High-Performance Carbonara FMIC Front Bumper

  • Martin
    mě se tahle modifikace líbí :) až na pár detailů jako je třeba to křídlo
  • Invi
    Je škaredý (za mě)
  • Martin
    100 lidí = 100 chutí
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    postav vedle toho úplně seriové LE nebo Nocarettův 16vt a pak se podrbej na hlavě a řekni co si myslíš, tohle je hnusný jako prdel, to nedělal nikdo kdo má trochu vkus
  • Morris_3nec
    No tak celej ten kit uz vypada docela zajimave. Az na to zadni kridlo, to radeji krumpacem po hlave.
  • Jakub
    Je to upravené Coupé, viz. http://licence2speed.blogspot.cz/2012/04/fiat-coup e-20vt-with-custom-sd.html
  • ZERO
    Johny: Na té fotce (nebo co to vůbec je), snad ani není Fiat Coupé. Nevím jak ostatní, ale já mám teda jinou kapotu a dokonce mám vpředu i blinkry, obrysovky a mlhovky...
  • Aladin
    :-)) to je mazec nárazník
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    nárazník hnusnej jako prdel, to nemohl vymyslet nikdo kdo má zdravý hovno!!!
  • nocarret
    jojo ten si pamatuju to je taky humáč, no však si určitě najde svého obsdivovatele, jinak souhlasim že bez auta vypadá oukej :-)
  • bubAk_
    je to peknej naraznik nocarret, ale mas pravdu je to jako pest na oko.. hranaty naraznik a zaoblena kapota na coupe to mi nesedi samostatnej vypada brutalne ale na coupe nwm no, ta obla kapota k tomu ... neni hrozne naraznik se mi libi ale takhle dohromady uz ne.e ale zase lepsi nocarret nez ten naraznik na coupe s tim nosem ne? uz nwm jak se jmenoval ale to byl teda hnus :D
  • Jakub
    Very nice! Do you have photo of modded Coupé with this bumper?
  • nocarret
    sorry ale to je jak pěst na voko po éře cvo si všichni hráli na to že maj Ferrari Modena přichází údobí Lambo stajlingu, za mě hnus velebnosti
  • Johny
    proste viac mi to tam sekne, hadam to tam raz dopracuju
  • Johny
    LED daylight
  • Johny
    ŠPZtka to cele pokazí ale ako performance nárazník na dobre chladenie super. Trochu mi tam chýbaju tie dve lišty s denným LED , vyzeralo to lepšie ten navrh, mohli by to tam ešte zakomponovať.
  • Mario
    For clubs AutoDS has discounts.. Now price for new bumper for clubs is with discount 20% so price 239 euro. :)
  • Morris_3nec
    300 éček
    http://www.shop.autods.net/index.php?main_page=pro duct_info&cPath=1&products_id=121&zeni d=cd746d19f2379fa75926ff677378ba62
  • bubAk_
    nice nice nice... and price is?
  • Morris_3nec
    Bardzo ładny, agresywny :)
  • Mario
    What do you think ? :)
  • Mario
    ...next picture
  • Mario
    ..next picture
  • Mario