Sraz FCC 2013 II - Jedovnice-Olšovec 23.-25.8.2013

  • Innocento
    Pegas77 : S tou žlutou jsi mi nasadil brouka do hlavy. To ti teda pěkně děkuju! :-)
  • Pegas77
    jsem to nestihl do srazu tak aspoň opožděně, tlačítka modře podsvicena, vlastnoručně jsem lakoval jen panel s 6 tlačítky, hodiny také v modré barvě

  • Abraxas
    Kuba: . . taky tě mám ráda. . . .):DD
  • Kuba
    Abraxas: vis jak je to o te potrefene huse;)
  • bubAk_
    kubo dostal si me :D skoda ze nam to s prituli nevyslo, jak vidim, byla b mega sranda :)
  • Abraxas
    Kuba: Ač jsi to měl nejblíž s ničím jsi srazu nepomohl ani jsi ničím nepřispěl !!! A blbý řeči o vyspělosti si nech pro vlastní děti. . . Ty mají v určitým věku stejnou schopnost jako ty a to myslet si, že jsou víc než ostatní.):)
  • Kuba
    Nedorazil jsem, ac jsem to mel nejblize a nemyslim si, ze to byla smula. Nevim teda jak clenove na srazu,ale co tu ctu prispevky, tak mi nekteri mistni z fora neprijdou natolik vyspeli, abych mel tu cest se s nimi nekde schazet, bohuzel...
    Necht jsou pro kazdeho dalsi ujete kilometry radosti:)
  • Abraxas
    Ahoj všem, tak jsem se konečně vrátila ze srazu:DD Byl super, souhlasím se vším co už tady napsali ostatní, smůla pro všechny, kteří nedorazili!Nasmáli jsme se až běda, zablbli na letišti( brutání Nikitáč je Elf 20VT,serval veškerej asfalt z letištní plochy i zbytek sklizně z pole,kámo promin´musela jsem to na Tebe prásknout, páč Ty i Tvoje autíno jste prostě anděl s d´áblem v těle.)klobouk dolů:)Netradiční orientační závod nás skvělě proškolil:D, spanilka i mraky her v kempu, vše pod bezchybnou organizací Hona 20VT. . . Chci tam znovu a myslím, že nejsem sama.Díky za příspěvek K0K1N 20VT, konečně slovo do pranice!!! Olšovec za Třebíč! Hauk.):))
  • hona20VT
    Hymla: Máš to v mailu :-)
  • Hymla bez VT
    s návodem dělám prču :-D

    kdyby zbylo ještě na 2-3 trička bylo by to supr ;-) stačí do obálky - penízek pošlu třeba na účet
  • hona20VT
    Hymla: Koukám,tady někdo neumí obrázkové písmo!
    V češtině to bohužel nemám ale na těch obrázcích je to celkem dobře vyobrazený.To zvládneš!Kdyžtak přijeď,já Ti to nažehlím... :-D
    Něco zbylo,ale ještě jsem nestihl vyložit věci z auta tak jak se k tomu dostanu,dám Ti vědět.Kolik toho chceš?
  • Hymla bez VT
    na té 5 fotce jsem napřed ukazoval svou pravou tvář - aparát by to ale nemusel unést

    Hono - prosímtě neměl bys návod na ty nažehlovačky v češtině ? :-D

    btw: nemáš po srazu nějaké navíc ?
  • hona20VT
    5)
  • hona20VT
    4)
  • hona20VT
    3)
  • hona20VT
    2)
  • hona20VT
    Tak jsem slíbil:
    1)
  • hona20VT
    Jsem moc rád že se sraz všem zúčastněným líbil.Povedlo se!Jen mě trošku zamrzelo,že účast nebyla trošku větší.O to zajímavější by byly všechny soutěže:Ale i přesto si myslím,že jsme si to užili a že nálada byla perfektní.Chtěl bych vám všem poděkovat za účast a taky bych chtěl poděkovat všem,kteří mi pomáhali s organizací i v průběhu srazu,protože bez nich by to nebylo ono.
    Mám v hlavě nějakou myšlenku na příští rok,takový malý vylepšení ale o to to bude o hodně zajímavější...
    Zítra sem ještě přihodím nějaký foto. :-)
  • Morris_3nec
    F4U Corsair
  • Vladik
    pegas 77
  • Vladik
    pegas 77
  • Vladik
    Pegasovo druhé letadlo
  • Vladik
    OLŠOVEC
  • Pegas77
    Naprosto uzasna akce , skoda ze nebylo vic aut, misto a souteze , bezva lidicky a super zazitek ze svezeni autem s 300HP, to si budu dlouho pamatovat
  • K0K1N 20VT
    to mě ale mrzí, že jsem nemohl, udělal bych to příští rok místo Třebíče, tady ten program byl asi super
  • Hymla bez VT
    bylo to fajn
    rád bych zůstal dýl, ale bohužel 5 akcí na jeden víkend je docela šibeniční

    rád jsem vás zase viděl - pochvala Honovi pěkné místo suprově vymyšlený program....
  • Elf 20VT
    https://www.youtube.com/watch?v=PT-xA3ppWFk
  • Elf 20VT

    videjko
  • Vladik
    To nemělo chybu , díky všem zúčastněným za skvělou atmosféru a hlavně hlavnímu organizátorovi honna20VT ! Škoda,že nás nebylo víc !
  • Elf 20VT
    Super sraz, super lidi, super organizace, spousta krásných cen :-), jen mě mrzí že sem moh být jen jeden den.
  • Syky
    snad pristi rok...:( cely srpen mam plny..do ted jsem cekal ze to nejak udelam,ale neudelam...
  • Pegas77
    budu vyrazet zitra rano , jen budu jaksi bez navigatora :(
  • Vladik
    Po 16:00 vyrážím směr Olšovec .
  • hona20VT
    Takže vážení,od zítřka se na Vás budu těšit na níže uvedeném místě! Doufám,že všichni kdo chtějí přijet,se dostaví bez úhony a v pohodě.S sebou si přivezte ranec dobrý nálady,chuť se bavit a soutěžit a hlavně... nezapomeňte na kupéčko!! :-)

    Ještě koncept srazové samolepky:
  • hona20VT
    Já tam budu od pátku,zhruba od 12té hodiny.Kdo přijedete ať už v pátek nebo v sobotu,hlaste se na recepci že jste z FCC a oni vás nasměrujou.
    Pro ty kteří dorazíte v sobotu a chcete se zúčastnit orientačního závodu,tak registrace je do 10:30. V 11:00 startuje první posádka.
  • miro20vt
    Nazdar lidi tak uz sa tesim dufam ze sa nas tam stretne co najviac :-)
  • Elf 20VT
    taky se ukážu akorát nevím esi od pátku bo soboty.
  • K0K1N 20VT
    Ja bych moc chtel dorazit ale v patek musim do prace,tak se mozna ukazu v sobotu kolem dvanacte ale nic neslibuji
  • bubAk_
    bohuzel se s pritelkyni nedostavime, mame rodinnou oslavu, skoda skdoa lidi radi bysme vas zase videli :( tak se tam mejte pekne brnaci a ne ze to zostudite a nebude bordel :D
  • hona20VT
    Tak kdo chcete přijet hlaste se abych věděl s kým mám počítat resp. pro kolik lidí mám upravit program a ceny.
    Když nás bude málo,o to bohatší bude závěrečná tombola. :-)

    Abraxas:Nalakuj škroně,přihoď nějakej ten plesovej vohoz a nezapomeň na paruku! (masky mají vstup zdarma) :-D

    Martin: Škoda,že nedorazíš.Vloni to byl "Brutal karneval" DVD nebude problém.Po srazu se mi ozvi na mail a vyřešíme to.Teď na to nemám bohužel čas. :-)
  • Martin
    zdárek, bohužel to mam 400km takže se na tenhle srazek nedostanu i z finančních duvodů. chtěl jsem se zeptat jestli by nebyla možnost to DVD z Třebíče získat i jinak, třeba nechat od někoho zaslat poštou? díky
  • Abraxas
    To už je příští týden?! To abych si nachystala parádní škorně:D
    Honzo, v kolik a odkud vyrážejí v pátek Brńáci?.)
  • hona20VT
    Tak už zbývají jen dva týdny a zase se uvidíme! :-)
    V kempu je ještě na náš termín několik chatek volných,tak kdo chce,muže si ještě zarezervovat.
    Podařilo se sehnat i několik sponzorů,takže ceny jsou opravdu zajímavé a tombola taky nebude k zahození.
    Ještě upřesňuji program akce:
    pátek 23.8.-(od dopoledních hodin)příjezd,ubytování,pokec.
    večer - soutěže: výměna kola na čas,rozborka,sborka blow of ventilu na čas,tipování vítěze "Drag race" (video cca 30 závodů)vítěz každé soutěže dostane cenu od sponzora,pak volná zábava...
    sobota 24.8. - do 10:30 individuální příprava
    11:00 - start orientačního závodu do určeného cíle dle itineráře,cestou na připravených stanovištích malý test znalostí o Fiatu coupé.(start posádek po cca 10ti minutách)
    Po dojetí všech posádek do cíle,přesun spanilou jízdou na náměstí do Vyškova.Tam je možnost oběda v několika restauracích.
    Po cca 1 hodině přesun spanilou jízdou na letiště(17.0945558°E,49.3576750°N),tam sprinty na 1/4 míle,slalom,slalom na zpátečku a jiné disciplíny jizdy zručnosti.
    Poté přesun spanilou jízdou směr parkoviště Macocha(16.7314183°E,49.3710631°N),tam občerstvení,pokec,posezení,focení,pak odjezd spanilou jízdou do kempu.
    Večer vyhlášení výsledků,předání cen a pohárů,pak volná zábava až do rána.
    neděle 25.8.- střízlivění,pokec,balení,odjezd domů
    V kempu je možnost stravování,i nákupu potravin.
    Na koupání to zatím není ale snad se to spravi :-)
  • Abraxas
    Pegas77:
    Jééééééééééééééé:)) to víš, že ho chci.) Čekám na něj od tý doby, cos ty modýlky vytáhl. Pokud by šlo vyjednat nižší cenu, samo budu ráda, díky moc!!! Můj e-mail: ivanastohrova@seznam.cz
  • Pegas77
    Abraxas

    neb nemám jiný kontak, chtěla by jsi modýlek v tmavě modré

    http://www.ebay.com/itm/Kyosho-1-64-Fiat-Coupe-Blu e-Mini-car-Collection-2007-Japan-Lancia-/400452630 345?pt=Diecast_Vehicles&hash=item5d3cd63749#ht_2318wt_706

    s poštou za 500 ale dá se ještě smlouvat

    je ten stejně velký jak koupil Honza na posledním srazu
  • hona20VT
    6
  • hona20VT
    5
  • hona20VT
    4
  • hona20VT
    3
  • hona20VT
    2
  • hona20VT
    Dnes jsem byl na Olšovci domlouvat nějaké podrobnosti,tak jsem pořídil pár fotek.Počasí bylo super a v kempu se na nás těší.Příští týden tam je sraz Dacia klubu a týden před náma sraz Ford klubu.Takže jsou na hluk zvyklí.Nesmíme se nechat zahambit a ukázat,že rozhodně nepatříme k těm slabším. :-)
    Chatek je zatím dostatek.Hlavní nápor objednávání bude prý zhruba v polovině července.
    Ještě dodávám,že v průběhu srazu proběhne focení Vašich mazlíků pro kalendář na rok 2014 s názvem "Beast Of Prey from Torino" který účastníci zájezdu "Olšovec 2013" dostanou s 20% slevou.Celý výtěžek z prodeje kalendáře pak bude věnován škole a mateřské školce pro děti postižené autismem a těžkou mentální retardací v Brně,na nákup školních pomůcek a potřeb,jako pomoc od Fiat coupé klubu.

    Tady jsou aktuální fotky:

    1
  • Abraxas
    Vážení přátelé, viděla jsem DVD ze srazu Poušov 2013 a musím říci BOMBA!!! To si určitě nenechte ujít.):D Bude se rozdávat v Jedovnicích.)Další senza motivačka, neváhejte a dávej, dávej, dávej. . . Syky,Ravic, Jimmy, Hymla a další, Vy tam prostě musíte být!.):))
    hona20VT: díky kámo, jako vždycky seš jednička :)
  • Vladik
    Budu na značkách ! (přijedu )
  • miro20vt
    Tiez by som rad prisiel ak vsetko vyde budem tam :)
  • Abraxas
    SUPER, osazenstvo se rozrůstá!:) Čím nás bude víc, nebudem se bát vlka nic:D
    Pojd´te do toho další, at´jim tam pěkně zaburácíme.):))
  • vlaket
    taky se asi pridam....
  • K0K1N 20VT
    snad se tam taky ukážu, vypadá to zajímavě :)
  • hona20VT
    Pegas77: Když nás bude dost,tak to rozdělime na kategorie turbo a atmosféry,aby to bylo vyrovnanější.
    Hlavně doufej,aby Ti dorazil nějakej soupeř. :-)

    Jinak podle dnešní informace jsou zamluvený už tři chatky,takže zájem je. To mě těší.Takže kdo váháte,neváhejte,ať jim tam v Jedovnicích ukážeme,že FCC nejsou žádný ořezávátka! :-)
  • Pegas77
    Sprayer 20 VT Plus

    tak jako nezáleží na velikosti tak nelzáleží ani na počtu, důležitá je kvalita ;-)

    loni to bylo super



    jen slalom by mohl být i verze slalom tam i zpět, aby se atmosféry mohli lépe popasovat i s turbama ;-)
  • hona20VT
    Jo,bylo nás pět,ale užili jsme si to jako by nás bylo padesát... :-)
  • Sprayer 20 VT Plus
    Pockej, to vas bylo minulej rok celejch pet? Bo ste ostatni na tech fotkach vyretusovali? :-)
  • hona20VT
    Doufám,že se sejdem v hojném počtu.Minulý rok nám moc nepřálo počasí ale přesto to byla super akce.Tak snad nám to léto letos bude přívětivější... :-)
    Ještě upřesňuji,že v pátek ještě proběhnou nějaké menší soutěže pro účastníky zájezdu.Hudba zajištěna.

    Pro lepší představu nějaká dokumentace zde:
    http://www.fiatcoupe.cz/forum/akce-a-srazy/9703-fc -sraz-jedovnice-kemp-olsovec-10-12-8-2012/

  • Sprayer 20 VT Plus
    Termín vyhovující, řidičák už bude snad z5, tak už jen počasí...
  • Kuba
    Mam to do Jedovnic asi nejblize (12km):) Nejsem si ovsem jist,ze chci prijet:D
  • bubAk_
    mozna s lencou prijedem ale nwm to na sto pro , planu je hodne ale snad nam vyjde cas :) dame vcas vedet :)
  • Pegas77
    ja se predbezne hlasim ale prespavat na 90% nebudu

    jo jinak dnes u baraku obcas parkuji u sloupku od lampy a dnes jsem na to zapomel a oprel se pri vykladani nakladu o dvere a narazil si je na ten sloupek, orazenou rezavou barvu ze sloupku snad rozlestim ale ten dulek (otisk sloupku) uz jen tak nerozlestim :(
  • Elf 20VT
    To zní zajímavě, tkay se asi ukážu :-)
  • hona20VT
    Rezervace chatek je možná od ponělí 17.6.
    Stačí říct rezervace pro Fiat coupe klub a paní bude vědět.
    Hymla: Nedělej,že tomu nevěříš.Když ji miluješ,není co řešit.Možná přijede delegace z Hamuliakova... :-D
  • Hymla bez VT
    taková dálka, mám to celých 44km, no snad to tam dojede :-D
  • Abraxas
    Jasné šéfe, že to dáme znovu!!!
    Jdu do toho, já plus posádka, plus vodník Olšoveček jako navigátor pro orientační závod, plus drak v plné polní, plus kamarádi.) bez těch to nedávám nikde a nikdá!:)
    P.S. Noční koupání na Olšovečka je dobrovolně povinné:DD

  • hona20VT
    Po loňské zkušenosti s kempem a možnostmi to dáme znovu!
    Předběžný program:
    pátek 23.8.-příjezd,ubytování,pokec,upřesnění programu srazu,pak volná zábava...
    sobota 24.8. - do 12:00 individuální příprava
    12:00 - start orientačního závodu do určeného cíle dle itineráře.(start posádek po cca 10ti minutách)
    Po dojetí všech posádek přesun spanilou jízdou na letiště(17.0945558°E,49.3576750°N),tam sprinty na 1/4 míle,slalom,slalom na zpátečku,jízda zručnosti.
    Poté přesun spanilou jízdou směr Macocha(16.7314183°E,49.3710631°N),tam občerstvení,pokec,posezení,focení,pak odjezd spanilou jízdou do kempu.
    Večer vyhlášení výsledků,předání cen a pohárů,pak volná zábava až do rána.
    neděle 25.8.- střízlivění,pokec,balení,odjezd domů

    Po příjezdu se vybere od kazdého 150kč a dostanete samolepku,DVD ze srazu Poušov 2013

    Odkaz na kemp: http://www.olsovec.cz/