-F50-STYLE.htm

    ma niekto skúsenosť?
  • Scoupe
    taky by me zajimal ziky a jeho zavodni coupe..
  • Honza
    to mě taky...:)

    i když vím že třeba u nás máme pár kopců kde se na celkové délce 6km dá dosáhnout průměru 140-150km/h s obyč NA 2l motorem.. ale 200 tam jedeš pouze 2x a velmi krátce i s nejsilnějšíma autama...

    lamino kapota:

    ano, proč ne, ale radši na 4 rychlozámky... vztlak je svině viděl jsem již několik plechovejch kapot co takhle vzlítlo a u laminátu to jde ještě rychleji

    a kvalita:co jsem ještě kdysi viděl u Patrika připravenou kapotu pod lak, tak na ní nějaký kitování bylo (v místech těsně před oknem), ale žádná tragédie to nebyla - stejný množství kitu by potřebovala normálně použitá second hand kapota z coupe, která by šla na auto nějakýho puntíčkáře... komu na rovinnosti nezáleží, může jí rovnou fouknout lakem
  • HARIBO
    Kdopak je ziky?
    By me zajimalo kde porad jezdi 200km/h
  • Jindřich
    gtv má menší kapotu a navíc dva zámky...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    GTV má taky origo lamino... a drží...
  • Coupe73
    Třeba se nebojí...třeba si to přeje a zjišťuje nejlepší způsob :-D
  • DAVE20VT
    kdo chce jezdit 200 a vis tak je na picu zlata plechova!! Jinak bez problemu, ale poctej s vicenakladama na uchyceni kapoty nejakyma pridavnyma zamkama...
  • Scoupe
    jinak co se slysel o presnosti tak prej nic moc ale ted nevim jestli se jednalo primo o kapotu od Maartyho, jinak co sem koukal plocha byla ok a pak je otazka jak si se ptal pri te rychlosti co to dela, myslim ze kejlis tam jen tak ty zamky nedaval asi jen tak...
  • Simarik
    napiš POLovi, ten ji má :-)
  • ZdenysM.L.
    Jaká je přesnost plochy toho odlitku.Probíral jsem to v lakovně a měli strach z hrbatý plochy .Pak to bude fuška brousit a dávat do roviny.
  • Simarik
    už sem ti to psal ! lakuje se to jako nárazníky, je to to samý a má to uchycení stejný jako origo !!!
  • ZdenysM.L.
    Má někdo laminátovou kapotu?Jek je to s uchycením zámků a pantů?Jak je přesně odlitá a s tím spojené problémy s lakováním?