Tak chvilku zpoždění ale jsem tu opět zpět :)

  • nocarret
    super .-))
  • Alex
    Oki, jen mi je to zvláštní s jakou radostí jsi se sem zase vrátil, a pak jsem viděl inzerát, tak jsem se chtěl zeptat..
  • Turok
    Alex někdo má auto pro radost a někdo na kšeft :)
  • Alex
    Ahoj,
    už i tohle prodáváš ? http://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat/coupe/11991 315?goFrom=list
    Proč?
  • Tommy Angelo
    Rascal-tady máš ten fix .)
  • Tommy Angelo
    Rascal-koupím to u nás ve výdejně v práci :D je to normální barva ve fixu je v něm i kulička jako ve spreji :)
  • Rascal1.816V
    Co to je za sikovnou barvu v tuzce??? vydrzi to teplo? kde to koupim??
  • Tommy Angelo
    děkujem hoši :)
  • JardaITC
    pěkné zachovalé, až na ta šilhátka
  • JP
    Teď už jen vzít hadřík s acetonem a prstem s nim párkrát přejet celej ten nápis, aby ta barva zůstala jen tam kde má bejt. Taky jsem si přesně takhle hrál:D
  • Tommy Angelo
    děkuji za pochvalu :) nevím co bych bez ní dělal...
  • Coupe73
    Šikovná, hodná a ještě hezká ta tvoje polovička. :-)
  • Tommy Angelo
    a její finále :)
  • Tommy Angelo
    :)
  • Tommy Angelo
    opět mi polovička pomáhala :)
  • Tommy Angelo
    Karle tak rychlý jsem nečekal :D
  • nocarret
    tak to byl echt rychlej návrat, stejskalo se co :-))
  • Tommy Angelo
    Adame děkuji moc :) je zlatá :) bylo za hodně dobré peníze tak se mě zeptala jestli se na něho nezajedem podívat že by mi ho koupila z našetřených peněz :))) že mám akorát obhlídnout technický stav a že jak to schválím tak mi ho koupí :) tak já schválíl a koupila :* tím to jí posílám ještě nespočet pusinek :*******příkládám foto z radostného čištění :D
  • Adys
    :D Tak to máš opravdu parádní polovičku, toho si pořádně ceň! :) Neviděl jsem ani jedno tvoje coupe, stav se někdy pochlubit :D Já ještě nemám papírky, jinak bych dojel ;)
  • Alex
    uz jsem se vsiml :) na pc to bylo blbe videt :)
  • Tommy Angelo
    Alexi nene držím tradici :) 16vt jde to vidět na jedné fotce na bočním sloupku .)
  • Alex
    Gratulujuu :-)) Moc pěkný dárek :-) Jde o 20vT?
  • Tommy Angelo
    moje milovaná polovička které ještě jednou srdečně děkuji :***
  • Tommy Angelo
    a klobouček jsem dostal taky od ní :) ladí pěkně k vozu :O
  • sebo 1.8 16V
    aj ja chcem takú polovičku:(
  • Tommy Angelo
    xenons
  • Tommy Angelo
    z autem jsem se bavil až do večera :)) polovička byla v práci bylo třeba využít čas .)
  • Tommy Angelo
    13
  • Tommy Angelo
    12
  • Tommy Angelo
    11
  • Tommy Angelo
    10
  • Tommy Angelo
    9
  • Tommy Angelo
    mračí se :)
  • Tommy Angelo
    7
  • Tommy Angelo
    6
  • Tommy Angelo
    servises :)
  • Tommy Angelo
    5
  • Tommy Angelo
    4
  • Tommy Angelo
    3
  • Tommy Angelo
    2
  • Tommy Angelo
    Dneska se mi naskytla hodně výhodná koupě tak jsem opět tady :)autíčko jsem koupil dneska kousek ode mě z Českého Těšína od moc fajn kluka a taky bývalého klubového příznivce(Belise)auto bylo pravidelně servisováno,bez kapky rzi,interiér taky moc hezký,bez úniku oleje a motor šlape jako hodinky najeto poctivých 155000km vůz byl opečováván a garážován+celkově je udělán originál nádherný poctivý nový lak,na autě již není ekodaň a je nová Stk prostě nádherný kousek:)na autě je decent tuning xenony,remus výfuk ale zvuk je decentní žáden zbytečný randál a spodek vozu také hodně zachovalý byl jsem z majtelem na rampě tak vás opět vítám lidičky :)+přikládám nějaké foto...
    Jinak děkuji polovičce:****za překrásný předvánoční dárek na vánoce :) ani neví jak mi tímhle dárkem udělala radost :)já ze své kapsy bych teďkom na něho neměl :O