kotuce

  • Avalloc
    To je z toho že neumim pořádně číst :D Já si koupil sportovní kotouče Zimmermann ( přední za 4350 Kč) a jsem celkem spokojený :)
  • krisz
    Ahoj Avalloc,desky som pisal za 1500kc :D kotouce za 4626kc...
  • Avalloc
    No nevim, ale já tam vidim cenu 4626 Kč :D Že by to pan majitel obchodu změnil v důsledku opravy ceny? :)
  • krisz
    http://www.competizione.cz/13/Coupe/2.0%20Turbo%20 16V/tfs2022-4.html Tak dneska mi pisali naspet,ze cena je za 1pár :))) Velmy zaujimava cena,a desky su len za 1500kc :)))
  • Fugasik
    ale pozor na Polské napodobeniny :)Už sem viděl,že někdo prodával na netu kotouče brembo max i v origoš krabici,ale brembo to nebyli.
  • krisz
    http://tuning-individual.cz/eshop/brzdove-kotouce- zimmermann-predni-fiat-coupe-20-16v-turbo-96-p-326 34.html Zaujimava cena za tie Zimmermany
  • krisz
    autokelly na 16VT jeden kotuc ATE 2285kc...mj auto Brembo max drazkovany za 2310kc...tak radsej bremba podla mna
  • Innocento
    Podobnym způsobem mi vycházela cena Bremb na předek 20VT s deskama za necelejch 10.000,- Pak jsem šel dopoledne do autodílů v Plzni, zeptal se na cenu a odpoledne jsem si je za 6.000,- odnášel domů.

    Jinak otec ve stejný prodejně kupoval ATE na předek na Alfu GTV (měly by bejt stejně velký jako u 16VT) a platil určitě míň, než 4400,- a měl k tomu i desky.
  • Honza
    kotouče jsou tak drahý jakou marži si na ně dá dodavatel..

    když sem kupoval kotouče na HGT, tak od AP (dodavatel meteor a dokonce prej ještě s 40% slevou) stál kotouče 4500kus.. Jenže ten samej kotouč v krabici brembo (obojí leze ze stejný fabriky se stejnou počáteční cenou) stál 2000,- od MJ auto bez slev...

    pokud si nejseš jistej, ptej se přímo prodejce... takhle zjistíš prd..

    to že se prodávaj 2 kusy je logický (proč maj prodejci většinou cenu za kus nechápu..)... ty 2 kusy jsou navíc zabalený v 1 krabici...
  • krisz
    A napr. Brembo max kotuce uz kupim za 4400kc oba,alebo tie ATE kotuce su take drahe?
  • krisz
    Mam dotaz,ked objednam kotuce z internetu,tak tam mam cenu za 1pár alebo za jeden kus?Lebo ked na stranku autokelly som dal do kosika kotuc,tak tam pise,ze minimalny odber 2kusy,a za obycajne ATE kotuce mi tam vypisal cenu kolem 4500kc..A potom som pozeral na stranke Zimmermann drazkovane kotuce,a tam je cena 5200kc za 1par...Tak teraz neviem ako to je...A oplati sa kupit desticky ferodo ds2500?lebo nasiel som za velmy dobru cenu...Diky za odpovede