Pro červené coupe Ústí nad Labem

  • enzim
    Zdravim, neuděláme sraz ? :-)
  • Bekr
    je to ono,každý den kolem něj chodim :)
  • Simarik
    to bude ono
  • Jindřich
    zadek má dvojtou koncovku a spz 5U2.....
  • Simarik
    není to Ferryho 20V na prodej ??? nebo je to jen stejný ?
  • Jindřich
    trošku jinak, doufám jestli ho majitel dá do perfektního stavu, vypadá dobře a má krásnej lak
  • Jindřich
    toto
  • Jindřich
    Tak v Chlumci u ZŠ je jedno coupe tmavě modrý s šedym předkem čípak je?
  • Bekr
    myslim že nikomu nebude vadit,když pojedeš jinym autem :)
  • Jindřich
    Škoda že mam coupe zazimovaný přijel bych rád taky.
  • jara
    koukám...snad pojedu...mel bych mít volno,jestli nebude nejaka zmena...
  • Bekr
    borci koukněte do akcí a srazů,jeslti by jste nejeli na předvánoční srázek do Lovosic :)
  • Bekr
    jojo KONE,tam parkuju vždy když jsem v práci :)
  • jara
    jo stojí tam pořád,a když ne před pam pamem,tak v Chuderově:),tvoje jsem párkrát viděl u Kone...
  • Bekr
    no často mi chutná pizza s pampamu :)takže tam jezdim často...
    Ale tvoje coupátko jsem tam už nejak neviděl,asi shoda náhod :)
  • jara
    jsou tam zimáky,tak zatím jezdím.tebe taky často potkávám...
  • Bekr
    právě že ne,ale vůbec se nebránim s tím začít :)jednou týdně pravidelně se někde scházet by mi vůbec nevadilo :)
    Si nezazimoval na zimu?
  • jara
    díky....děláte nějaký srazíky?
  • Bekr
    2 jara: tak to vítej mezi seveřanama :)
  • jara
    Tak to stříbrné coupé od pam pamu jsem já...kolo už tam je,bok je taky stříklej...ale pořád je tam dost práce...
  • Jindřich
    Ahoj Bekr, bohužel coupe už spí zazimovaný, jezdim teď puntem a unem. Večer jdu na narozeniny do Brooklinu moc se mi tam nechce ale od 21:00 tam budu.
  • Bekr
    Jindro: co zítra hodit malýho scuka třeba nějakou projíždku po okolí...cítím nudu v kostech,tak se snažim dělat opatření :)
  • Bekr
    jo jo,taky jsem to stříbrný viděl u pampamu....
  • Jindřich
    No ten kámoš ted má modrý clio na zimu, o stříbrný coupe sem viděl u pampamu a pak u domu kultury, nene bravo ne ale mareu
  • Bekr
    Jindro,pořád tě nemůžu nějak chytnout na ICQ.
    To stříbrný omlácený jsem viděl,je fakt docela dobitý.Delší dobu nevídám to zelený 2.0 16V ze storexu,snad to nebyl on co se rozšvihal.
    Co někdy udělat jen tak malou projíždku městem bo tak se jet někam vyblbnout :)
    Sem,že si na mapě fiaťáků na FBK si měl někdy Bravo?
  • Jindřich
    Smileycz pořád ti nesvítí zadní světlo, dnes sem tě viděl znovu, také zde přibylo nový stříbrný coupe trochu omlácený a s předníme alu kolama a jednim plecháčem vypadá to na 1.8ku
  • Jindřich
    Kámoš tam byl černym puntem, když vás všechny viděl tak hned volal ale nestihl sem tam dojet, já tam jel modrym unem, bohužel coupe sem na tenhle tejden pujčil tátovi jel na dovolenou a chtěl vyskoušet coupe jak pojede a za kolik cestu 400km... Takže tenhle tejden budu jezdit bud´modrym unem nebo zelenym puntem... Icq si koukam našel, tak dej vědět...
  • Bekr
    Čau Jindro,jojo dneska u tesca jsem to byl zase opět já :D Schází se tam pár známých (ne jen italové)většinou v pátek navečer tak jsem se na ně jel trošku podívat,když to bylo cestou do mekáče:) čim tam byl kámoš? Já byl v tescu tak do 19:30 a parkoval pak vepředu.Kdyžtak se můžou dohodnout na ICQ a scuknout se:)
  • Jindřich
    Bekr: nebyl si náhodou dneska v sobotu večer u tesca byl tam¨nějakej srázek italskejch aut kámoš tam přijel hned mi to volal než sem přijel už si tam nebyl. Kdyby si mohl tak mi příště až bude sraz napiš rádi tam s kámošem přijedem...
  • Jindřich
    Taky vždycky čumim když jede coupe moc jich neni a když nějaký jede tak sem štastnej jak blecha.
  • Bekr
    Jindro: tak to v Chlumci,dnes u přestanova a dnes kolem tesca jsme byl já :D teda alespon doufám,taky jsem si říkal,ty kráso stříbrný coupátko :D
  • Jindřich
    Tak dneska sem potkal dvakrát žlutý coupe jednou u přestanva jel sem ze svim zimnim vozem mával sem jak ďas, jel sem v unu modrym, a pak sem ho potkal pímo ve svim milovanym coupe. Asi ve čtvrtek sem potkal jedno červené u tesca kterýmu pořád nesvítí zadní pravé světlo zdravil sem ho ze zelenýho špunťa a v Chlumci u školy sem vyděl projet jedno žlutý. Tenhle měsíc byl pro mě ráj...
  • Bekr
    Bene: ta už byla,to je už pasé :D
  • BigBen3
    Bekr: Kdy je ta Plzeň?
  • Bekr
    hej,je tu někdo kolem Usti n.L.? v pátek je sraz u Makra v UL tak se tam kdyžtak někdo ukažte,když to budete číst ok smiley a Jindro a ostatní :)
  • Koty
    bekr: pojed nebud srab :-)
  • Bekr
    lidičky,nejely by jste někdo ze severu na ten sraz do Plzně? :)
  • Bekr
    před chvilkou u Tesca na křižovatce coupátko nevim jaký barvy,byla tma:) kdo to byl:)
  • Bekr
    já jezdim,že sem rád,že vůbec jezdim.
    Měl bych kouknout na zdvihátka,hodně bouchaj až do kabiny :D Nebo to budou taky vačky :(

    Jinak co udělat malej scuk severáčků :)jen tak né nic velkýho,takhle po prázdnínách by už většina lidí mohla mít čas :)
  • BigBen3
    Bekr:Jezdim jako že jo,motor po GO:-)Jen prej by to ještě chtělo nové vačky,že to omezí výkon.No nevěřil jsem a zkusil to.Ve čtyřech lidech to jelo na dvojku kilo,tak přemýšlím,co s těma vačkama je:-) Jen mi klepe něco na podvozku,což mi předtim nedělalo,takže jim to půjdu asi vyklopit zpátky.Nevím,jak si s tim poraděj a jak to bude trvat...
  • Jindřich
    Bekr já tě viděl několikrát jezdil sem tam pracovat do dvora, jak je vedle autobusový zastávky, dělal sem auta, původně sem měl modrý uno snim sem jezdil do práce. Tebe si pamatuju že si tam jednou stál na parkovišti, pak několikrát u tesca. Ten co má zelený coupe pracuje přímo v pneuservisu jmenuje se Chom, byl tu i na fotce z mimoně, ten s tim červenym s bílim pruhem pracuje asi u nás v dlaždičkárně skoro deně ho tam potkávam.
  • Bekr
    Jindřich: já jsem z Chlumce,to je fakt kousek,se divim,že sem tě ještě nějak nepotkal :)
  • Bekr
    BigBen3: Ty už jezdíš? :)

    Jestli budete plánovat nějakej malej srázek,tak až po 15.9. jo,až tu budu :)
  • BigBen3
    Já jsem z Teplic,tak můžem,máme to všeci kousek
  • Jindřich
    JO u toho tesca sem byl já, zelený známje to kámoš, sem z Přestanova z Ustí nad Labem. Třeba se ještě potkáme nebo se mužem nikdy sejít.
  • Smileycz
    R.I.P. jj rozflákáno :(
  • JP
    R.I.P myslíš jako prodáno, nebo rozflákáno?:-)
    <p>
    Bekr: Pěkný!
  • Bekr
    a pak ještě zelený 2.0 16V co stojí u storexu na Užíně často.

    Jindřich:Nebyl jsi to ty,co jsem nedávno viděl u tesca ve všebo,já parkoval u baumaxu pak když si odjížděl?
  • Smileycz
    tvoje znám dobře, pak je tu ještě jedno bílý ( nějakej starší pán ) u nás o kus v ulici bejvalo žlutý 20vt ( R.I.P ) pak stříbrný 20vt tvoje žlutý, modrej 16vt ( R.I.P ) žlutý 16vt ( o5 R.I.P ) a dnes sem poprvé viděl jindry stříbrný, jo a pak ještě červený s bílým pruhem přes auto... víc už moc neregistruju
  • Bekr
    tady moje aktuální,kdyby si me nemohl poznat :)

    Jj máš taky vymazlený autí, vypadá dosti udržovaně...
  • Smileycz
    3
  • Smileycz
    2
  • Smileycz
    špinavý, ale aktuální .)
  • Smileycz
    yop yop, tohle už je starší fotka, něco nafotim a hodim aktuální, btw máš moc pěknýho žluťáka .)
  • Bekr
    Smileycz: takže to jsi byl ty s tim křidýlkem :D
  • Smileycz
    Bekr : myslim že s tebou sem to jel tenkrát sociální péčí k shellce ne ? pokud si to nepletu ( to se mi bohužel stává často .)
  • Smileycz
    Světla měl XD a myslim že i na poslední chvíly zvedl ruku na pozdrav, ale nechtěl sem ho budit .)
  • Bekr
    tss,ani nevim,že je v UL tolik 1.8ček :)
  • BigBen3
    Jindrich: Jezdíš takhle bez světel,jo? To si musim dát pozor,až zas budu v TP:-)
  • Smileycz
    Čauky taky tě zdravim, akorát sem pádil do TP do práce .) ty jsi z Ústí ?
  • Jindřich
    Zdravim dneska ráno sem tě potkal směrem na Teplice kousek za Užínem, ty si mě pozdravil, bohužel já ne protože sem si všiml až na poslední chvíli, byl sem rozespalej. A tak to chci napravit takže tě zdravim.