Prodám kompletní motor 20 113kw

  • DarkManCZ
    Měřín - Hned u dálnice D1 vedle Velké Meziříčí
    Telefon: 773453958
    Email: lukas.rehak (zavináč) volny.cz

    Prodám plně funkční motor fiat bravo, marea nebo fiat coupe... Je to rok 2000, 113kw , najeto cca 176.000km , ježděné dlouhé trasy, motor jsem v zimě prohříval (dvě cigaretky před jizdou)

    V létě i v zimě chytne na drc a táhne jako nový, nekouří, nepije.... :-D

    Na motoru jsou dobré rozvody, spojka,nový olej a filtry 700km, nikde neteče,olej nežere ani kapku po dobu vyměny, voda se neztrácí nic...prostě top motorek :-) ...Na letošní velké mrazy byl fridex a vše... Jsem fiatak s desetiletou věrností, v motorech se vyznám, tak za něj ručím, že pokud si ho nekoupí nějaký dobytek, co to bude motat nonstop do kečupu, že bude jezdit jak má :-)

    Dám na něj záruku, že mu nic není :-)

    Motor je stále na autě, auto nemá plně funkční brzdy, tak se dá projet po místní komunikaci...

    Za motor bych si představoval 9 tisíc, 12 tisíc pokud jej chcete vymontovat... mam malo času, tak za 9 tisic si jej můžete vyndat sami a je váš + výhoda můžete jej slyšet nastartovaný :-) neklepe,neteče...

    Mam tu i spousty dílu z tohoto motoru vstřikovače 2.0 113kw, čerpadla palivova, klimakompresory, hlava válcu bravo, brava, coupe jak 113kw, tak 110kw...je to stejné liší se jen elektronikou... :-)

    Cena při vlastní demontáži 9 tisic... při demontáži z moji strany za příplatek a bohužel můj čas je cenný, mam v práci, druhé práci a doma práce, že spím tři hodiny denně :-( stavím garáž s dílnou

    A cena přemrštěná za komplet motor není, je fakt v bezvadném stavu, pro zájemcem am nové tesnění pod hlavu co mělo být na druhé auto a druhý rozdělaný motor