Obyčejný smrtelník

  • Fantomas
    jo, sraz exmajitelů by byl fajn :-)
    co třeba nějaký motokáry? někteří jistě pamatují motokáry v Plzni, to bylo celkem ok :-)
  • nocarret
    sraz exmajitelů můžeme spáchat třeba JP jsem nikdy neviděl osobně myslim :-)
  • Luxor
    :-)
  • JP
    :D Co nějakej sraz exmajitelů, nebude?
  • Luxor
    Jé čus JP, taky už sem moc nechodím :-) kastle už nebyla top a měl bych tím pádem velkou spotřebu Tempa :-)
  • JP
    No teda, člověk sem ze zvědavosti vleze ani ne po roce a taková rána...:D To bylo fakt tak špatný, že šlo na likvidaci?

    Já jsem Coupé prodával s tim, že na mě někde čeká něco lepšího, což sice čekalo, ale stejně na něj pořád vzpomínám a kdyby došlo k tomu zázraku, že by někdo prodával zachovalý nebouraný sériový červený 16VT (na všech bodech trvám:D) a já měl zbytečný místo v garáži, tak do něj jdu.
  • Luxor
    :-)))
  • nocarret
    saláti :-) já ho sice už dva roky neviděl ale pořád ho mam už 2 :-)
  • ZERO
    Tak už i já... Všechno skoro stejně, jako pan Luxor :-) Taky jsem s coupé strávil necelých 9let...
  • ZERO
    Ahoj. A s čím teď jezdíš? Chodíš pěšky :-) Ani už nevím, jak je to dlouho, co jsem tě naposledy viděl...
  • Luxor
    Díky Tome :-)
  • Fantomas
    To jsou věci, že by za to mohlo horke počasí? Nechce se mi tomu ani věřit.... Tímto tě tedy vitam mezi obycejne smrtelníky.
  • Luxor
    => Luxor

    Karle... Costro... Všichni... Dnem včerejším, stal jsem se obyčejným smrtelníkem... (z hlediska statusu coupé klubu samozřejmě :-))

    Předal jsem vůz do rukou Mr. Scoupeho a tímto mu děkuji za ekologickou likvidaci...

    Strávil jsem s coupe bez pár měsíců 9 let... a obdobný čas zde na klubu...

    Coupé není auto... to je životní styl... A Coupé klub? To je život... Kdo se dívá kolem sebe, vidí...

    Co víc teď napsat? Snad jen, že ve většině případů jsem rád, že jsem Vás poznal... :-)))

    Mějte se tu fajn a jezděte s coupátky rychle, zběsile... a bezpečně... A to zejména do zatáček, tam občas umí trošku pozlobit... :-)

    Luxor (bez 16VT)