For Marcin

  • Abyss
    Mam fb. Meno mam v tu v profile.
  • marcin
    nemaš FB?
  • Abyss
    niesom proti :) ale aj tak ti zavidim to 20VT :)
  • marcin
    no ja mam 20VT,z par upravamy :-) niekedy by sme mohli pokecat aj osobne,až budem doma
  • Abyss
    mam uplnu seriovku 1.8 16V (ziadne upravy ani chipy) :) A 5ku som uz ani nestihol dat lebo trebalo brzdit a vtom si ma obehol v druhom prude potom som sa uz len za tebou vliekol :)
  • marcin
    no nesledoval som velmi tahometer kedže bola tma :-Dja tiež som mal uškrteny tlak turba,a seria chip :-D čo maš za obsah?
  • Abyss
    Heh dik, cely cas som to tlacil na 4-ke kolko sme mohli ist? Takmer 190km/h?? ale skoda ze som nemal 17" a prazdne auto. Bojim sa ist rychlo ked niekoho veziem ale tak vyprovokoval si ma:-) ale skoda ze tebe to slo lepsie
  • marcin
    no ale šlo ti to pekne :-)
  • Abyss
    hej vsimol som si ze vzadu niekdo este sedel. Ja som mal v aute okrem mna este 2. No nechcel som moc vystrajat na tych 15" :D ale bolo to fajn, pekne sprijemneny vecer
  • marcin
    Nazdar ano ja som to bol:-) to bolo len tak na oko,kedže som mal plne auto :-D
  • Abyss
    to ty si sa somnou nahanal v Poprade pri Matejovciach az do Kezmarku? Niesom si totiz isty ci si to bol prave ty :D ale bolo to strieborne coupe zo Sabinova :)