STK a pohon všech kol

  • Honza
    kdo chce mít opici , musí mít na banány.. vem si že schvalovací proces podobnejch staveb je v zahraničí stejně nákladnej jako tady...

    leda v polsku to jde nějak lehčeji..

    10000,- v dekře - těch posledních..

    na netu nic nevyčteš (i dkyž tam orientační částky a postupy s odkazy na vyhlášky/zákony jsou), kontaktuj přímo zodpovědný osoby co a jak... web dekry snad najít umíš a tam najdeš dost papírovejch informací...

    rozhodně s eu takový stavby bude řešit hodně věcí od brzd, přez emise... vlastně vše co se díky přestavbě nějak mění v se pro zapsání do TP musí prověřit...
  • Alejandro
    tak ta DEKRA si za to vezme aspon 10000 ne? je to smutný kam to náš ministr Ťok dovedl....mně fotili vše možný...kola, výfuk...buzerace ultra
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jak to chodí na té DEKŘE s těmato stavbama?
  • Honza
    + očividně neseriových věcí. .. mě fotily vejfuk, kola, podvozek...

    Se 4x4 projdeš, jen to musíš mít zlegalizovaný jako stavbu:) a porjít kolečkem na DEKŘE..

    KAM I PATŘÍ TENTO DOTAZ CO A JAK aby ti na to dali štempl...

  • Syky
    fotodokumentace je pouze auto zepredu, zezadu, zboku, vyrazeneho VIN, typového štítku a budíku s počtem kilometru.....
  • Alejandro
    ahoj, vzhledem k nutné fotodokumentaci katalyzatoru apod, tak by mě zajímalo, jestli je možné projít s pohonem všech kol na coupe? :D na STK fakt letos dost přituhuje