For simarik

  • Petr 20vt
    Já už viděl všechno, protože to projíždím cca. 9 let, tahle varianta se mi líbí, to už jsem tam psal, ale kolik by to stálo mě, atd,
  • Džanek
    http://www.fiatcoupe.cz/forum/bazar/8521-k-zadni-l ed-svetla-/

    to si uz videl:) nicmene podle meho je tam naprosto genialni reseni ala Kisik. Sam ho na aute mam a vypada a sviti to super:)
  • Petr 20vt
    Já mám coupé už 9 let a pravidelně to tu sleduju, spíš jsem se ptal, jestli někdo vymyslel něco konkrétního, takhle pěknýho, jako má Hella a za skvělý peníze,....
  • Džanek
    tu je celej kit, ale za 300e.
    http://annunci.ebay.it/annunci/fiat-coupe-tutte-ki t-fari-led-hella-con-supporti-specifici/14098318
  • Džanek
    pravdepodobne jsou, ale efekt nebude absolutni, jelikoz červene krouzky jsou pouze odrazky, takze ti nebudou svitit vsechny 4 svetla jako obrysovy/brzdy. Ale zalezi na tobe jak si to predstavujes. Nicmene v dnesni dobe LED pasku a diod vseho druhu jsou i mnohem levnejsi moznosti, ale chce to trochu zrucnosti. par kluku si tu uz neco vytvorilo a za podstatne mensi penize.
  • Petr 20vt
    našel jsem tento odkaz, jsou to ty stejný dole
    http://www.ebay.de/itm/Hella-LED-Modul-Heckleuchte nset-Rucklicht-4-Ringe-/350365627055?pt=DE_Autotei le&hash=item51936b32af#ht_1211wt_1065
  • Petr 20vt
    Vím, že je to starý téma, ale už se někam pokročilo?
  • Simarik
    hmm vypadaj mooc pěkně, já zkoušim ty černý z německa. pak taky naházim fota :-)
  • Motyl
    z odkazu, co jsi mě posílal
  • Simarik
    od koho jsou ?
  • Motyl
    včera přišly, 5600,- i s poštovným
  • Luxor
    2 Lachtan: když pár měsíců ještě počkáš tak mi už vytečou nervy a můžeš si ty moje s najetejma 100km vymontovat :-))) Né, nemám ramena na prodej ale dík za optání :-)))
  • Luxor
    nechci do toho kecat protože do celoledek jít nechci - už jsem se nadráždil policie dost a stačí :-) ale to bude takovej problém sehnat tady na clubu 10 lidí co půjde do Led svítilen? Udělejte THEMA půl roku počkejte a 10lidí sehnat musíte jak prd... coupé se tu šíří jak mor a každýho zajímá tuning a né údržba tak bych v tom problém neviděl :-))) To prodat ramena by byl asi větší problém :-)))
  • Simarik
    je to běžný, 2 horní jako brzda a 2 dolní jako obrysovky. stejně máš 3-tí brzdový :-)
  • Simarik
    o 200,- bys ho stáhnul taky :-( je to bída,zmetci nevědí co by za to chtěli !
  • Simarik
    jesi sem to správně pochopil tak je to stejný jako z mého kontaktu že ?
  • Simarik
    já našel parádní světla :-D

    http://cgi.ebay.de/FIAT-COUPE-SCHWARZE-RUCKLEUCHTE N_W0QQitemZ390022290939QQcmdZViewItemQQptZAutoteil e_Zubeh%C3%B6r?hash=item390022290939&_trksid=p 3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65% 3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
  • Luis
    navíc jsou ještě krásné, rychle hotové, funkční a mojeeeeeee :-D
  • Simarik
    to řikáš jen proto že je máš ty :-D
  • Luis
    stejně jsou nejlepší od jirky z krumolva :-)
  • Syky
    ...
  • Syky
    ..
  • Syky
    moje
  • Mertix
    si myslim, že cena by šla mín než 4500:(
  • Sonny
    Pokud cena bude nejlepší :-) tak se domluvíme.
  • Sonny
    Sem s toho zmatený, tady máte takové dotazy že teď nevím už vůbec nic. :-) Až to vykutíte co tam patří tak se mi pleas ozvěte. Chtěl bych diodové. Díky všem co mi poradí
  • Simarik
    středy si můžeš vybrat jaký chceš, třeba všechny 4 čirý a diodový kroužky sou tyhle černý, mě osobně se líběj víc než chromovaný !
  • Bekr
    jj,uchycení by nebyl problém....Jen prostě mi přijdou nějaký divný,ale musim na to přijít proč :)Jdou nějaký světlý a přžijde mi že mají velký diody :)
  • Bekr
    středy bych dal spíš kouřový asi.....taky sem právě přemýslel jelsti do nich jít...ono ted bylo víc rozhodování co kupovat,však víš :)
  • Bekr
    to nejsou origo ne?Myslim že jsou jiný......
  • Bekr
    a co na ně kocoure říkáš...viděl si foto...mě přijdou krapet jiný ale ne špatný,tak mam dilema,jestli je od něj vzít...
  • Sonny
    čau, sem slyšel že umíš sehnat levně zadní tuning světla. Nemáš nějaký obrázek nebo tak? Chtěl bych si to na jarní sezónu trošku vyšperkovat.