Dnes 15

  • JP
    Jen jsem si tak vzpomněl, neví tady někdo kde skončilo moje červený 16VT? Prodal jsem ho členovi Jakub, ten ho už pokud vím prodal dál, ale nevim komu.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    sýkora tak makej ne... ono se to samo nesloží... udělej si to jak chceš ale na sraz dorazíš... nech se klidně dotahnout :-D
  • Erikson Tipo2.0 16v
    Jaj :D
  • Syky
    ..jsem se na to zase vysral....asi nestíhám :)
  • _ACE_
    Dnes technická a emise absolutně bez vady (fotka ze zimní přípravy) takže sezona začíná vloni jsem najezdil 2390 km tak letos to snad bude lepší
  • lukas.01
    Ta vypadala dobře. Asi o ní bylo správně pečováno. Tak ať dělá jen samou radost.
  • ZERO
    Přesně ta
  • lukas.01
    To je ta z Rychnova?
  • ZERO
    3,2 V6
  • ZERO
    Ale houby parkovací místa :-)
  • lukas.01
    Parkovací místa?
  • ZERO
    Něco jsem si v sobotu koupil :-)
  • ZERO
    Tak oživím téma dnes...
  • Abyss
    otec si dal prestriekat cely motor takym smradlavym sprejom proti kunam a ked bol vo viedni na parkovisku tak okolite auta dodrbane a on to mal ok :D
  • Honza
    na kunu funguje jedině lví hovno...

    viel spaS:)
  • Heretic20V
    bouhžel to schytal i lehce kabel od snímače vačky.. naštěstí auto šlape tak jsem rád..
  • Heretic20V
    kuna mi zautočila na Coupé...
  • bubAk_
    prima Honzo :)
  • nocarret
    jsem tu nebyl tak půl roku :-))
  • Honza
    jj mažu pouze duplicitní témata, taky ty kde není nic důležitýho(v bazaru jich moc není..) a ty který očividně neaktuální:)
  • nocarret
    Honzo děkuju :-))
  • bubAk_
    honziku nech tam nejake dulezite temata ale prosim :) jako kdyz je jich hodne stejnych tak to promaz :) ale par rad se hodi :)
    ale fajn ze to nekdo maze :) ja myslim ze se strankam ulevi :)
  • Honza
    dnes jsem se dal o5 po delší odmlce dočištění místního bazaru... už jsem smazal 5 stránek z celkových 60... táhnoucích a jsem stále v roce 2010 :)

    snad to trochu ulehčí život stránek FCC :)

  • Honza
    dá se říci že je, protože INA-Schaefler je mega koncern vlatsnící akcie mnoha firem zvučných jmen dodávajících OEM díly...
  • Innocento
    Dnes jsem našel v napínací kladce SKF (VKM 32015) ložisko INA. Objednáno jako SKF, zabaleno jako SKF. Je to normální? :-)
  • Scoupe
    dnes sem vyndal z jednoho pluska hromadu 6ti kvaltu..
  • Honza
    jsem si pořídil novou elektronickou hračku:)

    snad se mi díky ní podaří odladit finálně stilo a pokud to bude fungovat tak i ho následně "oturbit"

    je to piggyna, protože se nechci připravit o komfortní funkce který auto díky komunikaci mezi BC a ECU má..
  • Ultima
    Bratr ma wrx 165kw a v zatackach jak rikas velmi dobre prujezdy vsadim se ze se nemuzes dockat snehu:-D
  • k3lukas
    ultima: jo je to ono ale ja bych rekl ze to ma min zas takova bestie to neni coupe bylo v primce rychlejsi ale v zatackach se to neda srovnavat
  • Ultima
    k3lukas: to je ta 354 konová bestie?
  • Abyss
    uz to viac nechcem robit.....
  • k3lukas
    sice ne dneska ale uz v sobotu jsem si poridil novou hracku
  • Coupe20VT PLUS :-D
    for HONA20VT: kdyžtak zavolej na 775876608 mám nemocnou ruku a blbě se mi píše...
  • mrkinHGT
    před 14-ti dny, teď už jsme v depozitu.

  • Invi
    Tak to nepotěší, přeji brzké a úspšné složení. Navíc budeš mít o motoru jasno ;-)
  • hona20VT
    Všechno způsobil vadný vstřik.Tekl jako Dunaj :-).To cvakání ze srazů bylo fouklý těsnění pod svodama,to jsem opravil a bylo to dobrý.Tohle se začalo projevovat nejprve tím,že jsem za studena občas cítil z motoru spalenej benzín a po chvilce to přestalo a všechno bylo ok.Volnoběh pravidelnej zátah super,nic co by mě znepokojovalo.Olej to nežralo prakticky žádnej kontrolka vstřiku se ani jednou nerozsvítila.Až letos na Olšovci jsme blbli na letišti a na sprintu jsem to vytočil na dvojku do omezovače,přeřadil a trojku už jsem nevytočil.Olej v turbu nebyl ale valilo to pod hlavou.Zasvěcení vědí...
    Hlava už je po GO,klika je po kontrole a je naštěstí OK takže ještě nový kovaný písty,kruhy,ojnice,čepy,šály,hlavový šrouby,těsnění pod hlavu a takový ty prkotiny kolem.Kus pístu byl napečenej na válci takže ještě opatrně odbrousit a příští týden jde jěště blok na kontrolu a honování.
    Snad to bude všechno v pohodě.

    Coupe20VT PLUS :-D : Mám si ještě dát na něco majzla?Víc toho snad ani není potřeba měnit.Turbo zůstane,chip a MBC taky
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tohle už muselo dělat psí kusy... chcípání, blití oleje před turbo a bůhví co ještě...

    ty jsi měl seriový setup ne? žádné big turbo, MBC, chip, atd...


    jak vypadá blok? tohle vypadá, že to ještě chvilku jezdilo.

    najdi chybu, všechny následky a pak hlavní rozhodnutí: nasypat a wosnery nebo opravit do serie...

    kdybys chtěl napiš, můžu ti dát hooodně informací.
  • Invi
    Tohle je příčina toho divného cvakání v motoru? (podle videí se srazu apod.)
  • Pegas77
    jak se to tak stane?

  • hona20VT
    Dnes jsem konečně zjistil,proč jsem letos dojezdil... :-)
  • kisik
    Pěkná trikolora ;-)
  • mrkinHGT
    syky : bylo mi to jasné, taky bych je rád :D
  • K0K1N 20VT
    na autě
  • Syky
    YES ;)
  • mrkinHGT
    SYKY - chce to r18 že? :)
  • K0K1N 20VT
    AEZ tricolore :)
  • Syky
    yo
  • Abyss
    Syky: tomason?
  • Abyss
    Syky: tomason?
  • Syky
    :) ja taky ne :).......budou na prodej
  • ZERO
    Včera emise + technická. Všechno bez závad... :-)
  • Adys
    Kuuurnik Sykouši, bych tvého zabijáka vůbec nepoznal... :) Pěkné :)
  • Syky
    to jeste parkrat projedem a pujde na zimni spanek pomalu....
  • Hymla bez VT
    Delta má druhé narozeniny :-)
  • hona20VT
    Gratuluju taťko! Ať je silnej a zdravej!
    Doufám,že jsi to pořádně zapil!
    Pozdravuj svoji polovičku.
  • AdaDC
    Včera v 18.10h se mi narodil syn Jakub, doufám že z něj vyroste další italofil
  • JardaITC
    Koukám, že je nás cyklistů více :)

    Jinak to moje je Razzer Elite D 2011 a jezdím s tím do práce cca 20km denně, najeto celkově asi 5500km a zatím bez poruch.

    Závody jsem s tím jel zatím jen tři, z toho 2X kritérium dvojic a jedna časovka.
  • Invi
    Když už jste to takhle rozjeli, také často jezdím :)
  • LUKE 1.8 H8C
    Taky jezdím na kole. Super věc :-)
  • HARIBO
    Ja mam taky kolo hand made in USA :)
  • Ultima
    se take pochlubim svojí drogou na dirt, park na titanových osách odhlehčeno jak to šlo váha lehce přes 8kg Honzo jak řikáš nejlepší na vyčištění hlavy a dodání potřebného adrealinu a pokecání s fajn lidma:)
  • Honza
    no

    Pells je srdcovka:)

    Razzera mám taky.. klasiku PRO Dčko po lehčím tunění (vidle epicon od Milana slance z tuning testu, Crossridy kola, conti pláště kevlar,XT šlapání, karbonový řidítka a sedlovka +silniční závodní sedlo..) na mou váhu dostačující kolo..

    aerona sem bral kvůli tomu že to je hliník a doufám že tunit nebude třeba (razzera sem tunil vždy když sem něco někde zkurvil při pádu-ono 3 závodní sezony......)


    každopádně v kolech mám dost a nelituju toho.. parádně si člověk vyčistí hlavu jak při normální projížďce/treninku, tak i při závodech, potká se s fajn lidma a je v přírodě (jedu 6 maratonů do roka a cca 10 MTB závodů do vrchu..+2-3 časovky co se tu u nás tak jezdí..)
  • Abyss
    preboha, nechapem ako moze niekto dat za bicykel 8000 eur a este to aj musis krutit. 500eur za bike maximalne staci :D
  • JardaITC
    Pěkná hračka v ceně jednoho coupe :)

    Jinak mám také pells
  • Shift9
    Brano20VT uz si nahodil tu kapotu?
  • Honza
    dnes sem domu dotáhl novou hračku:)
  • miro20vt
    2
  • miro20vt
    1
  • miro20vt
    Neake aktualne
  • marcin
    sice nie dnes,ale skvor nebolo času,Dolph vo Svidniku :-)
  • Brano20VT
    Dnes som konečne jazdil , tento rok najazdené celkom 20km :-)
  • Adys
    Italian cars, dnes v Trieste. :-)
  • Janinka 2.0.16VT
    pěkný kousek
  • Brano20VT
    k Ducatu a Coupé ďalšia Talianska jebka v chalupe :-)
  • Innocento
    Jééé :-(
  • Scoupe
    dnesek byl den blbec.. :/
  • Honza
    dnes jsem kroutil s vačkama (294/285, zasvěcení vědí jakej to má volnoběh:D)a výsledky jsou víc než pozitivní...

    - nejprve sem si nastudoval nastavení podobnejch vaček různejch výrobců pro můj motor
    nejčastější nastavení je 106/106 108/110, 110/110, 112/109 a 114/110 (doposud jsem měl 106/107, daný pevnými koly a sníženým blokem místo seriových 114/110)

    začal jsem s tím kroutit a jezdit a porovnávat

    volnoběh zůstal ve všech případech podobnej, to co se ale dělo s postupným otáčením vaček mě pozitivně naladilo...

    popíšu původní stav 106/107
    - volnoběh jak sekačka,ale udržel se (po počátečním laborování)
    - příšerně to smrdělo nespáleným benzínem...
    - do 3500 skoro nepoužitelnej motor do města, stále 1-2,občas za 3
    - od 3500 to začlo jet, silná špička na 5500 a silnej postup do cca 7200 a poto to mírně opadalo... (omezovač na 7800 kvůli dotočení kvaltu na rovince/sprintu..zas tak výkon neopadal..)

    současnej stav 112/109..(ostatní mezistavy nebyly tak zajímavý...)

    - volnoběh jako sekačka,ale klidnější
    - nesmrdí to nespáleným benzínem
    - za jízdy je to tišší
    - dá se s tím jet ve městě v pohodě na 4rku, odjezdy z křižovatky to zvládne na 2jku...
    - na 4rku se to sebere ve 2000a plynule to táhne až k omezovači na 8500...
    - toto nastavení není tak citlivý na přesný ostupňování převodovky/aktuální zařazenej stupeň.. prostě šlápnu, sebere se to a jede z jakejchkoliv otáček..tudíš výhoda na klikatý okresy, kde sem předtím musel mít "zařazeno" aby to opravdu jelo...
    - není tam taková špička Mk na 5500...
  • Abyss
    vypinace zapojene, snad to bude piect tak ako ma :)
  • Honza
    tak o uplynulém prodlouženém víkendu jsme provedl pár vylepšení a údržbu na žluťákoj

    1) výměna rozvodového řemene
    -pro ilustraci dávám porovnávací fotku toho co tam teď mam (a též plánuji pro tipu) a serii -rozdíl je značnej...

    2) výměna oleje + náhrada výměníku voda-olej a chladič oleje a příslušenství z 16VT...

    3) hrabání se v elektrice a hledání důvodu, proč to po tejdnu stání má mrtvou baterku... příčina - neorigo alarm, zvyšoval klidovej odběr na něco přes 280mA (po odpojení sotva 10mA..)
  • Abyss
    ferrari f430 hmm dal by som si povedat :P
  • Adys
    Dnešní projížďka s Invim :)
  • Abyss
    ee :D montaz vypinacov na vyhrievanie sedadiel s regulaciou teploty od 1-5 :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    myslím si, že automatický dojezd spolujezdcova okna...
  • Abyss
    co som asi podla vas stvaral ? :D :D babaracka a poriadna :)
  • mrkinHGT
    Z toho si nic nedělej, ten den co se posralo coupé, mi na punto gt spadla omítka z baráku. Takže střecha v prdeli..
  • JP
    Pardon za OT , ale to už je tenhle měsíc podruhý... Větší krám jsem v životě neměl.
  • mrkinHGT
    řemen byl nový, stejně tak vodící i napínací kladka... víc info zatím nemám..
  • Invi
    Tohle se mi stalo na třech Francouzkých autech, u Itala bych to nečekal, ten klíňák už byl asi po smrti ne? Co Následky?
  • mrkinHGT
    Tato informace mne dnes nepotěšila :( :(
  • Turok
    Dneska luxus počasí a luxus proijížďka :) už to bylo potřeba... je to taková zábava s tímhle autem jezdit.
  • mrkinHGT
    japonec v protisměru
  • mrkinHGT
    Dnes jsem svou lásku tvrději povodil po jedné oblíbené trase.
  • Honza
    dnes úspěšně STK:)

    o5 díky snížení se neměřila účinnost brzd... už asi po 4, nebo po 5 :)
  • Janinka 2.0.16VT
    Na fotce to vypadá super a naživo si myslím ještě lépe
  • ZERO
    Díky Jani... I když ten rozdíl barev není až tak patrný, a na fotce skoro vůbec, tak se mi zdá, že teď je Coupé takový víc připláclý k zemi a střecha opticky vypadá snížená. Jsem docela spokojenej... Popravdě řeknu, že bych to nedělal, ale začal se mi loupat lak na střeše...
  • Janinka 2.0.16VT
    Moc pěkné
  • ZERO
    Nová střecha. Černá matná... :-)
  • ales
    Tak dnes probehla STK a jen jsem koukal,kde jsem najezdil od minule STK 1250km :-)
  • Elkar
    Dnes sem vyleštil auto a jako KOKOT som to robil na slunku. No slunko je sviňa a mám to čmohatý jak zebru. Jebať toto.

    Za tyden az bude pod mrakem tak to urobim znovu a BĚDA VÁM, jestli mi to nepude.
  • Gonzo
    takto si predstavujem zaujimavy inzerat aj s videom:))

    http://auto.bazos.sk/inzerat/25050087/Predam-Alzbe tku-Honda-HR-V-benzin-16l-77kW.php
  • Gonzo
    auto este stale nefunkcne...od 22.3 v servise ...vraj nevedia prist na chybu :(
  • Gonzo
    dnes ma coupatko prvykrat sklamalo:( V tejto kose mi nenastartovalo, resp raz ano a hned skapalo potom som skusil este trikrat ale uz nanaskocilo :(

    Musel som busom - bus sa na zastavke tiez pokazil.

    Dufam ze to neni nic vazne - doteraz nemalo ziadne trouble. Coupe co som mal predtym, u toho som aspon vedel ze ked prsi nema vyznam ani startovat :)
  • AdaDC
    http://ifaster.tiscali.cz/wp-content/uploads/2013/ 03/DSC0961.jpg

    Pininfarina jede
  • Innocento
    To potěší :-)
  • JardaITC
    dnes jsem při opravě stahování oken a zámku objevil reproduktory HERZ po předchozím majiteli a docela mi cena vyrazila dech. Nejspíš je to tam 4X

    http://www.audioland.cz/Hertz/Hertz-ML-1600_g3489. html
  • JardaITC
    dokončena oprava sedačky, kostra, molitany, látka. Hrozná práce to byla, ale teď vypadá o 100% lépe.

    http://www.italiancars.org/fiat-coupe-20vt-t149814 -240.html
  • Abyss
    ach jaj, mam taky pocit, ze coupatko vytiahnem z garaze az v maji :(
  • kisik
    Primer jsem nedal ,ikdyž jsem nad tím uvažoval , folie je TR1 patří k nejlepším. 3M má akorát reklamu ,taky nevydrží všechno. Je to přehřáté ,tak to snad rok vydrží :-) .
  • Morris_3nec
    Kisik mas to hezky ale nedavam tomu moc velkou sanci v lete. Folii mas 3M nebo nakou cinskou kopcu, daval si pod to primer ?
  • Morris_3nec
    Kisik mas to hezky ale nedavam tomu moc velkou sanci v lete. Folii mas 3M nebo nakou cinskou kopcu, daval si pod to primer ?
  • kisik
    Snad to něco vydrží :-) .
  • Honza
    podložky dobrý, ale ty šrouby zahoď než si rozbiješ hubu:) to je snad největší bláto comůže bejt, pevnostně odpovídajicí tak 5.8 mičce a víc ne... (origo je 12.9...)
  • Hymla bez VT
    Dnes mi přišlo tohle, zkušenost s podložkama zatím nemám, ale věřím že budem kamarádi. Když ne, tak to poletí z domu :-D
  • Alex
    Ta fotka te limitky je luxusnin ;) LE se mi asi nejvic libi v cervve kombinaci :-)
  • stefanel 1.8
    amadeus69

    To Le na fotke je nadherne! tak nejak bude vyzerat moje coupe na jar. teda az na prednu mriezku, sytost farby...:)
  • amadeus69
    stefanel 1.8
    To auto znám. Původně je to tohle auto na fotce, měl ho hezky nalazené velké GT turbo atd... ale motor řekl dost a šel do věčných lovišť. Myslím že se jim nepodařilo najít důvod proč se to zadřelo a tak se majitel rozhodl udělat radikální krok a dal tam motor z Bmw 2.5l šesti hrnek a předělal to na zadokolku.
  • ZERO
    Syky: Tak si při hraní sedni zádama k televizi :-)))
  • Syky
    skoda ze ma ve forze volant na spatne strane..
  • stefanel 1.8



    coupe rwd
  • Innocento
    Díky.
  • ZERO
    Rok starý lednovy balicek jalopnik

    http://marketplace.xbox.com/cs-CZ/Product/Lednov%F D-bal%ED%E8ek-Jalopnik/6b040b01-bedc-4f09-8d1b-913 439f939ca?cid=search
  • Innocento
    ZERO : Dobře! :-) Nemůžu se dopátrat, kterýho DLC je Coupé součástí?
  • ZERO
    Přes zimu jezdím tímhl: http://forzamotorsport.net/en-US/fm4/cars.aspx?m=F iat&c=2000_FIAT_Coupe_2.0_20V_Turbo_
  • bubAk_
    taky mam radost kisiku :)
  • kisik
    Dneska po dvou měsících Coupe doma z GO motoru , mám radost jak z nového auta :-) .
  • Abyss
    To by boli drahe sedacky:-) , problem je aj v tom ze nemam cas ist natankovat nie to robit vylet do CR :-x
  • Rascal1.816V
    Abyss: sedni do auta a vyraz na vejlet. myslim si ze jich na prodej uz moc nebude..
  • Abyss
    no tak este poriesit nejako dopravu a beriem...
  • Scoupe
    plusko ej stale volne
  • Abyss
    Scoupe: nepisal si niekde, ze si ten pluskovy uz predal? Ze vraj uz mas len ten hnedy s vyhrievanim....
  • Scoupe
    pluskovej sehnat neni problem mam tady taky jeden komplet krom volantu..:)
  • Rascal1.816V
    Abyss: vse krome volantu....
  • Abyss
    Jasne ze sa v nich sedi super. Preto ich chcem. No zohnat ich na slovensku je nerealne a v zahranici je snimi tiez problem. A mas aj zadok+ tapce? Alebo len predok. Zavidim velice silno :-|
  • Abyss
    Rascal1.816V, prosim ta kde si splasil ten pluskovy intros? Ked ho vidim tak mam motyliky v bruchu.... :D
  • Abyss
    Alex: pozri sekciu bazar. Latkove sedaky vacsinou kazdy meni za kozene. Nemal by byt problem ich zohnat za par drobnych. Tie latkove chodia tak po 1000kc. Zalezi podla stavu a podla toho ako rychlo sa ich predavajuci snazi predat. Daj do vyhladavacu "sedacky" a nieco sa pre teba najde :-)
  • Alex
    nemam ho v kuzi, a parkuju z 95% v garazi. jsou tam hlavne kvuli stavu sedadel, ma sedacka ma dirku, ktera nechci aby se zvetsovala, chtel bych si proto sehnat jinou textilni sedacku, ktero zatim marne hledam. :)
  • Abyss
    Tak tie potahy by som si dal len vtedy ak by som mal na vsetkych oknach cierne folie, aj to by som este silno uvazoval. Ak budes jazdit v zime tak prosim, ale pchat to tam teraz?. No mysli nato, ze ak nechavas coupe pristupne verejnosti( parkovanie pred bytovkou) tak nakuknu dnu a urcite sa zhrozia. Nechapem naco to tam mas prave v toto obdobi. Ak sa staras o kozene sedaky v coupe tak vydrzia vsetko. Su znicene tie sedaky alebo prave naopak, chces ich ochranit pred znicenim? A poobezeraj sa aj po kobercekoch. Tie hnusne hlinikove si mozu davat pubertiaci do tigroch... Len moj nazor.... A uzivaj si auto :)
  • Elkar
    No tý vole.

    Pochopil bych to na kožený sedačky na zimu, to je jistě parktický, ale takhle to dost ubírá.
  • Jelo
    Potahy jsou dost dobrý - soused to měl kdysi na Š105 - a jakej byl frajer !!!! V celý ulici byl jedinej.
  • Adys
    Alex: Nový Jičín, to je přes půl Republiky... :D
  • Alex
    JP: cekal jsem kdo prvni bude narazet na potahy :DD, jsou tam jiz od minuleho majitele, a muj puvodni nazor na to jak jsou hrozny se po case zmenil ;). Na zrcadku je jen jeden privesek a to krizek. nic vic ;)
  • JP
    CO TO KURVA JE?:DDDD Ty potahy:DD Panenko márjá, ochraňuj nás:DD Ještě řekni že máš na zrcátku pověšenejch 30 stromečků, fotku kozatý štětky a padám pod stůl (a to tady žádnej nemam)...
  • Alex
    Adys:
    Z Písku. Ty?
  • Adys
    Alex: Vypadá to dost dobře no :) Víčko jsem čistil, ale nebylo to úplně ono, tak jsem si to potáhl :) Odkud jsi? :)
  • Alex
    Adys: Vážně se mi to hodně líbí :-).. Mě se ten lak na ní začíná docela loupat, tak jsem přemýšlel a četl i tady jak na ní, a tohle je asi nejlepší řešení :-)). Hihi, zkusím to, kdyžtak budeš mít práci :D
  • Adys
    Alex: Tu nádrž jsem udělal ze zbytku, trvalo mi to asi půl hodiny... Interiér jsem si nechal dělat od Von Ravena... :)
  • Alex
    Adys :
    Ahoj, jak jsi udělal tu nádrž? Nebo jsi si to nechával dělat- popřípadě i za kolik? Já mám udělanej intoš podobně, akorát ješte chromovou lištu fotka tu : :-) kdyžtak dám lepší, teď jsem našel jenom tuhle
  • Adys
    A sloupek :)
  • Adys
    next. :)
  • Adys
    Tak, můžete směle házet kritiku :D
  • bubAk_
    xtryme kamo :) oprejska me uz se to taky zacina, ale jako je to 100 a 1 oproti co sem tam mel, ale pak je stejne zima, tak se to da prestrikat zase, ale vydrzi to neboj :) mam tak vicko a zrcatka + kridlo a pohoda :) zatim to v klidu drzi, i kdyz ty kaminky jsou svine :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ale tak samozřejmě, že se oprejskává ta moje nebude vyjímkou, ale je rozdíl mezi lakem z pistole a lakem ze spreje... to neber jako rejpání, ale zkušenosti.
  • xtryme
    No problém by to určitě nebyl ale neměl jsem důvod to rozebírat měl jsem tuto stranu dost oprejskanou ,a teď to vypadá rozhodně lépe jak předtím .A když píšeš že se to oprejská tak aď ,oprejská se aj lak na autě z tím prostě nikdo nic nenadělá.Nebo myslíš že ta tvoje oranžová se nikdy neoprejská. ;);)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nehledě na to, že tím spryem se to stejně časem oprýská...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to byl takový problém ty zrcadla rozebrat, aby to bylo dostříklý i za roh? :-D
  • xtryme
    Dnes jsem se dal do lakování zrdcátka zítra půjdu na 2hé =))
  • marcin
    sice nie dnes,ale nebolo casu,moja dalsia laska :-D
  • xtryme
    Dnes vyměněn Filtr =) Už si to zasloužil =))
  • Mertix
    :)))
  • Mertix
    :)))
  • Ravic inesperto
    .-)
  • Scoupe
    ja sem se pustil do jedne silenosti a to stavba 20VT da se rict na zakazku.. :)
  • Honza
    už jen kvůli agregátu je cena starýho velmi zajímavá!

    přeposílám kámošovi, ten má dvoukabinu valník na práci i na tahání aut na závody a s 2.5D skoro 4T celková souprava prostě nějede...
  • Brano20VT
    Dnes som si kupil nového "koňa" a starý je na predaj : http://www.sauto.cz/uzitkova/detail/fiat/ducato/11 109029?goFrom=list
  • GeriX
    dnes mi prišli nové boty do auta z ČR :)
  • amadeus69
    Opravdu moc pěkný :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    krásný ty kola... NOVITECy co? ty se mi líbí víc než ty moje... :-(
  • Hymla bez VT
    dnes už kola a výfuk jako bonus
    (takhle to mělo být už na sraz)
  • Džanek
    pocet mrtvych vlivem:
    tech. stavu vozidel .... cca 2 000
    v dusledku koureni ..... cca 2 000 000
    v kardiovaskulárních onemocnění cca 2 000 000
    nasilneho trestneho cinu cca 20 000
    obeti domaciho nasili cca 2 000
    leteckych nehod cca 2 000
    sebevrazda cca 2 000

    Mozna by EU mela povine zavest prohlidku u psychiatra, aby nas uchranila pred sebousama. Semtam preci nekdo z toho mostu skoci...

    nejakych 2000 lidi z 500mil je naprosto zanedbatelny pocet a myslet si ze to EU dela pro dobro mas je naprosta nanivita, jde samozrejme o donucovaci protredek k "nastartovani" prodeje novych aut. Pokud tento tlak "odmitneme" akceptovat budeme omezovani a sikanovani viz ty navrhy.

    Jinak ty cisla jsou samozrejme jen pro ilustrativni porovnani toho jak 2000 je malo.
  • sebo 1.8 16V
    ANO výhovorka na počet mŕtvych ale skutočnosť pokles nákupu nových aut
  • Innocento
    Bral jsem to z pohledu Bruselu. Proto to chtějí zavést.
  • sebo 1.8 16V
    ale tu nejde o mŕtvych ale znepríjemnenie kupovať jazdené auto možno príde doba keď 10 ročne auta nebude môcť ponúkať ale len ako veterán. Ide o to ze nebude do nekonečna rast predaj aut auto nieje mobil a aj tam konci "Nokia"
  • Innocento
    Počet obyvatel EU je něco málo přes 500 milionů. Ročně jich zemře kvůli technické nespůsobilosti vozidel něco přes 2.000. To považuju za hodně zanedbatelný číslo (pokud to nejste vy) na to, aby se muselo vyvíjet takové úsilí pro změnu.
    Také jsem pro odstranění vraků a nebezpečných aut ze silnic, ale pokud je to možné, tak jiným způsobem.
  • Innocento
    Pátek třináctého. 2 měsíce po STK. Tak jsem z toho připravovaného nařízení EU na rozpacích...
  • Pegas77
    tak jde o to ze zase vytahaj penize z lidi co tyhle sračky nemaj na svědomi, řadovy zaměstnanci nepachaj daňovy podvody , brzy odmitnu v tehle zemi platit jak socku tak zdravotni, stejne si brzo vse zaplatime ze svyho
  • Brano20VT
    ja najazdím na coupé 4000km za rok , tak nemám problém s každoročnou STK , tu ide o to že tý zasraný komunisti čo nám tu 60 rokov vládnu už nemaju z čoho brať , tak hladaju ďalšie možnosti ako nás natiahnuť o nič iné nejde . Chce to radikálnu zmenu systému ...
  • Džanek
    Jako sorry Honzo, ale podle me je to sikana jak svine! Kuli par lidem co na udrzbu kaslou, budou jezdit na technickou uplne vsichni? To si myslis ze je v poradku? Nerkuli ze se to ma tykat uz 6 let starejch aut, ktery jsou kolikrat jeste v zaruce...smesny!
    To je trochu spatnej pristup a z "bananama" nema nic spolecnyho.. max to, ze je EU chce z nekoho zase snadno vyzdimat.

    Podle tvoji logiky by sme meli chodit treba na psychotesty uplne vsichni a povine jelikoz je mezi nama preci par takovejch, ktery by meli a kaslou na to.
  • Honza
    alespoň to donutí některý se o auto starat a taky vybírat auto dle hesla..protže někteýr jedzěj úplně do sraek a pak auto radši rozprodaj, než aby řešily rozumnej servis...

    "kdo chce mít opičku, musí mít na banány"..)

  • Džanek
    a co je nam to platny, kdyz ti byrokraticti sraci z bruselu nam chteji naritit kontrolu kazdy rok:(
    Misto neceho rozumensjho napr: projdes na 1* muzes prijit az za dva roky, nasli sme mene zavazne problemy, odstran a prijed za rok...

    zase jen EU sikana a zdimani penez.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    gratulace... :-D
  • Ravic inesperto
    dnes...technicka za 1*
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak přímo tenhle kluk mi polepoval věci na auto... moooc šikovnej.
  • xtryme
    =)
  • xtryme
    =)
  • xtryme
    =)
  • xtryme
    =)
  • xtryme
    .
  • Innocento
    To jsem právě myslel. Jedinou z těch několika :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    těch alfic od pininfariny bylo víc...

    for syky:

    jojojo :-D
  • Innocento
    Coupé, který nenavrhl (zvenku) tam dají, ale jedinou Alfu tam nedají :-)
  • xtryme
    http://www.novinky.cz/auto/272424-ferrari-f40-a-da lsi-pininfarinovy-skvosty.html Je tam i coupátko !! ´=))
  • Syky
    dávej dávej dávej
  • xtryme
    =( http://www.novinky.cz/auto/272276-zemrel-sergio-pi ninfarina-legenda-automobiloveho-designu.html

    Uděláme nějakou jízdu na jeho počest ne ... =)
  • Miho
    Sergio, Odpočívej v pokoji. Pinin byl jen jeden.
  • Innocento
    Sergio si ustlal :-(
  • JP
    óóó, ta Miura v pozadí... škoda že takový auta stojej tak strašnej kotel:D
  • von Raven
    oj tak všechny hnusy byly doteď krásné :) po tomhle si umím představit, že i fabka je sporťák :) ale coupé jako pickup, to je prasárna
  • ZERO
    To jsem našel...
    Více fotek zde:

    http://matesklima.rajce.idnes.cz/FIAT_COUPE_PICKUP /
  • Bekr
    Adys: hoooodně dobrý :)
  • amadeus69
    krisz: 225/35 jsem měl taky a znovu bych to nedával. Je to hodně nízká guma, kolo s ní vypadá mnohem mnohem menší a taky je to dost tvrdý. Dej to co většina 215/40 to je na 17" ideální velikost.
  • krisz
    Jo teraz citam ze su 17-ky a pneu 215/40...Ja mam 225/45/17 a to dre v predu ked vytocim uplne kolo a cuvam a ked sedia v zadu a plny kufor mam,tak aj vzadu dre,no jo snizeny podvozok 40mm :D Ked nahodou niekto mal 225/35/17 rad by som to vymenil,mam gumy dunlop sport 9000 vo velmy dobrom vstave,skoro 7mm,niekto na vymenu?
  • krisz
    Parada :) pekne to vyzera na aute...To su 17-ky,a pneu?
  • Adys
    Děkuji, inspiroval mě Bekr :))) Až bude čas, tak ho vytáhnu a nafotím pěknější fotky ;)
  • Janinka 2.0.16VT
    Tak mně se opravdu moc líbí.Velmi dobrá volba.
  • Adys
    Tak Alu už jsou na autě :) Vypadá to dobře... Fotka nic moc...
  • Coupe73
    Braňo, Ty jsi samá ekšn :-)
  • Brano20VT
    včera som zobral Juniora a vyrazili sme za kulturou do divadla , ehm do divadla pod Čarou v Písku . Bol to poetický večer plný nežnej romantiky :

  • Brano20VT
    Gemballa
  • Brano20VT
    dnešný ulovok ...
  • xtryme
    Konečně jsem si dopřál čiré blinkry =)
  • Dr.Ravic
    GeriX: tak to teda závist. písni jaký máš zážitky. já měl tu čest se svézt loni (jen jako spolujezdec), ale ani mě to nemrzelo protože to klučina měl fakt v ruce, tak jsem byl mega spokojenej. jo a navíc se tomu bláznovi zdál origo motor 2,4 z hondy slabej, tak tam narval 4,2 ze starší audi s8:D
  • GeriX
    Predvčerom som absolvoval základný tréning GP Intro na Slovakiaringu s autíčkom K1-Attack :) Bolo to super.
  • Dr.Ravic
    pane Horník, vám se ten fotbal jako líbil???

  • Jelo
    Brano - ty jsi jel za českým fotbalem ? Proč sis proboha nekoupil lístek na jakýkoliv jiný zápas ? Nebo přijeď k nám, když hrají Řečkovice proti Medlánkám je tam taky perfektní atmo, super lidi, skvělá organizace a dobrý pivko.
  • Adys
    Tommy: Díky, snad budou dobře sedět ;)
  • Tommy Angelo
    gratuluji k novým papučím Adys .)
  • Brano20VT
    ...
  • Brano20VT
    jeden pozdrav zo včera , super ludia , super organizácia , super štadion , až na ten výsledok :-( :
  • Fantomas
    také bych je nechal v bílé barvě
  • Kubajz20VT
    Jo taky bych je nechal v bílí :)
  • Bekr
    Adys: určitě budou vypadat dobře na coupátku :)

    Sakra postavil bych je vedle sebe až je budeš mít nasazený :D

    A jak píše nocarret možná i v bílý by to bylo fajn :)
  • Adys
    Jsou to 17'' s pneu 215/40 R17... Kola jsou jenom přiložená pro představu. Ještě musím vyřešit podložky a délku plovoucího šroubu. :)
  • nocarret
    to určo ale pokud to jsou 18" tak to nebude praktický ani v černý .-))
  • Jelo
    nepraktický :(
  • nocarret
    skoro bych je nechal v tý bílý! .-)
  • Adys
    :)) Zatím bílé, půjdou do šedého komaxitu :))
  • Adys
    Tak jsem si dneska udělal radost :)))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    proto sem tam nikdy ani nebyl :-D
  • Jan Paukovic20VT
    Jo podle toho co jsem cet sy myslim to same ale ty Ondro taky ne.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    no je :-D ale to je tak všechno, co o tom vím... a věř mi, tam bys asi nezapadnul :-D
  • Jan Paukovic20VT
    Ani jsem nevjedel ze v Tabore je fiat club.
  • Brano20VT
    dovolil som si nás zaregistrovať na : http://www.fiatpeople.cz/fiat/kluby/1/1/