Pozdrav z Mimoně

  • BukineQ
    ahoj ja mam kupecko v mimoni :)
  • beky
    1
  • beky
    Čus kdo tu má coupé v Mimoni ? Můžeme udělat nějáký sraz.kdyžtak přidávám číslo 775160081
  • mrkinHGT
    Nezajede někdo o víkendu do mimoně? udělal bych si poslední výlet a konečně pořádně otestoval coupé
  • Jakub
    Já už jsem to kytoval a stříknul, je to tam na tom místě kde už to bylo stříkané(takový ten lem nad kolem), barva kterou mi namíchali přesně odpovídá té pravé zadní straně, ale bohužel na střeše a kapotě je trochu jiný odstín a tam to nesedí.Já s tím budu něco dělat asi až příští rok, teď už pomalu budu asi zazimovávat :), ale děkuju za nabídku.
  • JP
    Máš fotku kde je to odřený? Když se tu stavíš, zkusim s tim něco udělat:)
  • Jakub
    Tak to jsem rád :), taky mi udělá radost když 18 leté Coupé drží krok s "moderníma" BMW. Nejhorší zatím ty okna a ten bok, ale to samozřejmě není tvoje vina :D Teď naposled se akorát měnilo tuším že servo, protože teklo:).Ale karoserie jak si říkal už tenkrát by chtěla celolak po těch oknech(střepy na některejch místech odřeli i lak) a po tom boku to není moc hezké :(.
  • JP
    Děláš mi radost Jakube:D. Pořád se doufám nevyskytl žádnej větší problém?
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    Aladin to má snadno rozlišené, podobně jako já v práci - neberu nikoho kdo není lepší než já :-)
  • Aladin
    jj určitě je to super auto se super motorem,ale je pomalejší než moje Coupé = je pomalé.Nechci se tímto nikoho dotknou,mam takto dělená auta na pomalá a rychlá :-)
  • Jakub
    BMW je polykač kilometrů při 150km/h člověk ani nepozná že jede a auto si vezme 6,5L na 100.Na Mimoni jsem nezažil nikdy extra nával sem tam nějaký motorkář projel, občas někdo zkoušel maximálku, ale jinak 3km rovná trasa je většinou volná )
  • Johny
    Aladin: Pre informaciu je to jeden z top motorov aby si bol v obraze. navyše pri naftaku hra ulohu aj trochu iný krutiaci moment položený niekde inde ako u fiatu turbo. Civilné auto na bežne vozenie mam prave 530d a na dialnici je to dopo dovi kára.

    to akože máte cele letisko len tak sami pre seba? boha to je hádam sen :-)
  • Jakub
    Pro představu :

  • Aladin
    je to nafta a ještě ke všemu pomalá .-)Jen nafta může mít tak málo koní u 3,0 V6 s dvěma turbama...je to hamba Velebnosti...
  • Jakub
    Na plochu je zákaz vjezdu, ale neřekl bych že to někdo řeší ). Ta trojka má 168 HP a pětka 217 koní a automat, moc pěkné svezení a kombinovanou má okolo 10,5L a to to vůbec nešetří :)
  • Tommy Angelo
    pěkně :)
  • Aladin
    dá se dostat na plochu bez problémů?kolik koní má to BMW?
  • Jakub
    575 poníků na Mimoni, trojka nemá šanci(2.2 bez turba) pětka už je horší,ale když vezme pasažéra tak je to vyrovnané (3.0 TDI) :)