Pojištění pokut

  • Jakub2
    taky jsem se nad tím pozastavoval, jak lidi dál kalej a to dneska tuším zemřel další člověk, myslím, že to bude doznívat ještě hodně dlouho, jelikož spousta toho chlastu ještě někde čeká na své konzumenty.
  • Invi
    Buď v klidu, tohle téma je samo o sobě OT..

    Ten tvrdý alkohol, mě osobně se také netýká, mám rád dobré víno. Docela žasnu jak spousta mých kamarádů, známých a lidí v okolí riskuje, až mě přepadají myšlenky, že možná nekoho z nich už neuvidím. I přes varování chlastají levné rumy a jiné hnusy, což mi hlava opravdu nebere.
  • Jakub2
    ještě, že tvrdej nepiju, tady bych měl schízu z toho si koupit lahvinku teď kdekoliv, sorry za ot
  • sebo 1.8 16V
    čierny humor ale pravdivý
  • Jakub2
    Johny: to bohatě stačí, jelikož po tom rumu oslepne a už na to neuvidí...
  • Johny
    :) Tak toto ma prudko zaujíma, v CZ je asi všetko možné. ako to zariadiš pošleš fľašku rumu dotyčnému čo ma prípad na starosti? :-)
  • Invi
    Lidem kteří jezdí na červenou a telefonují za volantem přeji trest nejvyšší!!

    Pochopím tu rychlost když je to v rozumné míře, botičku ještě, ale tohle ne.. Vzpamatuj se.
  • Michael
    Dokáži zařídit aby jste nebyli pokutovány za přestupky, které jsou spojené s nasazením „botičky“ na kolo, či dopisu, který obdržíte od správního orgánu, protože jste v měřeném úseku překročili rychlost, nebo pokud Vás zastaví hlídka, že telefonujete za volantem, jedete na červenou či předjíždíte přes plnou čáru.Více info do zpráv.

    chocholous.michal@seznam.cz