coupé-čkári

  • stefanel 1.8
    miky20VT: nestretol som ta pred par mesiacmi na dialnici do TT? isiel si tusim strednym pruhom a ja lavym, zatrubil som a ty si tusim zablikal.

    suhlasim, nejaky zraz by sme mohli dat
  • miky20VT
    aj ja som z Bratislavy. modré 20VT už vyše 5 rokov. ak chcete urobiť stretko tak píšte..

    P.S. potrebujem ešte aspoň2-3 týždne dorobiť Go a potom no problem
  • amadeus69
    encore: vem telefon zavolej tam, nebo vem auto a dojeď se kouknout ne?

    ps.: Co čekáš od limita za 80tis u kterého je uvedeno že najel 118000 km... ;)
  • HARIBO
    To je utrzene sluchatko Macha a Sebestove :o)
  • Feki
    Co je to za future high performance mobil?:)
  • HARIBO
    Co to je za hitparadu fotek? Interier byl u Axioma jinej (vyhrivane sedacky a u radicky zadnej knoflik?) A ten motor je taky nejak moc nalestenej :D
  • HGTer
    ecore! najlepšie bude ked´si tam osobne zavoláš,pak pochopíš :)
  • encore
    Nikto ani tak zbezne sa nevyjadri k tomu ? :) http://fiat-coupe.autobazar.eu/20-20v-turbo-plus-i d2810902.html
  • encore
    HGTer presne o to LE mam aj ja zaujem :D videl som ho uz daaaavnejsie tu http://moje.auto.cz/AxiomLE/bye-bye.html (brutalne vyzera ked je takto polozene na zemi) a ked sa zjavilo v bazari.eu ta sa mi nechcelo verit ze preco tam je taka nizka cena. Chlapi co ste nan volali mohli by ste mi napisat na maila, ze kde je "zadrhel" a preco by bola cena 6500e ? :) encoreee@gmail.com Dik.
  • stefanel 1.8
    Ivan, to teba stretavam? Naposledy na krizovatke vcera:)
  • Kapscha
    HGTer sorrac tam to dole som prehliadol akosi : ) ja som hned vedel ze to stym inzeratom nieco nebude v kostolnom poriadku.... skoda ze nebolo na predaj kupil by som ece jedno : ) take seriove ale pekne...
  • Gogulko11
    Mne sa paci ta farba , ta nema chybu !!! A aj celkovo vyzera byt velmi zachovale .
  • nocarret
    jj tenkrát mělo asi 270 tis nalítáno .-)) míras mu nadělil další kilo a dál nevim už je to 5 let z5
  • Brano20VT
    tu je to auto v 2007 v Mimoni " Máchač 07 " ...
  • HGTer
    Kapscha,už sa stalo ako sa aj nižšie uvádza!
  • Kapscha
    HGTer tak mu zavolaj a uvydis v com je hacik ja som snim uz telefonoval len tak zo zaujimavosti ....
  • HGTer
    Brano20VT!jjj,ale fakt pekný kúsok!
  • Brano20VT
    HGTer to je bývalé Mirasovo : http://www.fiatcoupe.cz/clenove/axiom-le/image/173 0/
  • HGTer
    Veru je to cuker!nech sa páči! http://fiat-coupe.autobazar.eu/20-20v-turbo-plus-i d2810902.html
  • Gogulko11
    Ale je to zatial najkrajsi kusok co som videl , teda mne sa osobne najviac paci :D
  • HGTer
    To hej a hlavne cena by bola,že okolo 6500e za tú limitku no aspom že existuje!:D
  • Gogulko11
    HGTer dobry je ten chlap , len ma to trosku aj nasralo ale co uz ...
  • HGTer
    Tak som tam volal a musím povedať,že prinajmenšom"zajímavý"inzerát to je veru!:D
  • Gogulko11
    HGTer to myslis to co je na autobazare ??? Ak hej tak to nie je na predaj :D ... ked tam zavolas uvidis ... ak myslis to teda !!!
  • HGTer
    Taktiež bych sa rád konečne pridal s FC do klubu,no stále ešte zbieram keš,no mám na ruke jedno LE tak som zvedavý jak to dopadne!;)
  • von Raven
    viac litrov v hajzli, uz pri nakupe :D
    ale ne, trosku sranda, ale zkuste si jezdit s 1.8 do omezovace 1-2-3-2-3-2-3-2-1-2 :D a uvidite 16 litru na 50km :D
    tak at moc nedieseluje
  • Ivko
    To som jediny v Bratislave čo ma turbosplachovač-raz stalčis pedal a 20 litov v hajzli?
  • Gonzo
    ja som v podstate tiez BA tak uz aj mozme stretko spravit:) Ivan, teba som minule videl, ale isiel som v Audine, ako ten, "co sedi za soferom" :), takze som nemohol blikat. V biskupiciach:)
  • Aljaška
    mě je to fuk:-) já to mám do Blavy i do Třebíče skoro stejně daleko:-)
  • GeriX
    Vítaj! Prajem veľa šťastných kilometrov! ;)
  • miro20vt
    Cau stefanel nech ti coupatko sluzi co najlepsie :)
  • Aljaška
    Ahojky:-) vítej a hlavně nebourej:-)
  • Shaman
    Vítaj. A nech slúži.
  • Honzousak
    Servus.....at slouží .-)
  • Turok
    che taktak vítej :)
  • LWQ
    Jojojo, a stejne jako ostatni FC - zatemnuje mozek :-P
  • Schneczek
    Taky tě vítám a hlavně opatrně i 1,8ma je zrádná bestie.
  • Coupe73
    Vítej mezi náma a užívej auta.
  • stefanel 1.8
    Ahojte, chcem sa Vam ako novy clen predstavit. Volam sa Stefan, mam 22 rokov a byvam momentalne v Bratislave. Coupe som kupoval takmer tri roky a to s takym nadsenim, ze ma okolie povazovalo za mierneho exota. Vzdy som skoro havaroval ked islo nejake oproti mne :D nastastie to nebolo prilis casto, lebo v okoli bratislavy ich tu vela nemame:/ co je zaroven vyhoda, lebo auto posobi aspon exoticky a za ten tyzden co ho mam som uz celil serioznej otazke ci to je ferrari :D