barchetta

  • Belma LE
    Nojo, je to těžký žít ve státě, kde jsou lidi svině, a co nemáš schované za zdí, tak jako bys nabídnul ostatním ke zničení :(
  • sebo 1.8 16V
    No unas na parkovisku by som ju nenechal to už aj moja popelka dostala par nových škrabancov od kľúčov ľudia to auto nepoznajú a myslia koľko to stoji :(
  • Belma LE
    Nádhera :-) Já furt čekám na tu správnou stříbrnou nebo černou s koženejma sedačkama :-) Problem je absence garáže, i když tady ve městě na sídlišti už jedna Bára stojí a zatím vypadá nedotčeně.
  • turbo
    nuni -to je supr že je někdo potrhlej jako já a má to do sbírky.Má to najeto 49tis-to se mi líbí ale radši bych kožený sedačky kvůli prachu ale moc si nemůžeš vybírat-to víš sám.
  • nuni
    pěkná,taky jsem si v březnu koupil tohle autičko do sbirky,tak se třeba někde potkáme
  • sebo 1.8 16V
    pekný kus od 1 majiteľa musela mat barča šťastie
  • turbo
    ft
  • turbo
    ft
  • turbo
    ft
  • turbo
    pár ft
  • turbo
    Dík s Barčou je docela zábava a pro lidi mě připadá asi atraktivnější než coupe.budu se snažit udržet obě -patří k sobě-je to stejnej styl.
  • Luis
    2turbo - gratulace, pošli fotky nového kousku. hlavně at jezdí bez problémů :-)
  • turbo
    Tak už sem konečně barču ulovil-tak a rodinka je komplet.je holka v modrý metal a v originálu a ještě na původních pneu z fabriky,ale nějaký dodělky má-hurá
  • sebo 1.8 16V
    Hm ale pekná červena tak si chcem dat FC + čierna strecha
  • ales
    tak to bych nekupoval,jen ten popis značí,že auto je panu pohádkářovi,který si chce koupit TT /magor/...cena ramena je nesmyslná a jestli z takových dílů jako uvádí cenu ramena dělal repasi motoru tak velmi pozor a věta typu ve voze jsou dva funkční výfuky mě úplně rozsekala...
  • turbo
    Já mám obavy z toho motoru-prej to bylo potkaný a prej je to celý po GO-ale myslím ,že jen vrch a kdoví jak,protože na to nejni ani jedna nákupka ani doklad servisu.
  • nocarret
    co chceš slyšet..dle inzerátu pěkný, ale určo bych se na ní jel první podívat
  • turbo
    co si myslíte o týhle barče http://aukro.cz/fiat-barchetta-limited-po-servisu- za-50000kc-i1910854570.html